Aviator Flight School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

خوش آمدید به Aviator Flight School

ما اعتماد داریم به قیمت ثابت ما، گزینه های برنامه درسی همه برنامه های در دسترس و تسریع شده برای ارزیابی نیازهای آموزشی خلبان شما، همانطور که حرفه ای در زمینه های ما برای 30 سال حرفه ای بوده اید. ما از Jeppesen به عنوان بخشی از برنامه FAA Part 141 ما تأیید می کنیم که تضمین می کند که شما از تمامی ابزارهای مناسب در اختیار دارید تا بتوانید از همان ابتدا در آموزش پرواز شتابی خود موفق شوید. به عنوان یک مدرسه، ما حرفه ای حرفه ای و با تجربه تمرین خلبان آموزش با فضای خانواده بزرگ است.

ایمنی، مهارت و حرفه ای بودن در هدف ما و آنچه ما در تلاش برای دستیابی به امتیاز بعد از امتیاز. به عنوان یک مدرسه پرواز 141 بخش، ما کارشناسان صنعت هستند که آموزش پرواز شتابی را درک می کنند و مهمتر از همه، ما شما را درک می کنیم - دانش آموزان ما!
با گذشت 98 سال از گذشت 9 ساله، ما انتخاب منطقی برای رتبه اول یا بعدی شما هستیم.

ما دانشجویان I-20 را برای دانشجویان بین المللی ارائه می دهیم و از هر کسی که می خواهد آرزوی خود را برای تبدیل شدن به یک هواپیما به ارمغان بیاورد، استقبال می کند.

چرا Aviator Flight School را انتخاب کنید؟

  • 98٪ نرخ گذر زمان اول

شما در بهترین حالت با Aviator Flight School هنگامی که می آید به عبور FAA بررسی سوار در اولین تلاش است. یاد بگیرید از بهترین و صرفه جویی در وقت و پول!

  • 20 کشور

ما خلبانان دانشجویی را از بیش از 20 کشور فارغ التحصیل کرده ایم. دوره های آموزشی پرواز به منظور تطابق با نیازهای آموزشی کشور مورد نیاز برای تایید مجوز آسان.

  • سرعت 141

دوره های آموزشی تسریع پرواز ما در حال تکمیل گواهینامه خصوصی، ابزار و تجاری خود را تنها در عرض 6-8 ماه! سریع برنامه حرفه ای خلبان حرفه ای.

  • G-1000 Glass Cockpits

از ابتدای تمرینات شما پایه و اساس برای یادگیری کابین های پیشرفته را فراهم می کند. گذار به کامیون های پیچیده هواپیمایی ساده تر.

سنتی در برابر برنامه های آموزش سریع پرواز

ساختار برنامه ما به نام مدرسه پرواز ما اعلام شده است، زیرا ما اعتقاد داریم که ما آموزش پرواز سریع را کامل کرده ایم. این برنامه ها طراحی شده اند تا دانش آموز را دور از حواس پرتی ها قرار دهند و آنها را در یک محیط متمرکز روی قالب کردن آنها به خلبان حرفه ای قرار دهند. این نوع طرح درس، منحنی یادگیری دانش آموز را در طول دوره مطالعه نگه می دارد تا به حداکثر رساندن مهارت های آموزشی در کلاس درس و مهارت های حمل و نقل هواپیما به حداکثر برسد.

این نوع یادگیری ساختار یافته و غوطه وری کامل موجب صرفه جویی در زمان آموزش در هنگام تولید خلبانان با کیفیت می شود. البته صرفه جویی در زمان به معنی صرفه جویی در هزینه و مسیر سریع برای به دست آوردن رتبه بندی خود را به منظور درخواست موقعیت شرکت های هواپیمایی سریع تر از برنامه های دیگر مدارس پرواز.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

از دوره ها بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

قیمت پایه حرفه ای خلبان قیمت

Campus تمام وقت پاره وقت 6 - 8  September 2019 آمریکا Chino + {تعداد} بیشتر

آموزش پرواز شما 5 روز پس از ورود شما آغاز می شود. این به شما می دهد زمان کافی برای بازیابی از سفر خود و به ما اجازه می دهد تمام ثبت نام های لازم دولت با شما کامل است. [+]

به مدرسه برتر پرواز کالیفرنیا بپیوندید که به طور کامل شما را برای استخدام هواپیمایی در سراسر جهان برای یک قیمت ثابت آماده می کند! تضمین تکمیل بدون پرداخت بیشتر، دوره حمل و نقل هوایی انگلیسی شامل. PPL IR CMEL دوره انتقالی جت پرواز Cessna Citation Jet - حداکثر 250 ساعت پس از تکمیل. 6-8 ماه دوره های 12-14 ماه با نظریه EASA ATPL

یک پرداخت - تکمیل تضمین شدهPPL IR CPL Jet Courseحداقل 250 HRSتمام عیارهواپیمایی انگلیسی دوره ATCدوره خلبان خصوصیرتبه بندی ابزارساختمان زماندوره چند منظوره بازرگانیدوره انتقال جتامتحانات FAA نوشته شده استFAA CheckridesFAA پزشکیثبت TSATSA اثر انگشتتمام خلبان لوازممسکنحمل و نقلبیمه... [-]

تماس