توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در کالج زبان انگلیسی آمریکایی، ماموریت ما این است که برای زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم (ESL) دانش آموزان با آموزش عالی، جامع، و مقرون به صرفه در زبان انگلیسی برای موفقیت شخصی خود.

برنامه ها

در کالج زبان انگلیسی آمریکایی، برنامه های توسعه یافته برای پاسخگویی به نیازهای مجموعه مهارت های هر دانش آموز و اهداف در تمام سطوح مهارت در زبان انگلیسی، از مبتدی تا پیشرفته.

تمام دوره های پوشش مهارت های زبانی عمده از جمله: گوش دادن، صحبت کردن، خواندن، نوشتن، دستور زبان، واژگان و تلفظ.

مسکن

کالج زبان انگلیسی آمریکایی را تامین می کنند و پیدا کردن شما مسکن قابل اعتماد و امن است که برای صفحه اصلی اقامت و مسکن خصوصی به تنظیمات خود را طراحی شده است.

مشاوره علمی

در کالج زبان انگلیسی آمریکایی، ما می خواهیم دانش آموزان ما به ایجاد یک پایه تحصیلی معنادار در طول زمان خود را در اینجا. همه دانش آموزان به قدرت به مسئولیت برای آینده خود، و در طول این سفر ما شما را به توجه شخصی و حمایت برای کمک به دستیابی به اهداف حرفه و زندگی خود آنها را.

مشاوران دانشجویی ما دارای دانش گسترده در مورد برنامه های آموزشی در ایالات متحده، و مشارکت های قوی با پیشرو کالج و دانشگاه آمریکا. این دانش آموزان ما با هدایت و گزینه های مختلف آموزشی فراهم می کند زمانی که به دنبال یک برنامه خاص به نیازهای خود. هدف ما برای شکل دادن به افراد فوق العاده ای با ارائه تعالی دانشگاهی و رشد شخصی لازم برای تبدیل شدن به یک رهبر جهانی است.

کاوش برنامه های ما و ببینید که چگونه شما می توانید سفر خود را امروز آغاز خواهد شد.

تحصیل در ایالات متحده

کالج زبان انگلیسی آمریکایی است که تحت قانون فدرال مجاز به ثبت نام دانش آموزان غیر مهاجر بیگانه. علاقه مند به تحصیل در ایالات متحده با یک جامعه متنوع از دانشجویان بین المللی؟

اعتبارنامه

کالج زبان انگلیسی آمریکایی است ACCET، آژانس اذعان توسط وزارت آموزش و پرورش معتبر. ما همچنین مصوبه توسط دفتر کالیفرنیا برای خصوصی متوسطه آموزش و پرورش (BPPE) به کار گیرند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

American English College

در کالج زبان انگلیسی آمریکایی، ماموریت ما این است که برای زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم (ESL) دانش آموزان با آموزش عالی، جامع، و مقرون به صرفه در زبان انگلیسی برای موفقی ... [+]

برنامه انگلیسی فشرده

چه کسی است که این برنامه را برای

در کالج زبان انگلیسی آمریکایی (http://www.aec.edu/)، ماموریت ما این است که برای زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم (ESL) دانش آموزان با آموزش عالی، جامع، و مقرون به صرفه در زبان انگلیسی برای موفقیت شخصی خود. بهترین برای دانشجویانی که مایل به بهبود زبان انگلیسی خود با بیشترین سرعت ممکن، مناسب است. این شامل دانشجویانی که به دنبال تسلط برای ورود به کالج در ایالات متحده، دانشگاه و یا استفاده مکالمه در یک محیط حرفه ای است.... [-]

آمریکا Rowland Heights Monterey Park Alhambra
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
12 - 48 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی