Arcadia University Department of Historical and Political Studies

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

حل مسالمت آمیز صلح و اختلاف بین المللی

برنامه کارشناسی ارشد هنر

بخشی از راه حل باشید.

جزئیات برنامه تحصیلات تکمیلی

برنامه IPCR رویکرد بین رشته ای را برای مطالعه انتقادی از حل و فصل صلح و حل مسئله می گیرد. برنامه IPCR در راستای کسانی است که می خواهند تغییرات مثبت اجتماعی را در سطح محلی و بین المللی به دست بیاورند.

تجربه بین المللی را به دست آورید

به عنوان بخشی از مدرک، دانش آموزان در رشته کارهای کاربردی در قبرس و کارآموزی با اشخاصی نظیر هیفر اینترنشنال (سیرالئون)، خانه های همکاری (قبرس)، مرکز صلح (پنسیلوانیا)، مرکز خدمات ملی (پنسیلوانیا)، مرکز کارتر ( واشنگتن دی سی) و موسسه بین المللی صلح و امنیت (واشنگتن دی سی).

ادامه تحصیلات دوقطبی

Arcadia همچنین سه مدرک دوگانه در صلح و حل مناقشه بین المللی با بهداشت عمومی ، روابط بین الملل و دیپلماسی و مشاوره ارائه می دهد. این برنامه های چند رشته ای به شما امکان می دهد مهارت های حرفه ای خود را گسترش داده و گزینه های شغلی خود را گسترش دهید. از دانش مربوط به تدوین ، اجرای و ارزیابی برنامه های بهداشت عمومی برای کمک به حل اختلاف استفاده کنید. از طریق مطالعه دیگری در مورد روابط بین الملل و دیپلماسی (در دانشگاه شریک ما ، دانشکده تحصیلات تکمیلی آمریکا در پاریس) ، حرفه ای را در دولت یا سازمان های بین المللی دنبال کنید. مطالعه خود را درمورد برنامه ریزی و اجرای برنامه هایی که بهبود روانی ناشی از خشونت و بلایای طبیعی با تمرکز در تروما از طریق برنامه مشاوره است ، متمرکز کنید.

شغل در حل اختلافات

مدرک کارشناسی ارشد حل اختلاف شما را برای مشاغل در هر بخش رقابتی می کند: عمومی ، خصوصی و غیر انتفاعی. مطابق وزارت کار آمریكا مشاغل صلح و حل و فصل مناقشهات به طور متوسط یا سریعتر از متوسط رشد می كنند و افراد دارای مدرک IPCR برای مشاغل در زمینه های آموزش ، تجارت ، دولت ، توسعه یا بهداشت مناسب هستند. بیش از نیمی از فارغ التحصیلان ما در سازمان های غیردولتی مشغول به کار هستند ، در حالی که بقیه در زمینه های دولتی ، مرتبط با آموزش و یا بخش خصوصی فعالیت می کنند. اساتید ، کارمندان و فارغ التحصیلان IPCR با هم همکاری می کنند تا به شما در مسیر موفقیت در مکان های حرفه ای و پیشرفت شغلی کمک کنند.

مکان ها

گلنساید

Address
Historical & Political Studies
Easton Hall, Room 231
450 S. Easton Road, Glenside, PA 19038

گلنساید, پنسیلوانیا, آمریکا

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: