Boston School of Modern Languages

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدرسه بوستون زبان های مدرن (BSML) یک موسسه زبان خصوصی ارائه می دهد که در طول سال های فشرده و نیمه فشرده انگلیسی programs.We زبان اول و معتبر ترین زبان مدرسه انگلیسی در امریکا است. از سال 1925، ما هزاران نفر از دانش آموزان و حرفه ای را از سراسر جهان آموزش داده شود. ما مدرسه از انتخاب برای دانش آموزان به دنبال یک برنامه مسیر برای انتقال به یک دبیرستان در آمریکا، کالج یا دانشگاه و برای حرفه ای ها به دنبال بهبود شرایط خود در محیط جهانی است. صرف نظر از آنچه شما به دنبال برای، BSML شما را برای موفقیت تحصیلی و حرفه ای آماده کند.

BSML است شهرت برجسته و تعداد قابل توجهی از دانش آموزان ما دهان به دهان به ما می آیند. ما در ارائه دانش آموزان ما یک تجربه آموزشی و فرهنگی در دیگر مدارس و برنامه های زبان انگلیسی یافت نشد منحصر به فرد هستند. غرور و افتخار ما را در حفظ روابط پایدار با دانش آموزان ما، که بسیاری از آنها بازگشت به مطالعه با ما دوباره، و استقبال کرده اند دوم، سوم، چهارم از خانواده ها از فارغ التحصیلان ما به مطالعه با ما. شعار ما این است "انگلیسی! بدانید آن، آن را زندگی می کنند، آن را دوست دارم ... در BSML!"

حقایق کلیدی

بیش از 90 سال تجربه آموزش زبان انگلیسی به هزاران نفر از دانشجویان بین المللی. زیبا ساختمان تاریخی سنگ گرانیت واقع در یک محله مسکونی در مجاورت باغ دانشگاه هاروارد است. گزینه های عالی مسکن در راه رفتن فاصله به مدرسه. تمرکز برنامه درسی گرا با کلاس های تخصصی در دوره های عمومی، دانشگاهی، تجاری و آمادگی آزمون است. رسمی ETS TOEFL سایت آزمون. دانش آموزان می توانند حق آزمون رسمی در مدرسه است. کسب و کار هفتگی و رویدادهای اجتماعی میزبانی شده توسط معلمان متخصص ما و مدیران. برنامه های انعطاف پذیر. دانش آموزان می توانند در هر دوشنبه شروع می شود. گسترش در طول سال. توجه و خدمات فردی. فعالیت های اجتماعی روزانه. یادگیری با روش برجسته ما تضمین شده است. ما با دانش آموز کار خواهد کرد برای کمک به آنها در رسیدن به اهداف یادگیری زبان انگلیسی خود - آنها فقط باید به انجام بخشی خود.

مکان ها

بوستون

Address
814 South Street, Boston, Massachusetts 02131
02131 بوستون, ماساچوست, آمریکا