توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به مدرسه دولتی خلیج فناوری خوش آمدید

مدرسه خلیج از فناوری (BSST)، شرکت یکی از مدارس آموزش فنی پیشرو در منطقه است، آماده سازی زنان و مردان برای انواع هیجان انگیز دست در مشاغل، از برق کار به لوازم خانگی تعمیر.

در BSST، ما در یک رویکرد شخصی به آموزش اعتقاد دارند. کلاس های ما کوچک هستند. دانش آموزان ما با انجام چه ما در صبح آموزش یاد بگیرند، ما را به عمل در آزمایشگاه های ما در بعد از ظهر قرار داده است. مدرسان ما در دهه تجربه در صنعت موفق است.

BSST ارائه می دهد سریع، آموزش جامع در: تعمیر لوازم و برق عمومی. کامپیوتر؛ تبرید خانگی، گرمایش، تهویه، تهویه مطبوع (HVAC). تبرید، تهویه مطبوع، HVACR و الکترونیک تجاری. ما همچنین ارائه یک دوره آنلاین در برق اولیه و یک روز سمینار بهبود فر و پس از امتحان و اخذ گواهینامه EPA.

آیا شما به دنبال برای اولین بار کار خود را و یا برای ورود دوباره خود به نیروی کار انجام کاری جدید، ما می توانیم شما را برای یک کار پاداش در کمتر از یک سال آموزش دیده و آماده شده است. اگر دوست دارید به کار به طور مستقل، حل مشکلات و کمک به مردم، یک حرفه ای فنی ممکن است برای شما باشد. اجازه دهید مدرسه دولتی خلیج فناوری برای آماده کردن شما به بهترین!

BSST ارائه می دهد سریع، آموزش جامع با: تعمیر لوازم و دوره های برق اساسی؛ کامپیوتر دوره های شبکه. دوره تبرید خانگی، (گرمایش، تهویه، تهویه مطبوع) دوره های HVAC. تبرید، تهویه مطبوع، دوره های HVACR تجاری و دوره های الکترونیک.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

Bay State School Of Technology

دانش برق پایه ... [+]

تبرید تجاری

دانش برق پایه

آموزش HVACR شامل 100 ساعت کولر گازی ماساچوست و 100 ساعت ماساژ می باشد. کد برق، هر کدام به سمت مدارک مجوز تبرید در ماساچوست است.

تقریبا 30 سال است که آموزش "دست ها" در خلیج فارس برای هزاران دانش آموز کار کرده است. نیمی از وقت دانش آموزان در مدرسه در کلاس درس نظریه یادگیری است و نیم دیگر در کارگاه ها به دست آوردن تجربه "دست ها" صرف می شود.

دانش آموزان جدید کامپیوتر لپ تاپ را دریافت می کنند و در مورد چگونگی استفاده از آن به عنوان یک ابزار آموزشی یاد می گیرند. هزینه لپ تاپ در آموزش و پرورش گنجانده شده است و دانش آموزان در پایان برنامه خود آن را دارند. علاوه بر این، تمام دانش آموزان آمادگی و آمادگی برای گرفتن آزمون گواهینامه R410A، ارائه شده توسط مدرسه را دریافت خواهند کرد.... [-]

آمریکا Canton
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Bay State School Of Technology

هر خانوار، هر کسب و کار و تقریبا هر ساختمان در جهان دارای برخی از لوازم بزرگ در استفاده است. شستشوی لباس، ماشین ظرفشویی، خشک کن لباس، یخچال و فریزر، اجاق های مایکروویو، ک ... [+]

لوازم خانگی بزرگ / دوره الکتریکی پایه

هر خانوار، هر کسب و کار و تقریبا هر ساختمان در جهان دارای برخی از لوازم بزرگ در استفاده است. شستشوی لباس، ماشین ظرفشویی، خشک کن لباس، یخچال و فریزر، اجاق های مایکروویو، کوره ها و انبارها بعضی از موارد رایج هستند. آنها گاهی اوقات شکسته می شوند و باید تعمیر شوند. آیا کسی هست که شما می دانید چه کسی نوع خاصی از لوازم بزرگ را ندارد؟

تکنسین های عمده ی Appliance باید مهارت هایی را برای موفقیت در این ماشین ها داشته باشند، مانند یادگیری برای تشخیص و رفع مشکل. دانش آموزانی که در برنامه Appliance Major در کشور خلیج ثبت نام کرده اند، این مهارت ها را با کار بر روی قطعات واقعی تجهیزات در کارگاه های آزمایشگاهی یاد می گیرند. تقریبا 30 سال است که آموزش "دست ها" در خلیج فارس برای هزاران دانش آموز کار کرده است. نیمی از وقت دانش آموزان در مدرسه در کلاس درس است که تئوری نحوه کار کردن وسایل و نیمه دیگر را در کارگاه ها به دست می آورد و تجربه را تجربه می کند.... [-]

آمریکا Canton
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Bay State School Of Technology

عنوان این برنامه، تکنسین الکترونیک ممکن است کمی به فرد معمولی ارجحیت داشته باشد، اما برای کسی که دوست دارد با دستان خود کار کند، این برنامه تمرین دستی می تواند پایه و اسا ... [+]

نرم افزار فنی الکترونیک

عنوان این برنامه، تکنسین الکترونیک ممکن است کمی به فرد معمولی ارجحیت داشته باشد، اما برای کسی که دوست دارد با دستان خود کار کند، این برنامه تمرین دستی می تواند پایه و اساس کار حرفه ای باشد. متقاضیان بدون دانش قبلی در زمینه الکترونیک در تکمیل برنامه بسیار موفق بوده اند.

این برنامه شامل سه ماژول می باشد:

برق پایه و الکترونیک آنالوگالکترونیک دیجیتال و فن آوری های هوشمندتعمیرات کامپیوتر و شبکه... [-]
آمریکا Canton
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی