توضیحات رسمی را مطالعه کنید

حل مسالمت آمیز صلح و اختلاف بین المللی

برنامه کارشناسی ارشد هنر

بخشی از راه حل باشید.

دوره های تحصیلات تکمیلی

برنامه IPCR رویکرد بین رشته ای را برای مطالعه انتقادی از حل و فصل صلح و حل مسئله می گیرد. برنامه IPCR در راستای کسانی است که می خواهند تغییرات مثبت اجتماعی را در سطح محلی و بین المللی به دست بیاورند.

تجربه بین المللی را به دست آورید

به عنوان بخشی از مدرک، دانش آموزان در رشته کارهای کاربردی در قبرس و کارآموزی با اشخاصی نظیر هیفر اینترنشنال (سیرالئون)، خانه های همکاری (قبرس)، مرکز صلح (پنسیلوانیا)، مرکز خدمات ملی (پنسیلوانیا)، مرکز کارتر ( واشنگتن دی سی) و موسسه بین المللی صلح و امنیت (واشنگتن دی سی).

ادامه تحصیلات دوقطبی

Arcadia همچنین دارای سه درجه دوگانه در حل صلح بین المللی و حل منازعه با سلامت عمومی، روابط بین الملل و دیپلماسی و مشاوره است. این برنامه های چند رشته ای به شما امکان می دهد تا مهارت های حرفه ای خود را گسترش دهید و گزینه های حرفه ای خود را گسترش دهید. استفاده از دانش برنامه توسعه بهداشت عمومی، پیاده سازی و ارزیابی برای کمک به حل منازعات. از طریق مطالعه بیشتر در رابطه با روابط بین الملل و دیپلماسی (در بخش تک نفره ما، مدرسه فارغ التحصیل آمریکایی در پاریس)، کار حرفه ای را در سازمان های دولتی یا بین المللی دنبال کنید. تمرکز خود را در مورد برنامه ریزی و اجرای برنامه هایی که بهبود روانشناختی را از خشونت و بلایای طبیعی با تمرکز در تروما از طریق برنامه مشاوره تمرکز می کنند، تمرکز کنید.

شغل در حل اختلافات

مدرک کارشناسی ارشد در حل مناقشات باعث می شود شما برای مشاغل در هر بخش رقابت کنید: عمومی، خصوصی و غیر انتفاعی. شغل های حل و فصل صلح و حل و فصل با توجه به وزارت کار ایالات متحده به طور متوسط یا سریعتر از حد متوسط رشد می کنند و کسانی که دارای درجه IPCR هستند، مناسب برای حرفه های تحصیل، کسب و کار، دولت، توسعه، و یا سلامت هستند. بیش از نیمی از فارغ التحصیلان ما در سازمان های غیردولتی مشغول به کار هستند، در حالی که دیگران در حوزه های دولتی، امور مرتبط با تحصیل و یا بخش خصوصی کار می کنند. هیات علمی، کارکنان و فارغ التحصیلان IPCR با هم کار می کنند تا به شما در موفقیت حرفه ای و حرفه ای کمک کنند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: