توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدرسه پرواز آول است FAA قسمت 141 و FAA قسمت 65 آموزش پرواز آموزش خلبانان سازمان از سراسر جهان تایید شده است. ما همچنین با افتخار می گویند که ما قادر به آموزش جانبازان بودجه توسط وزارت امور سربازان بازنشسته به عنوان ما VA را تأیید می باشد. مدرسه پرواز آول است در میان مدارس پرواز چند را انتخاب کنید که هم می SEVIS مجاز توسط مجری قانون مهاجرت و گمرک، وزارت امنیت داخلی برای آموزش دانشجویان بین المللی.

مجهز به حالت هواپیما هنر، شبیه سازی پرواز، اتاق و امکانات کلاس، مدرسه پرواز آول حفظ استانداردهای ایمنی بسیار بالا بیش از بهرهبرداری هوایی (FAA) و سازمان بین المللی هوانوردی غیرنظامی (ایکائو) مورد نیاز است.

مدرسه پرواز آول است که در واقع فرودگاه دوپاگ, غرب شیکاگو, , آمریکابا یکی دیگر از شعبه در چنای, هندوستان غذا به شبه قاره آسیا.

هدف ما این است که به ارائه آموزش در سطح جهانی با استفاده از آخرین فن آوری و روند در حمل و نقل هوایی به تولید خلبانان کالیبر بالا است. برخی از دوره های ما ارائه می دهیم شامل خلبان خصوصی مجوز، خلبان تجاری مجوز، ابزار رتبه، پرواز اعتبارهای مربی، تنها رأی و چند موتور، هواپیما / پرواز اعزام دوره.

در مدرسه پرواز آول ایمنی بالاترین اولویت ما است. تمام هواپیما ما سوابق ایمنی عالی و توسط FAA مکانیک حرفه ای گواهی داشت. با کارکنان ما دوستانه اداری، تجربه مربی ارشد پرواز و مدرسان مجرب ما، شما را در بالاترین آموزش پرواز با کیفیت دریافت و یک تجربه یادگیری فوق العاده با ما.

در مدرسه پرواز آول، شما پرواز آموزش خود را در زمان و بودجه را تکمیل کنید. علاوه بر این، شما آموزش بی نظیر و بهره مندی از سیستم پشتیبانی گسترده ما را تجربه کنند. اضافه کردن مدرسه پرواز امروز ما و رویاهای خود را به یک واقعیت!

مدرسه پرواز آول در شیکاگو، ایلینوی، ایالات متحده ارائه می دهد طیف وسیعی از برنامه آموزش پرواز. اگر شما به دنبال برای بهترین آموزش پرواز در شیکاگو، ایلینوی، ایالات متحده و یا مدرسه خلبان و یا خلبانان آموزش، شما به جای حق آمده است.

دانشجویان بین المللی در مدرسه پرواز آول، ما ارائه می دهیم آموزش پرواز به دانشجویان بین المللی. دوره های ما طراحی شده اند با توجه به نیاز دانشجویان بین المللی و مربوطه هواپیمایی کشوری نیاز اقتدار خود را.

هدف ما این است که به ارائه امن، با کیفیت بالا در یک محیط دوستانه و حرفه ای آموزش پرواز. ما در تلاش برای زمان خود را با ما راحت و صاف، بنابراین شما می توانید بر روی دستیابی به رویای خود را از تبدیل شدن به یک خلبان حرفه ای تمرکز می کنند.

روش پذیرش ما ساده به آن را برای دانشجویان بین المللی ثبت نام در مدرسه پرواز ما آسان ساخته شده است. اطلاعات بیشتر در مورد مراحل اخذ پذیرش ما یاد بگیرند.

پیشنهاد ما چندین گزینه دوره آموزشی خلبان طراحی شده برای دیدار با الزامات و نیازهای دانش آموزان بین المللی ما و کمک در قرار دادن کار است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

Avel Flight School

هواپیمایی اعزام نیز به عنوان پرواز اعزام و یا افسر عملیات پرواز شناخته شده یکی از شغل های بهترین پرداخت و هیجان انگیز در صنعت هوانوردی است. هر شرکت هواپیمایی نیاز به disp ... [+]

هواپیمایی اعزام نیز به عنوان پرواز اعزام و یا افسر عملیات پرواز شناخته شده یکی از شغل های بهترین پرداخت و هیجان انگیز در صنعت هوانوردی است. هر شرکت هواپیمایی نیاز به dispatchers هواپیما به همان اندازه که خلبانان برای عملیات پرواز. با یک گواهی اعزام FAA هواپیما، فرصت های شغلی باز کردن در سراسر جهان!

پس از فارغ التحصیلی از مدرسه پرواز آول و کسب هواپیما گواهی FAA اعزام خود را، شما آماده به کار در یک شرکت هواپیمایی خواهد بود، به اشتراک گذاری تصمیم گیری دستور با کاپیتان هواپیمایی.... [-]

آمریکا West Chicago هندوستان Chennai
سپتامبر 2019
تمام وقت
پاره وقت
2 - 4 weeks
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Avel Flight School

خلبان تجاری مجوز اجازه می دهد تا شما را به پرواز یک هواپیما برای جبران و یا استخدام. این هم حداقل مورد نیاز مجوز برای اشتغال به عنوان یک خلبان و یا تبدیل شدن به یک مربی پ ... [+]

خلبان تجاری مجوز اجازه می دهد تا شما را به پرواز یک هواپیما برای جبران و یا استخدام. این هم حداقل مورد نیاز مجوز برای اشتغال به عنوان یک خلبان و یا تبدیل شدن به یک مربی پرواز. خلبانان تجاری همچنین می توانید برای انواع خاصی از عملیات، از جمله بکسل بنر، برنامه های کاربردی کشاورزی، و عکاسی پرداخت می شود.

حداقل سیستم مورد نیاز برای به دست آوردن گواهینامه خلبانی تجاری حداقل 18 سال سن قادر به خواندن، صحبت کردن، نوشتن و درک زبان انگلیسی روان می باشد. برگزاری یک خلبان مجوز خصوصی. به دست آوردن حداقل یک کلاس گواهی پزشکی دوم از یک پزشکی قانونی حمل و نقل هوایی تصویب یک آزمون دانش هوانوردی کامپیوتری جمع آوری و ورود یک مقدار مشخص از آموزش و تجربه در زیر قسمت 61، عنوان 14 از قانون مقررات فدرال (CFR) بخش 61.129. تصویب آزمون و پرواز آزمون شفاهی که توسط یک بازرس FAA یا امتحان تعیین شده ... [-]
آمریکا West Chicago هندوستان Chennai
سپتامبر 2019
تمام وقت
6 - 8 months
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Avel Flight School

خلبان خصوصی مجوز اجازه می دهد تا شما را به خلبان فرمانده یک هواپیما برای هر هدف غیر تجاری. همچنین این اولین قدم به سوی گرفتن خلبان تجاری مجوز خود را و بعد از یک کار خطوط ... [+]

خلبان خصوصی مجوز اجازه می دهد تا شما را به خلبان فرمانده یک هواپیما برای هر هدف غیر تجاری. همچنین این اولین قدم به سوی گرفتن خلبان تجاری مجوز خود را و بعد از یک کار خطوط هوایی. در میان بسیاری از privilages از خلبان خصوصی مجوز، شما نیز مجاز به کار پرواز خیریه به عنوان محدودیت های خاص، و ممکن است در فعالیت های مشابه، مانند فرشته پرواز، گشت هوایی غیر نظامی و بسیاری دیگر شرکت می کنند.

حداقل سیستم مورد نیاز برای به دست آوردن یک خلبان مجوز شخصی حداقل 17 سال سن قادر به خواندن، صحبت کردن، نوشتن و درک زبان انگلیسی روان می باشد. به دست آوردن حداقل یک کلاس گواهی پزشکی سوم از پزشکی قانونی حمل و نقل هوایی تصویب یک آزمون دانش هوانوردی کامپیوتری جمع آوری و ورود یک مقدار مشخص از آموزش و تجربه در زیر قسمت 61، عنوان 14 از قانون مقررات فدرال (CFR) بخش 61.109. تصویب آزمون و پرواز آزمون شفاهی که توسط یک بازرس FAA یا امتحان تعیین شده ... [-]
آمریکا West Chicago هندوستان Chennai
سپتامبر 2019
تمام وقت
6 - 8 weeks
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Avel Flight School

ابزار رتبه برای یک خلبان مورد نیاز است برای تحت قوانین پرواز ساز (IFR) پرواز. تحت این شرایط خلبان قادر به استفاده از منابع بصری خارجی برای ناوبری است و مگس هواپیما صرفا ب ... [+]

ابزار رتبه برای یک خلبان مورد نیاز است برای تحت قوانین پرواز ساز (IFR) پرواز. تحت این شرایط خلبان قادر به استفاده از منابع بصری خارجی برای ناوبری است و مگس هواپیما صرفا بر ابزار در کابین خلبان است. این امتیاز نیز مورد نیاز برای اشتغال به عنوان یک خلبان حرفه ای و یک پیش نیاز برای حمل و نقل خلبان هواپیمایی مجوز (ATPL) است.

حداقل سیستم مورد نیاز برای به دست آوردن رتبه ابزار حداقل 17 سال سن قادر به خواندن، صحبت کردن، نوشتن و درک زبان انگلیسی روان می باشد. برگزاری یک خلبان مجوز خصوصی. به دست آوردن حداقل یک کلاس گواهی پزشکی سوم از پزشکی قانونی حمل و نقل هوایی تصویب یک آزمون دانش هوانوردی کامپیوتری جمع آوری و ورود یک مقدار مشخص از آموزش و تجربه در زیر قسمت 61، عنوان 14 از قانون مقررات فدرال (CFR) بخش 61.65. تصویب آزمون و پرواز آزمون شفاهی که توسط یک بازرس FAA یا امتحان تعیین شده ... [-]
آمریکا West Chicago هندوستان Chennai
سپتامبر 2019
تمام وقت
4 - 6 weeks
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

IFR Flight In The Multi Engine At Avel Flight School.