Bay State School Of Technology

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به مدرسه دولتی خلیج فناوری خوش آمدید

مدرسه خلیج از فناوری (BSST)، شرکت یکی از مدارس آموزش فنی پیشرو در منطقه است، آماده سازی زنان و مردان برای انواع هیجان انگیز دست در مشاغل، از برق کار به لوازم خانگی تعمیر.

در BSST، ما در یک رویکرد شخصی به آموزش اعتقاد دارند. کلاس های ما کوچک هستند. دانش آموزان ما با انجام چه ما در صبح آموزش یاد بگیرند، ما را به عمل در آزمایشگاه های ما در بعد از ظهر قرار داده است. مدرسان ما در دهه تجربه در صنعت موفق است.

BSST ارائه می دهد سریع، آموزش جامع در: تعمیر لوازم و برق عمومی. کامپیوتر؛ تبرید خانگی، گرمایش، تهویه، تهویه مطبوع (HVAC). تبرید، تهویه مطبوع، HVACR و الکترونیک تجاری. ما همچنین ارائه یک دوره آنلاین در برق اولیه و یک روز سمینار بهبود فر و پس از امتحان و اخذ گواهینامه EPA.

آیا شما به دنبال برای اولین بار کار خود را و یا برای ورود دوباره خود به نیروی کار انجام کاری جدید، ما می توانیم شما را برای یک کار پاداش در کمتر از یک سال آموزش دیده و آماده شده است. اگر دوست دارید به کار به طور مستقل، حل مشکلات و کمک به مردم، یک حرفه ای فنی ممکن است برای شما باشد. اجازه دهید مدرسه دولتی خلیج فناوری برای آماده کردن شما به بهترین!

BSST ارائه می دهد سریع، آموزش جامع با: تعمیر لوازم و دوره های برق اساسی؛ کامپیوتر دوره های شبکه. دوره تبرید خانگی، (گرمایش، تهویه، تهویه مطبوع) دوره های HVAC. تبرید، تهویه مطبوع، دوره های HVACR تجاری و دوره های الکترونیک.

مکان ها

کانتون

Address
Bay State School of Technology,
225 Turnpike St (Route 138),
Canton

02021 کانتون, ماساچوست, آمریکا