Babson College

Graduate School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

بابسون رهبر آموزشی، سازنده و فکری برای کارآفرینی همه نوع است.

یک موسسه مستقل برای غیر انتفاعی، بابسون توسط انجمن پیشرفته دانشکده های کسب و کار (AACSB)، انجمن نیویورک مدارس و کالج ها و سیستم بهبود کیفیت EFMD (EQUIS) تأیید شده است. در سال تحصیلی 2015-2016، بیش از 2100 دانشجوی کارشناسی و 900 دانشجوی فارغ التحصیل در Babson حضور دارند که بیش از 80 کشور را نمایندگی می کنند. در مورد دانش آموزان در مورد بیشتر بدانید کلاس اول دوره کارشناسی و همچنین به عنوان MBA یکی ازدرجات تحصیلی کارشناسی ارشد و بسیار پرطرفداردانشجویان رشته بازرگانی در سراسر جهان می باشد و کارشناسی ارشد برنامه های فارغ التحصیل بابسون به عنوان سازندگان و سازندگان دانش در مورد کارآفرینی، خود را با:

  • یک مدرسه کارشناسی که کارآفرینی کسب و کار بالایی را انجام می دهد، برنامه های تجاری نوآورانه، یکپارچه و کاربردی و برنامه های هنر لیبرالی را با تجربه های یادگیری درسی و برنامه درسی ترکیب می کند.
  • مدرسه FW Olin Graduate از کسب و کار ، که درجه بندی MBA و درجه عالی را به ارمغان می آورد.
  • یک برنامه آموزش اجرایی برای متخصصان به دنبال رشد در محیط کسب و کار در حال توسعه در حال حاضر امروز است.
  • یک استاد دانشگاه جهانی با تجربۀ دنیای واقعی - 87٪ از اعضای هیئت علمی تمام وقت دارای مدرک دکتری یا معادل آن هستند و کارآفرینان، مدیران، دانش پژوهان، نویسندگان، محققان، شاعران و هنرمندان را به انجام می رسانند.
  • پروژه های تحقیقاتی جهانی که به وسیله تعدادی از مقامات برجسته منطقه ای، ملی و فراملیتی در سراسر جهان به عنوان شاخص های شاخص های کلیدی مورد استفاده قرار می گیرند.
  • بابسون جهانی که با شرکت های بزرگ، دانشگاه ها، ایالت ها و شرکای بنیادی در جهت پیشرفت آموزش کارآفرینی و Thinking & Action کارآفرینی در سراسر جهان کار می کند.
BabsonInfo

بیانیه ماموریت

کالج بابسون رهبران کارآفرینی را آموزش می دهد که در همه جا ارزش اقتصادی و اجتماعی بالایی دارند.

بیانیه چشم انداز

ما می خواهیم موسسه برجسته در جهان برای Thinking & Action کارآفرینی ® و شناخته شده برای آن است. ما می خواهیم مفهوم کارآفرینی را گسترش دهیم تا همه کارآفرینان را در آغوش بگیریم و جشن بگیریم. ما می خواهیم قدرت کارآفرینی را به عنوان یک نیروی برای ایجاد ارزش اقتصادی و اجتماعی در دستان بسیاری از افراد در جهان قرار دهیم.

ارزشهای اصلی

تمامیت

اعتماد، احترام و شهامت، بهترین را در افراد به ارمغان می آورند. ما نسبت به یکدیگر و همکاران خارجی ما احترام و اخلاقی رفتار می کنیم. ما مسئولیت های اجتماعی و مدنی را در جوامعی بزرگ که به آن تعلق دارند، اعمال می کنیم.

تنوع

ما عضویت خود را در یک جامعه مادام العمر که به طور گسترده ای متفاوت است ارزش می گذاریم. ما بر این باوریم که تفاوت ها Babson یک جامعه ثروتمند را ایجاد می کنند و زمینه های لازم برای موفقیت مشترک را فراهم می کنند. ما از مردم و دیدگاه های آنها قدردانی می کنیم و به منافع همه اعضای جامعه احترام می گذاریم.

نوآوری

ما یک تعهد بلند مدت نسبت به یک فرهنگ سازمانی داشته ایم که خلاقیت، ریسک پذیری، بهبود مستمر، رهبری و روحیه کارآفرینی را ارتقا می بخشد. ما مردم را تشویق می کنیم که ابتکار عمل و تغییر ایجاد کنند.

همکاری

تعهد ما به همکاری متقابل انضباطی و همکاری نزدیک با دانشجویان، شیوه های هیئت علمی، ادارات، کارکنان و افرادی است که در محوطه کالج بابسون کار می کنند. همراه با فارغ التحصیلان ما و با شرکای خارجی ما، ما یک تجربه یادگیری و کار است که بیشتر از مجموع قطعات آن است.

برتری

کالج بابسون متعهد به برتری است. ما یک جامعه هستیم که در آن همه اعضا میتوانند به بهترین وجه خودشان دست پیدا کنند. ما می خواهیم به طور ذهنی برای رشد و توسعه مداوم یکدیگر را حمایت کنیم.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید Certificates » بازدید کنید Part time MBA » بازدید کنید دوره های یک ساله MBA » بازدید کنید MScs » بازدید کنید MBAs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

گواهی

گواهینامه در حسابداری پیشرفته

Campus تمام وقت August 2019 آمریکا Wellesley

گواهی در حسابداری پیشرفته طراحی شده است به شما عمق دانش شما نیاز به دنبال امتحان CPA و طرز فکر حرفه ای است که شما را از هم جدا در حرفه شما. در طول دوره های کارشناسی، شما می توانید دانش حسابداری کلیدی را بدست آورید، در حالی که در تجزیه و تحلیل عمیق، ارتباطات و مهارت های کارآفرینی که کارفرمایان به دنبال آن هستند، ایجاد می شوند. [+]

گواهینامه Babson در حسابداری پیشرفته گزینه ای منحصر به فرد برای شما برای آماده شدن برای امتحان CPA و برای حرفه ای شما فراهم می کند.

گواهی در حسابداری پیشرفته طراحی شده است به شما عمق دانش شما نیاز به دنبال امتحان CPA و طرز فکر حرفه ای است که شما را از هم جدا در حرفه شما. در طول دوره های کارشناسی، شما می توانید دانش حسابداری کلیدی را بدست آورید، در حالی که در تجزیه و تحلیل عمیق، ارتباطات و مهارت های کارآفرینی که کارفرمایان به دنبال آن هستند، ایجاد می شوند.... [-]


ویدئو ها

Tomorrow Belongs to the Entrepreneur

The Zamora Family in The Entrepreneurs: A True Babson Story

Jon Feinman MBA’10 in The Entrepreneurs: A True Babson Story

تماس

آدرس Forest Street,231
02457-0310 Wellesley, Massachusetts, آمریکا
تلفن undefined

آدرس 100 High Street First and 12th Floors
02110 Boston, Massachusetts, آمریکا
تلفن undefined

آدرس 135 Main Street, Third Floor
94105 San Francisco, California, آمریکا
تلفن undefined

آدرس CIC Miami (Cambridge Innovation Center) 1951 NW 7th Avenue, Suite 600
33136 Miami, Florida, آمریکا
تلفن undefined