توضیحات رسمی را مطالعه کنید

نامه ای از مدیرعامل

سلام، و به موسسه آموزش دو زبانه (BEI) خوش آمدید. از آغاز نسبتا کم آن در سال 1982، BEI تبدیل به یکی از مراکز زبان و آموزش فرهنگی قبل از هر چیز دولت. از هر لحاظ، ما در کمک به افراد دست آوردن و درک زبان و فرهنگ های دیگر مشغول اند. مردم یک موسسه بزرگ، به طوری که آیا شما یک دانش آموز، معلم، کارمند، کارشناسی ارشد، شرکت، همسایه، و یا بازدید کننده هستند، علاقه و شور و شوق خود را به ارزش و قدردانی است. آن است تلاش های جمعی ما، با این حال، که امروز این موسسه چنین جایی پر جنب و جوش به مطالعه، برای یادگیری، به کار، و به دوستان طول عمر است.

همانطور که همه ما می دانیم، جهان ما در حال کوچکتر شدن. ما می توانیم با دیگران در سراسر جهان در کلیک یک دکمه وصل کنید. بیشتر مهم تر از همیشه، زبان تنها وسیله ارتباط نیست، بلکه ابزار و مهارت برای اتصال و کار با همسالان ما هستند. در اینجا در BEI، در درجه اول، در حال اتصال مردم است.

ما انتظار داریم که دانشکده ما به معلمان بزرگ، و کارکنان ما به دلسوز، سرویس گرا، و بالاتر از همه، تسهیل موثر است. تجسم روح از سخاوت و نگرش خوش بینانه و خستگی ناپذیر به وفور در اینجا. علاوه بر این، ما ارائه می دهیم دانش آموزان ما یک جامعه متنوع و در عین حال نزدیک گره و دولت از هنر، فن آوری است که آنها را وسیع ترین دامنه ممکن برای معروفترین می دهد، هنوز به اندازه کافی برای رسیدن به نتایج با کیفیت متمرکز شده است.

باعث افتخار من به شما خوش آمد به BEI است. کارکنان و اعضای هیئت علمی این در این فرصت خوشحال به کار با شما و کمک به شما در دستیابی به اهداف زبان و اهداف خود را. بهترین آرزوها را به عنوان شما را در سفر زبان شما سوار شو. ما خواهد شد حمایت از شما در تمام طول راه.
با احترام، Gordana Arnautovic مدیرعامل، BEI

چرا BEI؟

BEI شده است ارائه کیفیت آموزش چند فرهنگی به افراد، گروه ها، و برنامه های خدمات دولت در منطقه هوستون برای بیش از بیست و پنج سال.

به عنوان یکی از معدود مدارس زبان خصوصی معتبر در هوستون، ما همچنان به ساخت نقش ما به عنوان یک رهبر در ارتباطات چند فرهنگی از طریق پروژه های مختلف اعم از برنامه های آموزش پناهندگان به انگلیسی فشرده ما، و یک برنامه زبان خارجی است.

ماموریت BEI است برای ایجاد تجربه یادگیری منحصر به فرد منجر به دستیابی به ارتباط با درک در محیط های میان فرهنگی از طریق همکاری موثر جهانی، شمول، خود آگاهی، و محصولات و خدمات نوآورانه.

برای انجام این ماموریت ما، هیئت علمی و کارکنان BEI اصول زیر، از اصول اخلاق برای ACCET موسسات معتبر اتخاذ حمایت.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

Bilingual Education Institute

برنامه انگلیسی فشرده BEI در آموزش با کیفیت را فراهم می کند به دانش آموزان ما، انگیزه آنها را برای رسیدن به در مناطق از دانشگاهیان، کسب و کار، و در جوامع محلی و جهانی است. ... [+]

برنامه انگلیسی فشرده BEI در آموزش با کیفیت را فراهم می کند به دانش آموزان ما، انگیزه آنها را برای رسیدن به در مناطق از دانشگاهیان، کسب و کار، و در جوامع محلی و جهانی است. در این مناطق، دانش آموزان از طریق ارتباط و یادگیری زبان قدرت. برنامه درسی ما طراحی شده است به منظور توسعه تجربه کاملا به زبان دانش آموز. ما ادغام دستور زبان، گوش دادن، صحبت کردن، خواندن، نوشتن، واژگان، اصطلاحات، تلفظ، و فرهنگ آمریکایی است. فعالیت ها و متون استفاده می شود بر افراد واقعی موجود در موسسات آموزش عالی است. ... [-]

آمریکا Houston
انگلیسی
پاره وقت
7 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی