Avel Flight School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدرسه پرواز آول است FAA قسمت 141 و FAA قسمت 65 آموزش پرواز آموزش خلبانان سازمان از سراسر جهان تایید شده است. ما همچنین با افتخار می گویند که ما قادر به آموزش جانبازان بودجه توسط وزارت امور سربازان بازنشسته به عنوان ما VA را تأیید می باشد. مدرسه پرواز آول است در میان مدارس پرواز چند را انتخاب کنید که هم می SEVIS مجاز توسط مجری قانون مهاجرت و گمرک، وزارت امنیت داخلی برای آموزش دانشجویان بین المللی.

مجهز به حالت هواپیما هنر، شبیه سازی پرواز، اتاق و امکانات کلاس، مدرسه پرواز آول حفظ استانداردهای ایمنی بسیار بالا بیش از بهرهبرداری هوایی (FAA) و سازمان بین المللی هوانوردی غیرنظامی (ایکائو) مورد نیاز است.

مدرسه پرواز آول است که در واقع فرودگاه دوپاگ, غرب شیکاگو, , آمریکابا یکی دیگر از شعبه در چنای, هندوستان غذا به شبه قاره آسیا.

هدف ما این است که به ارائه آموزش در سطح جهانی با استفاده از آخرین فن آوری و روند در حمل و نقل هوایی به تولید خلبانان کالیبر بالا است. برخی از دوره های ما ارائه می دهیم شامل خلبان خصوصی مجوز، خلبان تجاری مجوز، ابزار رتبه، پرواز اعتبارهای مربی، تنها رأی و چند موتور، هواپیما / پرواز اعزام دوره.

در مدرسه پرواز آول ایمنی بالاترین اولویت ما است. تمام هواپیما ما سوابق ایمنی عالی و توسط FAA مکانیک حرفه ای گواهی داشت. با کارکنان ما دوستانه اداری، تجربه مربی ارشد پرواز و مدرسان مجرب ما، شما را در بالاترین آموزش پرواز با کیفیت دریافت و یک تجربه یادگیری فوق العاده با ما.

در مدرسه پرواز آول، شما پرواز آموزش خود را در زمان و بودجه را تکمیل کنید. علاوه بر این، شما آموزش بی نظیر و بهره مندی از سیستم پشتیبانی گسترده ما را تجربه کنند. اضافه کردن مدرسه پرواز امروز ما و رویاهای خود را به یک واقعیت!

مدرسه پرواز آول در شیکاگو، ایلینوی، ایالات متحده ارائه می دهد طیف وسیعی از برنامه آموزش پرواز. اگر شما به دنبال برای بهترین آموزش پرواز در شیکاگو، ایلینوی، ایالات متحده و یا مدرسه خلبان و یا خلبانان آموزش، شما به جای حق آمده است.

دانشجویان بین المللی در مدرسه پرواز آول، ما ارائه می دهیم آموزش پرواز به دانشجویان بین المللی. دوره های ما طراحی شده اند با توجه به نیاز دانشجویان بین المللی و مربوطه هواپیمایی کشوری نیاز اقتدار خود را.

هدف ما این است که به ارائه امن، با کیفیت بالا در یک محیط دوستانه و حرفه ای آموزش پرواز. ما در تلاش برای زمان خود را با ما راحت و صاف، بنابراین شما می توانید بر روی دستیابی به رویای خود را از تبدیل شدن به یک خلبان حرفه ای تمرکز می کنند.

روش پذیرش ما ساده به آن را برای دانشجویان بین المللی ثبت نام در مدرسه پرواز ما آسان ساخته شده است. اطلاعات بیشتر در مورد مراحل اخذ پذیرش ما یاد بگیرند.

پیشنهاد ما چندین گزینه دوره آموزشی خلبان طراحی شده برای دیدار با الزامات و نیازهای دانش آموزان بین المللی ما و کمک در قرار دادن کار است.

مکان ها

غرب شیکاگو

Avel Flight School / Flight Dispatcher School in Chicago, Illinois, USA

Address
Avel Flight School,
DuPage Airport,
3N040 Powis Road

60185 غرب شیکاگو, ایلینویز, آمریکا
تلفن
+1 847-466-5161

چنای

Address
Old No. 20, No. 18, 1st Floor, Anna Nagar West End Colony Street, New Colony
600050 چنای, تامیل نادو, هندوستان