Brookdale Community College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره کالج

Brookdale Community College عمومی جامعه در نیوجرسی است. پردیس اصلی ما در Lincroft واقع شده است ، و ما مکانهای بی شماری برای ارائه قسمتهای بیشتر شهرستان Monmouth داریم. ما در نزدیکی ساحل نمادین جرسی با سواحل زیبا قرار گرفته ایم. مقصد های محبوب مانند نیویورک ، فیلادلفیا و واشنگتن دی سی تنها با اتوبوس یا قطار فاصله دارند.

پذیرش باز ، حمایت از دانشجویان بین المللی ESL / بین المللی ، یک محیط امن در دانشگاه و انتقال آسان به دانشگاه ها باعث می شود که بروکلدیل یک مکان عالی برای دانشجویان بین المللی برای شروع تجربه کالج آمریکایی خود باشد.

Brookdale 90 برنامه درجه و گواهینامه ارائه می دهد که در فهرست کالج ما ذکر شده است : http://catalog.brookdalecc.edu/

از کلیه دانشجویان تشویق می شود که در بیش از 50 کلوپ دانشجویی ، بسیاری از برنامه های دانشگاه ، سخنرانی های میهمانان ، سفرها و اجراهای ارائه شده از طریق بخش زندگی پر جنب و جوش دانشجویی ما شرکت کنند. ما همچنین با تیم های قهرمانی کشور در بسیاری از ورزش ها برنامه شگفت انگیز ورزشی را ارائه می دهیم.

119274_IMG_2187.JPG

Brookdale همچنین طیف گسترده ای از خدمات دانشجویی از جمله فرصت های کارآموزی و پیشرفت رهبری ، آمادگی شغلی ، مشاوره تحصیلی ، تدریس رایگان ، مشاوره شخصی و پشتیبانی از دانشجویان معلول را ارائه می دهد.

119283_95-recommend-1000x380-L.jpg

از ویدیوی Fly High خود به پردیس ما نگاه کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و اعمال درخواست ، به وب سایت ما www.brookdalecc.edu مراجعه کنید.

مکان ها

میدل تاون

Address
Newman Springs Road,765
07738 میدل تاون, نیوجرسی, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید