American Consortium of Universities (INTERLINK)

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

UNCGMAIN1کنسرسیوم دانشگاه های آمریکا (ACU) یک گروه از موسسات معتبر آموزش عالی با برنامه های برتر و ویژگی های آن است. اعضای آن به نیازهای آموزشی هزاران دانشجوی بین المللی از سراسر جهان خدمت می کنند. دامنه پیشنهادات ACU متنوع و متنوع است و از مدارس درجه یک تا برنامه های دکترا در زمینه های مختلف از جمله علوم پیشرفته، مهندسی و فن آوری و برنامه های متنوع مانند حسابداری، مهندسی، حقوق، مدیریت کسب و کار، منسوجات، تغذیه و پزشکی ورزشی. ACU فقط در مورد برنامه های قوی دانشگاهی نیست. دانشجویان بین المللی در موسسات متعهد به آموزش بین المللی شکوفا می شوند، که به واسطه منابع مشخص شده - مردم، امکانات، خدمات پشتیبانی و غیره - به آنها اهمیت می دهند. این تعهد ناشی از مأموریت است نه تنها برای کمک به دانشجویان بین المللی به صورت آموزشی، بلکه برای کمک به غلبه بر محیط های آموزشی و یادگیری برای دانش آموزان آمریکایی. این همچنین از برنامه های موسسه ACU برای فرستادن دانشجویان آمریکایی به کشورهای دیگر برای تحصیل می آید. یادگیری فرهنگی آنها باعث می شود که آنها در زمان بازگشت به شهروندان جهانی بهتر و دانشجویان دیگر با دانشجویان بین المللی باشند. UNCGMAIN02 کنسرسیوم دانشگاه های آمریکا (ACU) پذیرش دانشجویان بین المللی را در برنامه های تحصیلات تکمیلی و کارشناسی خود در موسسات عضو تسهیل می کند که طیف گسترده ای از برنامه ها و خدمات عالی دانشگاهی را ارائه می دهند. کمک به دانشجویان در دستیابی به زبان انگلیسی و تنظیم محیط جدید دانشگاهی و فرهنگی، توسط مراکز INTERLINK در هر محوطه دانشگاه ارائه شده است.

مکان های ACU

ACU Locations Map

اعضا

دانشگاه Valparaiso دانشگاه Valparaiso (Valpo) یک دانشگاه خصوصی از 4500 دانشجوی آمریکایی و بین المللی از ایالات متحده و 40 کشور در سراسر جهان است. Valpo به طور مداوم به عنوان یکی از دانشگاه های برتر در غرب میانه رتبه بندی شده است، در میان دانشگاه های ایالات متحده آمریکا که بهترین قیمت را ارائه می دهند، فهرست شده است. والپو سنت طولانی و افتخارآمیز استقبال دانشجویان بین المللی از تمام سنت ها و زمینه های فرهنگی داشته است. این دانشگاه با هدف تقویت آموزش عالی بین المللی برای دانش آموزان و دانشجویان خود، برنامه های متعددی را ارائه می دهد که دانشجویان و دانش پژوهان را در گفتگوهای متقابل فرهنگی، مبادلات فرهنگی، تحصیل در خارج از کشور و فرصت های یادگیری خدماتی مشارکت می دهد. Valpo فقط یک ساعت از شیکاگو در یک شهر ایمن و دوستانه از 31000 نفر قرار دارد.

دانشگاه کارولینای شمالی در گرینزبورو دانشگاه کارولینای شمالی در گرینزبورو (UNCG) یک انجمن چالش انگیز، حمایت کننده و مشارکت کننده است که به دلیل ارزش مشترک ما به دلیل ارزش مشترک ما به "انجام کاری بزرگتر" در کنار دیگر دانشگاه ها متصل است. ما تعالیم نه تنها را تعریف می کنیم توسط افرادی که ما جذب می کنیم و سطح بالایی از دستاوردهایی که آنها دنبال می کنند، بلکه با مشارکت معنی دار آن ها می باشد. با اعتقاد به قدرت بخشیدن به همه، ما یک محیط منحصر به فرد از همکاری و هم افزایی ایجاد کرده ایم که موجب کنجکاوی و اشتیاق می شود. جامعه متنوع ما با درک این موضوع که فراتر از درسهای آموخته شده در کلاس درس اهمیت دارد، این است که چگونه آنها در پیشبرد اهداف و جوامع ما متفاوت هستند. ادغام تجربه و بینش بین فرهنگی و بین المللی در هر تجربه یادگیری دانش آموزان، UNCG یک دانشگاه جهانی است که در آن افراد با هر گونه هویت نژادی یا قومی، سن و یا پس زمینه می توانند درک درستی از فرهنگ های مختلف و خودشان داشته باشند. این انجمن دانش آموزان، هیئت علمی، کارکنان و فارغ التحصیلان مبتنی بر گفتمان آزاد، مسئولیت مشترک و احترام به مشارکت های متمایز هر عضو است.

دانشگاه سنت امبروز St. Ambrose University (SAU) یک دانشگاه معتبر و جامع است که به خاطر تعهد خود به برتری تحصیلی، هنرهای لیبرال، عدالت اجتماعی و خدمات شناخته شده است. SAU در بین دانشگاه های برتر منطقه ای رتبه بندی می کند و بیش از 70 منطقه تحصیل را به رشته های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا می دهد. شایع ترین زمینه های تحصیل در مقطع کارشناسی برای دانشجویان بین المللی آن مهندسی، علوم کامپیوتر، کسب و کار و مدیریت است. در سطح تحصیلات تکمیلی، برنامه های ثبت نام بین المللی بالا Master of Accounting، Master of Business Administration و Master of Science در مدیریت فناوری اطلاعات است.

دانشگاه ایالتی ایندیانا، دانشگاه ایالتی ایندیانا (ISU)، یک دانشگاه تحقیقاتی دولتی دولتی که دوره های کارشناسی و فارغ التحصیلی بیش از 100 رشته را ارائه می دهد، فرصت های آموزشی عالی را برای دانش آموزان فراهم می کند، کیفیت زندگی را با انتشار دانش با استفاده از آموزش و تحقیق افزایش می دهد و خلاق و علمی برنامه نويسي.

دانشگاه ایالتی مونتانا، ایالت ایالت مونتانا در یکی از تنظیمات کالج برجسته ایالات متحده واقع شده است. این مزایای یک دانشگاه بزرگ را با جامعه دوستانه یک محله کوچکتر ارائه می دهد. MSU در سال 1893 به عنوان یک موسسه جامع و دولتی برای زمین های دولتی تاسیس شد و یکی از 50 دانشگاه پیشرفته ترین دانشگاه های جهان است. از 16440 دانش آموز، 722 نفر از 75 کشور مختلف بین المللی هستند. دانش آموز کم دانش آموزی MSU نسبت به دانشکده 1: 1، باعث می شود استادان در دسترس و فرصت های یادگیری را فراهم کنند. دانش آموزان MSU می توانند منافع خود را بررسی کنند، دیدگاه های جدیدی کسب کنند و لبه های حرفه ای مورد نیاز برای ساختن یک آینده پویا را بدست آورند.

دانشجویان دانشگاه ایلینوی اقیانوس آرام از دانشگاه ایلینوی اقیانوس آرام (SPU) برای آکادمی های سختگیرانه، جامعه حمایتی، موقعیت ستاره ای سیاتل و چشم انداز تعامل با فرهنگ و تغییر جهان استفاده می کنند. SPU یک دانشگاه مسیحی است که دارای بیش از 4000 دانشجوی فارغ التحصیل و دانشجوی کارشناسی از 39 کشور و 45 ایالت است. فارغ التحصیلان SPU به خاطر شایستگی و شخصیت شناخته شده اند و تغییرات مثبتی در جوامع سراسر جهان ایجاد می کنند.

مراکز زبان INTERLINK موفقیت در جهان امروز، افزایش مهارت های متقابل فرهنگی و مهارت های ارتباطی موثر را افزایش می دهد. مهارت زبان دوم، به ویژه انگلیسی، برای دانشجویان بین المللی و افراد کسب و کار حیاتی است. به این ترتیب، INTERLINK برنامه آموزشی منحصر به فرد ارائه می دهد که الهام گرفته از نظریه های یادگیری، تحقیق و کاربرد عملی است. تجربه INTERLINK یادگیرندگان را قادر می سازد تا فعالانه در محیط های زبانی، علمی و بین فرهنگی مختلف شرکت کنند. نیازهای فردی و پیشرفت با دقت مورد نظارت قرار می گیرند، و در طول این فرآیند، دانش آموزان تشویق، حمایت و کمک می کنند. INTERLINK در دانشگاه های دانشگاه های برتر ایالات متحده واقع شده است، دسترسی دانشجویان به تمام امکانات و بسیاری خدمات دانشگاهی، از جمله کمک به پذیرش مشروط به این موسسات، را فراهم می کند. علاوه بر این، دانش آموزان می توانند دانشجویان و استادان آمریکایی را ببینند، ممیزی کنند یا کلاس های اعتباری بگیرند و زندگی کنند. در طول اقامت دانش آموزان، استادان و کارکنان اختصاص یافته به آنها در زمینه چالش های شخصی، فرهنگی و تحصیلی خود کمک می کنند. UNCGMAIN03

پذیرش مشروط

دانش آموزان واجد شرایط تحصیلی که دارای مهارت لازم در زبان انگلیسی نیستند ممکن است به صورت مشروط به یک موسسه عضو هیئت علمی پذیرفته شوند، اگر آنها قبل از آغاز تحصیلات دانشگاهی خود در INTERLINK ثبت نام کنند. پس از اتمام موفقیت آمیز برنامه و با برآورده شدن شرایطی که در نامه اولیۀ مشروط پذیری اولیه موسسه عضو هیئت علمی مشخص شده است، ممکن است آنها به عنوان دانشجویان منظم پذیرفته شوند. بعضی از دانشگاه های عضو ACU الزام می کنند که دانشجویان فرم های تکمیل شده، اسناد رسمی از مدارس که قبلا در آنها حضور داشتند، مدارک مالی و حتی نامه های توصیه شده ارسال کنند. دانشگاه های دیگر فقط باید مجلات رسمی را بررسی کنند تا تصمیم گیری دربارۀ پذیرش مشروط یک دانش آموز صورت گیرد. در هر مورد، یکی از شرایط خواهد بود یا برای رسیدن به نمره TOEFL مشخص و یا IELTS یا با موفقیت برنامه INTERLINK را کامل کنید. کمک به درخواست های دانشگاه ها رایگان است برای تمام دانشجویان INTERLINK.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

از دوره ها بازدید کنید » بازدید کنید دوره های کارشناسی(BAs) » بازدید کنید دوره های کارشناسی(BScs) » بازدید کنید MAs » بازدید کنید MScs » بازدید کنید دکترا(PhD) » بازدید کنید MBAs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

ESL INTERLINK در دانشگاه ایالتی ایندیانا

Campus تمام وقت پاره وقت May 2019 آمریکا Terre Haute + {تعداد} بیشتر

مراکز زبان INTERLINK در دانشگاه ایالتی ایندیانا، دانشجویان بین المللی را با آموزش ESL (زبان انگلیسی به عنوان یک زبان دوم)، آمادگی دانشگاهی و جهت گیری فرهنگی و همچنین کمک به پذیرش تحصیلی و پذیرش مشروط برای تضمین موفقیت آمیز و یادگیری یادگیری در ایالات متحده، فراهم می کند. [+]

درباره برنامه ما

INTERLINK مراکز زبان در دانشگاه ایالتی ایندیانا (ISU) از سال 1987 تاکنون کمک به دانش آموزان برای رسیدن به اهداف شخصی و حرفه ای خود را انجام داده اند. واقع در Terre Haute ایندیانا، INTERLINK آموزش های فشرده انگلیسی، آمادگی علمی و گرایش متقابل فرهنگی را برای دانشجویان، دانش پژوهان و حرفه ای ها در طول سال به طور کلی. این برنامه دانشجویان را برای چالش کشیدن حرفه ها آماده می کند و ابزار و مهارت هایی را برای موفقیت در قرن 21 ارائه می دهد. پس از فارغ التحصیلی، بسیاری از دانش آموزان به تحصیل در برنامه های تحصیلی در ISU یا سایر دانشگاه های منطقه می روند. INTERLINK کمک می کند تا با قرار دادن دانشگاه و پذیرش مشروطیت برای اطمینان از موفقیت آموزشی و یادگیری در ایالات متحده آمریکا. برنامه درسی INTERLINK دقیق است. شش سطح آن در جلسات 9 هفته ای ارائه می شود که در کلاس های شنیداری، صحبت کردن، خواندن، نوشتن و پروژه هایی که نیازمند مشارکت فعال دانشجویان هستند، شامل کلاس های تکلیف و کلاس می شوند. دانش آموزان از امکانات دسترسی کامل به امکانات دسترسی دارند، از جمله امکانات برای دیدار با دانش آموزان و استادان، ممیزی و یا کلاس های اعتباری. سفرهای برنامه ریزی شده دانش آموزان را قادر می سازد تا دست اول از دولت و جامعه محلی یاد بگیرند. از مزایای ویژه دانشجویان، بازنمایی بسیاری از فرهنگ ها در برنامه است. در یک محیط متنوع، دانش آموزان بیشتر در مورد جهان و در روند، درباره خود بیشتر... [-]


ESL INTERLINK در دانشگاه سنت امبروز

Campus تمام وقت May 2019 آمریکا Davenport

مرکز زبان INTERLINK در دانشگاه سنت امبروس (SAU) دانشجویان بین المللی را با آموزش ESL (زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم)، گرایش های فرهنگی و آمادگی دانشگاهی و همچنین کمک به پذیرش دانشگاه و پذیرش مشروط برای اطمینان از موفقیت تحصیلی موفق در یادگیری ایالات متحده.

[+]

درباره برنامه

واقع در Davenport، آیووا، INTERLINK در دانشگاه سنت امبروز ارائه می دهد آموزش فشرده زبان انگلیسی، آمادگی دانشگاهی، و گرایش متقابل فرهنگی برای دانش آموزان، دانش پژوهان و متخصصان در طول سال. این برنامه دانشجویان را برای چالش کشیدن حرفه ها آماده می کند و ابزار و مهارت هایی را برای موفقیت در قرن 21 ارائه می دهد. برنامه درسی INTERLINK دقیق است. شش سطح آن در جلسات 9 هفته ای ارائه می شود که در کلاس های شنیداری، صحبت کردن، خواندن، نوشتن و پروژه هایی که نیازمند مشارکت فعال دانشجویان هستند، شامل کلاس های تکلیف و کلاس می شوند. دانش آموزان از دسترسی کامل به امکانات دانشگاه، از جمله فرصت هایی برای دیدار با دانش آموزان و استادان، ممیزی یا کلاس های اعتباری برخوردار می شوند. سفرهای برنامه ریزی شده دانش آموزان را قادر می سازد تا دست اول از دولت و جامعه محلی یاد بگیرند. از مزایای ویژه دانشجویان، بازنمایی بسیاری از فرهنگ ها در برنامه است. در یک محیط متنوع، دانش آموزان بیشتر در مورد جهان و در روند، درباره خود بیشتر می آموزند. دانش آموزان واجد شرایط از قبل از شروع برنامه های زبان خود در INTERLINK از راحتی پذیرش شرایط پذیرش لذت می برند. در INTERLINK ، ما در تلاش برای اطمینان یک تجربه آموزشی قابل توجه و قابل تغییر برای دانش آموزان بین المللی است. اگر شما به دنبال یک برنامه زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم هستید، به خصوص اگر قصد تحصیل در یک دانشگاه آمریکایی دارید، امیدواریم که در INTERLINK در... [-]


ESL INTERLINK در دانشگاه کارولینای شمالی در گرینزبورو

Campus تمام وقت May 2019 آمریکا Greensboro

مرکز زبان INTERLINK در دانشگاه کارولینای شمالی در گرینزبورو (UNCG) فراهم می کند آموزش ESL (انگلیسی به عنوان یک زبان دوم)، گرایش های فرهنگی و آمادگی دانشگاهی و همچنین کمک به پذیرش دانشگاه و پذیرش مشروط. ما در تلاش برای اطمینان از موفقیت تحصیلی موفق در آمریكا برای دانشجویان بین المللی هستیم. برنامه INTERLINK مخصوصا برای دانش آموزانی طراحی شده است که قصد دارند تحصیلات عالی خود را در یک دانشگاه آمریکایی دنبال کنند. [+]

درباره برنامه ما

INTERLINK مراکز زبان در دانشگاه کارولینای شمالی در گرینزبورو (UNCG) کمک کرده است تا دانش آموزان از اهداف شخصی و حرفه ای خود را از سال 1997 به دست آورند. INTERLINK واقع در گرینزبورو، کارولینای شمالی، ارائه می دهد آموزش فشرده انگلیسی، آمادگی دانشگاهی و گرایش متقابل فرهنگی برای دانش آموزان ، محققان و متخصصان در سالیان متمادی. این برنامه دانشجویان را برای چالش کشیدن حرفه ها آماده می کند و ابزار و مهارت هایی را برای موفقیت در قرن 21 ارائه می دهد. پس از فارغ التحصیلی، بسیاری از دانش آموزان در برنامه های تحصیلی در UNCG یا سایر دانشگاه های منطقه تحصیل می کنند. INTERLINK کمک می کند تا با قرار دادن دانشگاه و پذیرش مشروطیت برای اطمینان از موفقیت آموزشی و یادگیری در ایالات متحده آمریکا. برنامه درسی INTERLINK دقیق است. شش سطح آن در جلسات 9 هفته ای ارائه می شود که در کلاس های شنیداری، صحبت کردن، خواندن، نوشتن و پروژه هایی که نیاز به مشارکت فعال دانشجویی دارند، شامل تدریس در کلاس و خارج از کلاس می شود. دانش آموزان از دسترسی کامل به امکانات دانشگاه، از جمله فرصت هایی برای دیدار با دانش آموزان و استادان، ممیزی یا کلاس های اعتباری برخوردار می شوند. سفرهای برنامه به دانش آموزان اجازه می دهد تا دست اول از دولت و جامعه محلی یاد بگیرند. از مزایای ویژه دانشجویان، بازنمایی بسیاری از فرهنگ ها در برنامه است. در یک محیط متنوع، دانش آموزان بیشتر در مورد جهان و در روند، درباره خود بیشتر می... [-]


INTERLINK A.C.E. at Montana State University

Campus تمام وقت 52  May 2019 آمریکا Bozeman

[+]

. بدون بازپرداخت پس از جلسه را آغاز کرده است داده می شود. در صورتی که لغو و خط مشی بازپرداخت تغییرات، ACE اینترلینک سیاست که تحت آن دانش آموز پرداخت ساخته شده به دنبال خواهد داشت. اسناد مالی برای دانشجویان F-1 ویزا ایالات متحده آمریکا مهاجرت و گمرک (ICE) مستلزم آن است که دانش آموزان به منابع مالی کافی برای پاسخگویی به هزینه های زندگی و تحصیل در حالی که در ایالات متحده دانش آموز، پدر و مادر، و یا یک ضامن باید یک حساب بانکی جاری یا یک نامه رسمی از یک بانک تایید کافی را فراهم منابع مالی. درخواست مسکن تمام درخواست ها برای ماندن در محل اقامت سالن باید حداقل 6 هفته قبل از آغاز برنامه شما برای استفاده قرار می گیرد. پیک هزینه پستی دانش آموزان ممکن است با درخواست، نسبت مواد پذیرش و I-20 ارسال شده توسط خدمات پست الکترونیکی پیک. [-]

INTERLINK A.C.E. at Seattle Pacific University

Campus تمام وقت May 2019 آمریکا Seattle

[+]

ژوئیه 17 پاییز 2017 جلسه 1 سپتامبر 21 اکتبر 27 پاییز 2017 جلسه 2 اکتبر 26-06 دسامبر سپتامبر 26 [-]

تماس
آدرس محل سکونت
INTERLINK Language Centers
890 W. Cherry St. Suite 200
Phone: +1 (303) 278-8337
Email: esl@interlink.edu

Louisville, Colorado, 80027 US
آدرس محل سکونت
Seattle, District of Columbia, US
آدرس محل سکونت
Bozeman, Montana, US