Bellarmine University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

128666_rsz_javier-trueba-iqpr1xkf5f0-unsplash.jpg

دانشگاه برتر مستقل کاتولیک در جنوب

Bellarmine University یک جامعه پر جنب و جوش از تعالی آموزشی و آگاهی اخلاقی است که به طور مداوم در بین بهترین کالج ها و دانشگاه های کشور قرار دارد. دانش آموزان ما آموزش و پرورش مستقر در هنرهای لیبرال - و در سنت ممتاز و فراگیر کاتولیک از تعالی ، پیرترین و با ارزش ترین در جهان غرب را دنبال می کنند. این یک آموزش مادام العمر است ، شایسته نام دانشگاه ، سنت روبرت بلارمین ، و دعوت او به هریک از ما برای یادگیری و زندگی در Veritatis Amore - به عشق همه چیز زیبا ، واقعی و خوب در زندگی است.

خانه لوئیزویل ما

در لبه مرکز شهر لوئیزویل Bellarmine در سه تپه های زیبا در محله Highlands، جادویی و عجیب و غریب تنظیم شده است. ما در حال پیاده روی در کنار پارکینگ Bardstown Road هستیم، در آنجا خانه های قهوه، رستوران ها و مغازه های یک نوع به کل تجربه Bellarmine اضافه می شود. مرکز شهر لوئیسویل تنها چند دقیقه فاصله دارد و تئاتر، هنر، ورزش، موزه ها و پارک های رو به جلوی زرق و برق دار را ارائه می دهد. لوئیزویل در رودخانه اوهایو، در دروازه ای به جنوب و تقاطع غرب میانه واقع شده است. دو صد میلیون نفر - دو سوم جمعیت کشور - در شعاع 500 مایل از شهر زندگی می کنند.

BELL-er-mun

Bellarmine به سرعت در حال رشد است، نه تنها با امکانات جدید دانشگاه و برنامه های آکادمیک، بلکه در سطح منطقه ای و ملی. همانطور که ما رشد می کنیم، مردم بیشتر و بیشتر "Bellarmine" را به لیست خود از مدارس عالی اضافه می کنند. در اینجا، ما می گویند "BELL-er-mun" در "LOU-a-vuhl." این یکی از دانشگاه های دوست داشتنی و مکان های جهان است، بنابراین ما هنوز هم شما را دوست دارید مهم نیست که چگونه این اسامی را تلفظ می کنید. BU به نام روبرتو بلارمینو (1542-1621)، یسوعیون درخشان، که یک کاردینال بود و در سال 1930 کانون شد، نامگذاری شد.

یک پردیس در حرکت

مجتمع مسکونی ما 175 هکتار شامل بیش از 50 ساختمان، از جمله مجتمع مسکونی زیبا سینا، کتابخانه WL Lyons Brown، مرکز علوم علوم نورتون و بانوی ما وودز چپل است. Centro، یکی از مهمترین پروژه های ساخت و ساز در تاریخ Bellarmine، یک ساختار سه طبقه است که توسط یک درخت شیشه ای به یکی از ساختمان های پایه Bellarmine متصل شده و به مرکز خوش آمد گویی پذیرش، مرکز توسعه حرفه ای و State-of-the- کلاس های هنری، و همچنین فضاهای برای دانش آموزان برای مطالعه و استراحت. امکانات تفریحی ما شامل زمینهای تنیس داخل و خارج از فضای باز است. مرکز تناسب اندام؛ و زمینه های ورزشی از جمله ورزشگاه Owsley B. Frazier، خانه به lacrosse، فوتبال، هاکی روی زمین، و مسیر128658_rsz_eliott-reyna-jcepn62owl4-unsplash.jpg

آموزش هرگز فراموش نخواهم کرد

محققان دانشکده Bellarmine در مورد تدریس پرشور هستند. 180 استاد دانشکده تمام وقت، که 82 درصد آن دارای دکتری است و یا بالاترین درجه در زمینه خود، آموزش Bellarmine.

تعالی دانشجو

بلارامین، دانشجوی متشکل از 43 ایالت و 26 کشور خارجی است. تعداد کل ثبت نام ما 3،759 است که 2،546 دانشجوی کارشناسی هستند. نمرات کامپوزیت ACT بین 50 تا 22 درصد دانش آموزان از 22 تا 27 است.

محيط يادگيري مقياس انسانی

نسبت دانشجویان و دانش آموزان ما 12 تا 1 است. متوسط اندازه ما در بلارمین 20 است. در 84 درصد از کلاس های ما 29 دانش آموز یا کمتر وجود دارد. آموزش و یادگیری مثل این فقط در megaversities نیست، و آن را در بالاترین دوره فارغ التحصیلی چهار ساله ما و در حرفه های موفق 23،905 فارغ التحصیلان ما (تا پاییز 2017) در سراسر جهان نشان می دهد.

جهان نیز دانشگاه ما است

بلارامین برنامه های ترم تحصیلی، تحصیلی سالانه و تابستانی در 60 کشور در شش قاره ارائه می دهد. بیش از 150 برنامه مطالعه وجود دارد. تقریبا یک چهارم دانش آموزان ما در تجربه بین المللی در خارج از کشور، در مقایسه با میانگین ملی فقط بیش از 1٪ شرکت می کنند.

رشته تحصیلیت چیست؟

ما بیش از 60 رشته در هنر و علوم، تجارت، آموزش، ارتباطات، مطالعات محیطی، پرستاری و علوم بهداشتی ارائه می دهیم. ما دو رشته را تشویق می کنیم. فارغ التحصیلان دوره دکترای پرستاری (DNP)، دکتر فیزیوتراپی (DPT)، دکترای فلسفه (Ph.D.) در آموزش و پرورش و تغییر اجتماعی، دکترای فلسفه (Ph.D.) در رهبری در آموزش عالی، دکتر آموزش و پرورش در K-12 رهبری منطقه (اد.D.)، مدرک کارشناسی (MBA)، استاد هنر در ارتباطات (MAC)، استاد هنر در آموزش (MAT)، استاد علوم بهداشت در علوم آزمایشگاهی پزشکی ( MLS)، کارشناسی ارشد علوم بهداشت در درمان تنفسی (RT)، کارشناسی ارشد در آموزش ورزشی (MSAT)، کارشناسی علوم در رسانه های دیجیتال (MSDM)، کارشناسی ارشد در رشته های پرستاری آموزش و پرورش، و کارشناسی ارشد پرستاری خانواده پرستار تمرینکننده آهنگ. ما همچنین دارای مدرک لیسانس تحصیلی در رهبری آموزشی است

مکان ها

لوئیزویل

Address
Bellarmine University
2001 Newburg Rd
Louisville, KY 40205

لوئیزویل, کنتاکی, آمریکا