Africa International University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به Africa International University خوش آمدید

Africa International University یک دانشگاه مسیحی منشور است که در محیط بی نظیر کارن واقع شده است ، یک مکان استراتژیک ، بی سر و صدا و مساعد برای یادگیری است. Africa International University در حال حاضر دانشجویان را در رشته های الهیات ، تجارت ، فناوری اطلاعات و ارتباطات ، روانشناسی ، زبان ها ، توسعه جامعه ، رهبری و زبان شناسی آموزش می دهد.

این دانشگاه دارای کارمندان و دانشجویان بیش از 32 کشور از پنج قاره است. امسال این دانشگاه دانشجویان لیبریا ، کنیا ، اوگاندا ، تانزانیا ، ایالات متحده ، ماداگاسکار ، غنا ، نیجریه ، کنگو DRC ، مالاوی ، سیشل ، گامبیا ، اتیوپی ، اریتریا سودان جنوبی را فارغ التحصیل شده است.

46629_4.JPG

این دانشگاه امیدوار است که رهبران مسیحی بیشتری را برای کلیسا در آفریقا و پس از آن آموزش دهد تا به طور فعال و مثبت برای تأثیرگذاری بر جهان مشارکت کنند. ما برنامه های خود را در زمینه های مختلف تخصص حرفه ای برای فارغ التحصیلان خود طراحی کرده ایم تا یادگیری را به مشاغل آنها منتقل کنیم. این دانشگاه دارای امکانات مدرن است تا بتواند اقامت شما را راحت و مدبرانه کند. ما یک کتابخانه مجهز ، دارای کتاب و مطالب آموزشی مدرن داریم. این دانشگاه دارای یک آزمایشگاه ICT مدرن و دسترسی 24 ساعته به WIFI است. برای آنهایی که مایل به اقامت در دانشگاه هستند ، ما آپارتمانهایی با خدمات مدرن داریم که بتوانند اقامت شما را راحت کنند.

روش مطالعه:

  • تمام وقت
  • کلاسهای عصر
  • مستقر در مدرسه
  • آموزش از راه دور و آموزش الکترونیکی

پذیرش در ماه های ژانویه ، مه ، سپتامبر و تعطیلات مدارس برای مدارس مستقر در مدارس (آوریل ، آگوست و دسامبر) است.

46626_3.JPG

مکان ها

نایروبی

Address
Africa International University.,
Karen

00502 نایروبی, شهرستان نایروبی, کنیا

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: