Culinary Institute Kul IN

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

شرح مدرسه

آشپزی غذا یک مجموعه گسترده ای از حرفه ها را ارائه می دهد و همه دانش آموزانی که می خواهند مطالعات خود را نسبت به هنرهای آشپزی هدایت کنند یا می خواهند در کنار دانش آموزان استثنایی با تجربه ای از تجربه کار و دانش نظری، در Kul IN . Kul IN نظر دارد دانش آموزان را به مجموعه گسترده ای از دانش آشپزی، صنایع غذایی و غذا علاقه مند کند. برای اطمینان از اینکه دانش آموزان ما تمام مهارت های لازم را برای کار در یک رستوران با کیفیت کامل کرده اند، ما با پوشش پایه های مهمی که همه دانشجویان، صرف نظر از زمینه های آموزشی خود، باید از آن عبور کنند، آغاز می شود. به عنوان بخشی از این برنامه، دانش آموزان در مورد پردازش مواد غذایی حرارتی و مکانیکی، تشخیص مواد تشکیل دهنده با کیفیت، ادغام ادویه با مواد تشکیل دهنده، ایجاد منوهای رستوران مناسب، تنظیم و خدمت ظروف، استانداردهای آشپزی حرفه ای، ذخیره سازی مواد غذایی، بخش مواد غذایی و تاریخ غذا یاد می گیرند.

چشم انداز

Kul IN این است که یک مرکز آموزشی با تمرکز بر روی خلاقیت، تحقیق و ارتقاء فن آوری های آشپزی مدرن و مدرن ایجاد شود. از طریق آموزش آشپزی های حرفه ای، قنادی ها و حرفه ای ها در سایر شاخه های آشپزی. ما در حال ساخت یک موسسه ای هستیم که جایگاه منحصر به فردی برای سرآشپزان، صاحبان رستوران، مدیران و رسانه های آشپزی برای آموزش و تجدید دانش خود و یادگیری در مورد آنچه که در جهان از غذاها، نوشیدنی ها و دسرها تازه است، است.

گواهینامه های بین المللی

برای ارائه دانشآموزان ما هنگام مطالعه آشپزی ایتالیایی و آشپزی، تجربههای جامع را با مدرسه آشپزی مشهور جهانی ALMA، La Scuola Internazionale di Cucina Italiana ایجاد کردهایم.
Culinary Institute Kul IN و ALMA La Scuola Internazionale di Cucina Italiana با موفقیت دو برنامه مشترک را توسعه دادند: "آشپزی حرفه ای از غذاهای ایتالیایی" و "آشپزخانۀ حرفه ای شیرینی های دسرهای ایتالیایی". از طریق مطالعات فشرده و پویا که به طور جزئی در Sisak و تا حدی در کالورنو، ایتالیا، دانش آموزان فرصتی برای به دست آوردن تجربه بین المللی ارزشمند و تبدیل شدن به واقعا غرق در فرهنگی است که غذاهای مشهور دنیا را شکل داده است. علاوه بر ساعات آموزش، سفرهای زمینی و تمرینات، دانش آموزان نیز یک کارآموزی چند ماهه را در اختیار خواهند داشت که در آن کارکنان در رستوران ها و مغازه های شیرینی تجربه خواهند کرد. فرصت های شبکه بی پایان است و درها را برای کارهای بالقوه باز می کند، زیرا دانش آموزان خود را به عنوان کوکتل توانا در دنیای واقعی غذا های با کیفیت بالا تجسم می کنند.

مکان ها

سیساک

Address
KULIN
Capraska ulica 12

44010 سیساک, شهرستان سیساک-موسلاوینا, کرواسی

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید