Toronto Film School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره Toronto Film School

Toronto Film School به عنوان یک مکتب برتر فیلم توسط رتبه بندی جهانی رتبه بندی دانشگاه QS رتبه بندی های دانشگاهی را ارائه می دهد محیط یادگیری سریع و بسیار همکاری، طراحی شده برای شما را با نظریه و مهارت های مورد نیاز برای پیگیری اشتیاق شما طراحی شده است. این که آیا آرزوهای شما در فیلم، طراحی، بازی های ویدئویی یا مد هستند، Toronto Film School است که در آن شما یک جامعه خلاق، مربیان برنده جایزه و یک شبکه از همسالان خواهید یافت تا شما را به حرفه ای که رویای شما را هدایت می کند، ببرید. این مدرسه برنامه هایی مانند فیلم تولید، بازیگری، طراحی VideoGame و بسیاری دیگر را ارائه می دهد.

117974_1.jpg

مجموعه Toronto Film School چیست؟

متخصصان صنعت

شما توسط بسیاری از فیلمسازان برنده و تقاضای تقاضا، تولید کنندگان، سینماگران، طراحان مد، طراحان بازی های ویدئویی و متخصصان صنعت فعال حمایت خواهید شد. مربیان ما به شما از بینظمی ترین دیدگاه های صنعت و بهترین شیوه ها و همچنین فرصت های هیجان انگیز شبکه ای را ارائه می کنند.

همکاری صلیب

در Toronto Film School ، می توانید با دانش آموزان برنامه های خلاقانه همکاری کنید. شما همچنین روابط حرفه ای ارزشمند و شبکه های متقابل صنعت را توسعه می دهید که به درب های بازرگانی در سراسر صنایع مد و سرگرمی کمک می کند.

دانشجویان ما برنده جایزه می شوند

در Toronto Film School ، دانشجویان علاقمند به ذهن شما که علاقمند به هنرهای خلاقیت شما هستند، شما را متعجب می کنند. جوایز فراوانی که این دانش آموزان از بدنهای معتبر به دست آورده اند، مانند جشنواره کننز و جوایز Thea، مدرک کار سخت و تعهد خود را به هنر و حرفه خود دارند. به عنوان یک دانش آموز در Toronto Film School ، می توانید با این دانش آموزان ارتباط برقرار کنید و از مربیان با تجربه یاد بگیرید.

آموزش در دنیای واقعی

Toronto Film School برای شکل دادن به فارغ التحصیلان برنده جایزه شناخته شده است که برای تبدیل شدن به رهبران صنعت و پیشرفت در حوزه انتخابی خود هستند. این به این دلیل است که فارغ التحصیلان ما مدرسه را با توانایی های عملی، مهارت هایی برای ارتقاء خود و نمونه کارها به خوبی می گذرانند.

Pathway درجه

Toronto Film School تقاضای شغلی فعلی و آینده شما را درک می کند. از طریق توافق نامه ما با دانشگاه Yorkville، شما می توانید راه خود را به یک مدرک لیسانس از مدرک کسب و کار برای به دست آوردن مهارت های کسب و کار مورد نیاز برای پیشرفت حرفه ای خلاق خود را.

محل اقامت پردیس اول

با 4 پردیس در سراسر تورنتو، دانش آموزان می توانند به طور کامل در شهر غرق شوند.

اندازه های کوچک کلاس

در کلاس های کوچک، شما می توانید با استفاده از دستورالعمل و مربیگری یک به یک، به پتانسیل کامل خود برسید. شما همچنین محیط همکاری مناسب برای ایجاد روابط با همکلاسی ها و شبکه با دانش آموزان در سراسر برنامه های خلاق خواهید داشت.

مکان ها

تورنتو

Address
10 Dundas Street E., Suite 704
M5B 2G9 تورنتو, انتاریو, کانادا

تورنتو

Address
55 Dundas Street E., floor 4&5
M5B 1C6 تورنتو, انتاریو, کانادا

تورنتو

Address
415 Yonge Street, 8th Floor
M5B 2E7 تورنتو, انتاریو, کانادا

تورنتو

Address
1835 Yonge Street
M4S 1X8 تورنتو, انتاریو, کانادا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید