توضیحات رسمی را مطالعه کنید

آکادمی بریستو

بریستو آکادمی یکی از بزرگترین ارائه دهندگان آموزش هلیکوپتر تجاری جهان با یک پایگاه مشتری جهانی است که بیش از 120 کشور دهانه است. این طرح به عنوان بسیاری از 45،000 ساعت پرواز آموزش سالانه با یک ناوگان از بیش از 50 هواپیما. پردیس اصلی آکادمی در Titusville، فلوریدا است. امکانات آموزشی اضافی در شهر کارسون، نوادا، و گلاستر، انگلستان واقع شده است.

آکادمی بریستو است که توسط کمیسیون تأیید حرفه مدارس و کالج (ACCSC) معتبر است. ACCSC یک سازمان معتبر رسمیت شناخته شده توسط وزارت آموزش و پرورش است. ACCSC مجوز رسمی ترویج پاسخگویی نهادی شده توسط سیستماتیک و جامع ارزیابی موسسات بر اساس معیارهای از طریق استانداردهای ارزشیابی است. به عنوان یک موسسه-ACCSC معتبر، بریستو آکادمی متعهد به ارزیابی مداوم و افزایش کیفیت آموزشی و بهبود مستمر است.

متخصص در "AB از همان ابتدا" آموزش، فلسفه بریستو آکادمی است که آنچه یاد می گیرد برای اولین بار، در یکی از بهترین را می آموزد. رهبران آکادمی بریستو سازمان آموزش ساخت تعالی ایمنی بخشی جدایی ناپذیر از تمام فعالیت های تقویت می کند. از همان آغاز، ایمنی هسته اصلی همه برنامه های آموزشی است، و با تاکید افزایش بر حرفه ای و دانش نظری ترکیب شده است. این رویکرد توسعه رهبران حمل و نقل هوایی آینده با القای یک پایه و اساس رفتار همیشگی که تقویت رشد حرفه ای، بهبود مستمر، و استانداردهای شخصی افزایش یافته است در سراسر زندگی حرفه ای خود.

به عنوان یک دانشجوی بریستو آکادمی، شما را از یک محیط آموزشی استثنایی است که ترکیبی از حرفه ای تمام وقت پرواز زمین و مربیان با یک بزرگ، ناوگان مدرن از هلیکوپتر دقت حفظ بهره مند شوند.

فارغ التحصیلان بریستو آکادمی لذت بردن از موفقیت آمیز، مشاغل با ارزش در سکوهای نفتی و گاز، جستجو و نجات، عملیات نظامی، اجرای قانون، خط لوله و خدمات، آتش نشانی، رسانه ها، گردشگری، ماموریت هواپیما دوار کشاورزی و سایر.

شبکه ای از خدمات پشتیبانی

از ثبت نام برای فارغ التحصیلی و فراتر از آن، شما هدایت کارشناس و مشاوره دریافت خواهید کرد. قبل از آموزش آغاز می شود، پرسنل بریستو آکادمی ارائه دست در کمک با الزامات نقل مکان خود را. در طول آموزش های خود، ما ارائه می دهیم منابع و راهنمایی طراحی شده برای آموزش و پرورش خود را صاف و موفق است.

حرفه مشاوره و کاریابی کمک به شما در درک بازار فعلی و چگونه به زمین یک موقعیت است که با بهره گیری از بهترین مهارت های خود را. شبکه گسترده ای از فارغ التحصیلان بریستو آکادمی منبع ارزشمندی از پشتیبانی پس از فارغ التحصیلی است.

ناوگان بریستو آکادمی شامل هواپیما VFR- IFR- و NVG مجهز:

سیکورسکی 300CBi رابینسون R22 بل 206 JetRanger AS355 دوقلو سنجاب رابینسون R44 آگوستاوستلند 109E اشکودا

آموزش پرواز

بریستو آکادمی برنامه آموزش پرواز تجاری و نظامی که سفارشی برای دیدار با نیازهای فردی مشتریان گروه قرارداد فراهم می کند. آموزش برنامه نظامی است که توسط یک هسته بسیار با تجربه خلبانان نظامی سابق مربی (IP)، بسیاری با عملیات ویژه و مبارزه با تجربه پرواز انجام شده است.

