توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره بروکلین شبکه نوآوری آموزش و پرورش (BE.IN) بروکلین شبکه نوآوری آموزش و پرورش (BE.IN) به عنوان یک خط لوله استعداد های محلی اتصال دانش آموزان به صنعت و جامعه از طریق کارآموزی، شغل، حوادث، و برنامه نویسی است. در سال 2014 توسط بروکلین مشارکت مرکز شهر تاسیس شد، با حمایت از شهر نیویورک، ماموریت BE.IN است که به تقویت همکاری میان موسسات عضو به گسترش و غنی سازی برنامه های آکادمیک، تشویق اقتصاد مقیاس از طریق خدمات مشترک، گسترش و تشویق فعالیت های خدمات اجتماعی ، و سوخت رشد اقتصادی بودن یک آهنربا را به ترسیم بهترین دانشجویان و استادان به مطالعه، اکتشاف، زندگی می کنند، کارآموز، و کار در بروکلین.

BE.IN نیز کار می کند برای ایجاد یک حس اجتماعی در میان بیش از 11،000 هیئت علمی و کارکنان از ده سازمان عضو انجمن، به کارآموزی و مشاغل اتصال 66،000 دانشجویان در منطقه، و کمک به کسب و کارهای محلی منبع بهترین استعداد را برای پر کردن کارآموزی و کارشناسی ارشد نقاط سمت راست در حیاط خلوت خود را - بروکلین. آموزش شبکه نوآوری بروکلین است در حال حاضر از 10 موسسات عضو شده:

کالج برکلی دانشکده حقوق بروکلین کالج امپایر (SUNY) لیو بروکلین کالج اورز مدگار (CUNY) نیویورک سیتی کالج فناوری (CUNY) دانشگاه نیویورک موسسه پرات کالج سنت فرانسیس کالج سنت جوزف

BE.IN است که توسط یک هیئت مدیره متشکل از روسای دانشگاه ها، دانشگاه، و دانشکده حقوق اداره می شود. روز به عملیات روز توسط مدیر اجرایی با هدایت چهارده کمیته های کار و مرکز شهر بروکلین مشارکت اداره می شود. علاوه بر این، BE.IN در روند توسعه یک کمیته مشورتی خارجی توسط رابرت والش، سابق نیویورک کوچک خدمات کسب و کار کمیساریای منجر شده است. کمیته خارجی به منظور تاثیر گذاری توسعه برنامه درسی و آماده سازی شغلی ارائه بازخورد زمان واقعی به موسسات عضو BE.IN.

موفقیت BE.IN است در طول سال گذشته، BE.IN است با نیازهای توسعه نیروی کار از شرکت نوآوری مرکز شهر بروکلین در راه چند وجهی، از جمله کمک، اما نه محدود به:

همکاری با بیش از 230 شرکت نوآوری برای استخدام، دامپزشک، و دانشجویان و فارغ التحصیلان در مشاغل و کارآموزی قرار داده است. ارائه موسسات عضو با بیش از 6000 شغل و کارآموزی فرصت های موجود در نیویورک از طریق کار هیئت مدیره ارسال ما، توسعه، و تماس مستقیم با شرکت های. شرکت نوآوری متصل است که نیاز به استعداد به کالج ها و دانشگاه مرکز شهر بروکلین از طریق ملاقات یو پی اس، E-ارتباط هستند، و از سر جمع آوری. محافظه کارانه بیش از 1،000 دانشجو به مشاغل و کارآموزی همسان. مدیریت و نظارت بر فناوری برنامه کارآموزی مثلث بروکلین (BTTIP)، در همکاری با کالج شهر نیویورک و فناوری NYC فناوری استعداد خط لوله. طراحی و توسعه قالب کارآموزی برای کسب و کارهای کوچک و شروع یو پی اس که BE.IN که هماهنگی و مدیریت کند. تحقیق و شغل و کارآموزی موجود منتشر در بروکلین فناوری مثلث.

پل زدن شکاف بین نوآوری شرکت های راه اندازی مرکز شهر بروکلین و موسسات آموزش عالی، یک اولویت مهم BE.IN. شده یک قطعه حیاتی ماموریت BE.IN است که برای دفاع از شرکت نوآوری برای توسعه بیشتر و افزایش مهارت های و توانایی های دانش آموزان BE.IN به پاسخگویی به نیازهای رو به رشد اقتصاد نوآوری NYC است. این توسعه شامل تغییرات توصیه می شود به برنامه درسی بر اساس بازخورد کارفرما و افزایش فرصت های توسعه حرفه ای برای دانش آموزان است. با توجه به توسعه حرفه ای از مرکز شهر دانش آموزان کالج بروکلین، BE. در حال حاضر اجرا، و یا در روند اجرای برنامه های متعدد و حوادث، از جمله است:

BE.INnovative سمپوزیوم، یک هفته طولانی نشست کارآفرینی با تمرکز بر اتصال جوامع صنعت خلاق، دانشگاهی، و محلی با اعضای هیئت علمی-CO به رهبری و پانل های صنعت، تورهای باز کردن دفتر، و یک هکاتون مربیگری که به دنبال رسیدگی به مسائل عمده محلی است. BE.INnovative ملاقات یو پی اس که استادان، کارکنان و دانشجویان اتصال به شرکت های نوآوری برای حرفه ای و اکتشاف کارآموز. رهبران BE.INnovative، فراهم می کند که دانش آموزان با کارگاه رهبری، فرصت برای دیدار منتخب و مقامات دولتی، و برای حضور در حوادث و برنامه های ویژه. BE.INnovative توسعه حرفه ای کارگاه بر اساس بازخورد صنعت خاص. حوادث خدمات اجتماعی BE.INnovative و برنامه برای افزایش تعامل دانش آموز در بروکلین. BE.INnovative بوت اردوگاه در مورد کارآفرینی، خلاقیت، و برنامه نویسی عمومی متمرکز شده است. برنامه یاران BE.INnovative برای آموزش دانش آموزان در مورد کارآفرینی، نوآوری و خلاقیت و تقاطع آن با رشته های دانشگاهی سنتی و صنایع.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

Brooklyn Education Innovation Network (BE.IN)

بروکلین یک مرکز نوآوری است. صرف شش هفته در بروکلین یادگیری در مورد نوآوری و کارآفرینی با آموزش و پرورش نوآوری شبکه بروکلین (BE.IN) و برخی از شرکت های نوپا نوآورانه ترین د ... [+]

شرح برنامه: بروکلین یک مرکز نوآوری است. صرف شش هفته در بروکلین یادگیری در مورد نوآوری و کارآفرینی با بروکلین شبکه نوآوری آموزش و پرورش (BE.IN) و برخی از شرکت های نوپا نوآورانه ترین در ایالات متحده است. نوآوران بروکلین معتقدند که نوآوری در خلاء اتفاق نمی افتد؛ آن را ناشی از اذهان را مشغول از زمینه های مختلف همکاری با یکدیگر برای پیدا کردن راه حل های خلاق است. با بیش از 1500 راه اندازی در بروکلین فناوری مثلث، بروکلین مقصد برای شرکت های جدید و در حال رشد است. یادگیری از استادان بالا در دانشگاه های عضو BE.IN، از کارآفرینان پیشرو در سراسر شهر نیویورک در مورد آنها چگونه آغاز شد شنیدن، بازدید از شرکت های موفق است که از یک هیات کوچک به یک شرکت بزرگ رشد کرده است، و صرف شش هفته سایه شرکت ها و یادگیری روز خود را تقاضای روزانه عملیات. ... [-]
آمریکا New York
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
6 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی