Aviation Institute of Maintenance

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در موسسه حمل و نقل هوایی از تعمیر و نگهداری، مأموریت ما این است که به دانش آموزان بالغ بر مهارت ها و نگرش های لازم برای موقعیت حرفه ای در سطح ابتدایی دست یابد. ما در تلاش برای توجه به نیاز دانشجویان ما، کسب و کارهای منطقه، صنایع و دولت هستیم. ما در همه برنامه های آموزشی ما متعهد به استانداردهای عالی دانشگاهی هستیم و ما به ارائه خدماتی که از موفقیت دانش آموزان ما حمایت می کنیم اختصاص یافته است.

ما در ارائه برنامه های زیر در مدارس حرفه حمل و نقل هوایی ما است که می تواند کمک به شما در زمینه تعمیر و نگهداری حمل و نقل هوایی هیجان انگیز از آغاز شده است.

  • حمل و نقل هوایی تکنسین تعمیر و نگهداری (AMT)
مهندس تعمیر و نگهداری فنی (AMTE)

حمل و نقل هوایی تکنسین تعمیر و نگهداری هلیکوپتر (AMTH) اویونیک تکنسین هواپیما اعزام جوش ترکیبی گرمایش، تهویه و تهویه مطبوع (HVAC)

این موسسه حمل و نقل هوایی از تعمیر و نگهداری (AIM) بخشی از یک گروه موفق از شرکت ها است که برای اولین بار در سال 1969 در نورفولک، ویرجینیا آغاز شد. ما سنت از برتری در آموزش و پرورش در سراسر توسعه ما از مدارس حرفه حمل و نقل هوایی در طول بیش از چهار دهه حفظ کرده اند.

FAA به خواسته بالاترین و دقیقترین استانداردهای جهان برای حرفه ای ها آموزش هوانوردی. آموزش فارغ التحصیلان ما دریافت خواهید کرد نه تنها در دیدار، اما بیش از این استانداردها. ما افتخار می کنیم از تکنسین های ما را از طریق سال با شرکت های سراسر جهان قرار داده است.
نحوه ارائه برند، سبک و کیفیت آن، نمایندگی مستقیم موسسه ما است. سازگاری با هویت ما پایه ای برای شناخت بهتر، احترام و آگاهی از نام تجاری ما در بازارهای محلی و جهانی است.

در AIM، ما به ایجاد یک نام تجاری قوی و اعتماد اختصاص داده ایم. با استفاده از این راهنما، ما امیدواریم که مواد بازاریابی و ارتباطات را برای توسعه AIM تشویق کنیم که بتواند به صورت یکپارچه و دقیق - محلی و جهانی - طراحی و اجرا شود.
بورس تحصیلی بین المللی
تعمیر و نگهداری هواپیما (مهندس) فنی
بورس تحصیلی فناوری تعمیر و نگهداری حمل و نقل هوایی به دانش آموزانی که دارای سهمیه ای بر حسب وظیفه 3.0 می باشند، دارای حضور خوب و مدرسه هستند. بورس تحصیلی در طول ترم آخر تحصیلی قبل از فارغ التحصیلی اهدا خواهد شد. (هزینه های مربوط به سفر، اتاق و هیئت مدیره، ویزا و شرایط واجد شرایط بودن سفر، و هزینه های پذیرش با بورس تحصیلی گنجانده نشده است.) برای کسب اطلاعات بیشتر، لطفا با ما تماس بگیرید:

هند تماس:
Deepti جین
مشاور امور خارجه
موسسه حمل و نقل هوایی از تعمیر و نگهداری (AIM)
تلفن همراه: +91 (971) 700-2261
پست الکترونیک: CountryAdviserIndia@AviationMaintenance.edu
مستقر در دهلی نو، هند

آسیا تماس:
Yee Pei K'NG 康 依 佩 강 이페이
متخصص منطقه ای - آسیا و اقیانوسیه
اسکایپ: AIM_YeePei
WeChat: AIM_YeePei
تلفن: 6012-3310427
پست الکترونیک: RRS@AviationMaintenance.edu
بر اساس کوالالامپور، MY

سایر مناطق تماس با:
Deonne Facada
مدیر پذیرش ملی
انستیتو حمل و نقل هوایی (ملی AIM)
4525 خیابان جنوبی، سوئیت 301
ویرجینیا بیچ، ویرجینیا، 23452 US
دفتر: 001-757-233-6542
پست الکترونیک: admdirnat@aviationmaintenance.edu

یک تور مجازی به AMN بروید

  • فیس بوک: https://www.facebook.com/AIM.edu
  • توییتر https://twitter.com/AviationAIM
  • یوتیوب: https://www.youtube.com/user/AIMschools

مکان ها

ساحل ویرجینیا

Address
Other regions contact:
Deonne Facada
National Admissions Director
Aviation Institute of Maintenance (AIM National)
4525 South Blvd., Suite 301
Virginia Beach, Virginia, 23452 US
Office: 001-757-233-6542
Email: admdirnat@aviationmaintenance.edu

23452 ساحل ویرجینیا, ویرجینیا, آمریکا