Brookdale Community College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره کالج

Brookdale Community College عمومی جامعه در نیوجرسی است. پردیس اصلی ما در Lincroft واقع شده است ، و ما مکانهای بی شماری برای ارائه قسمتهای بیشتر شهرستان Monmouth داریم. ما در نزدیکی ساحل نمادین جرسی با سواحل زیبا قرار گرفته ایم. مقصد های محبوب مانند نیویورک ، فیلادلفیا و واشنگتن دی سی تنها با اتوبوس یا قطار فاصله دارند.

پذیرش باز ، حمایت از دانشجویان بین المللی ESL / بین المللی ، یک محیط امن در دانشگاه و انتقال آسان به دانشگاه ها باعث می شود که بروکلدیل یک مکان عالی برای دانشجویان بین المللی برای شروع تجربه کالج آمریکایی خود باشد.

Brookdale 90 برنامه درجه و گواهینامه ارائه می دهد که در فهرست کالج ما ذکر شده است : http://catalog.brookdalecc.edu/

از کلیه دانشجویان تشویق می شود که در بیش از 50 کلوپ دانشجویی ، بسیاری از برنامه های دانشگاه ، سخنرانی های میهمانان ، سفرها و اجراهای ارائه شده از طریق بخش زندگی پر جنب و جوش دانشجویی ما شرکت کنند. ما همچنین با تیم های قهرمانی کشور در بسیاری از ورزش ها برنامه شگفت انگیز ورزشی را ارائه می دهیم.

119274_IMG_2187.JPG

Brookdale همچنین طیف گسترده ای از خدمات دانشجویی از جمله فرصت های کارآموزی و پیشرفت رهبری ، آمادگی شغلی ، مشاوره تحصیلی ، تدریس رایگان ، مشاوره شخصی و پشتیبانی از دانشجویان معلول را ارائه می دهد.

119283_95-recommend-1000x380-L.jpg

از ویدیوی Fly High خود به پردیس ما نگاه کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و اعمال درخواست ، به وب سایت ما www.brookdalecc.edu مراجعه کنید.

مکان ها

میدل تاون

Address
Newman Springs Road,765
07738 میدل تاون, نیوجرسی, آمریکا