American Language Academy

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دربارهی ما

در ALA ما به قدرت شما و توانایی شما برای موفقیت ایمان داریم. به همین دلیل است که هر دانش آموز یکی از مهمترین و احترام ترین بخش خانواده ALA می باشد. شبکه مراقبتی، پرورش و پشتیبانی از معلمان بسیار حرفه ای و کارکنان خدمات حرفه ای دانشجویان، یک محیط یادگیری عالی فراهم می کند که شما را قادر به دستیابی به اهداف خود می کند. ما اندازه کلاس درس خود را کوچک نگه می داریم تا معلمان بتوانند بیشترین توجه شخصی را به هر دانش آموز ارائه دهند.

تمام برنامه های ما با نیازهای یادگیری شما طراحی شده اند. فلسفه تدریس ما با استفاده از آخرین تئوری ها و رویکردهای مبتنی بر تحقیق به یادگیری و تدریس زبان که با هدف فراهم آوردن بسیاری از نتایج یادگیری موفق برای هر دانش آموز طراحی شده بود، توسعه یافت.

چرا ایالات متحده را انتخاب میکنید؟

 • همه دانشگاه های ALA در ایالات متحده توسط CEA معتبر هستند.
 • ما طبق قوانین فدرال مجاز هستیم تا دانشجویان غیرمجاز ثبت نام کنیم و فرم I-20 را برای دانشجویان ویزا F-1 صادر کنیم.
 • ALA متشکل از آمادگی جسمانی، تحصیلی و پیشرفته آکادمیک در 7 سطح مختلف است.
 • شرکای دانشگاه ALA یک Pathway (از بین بردن آزمون TOEFL) برای فارغ التحصیلان دوره ALA در سطح 5 فراهم می کند.
 • شرکای دانشگاه ALA، نامه های پذیرش نامه ای را برای دانش آموزان ثبت نام شده و واجد شرایط ALA صادر می کنند.
 • ALA با برنامه جهانی بورس دانش آموزی (GSE) همکاری می کند که به دانش آموزان اجازه می دهد تا در هر یک از 80 مدرسه دولتی خصوصی و دولتی GSE در 28 کشور حضور یابند. همکاران دبیرستان مدارک قانونی را برای دانش آموزان واجد شرایط ارائه می کنند.
 • ALA دارای مدرک تحصیلی با مدرک BA / MA / Ph.D TESOL با سالها تجربه است.
 • ALA دارای کلاس های کوچک، متنوع و تعاملی است.
 • ALA فعالیت های فرهنگی، سفرهای حمایتی و رویدادهای اجتماعی را ارائه می دهد.
  * برخی از دانشگاه های ALA دارای خانواده های خانوادگی آمریکایی هستند.

مأموریت

مأموریت ما این است که بهترین تجربه های یادگیری و حمایت از زبان آموزان انگلیسی را برای رفع نیازهای آموزشی خود برای اهداف علمی، حرفه ای و اجتماعی فراهم کنیم.

قول ما

بهترین ارزش و بهترین کیفیت انگلیسی به عنوان آموزش زبان دوم

رهبری ALA وعده داده است تا هر دانش آموز را به آنچه که بهترین ارزش و کیفیت تحصیلات عالی در جهان را در نظر می گیرد، ارائه دهد. ما از این فرصت برای کسب اعتماد به شما سپاسگزاریم.

Pathway ما

Pathway شما برای موفقیت

ما گزینه های بسیاری برای کمک به شما در دستیابی به اهداف زبان انگلیسی خود داریم. ما برنامه های مختلفی را در اختیار شما قرار می دهیم. شما می توانید تمام وقت یا بخشی از زمان را مطالعه کنید، در مرکز ما در ایالات متحده آمریکا یا با آموزش آنلاین از طریق "Sky Campus".

آینده خود را با ALA آغاز کنید. ما می توانیم Pathway شما برای موفقیت باشد.

ACCREDITATION American Language Academy

American Language Academy توسط کمیسیون اعتباربخشی برنامه زبان انگلیسی برای دوره آوریل 2018 تا آوریل 2028 تأیید شده است و موافقت کرده است تا استانداردهای CEA برای برنامه های زبان و زبان های انگلیسی را پشتیبانی کند. CEA توسط وزارت آموزش و پرورش ایالات متحده به عنوان یک موسسه اعتباربخشی ملی برای برنامه های زبان انگلیسی در ایالات متحده به رسمیت شناخته شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این اعتباربخشی، لطفا با CEA، 1001 N. Fairfax Street Suite 630، Alexandria، VA 22314 ( 703) 665-3400، www.cea-accredit.org.

دوره های آنلاین اعتباربخشی: CEA دارای برنامه های سطح بالا 1-3 زبان انگلیسی و برنامه های انگلیسی برای اهداف تحصیلی سطح 1-3 است.

چرا در یک مدرسه معتبر مطالعه کنید

 • مطمئن باشید شما آموزش و خدمات با کیفیت بالا دریافت خواهید کرد

رفتن به مدرسه معتبر به شما کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل کنید که آن را یک تجربه یادگیری با کیفیت بالا ارائه می دهد.

 • نیازهای یادگیری دانشجویان

ما یک برنامه درسی داریم که بر نیازهای ارزیابی دانش آموزان تمرکز دارد.

 • سیستم ارزیابی دانش آموزان

ما یک سیستم موثر برای ارزیابی دانش آموزان برای قرار دادن اولیه در دوره ها و برای پیشرفت از سطح به سطح را حفظ می کنیم.

 • دانشکده با تجربه

ما دارای مدرک با تجربه و حرفه ای است که متعهد به تدریس است.

 • محیط یادگیری عالی

ما امکانات و منابع اداری برای ارائه یک محیط آموزشی عالی فراهم می کنیم.

 • آرایه وسیعی از خدمات دانشجویی

ما مجموعه وسیعی از برنامه های آموزشی دانشجویی را ارائه می دهیم؛ ویزای دانشگاهی و مشاوره مهاجرت؛ و فعالیت های اجتماعی، تفریحی و فرهنگی

برای کسب اطلاعات بیشتر به: www.cea-accredit.org مراجعه کنید

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی

از دوره ها بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:


برنامه انگلیسی شدید

Online Campus September 2019 آمریکا Greensboro

برنامه زبان انگلیسی American Language Academy (IEP) برای ارائه بهترین تجربه یادگیری و حمایت از زبان آموزان انگلیسی برای پاسخگویی به نیازهای خود برای اهداف دانشگاهی خود طراحی شده است. ALA هفت سطح مهارت را برای آموزش فشرده زبان انگلیسی ارائه می دهد: مقدمه ای بر انگلیسی، انگلیسی پایه (سطح 1-3)، انگلیسی علمی (سطح 4-5) و پیشرفته آکادمیک انگلیسی (سطح 6). تمام سطوح هفت دوره، از مقدمه ای به انگلیسی از طریق Advanced Academic English Level 6 بخشی از برنامه انگلیسی فشرده است. دانش آموزان پس از اتمام موفقیت آمیز سطح 5 فارغ التحصیل می شوند. [+]

درباره برنامه

برنامه زبان انگلیسی American Language Academy (IEP) برای ارائه بهترین تجربه یادگیری و حمایت از زبان آموزان انگلیسی برای پاسخگویی به نیازهای خود برای اهداف دانشگاهی خود طراحی شده است. ALA هفت سطح مهارت را برای آموزش فشرده زبان انگلیسی ارائه می دهد: مقدمه ای بر انگلیسی، انگلیسی پایه (سطح 1-3)، انگلیسی علمی (سطح 4-5) و پیشرفته آکادمیک انگلیسی (سطح 6). تمام سطوح هفت دوره، از مقدمه ای به انگلیسی از طریق Advanced Academic English Level 6 بخشی از برنامه انگلیسی فشرده است. دانش آموزان پس از اتمام موفقیت آمیز سطح 5 فارغ التحصیل می شوند.... [-]


انگلیسی برای برنامه آموزشی هدف

Online Campus September 2019 آمریکا Greensboro

برنامه انگلیسی برای اهداف آموزشی (EAP) معادل برنامه American Language Academy (IEP) است که مدت زمان بیشتری را در اختیار دارد. EAP طراحی شده است تا بهترین تجربه یادگیری و حمایت از زبان آموزان انگلیسی را برای رفع نیازهای خود برای مقاصد علمی یا حرفه ای ارائه دهد. این برنامه برای زبان آموزان انگلیسی ایجاد شد که قادر به پذیرش برنامه تحصیلی زبان انگلیسی تمام وقت نیستند. [+]

درباره برنامه

برنامه انگلیسی برای اهداف آموزشی (EAP) معادل برنامه American Language Academy (IEP) است که مدت زمان بیشتری را در اختیار دارد. EAP طراحی شده است تا بهترین تجربه یادگیری و حمایت از زبان آموزان انگلیسی را برای رفع نیازهای خود برای مقاصد علمی یا حرفه ای ارائه دهد. این برنامه برای زبان آموزان انگلیسی ایجاد شد که قادر به پذیرش برنامه تحصیلی زبان انگلیسی تمام وقت نیستند.

EAP متخصص در ارائه آموزش زبان انگلیسی برای دانش آموزانی است که مایل به تحصیل در مقطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی خود در یک دانشگاه یا کالج آمریکایی هستند. گواهینامه فارغ التحصیلی آکادمیک انگلیسی ALA برای اطمینان از اینکه دانش آموزان دارای مهارت های زبان انگلیسی لازم برای موفقیت در سطح دانشگاه می باشند.... [-]


تماس