بریستو آکادمی توسط اداره هواپیمایی فدرال (FAA)، آژانس ایمنی حمل و نقل هوایی اروپا (EASA)، وزارت امنیت داخلی (برای صدور F-1 و M-1 ویزای دانشجویی)، و اداره کهنه سربازان (برای آموزش از جانبازان به تصویب رسید، ذخیره، و دیگر افراد واجد شرایط تحت مقررات عنوان 38، کد ایالات متحده).

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

Bristow Academy

برنامه بریستو آکادمی EASA مجتمع خلبان تجاری مجوز (CPL-H) است برای دانشجویان علاقمند به اشتغال در بازار پرواز اروپا طراحی شده است. ... [+]

برنامه بریستو آکادمی EASA مجتمع خلبان تجاری مجوز (CPL-H) است برای دانشجویان علاقمند به اشتغال در بازار پرواز اروپا طراحی شده است.

این برنامه با حداقل نیاز به 135 ساعت آموزش پرواز برای دیدار با پرواز مورد نیاز تجربه EASA قسمت FCL 1178/2011 ضمیمه 1، پیوستها 3 و 4. کلاس در ماه ژانویه، ماه مه و سپتامبر شروع و به 14 نفر در هر کلاس محدود است.

گواهی

FAA خلبان خصوصی مجوز (PPL) EASA خلبان تجاری مجوز (CPL-H)

مدت زمان ... [-]

آمریکا تیتوسویل بریتانیا چسترفیلد
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
12 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Bristow Academy

برنامه خلبان حرفه ای FAA بریستو آکادمی یک برنامه آموزشی جامع از زمین و آموزش پرواز طراحی شده برای توسعه دانش آموزان را به خلبانان حرفه ای است. مربی تایید پرواز (CFI) و مر ... [+]

برنامه خلبان حرفه ای FAA بریستو آکادمی یک برنامه آموزشی جامع از زمین و آموزش پرواز طراحی شده برای توسعه دانش آموزان را به خلبانان حرفه ای است. مربی تایید پرواز (CFI) و مربی گواهی پرواز ساز (CFII) در دسترس به عنوان اجزای افزودنی هستند. این برنامه، در رابطه با CFI و دوره CFII، برای استفاده از یک سال پس از اتمام آموزش عملی اختیاری (OPT) تایید شده است.

گواهی

FAA خلبان خصوصی مجوز (PPL) انتقال R44 FAA ابزار رتبه (IR) FAA خلبان تجاری مجوز (CPL) ... [-]
آمریکا تیتوسویل بریتانیا چسترفیلد
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
10 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Bristow Academy

FAA / EASA برنامه خلبان حرفه ای ترکیب بریستو آکادمی صدور گواهینامه کامل اروپا با ترکیب EASA CPL (H) آموزش با اجزای آموزش FAA فراهم می کند. این دوره برای استفاده از یک سال ... [+]

FAA / EASA برنامه خلبان حرفه ای ترکیب بریستو آکادمی صدور گواهینامه کامل اروپا با ترکیب EASA CPL (H) آموزش با اجزای آموزش FAA فراهم می کند. این دوره برای استفاده از یک سال پس از اتمام آموزش عملی اختیاری (OPT) تایید شده است.

گواهی

FAA خلبان خصوصی مجوز (PPL) FAA خلبان تجاری مجوز (CPL) FAA ابزار رتبه (IR) EASA خلبان تجاری مجوز (CPL-H) مربی FAA خبره پرواز (CFI) FAA خبره مربی پرواز ساز (CFII)

مدت زمان

20 ماه

تقریبا. ساعت پرواز... [-]

آمریکا تیتوسویل بریتانیا چسترفیلد
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
20 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی