توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کالج تجارت و اقتصاد در دانشگاه ایالتی بویزی مدرسه کسب و کار تاکید اصلی در آیداهو است. کالج دارای بیش از 100 دانشکده و کارکنان، بیش از 3000 دانش آموز و سایت های تحویل در سراسر ایالت آیداهو است. کالج دارای دوره های کارشناسی در حسابداری، اقتصاد، امور مالی، مدیریت فناوری اطلاعات، مدیریت بین المللی، مدیریت بازاریابی و مدیریت تغییر عرضه است.

در کالج فارغ التحصیلان، کالج مقطع کارشناسی ارشد در حسابداری و حسابداری با تاکید بر مالیات، و همچنین یک MBA (EMBA)، کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA)، MBA-ITM (مدیریت فناوری اطلاعات) و گواهی فارغ التحصیل در مدیریت زنجیره تامین.

ما همچنین به عنوان یک منبع آموزشی از طریق مرکز توسعه کوچک کسب و کار آیداهو، Tech Help و شورای آیداهو در زمینه آموزش اقتصادی خدمت می کنیم.

  • کالج کسب و کار و اقتصاد فراهم می کند آموزش عالی معتبر AACSB-بین المللی قابل دسترسی با کیفیت بالا.
  • ما ایجاد، انتشار و اعمال دانش نوآورانه برای حمایت از توسعه اقتصادی و تجاری، در درجه اول در آیداهو و منطقه.
  • دانشجویان، کارکنان و اعضای هیئت علمی ما حوزه های انتخابی اصلی ما را تشکیل می دهند: جوامع، کسب و کار (سود و غیر سودآوری)، سازمان ها و نهادهای دولتی.

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

Boise State University College of Business & Economics

این سری برای ساختن ناظران مهارت طراحی شده است و بیشتر به کارکنان برجسته نیاز دارد تا به فرد، تیم و عملکرد سازمانی بیشتری دست یابند. ... [+]

آموزش مبتنی بر شایستگی برای افزایش مهارت های رهبری

این سری برای ساختن ناظران مهارت طراحی شده است و بیشتر به کارکنان برجسته نیاز دارد تا به فرد، تیم و عملکرد سازمانی بیشتری دست یابند.

رهبری کاربردی: سرب از داخل (قسمت اول) مهارتهای ارتباطی بهتر، شناسایی نقش ها و مسئولیت ها، سبک های میان فردی و مدیریت خود را توسعه می دهد.

رهبری کاربردی: افراد سرشناس بزرگ (بخش دوم) مهارت های اثربخشی شخصی را در زمینه ایجاد یک محیط انگیزشی، منجر به رشد و مدیریت عملکرد توسعه می دهند.... [-]

آمریکا Boise
درخواست اطلاعات
پاره وقت
8 هفته
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Boise State University College of Business & Economics

این دوره را فراهم می کند اصول اولیه مدیریت زنجیره تامین. ... [+]

این دوره را فراهم می کند اصول اولیه مدیریت زنجیره تامین. البته در مورد تاثیر خواسته های ذینفعان یک سازمان 'در مورد خرید قرار تمرکز. تأثیری که خرید و مدیریت مواد در موفقیت سازمان دارند. تاثیر مسائل اخلاقی، قراردادی و قانونی. تاثیر بر اهداف استراتژیک. و تاثیر ملاحظات زنجیره تامین از سوی دیگر فعالیت های عمده عملکردی است. PREREQ: ورود به برنامه گواهی فارغ التحصیل NEON.

[-]
آمریکا Boise
درخواست اطلاعات
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی