AnimSchool

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

خوش آمدید به AnimSchool !

ما مدرسه آنلاین برای دنیای گسترده ای از انیمیشن 3D است. ما سیاست های زیر را در اختیار داریم تا اطمینان حاصل کنیم که بهترین آموزش ها برای دانش آموزان است.
AnimSchool ثبت نام شده است و سازگار با قانون مدرسه اختصاصی پست مدرسه یوتا (فصل 13، فصل 34، کد یاتا).
AnimSchool در حال پیگیری است برای تبدیل شدن به اولین مدرک انیمیشن آنلاین آنلاین در ایالات متحده است.

الزامات عمومی برای پذیرش به AnimSchool

برای درخواست برای AnimSchool ، دانش آموزان آینده نگر باید (1) 18 سال یا بیشتر در هفته اول کلاس، (2) دیپلم دبیرستان، GED یا معادل آن خارجی، (3) مهارت های رایانه ای پایه در ویندوز و یا مک.
اگر دانش آموزان دانش خود را از Autodesk مایا ندارند، آنها باید قبل از شروع اولین دوره، با نرم افزار آشنا شوند. ما اجازه می دهیم که دانش آموزان شروع به کار با نرم افزار 3D با نام تجاری جدید داشته باشند، اما باید مقدمه ای برای مایا بیاندازند.

CLASSES EXPRESS: یک کلاس واحد را در AnimSchool در نظر AnimSchool

بسیاری از انیماتورها، مدلسازان و ریشرها فقط باید چند دوره متوسط ​​یا پیشرفته را برای تکمیل تحصیلات خود در سایر مدارس دریافت کنند. برای آنها، گرفتن یک برنامه کامل AnimSchool کارآمد یا مقرون به صرفه نیست.
در AnimSchool ، ما فرصت منحصر به فرد برای اعمال مستقیم به یک کلاس خاص و مربی از انتخاب شما را ارائه می دهیم تا بتوانید به راحتی به سمت درهای جدید بروید.
گزینه «اکسپرس» به دانش آموزان اجازه می دهد تا کلاس های الكتریكی خود را به طور كامل برای آموزش هر كدام از آنها در یك شغل خود بكارند. دانش آموزان مجبور نیستند به یک برنامه کامل AnimSchool پذیرفته شوند اما باید به مدرسه اعتراض کنند و شرایط خدمات را بپذیرند. دانشجویان اکسپرس نیز باید توسط هیئت بررسی پذیرفته شوند. دانش آموز باید کار خود را مستقیما به مدرس ارائه دهد تا در نظر گرفته شود.
دانش آموزان اکسپرس ممکن است در هر زمان واجد شرایط ثبت نام در یک برنامه کامل باشند، برای اطلاعات بیشتر با AnimSchool تماس AnimSchool .
برای گرفتن کلاس «Express»، از دکمه «درخواست» به سمت راست استفاده کنید. در طول فرآیند درخواست، مشخص کنید که تنها دوره شما می خواهم را.

سامانه ی درجه بندی

دانش آموزان براساس عملکرد آنها برای هر درجه بندی درجه بندی می شوند. اغلب هفته ها یک انتصاب داشته، اما تخصیص هر هفته به درجه بندی نمی شود. اغلب انتصاب چند هفته ای در حال پیشرفت به زودی نظارت خواهد شد و اظهار نظر خواهد شد، اما تا زمانی که تکمیل نشده است، درجه بندی نشود.
سیستم درجه بندی یک استاندارد آمریکا از A تا F درجه نامه است، با درجه C یا بالاتر دوره مورد نیاز برای ادامه به دوره بعدی. اگر یک دانش آموز نمیتواند مدرک C یا بالاتر را دریافت کند، از آنها خواسته خواهد شد که در دوره قبلی یا معادل آن، به هزینه آنها، دوباره به دوره بعدی به فارغ التحصیلی ادامه دهند.

تاریخچه AnimSchool ، مدرسان و دانشجویان

AnimSchool یک مدرسه ی آنلاین برای AnimSchool انیمیشن، مدل سازی، و AnimSchool 3D است. ما یک دوره آموزشی را آموزش می دهیم دانش آموزان به خوبی برای کار کار 3D آماده می شوند.
AnimSchool 30 مدرس در حال حاضر در استودیوهای برتر مانند ستاره های آبی آسمان، Dreamworks، Disney، Sony و Pixar کار می کنند. ما پس از شغل های تولیدی تمام وقت ما با هنرمندان مشتاق به ما علاقه مند می شویم. AnimSchool یک مدرسه در حال رشد است!
دانش آموزان AnimSchool فرصت های زیادی برای تعامل، کمک، و حل مسائل با تمام افراد حرفه ای ما - تقریبا روزانه دارند! ما سخت تلاش می کنیم تا سریعا به مسائل دانشجویی پاسخ دهیم.
AnimSchool در بیش از 250 دانش آموز در دو برنامه ما زندگی می کند، جایی که دانش آموزان انیمیشن 3D، مدل سازی و تقلب را یاد می گیرند. آنها اغلب در کلاسها، جلسات اضافی، یک کلاس نقاشی رایگان با مزایای صنعت، یک پاتوق وبسایت دانشجویی، یک صفحه فیس بوک بسیار فعال دانشجویی و پیامرسانی ارتباط برقرار می کنند. دانش آموزان ما در مورد یادگیری این مهارت های سه بعدی هیجان زده هستند، بنابراین آنها با اشتیاق به هر یک از تکالیف خود می پردازند.
AnimSchool در سال 2010 توسط دیوید Gallagher، انیمیشن ساز، ریشر و مدیر سابق کاراکتر توسعه در آبی آسمان استودیو تاسیس شد.
دانش آموزان AnimSchool می آموزند که در یک رشته خاص تخصص داشته باشند، در حالی که یادگیری مهارت های پشتیبانی، بنابراین دانش آموزان برای نیروی کار 3D آماده هستند.

ما عاشق شخصیت هستیم

AnimSchool فراهم می کند که شخصیت های مورد تجدید نظر برای دانش آموزان انیمیشن برای استفاده. شخصیت های AnimSchool سراسر جهان به عنوان بهترین در صنعت شناخته شده است. ما برخی از شخصیت های ما را با عمومی به اشتراک می گذاریم.
دستگاه مالکوف ما توسط بیش از 35،000 کاربر در سراسر جهان دانلود شده است و در بسیاری از فیلم های دانشجویی، آگهی های بازرگانی و رقابت های انیمیشن مورد استفاده قرار می گیرد. AnimSchool جایی است که مردم برای شخصیت های بزرگ می روند!
و ما بهترین شیوه های مدل سازی و تقلب را آموزش می دهیم تا کاراکترهایی را که زیباترین و آماده ترین کار را ایجاد می کنید، ایجاد کنید.

AnimSchool مدرک گواهی ثبت شده است

AnimSchool مطابق با قوانین مدرسه پست AnimSchool تمام دولتی است و تحت ثبت مدرسه AnimSchool ثبت شده است.
AnimSchool دانش آموزان را در دو برنامه 21 ماهه برنامه با گواهی 12 ماهه، از مراحل اول یادگیری به کار آماده می کند. AnimSchool همچنین دوره های استاد کلاسی را برای کار انیمیشن سازان، طراحان، ریشر و AnimSchool 3D که نیاز به تقویت حرفه ای دارند، تدریس می کند.

هزینه تحصیل

بیشتر دانشجویان ما ماهانه پرداخت می کنند که در حال حاضر است

540 دلار / مو.

ما همچنین گزینه ای برای گسترش دوره ها و پرداخت ها داریم که آن را 362 $ / mo دارد.

در اینجا بیشتر بخوانید: http: // www. AnimSchool .com / FeeSchedule.aspx

هر دوره 11 هفته ای 1620 دلار است.

محل

ما یک مدرسه آنلاین هستیم. دانش آموزان در کلاس های آنلاین زنده در اینترنت شرکت می کنند.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

از دوره ها بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

انیمیشن 3D

Online تمام وقت 21 - 24  September 2018 آمریکا Orem

هر هفته انیمیشن سازان از بهترین استودیوهای جهان با دانش آموزان یک به یک کار می کنند تا دانش آموزان بهترین فرصت برای رشد را فراهم کنند. انیمیشن در مورد آوردن شخصیت به زندگی است. این یک رشته بسیار سخت و پرطرفدار است، اما برای کسانی که از ما در این زمینه هستند، تمام کار سخت ارزش نتیجه جادویی است: یک شخصیت که به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش زندگی می کند. [+]

این چیست؟دانش آموزان درباره نحوه طراحی، نقاشی، بازپرسی، مبانی حرکت، عمل و اصل کلی زندگی انیمیشن یاد می کنند.هر هفته انیمیشن سازان از بهترین استودیوهای جهان با دانش آموزان یک به یک کار می کنند تا دانش آموزان بهترین فرصت برای رشد را فراهم کنند. انیمیشن در مورد آوردن شخصیت به زندگی است. این یک رشته بسیار سخت و پرطرفدار است، اما برای کسانی که از ما در این زمینه هستند، تمام کار سخت ارزش نتیجه جادویی است: یک شخصیت که به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش زندگی می کند. دانش آموزان ما انیمیشن را از مدرسانی که در بالاترین سطح کار می کنند فرا می گیرند.چگونه کار می کندبرنامه 3D انیمیشن ما به 2 قسمت، مسیر انیمیشن و برنامه انیمیشن تبدیل شده است.آهنگ انیمیشن شامل کلاس های 0-3 می باشد. این کلاسها پایه ای از مهارت های انیمیشن را تشکیل می دهند تا دانش آموزان را برای موفقیت در برنامه انیمیشن آماده سازند. کلاس های 4-7 برنامه انیمیشن را تشکیل می دهند. به طور موفقیت آمیز کلاس های برنامه یک دانش آموز را برای کار در صنعت آماده می کند و دانش آموز را برای صدور گواهینامه آماده می کند.قبل از پذیرش در برنامه انیمیشن، دانش آموزان باید با موفقیت از کلاس های انیمیشن متحرک تکمیل کنند یا جلسه نقاشی را با یک رول نشان دهند تا مهارت های پیش نیاز مورد نیاز برای موفقیت در برنامه انیمیشن را نشان دهند. هر ترانه در آهنگ انیمیشن و برنامه 11 هفته طول می کشد.دوره 3D آهنگ متحرک را... [-]

ویدئو ها

2016

تماس

آدرس 209 W 520 N
UT 84057 Orem, Utah, آمریکا