CBT College - Miami

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برای دانش آموزانی که در خارج از ایالات متحده آمریکا (US) زندگی می کنند و مایل به کسب مدرک از یک کالج است که در یکی از شهرستانها پویا ترین و فرهنگی، گوناگون در جهان واقع، کالج CBT کامل مناسب برای شما است.

کالج درمان شناختی رفتاری یک ملی معتبر و مشهور بین المللی کالج در ایالات متحده با پنج دانشگاه در سراسر منطقه میامی بزرگ، پرجمعیت ترین شهرستان در فلوریدا است. هر یک از دانشگاه کالج تنها دقیقه به دور از معروف سواحل شنی سفید درخشان میامی.

علاوه بر این، کالج ارائه می دهد CBT دانشجویان بین المللی با آموزش های درجه یک و همچنین به عنوان یک فرصت به دست آوردن تجربه در حرفه که در تقاضای بالا در سراسر جهان هستند.

کالج CBT است انواع گسترده ای از درجه که به علاقه و یا برنامه هر فرد تهیه شده است. را انتخاب کنید تا مدرک خود را از مدرسه ما از کسب و کار، دانشکده فنی، دانشکده بهداشت متفقین، دانشکده هنر مدرن یا دانشکده زبانها. روش تدریس ما اعمال می شود و دست به دست در آموزش، آماده سازی دانش آموزان برای تبدیل شدن به چهره غالب در بازار جهانی است.

کالج CBT ارائه می دهد دانش آموزان ما:

15: 1 دانش آموز نسبت معلم به. 5 مکان در قلب میامی. کمک مالی (برای کسانی که واجد شرایط). خدمات حرفه ای در طول و پس از فارغ التحصیلی را پشتیبانی کند.

تاریخچه کالج CBT

دانشکده کسب و کار و فناوری (کالج CBT) در سال 1988 توسط فرناندو Llerena و گلادیس Llerena تاسیس شد. کالج CBT در سال 2000، توسط بزرگ میامی اتاق بازرگانی به عنوان یکی از بالا 100 کسب و کار اسپانیایی زبان در فلوریدا به رسمیت شناخته شد. در سال 2002 کالج CBT شروع به ارائه برنامه های مقطع کاردانی و مجوز رسمی به ACICS (شورای اعتبارگذاری برای دانشکده های مستقل و مدارس) به منظور به دنبال تحصیلات عالی را تغییر داد. CBT است برای سود، خصوصی، دو سال حرفه کالج ارائه می دهد که برنامه های مدرک کاردانی در کسب و کار، مراقبت های بهداشتی، فن آوری و متورم ساخت و ساز به عنوان غیر درجه برنامه های قبلی است. در سال 2005، کالج CBT دو پردیس واحد در میامی و هیالیا را باز کرد و در سال 2008، CBT یک شعبه در کاتلر بی باز کرد. در سال 2010، CBT یک شعبه غرب کندال را باز کنید. کالج CBT توسط شورای اعتبارگذاری برای دانشکده های مستقل و مدارس (ACICS) دیپلم جایزه و مدرک فوق دیپلم دانشگاهی معتبر. CBT نیز توسط کمیسیون آموزش مستقل (CIE) دارای مجوز و تایید شده توسط وزارت ایالات متحده آموزش و پرورش. علاوه بر این، CBT است تحت مقررات ایالت سیستم شماره فلوریدا که تسهیل انتقال از دوره های بین موسسات شرکت کننده است. گواهی نامه به عنوان یک مادر 21 ساله، مجرد، آن را بسیار سخت است برای من به حقه بازی مدرسه، محل کار، و 2 سال پسرم. خوشبختانه، CBT است کمک بزرگی کار با من در گرفتن من همکاران در رشته مدیریت بازرگانی بوده است. مزیت داشتن معلمان کمک به من هر موضوع و یک برنامه انعطاف پذیر درک، به من کمک که من همیشه به منظور نگه داشتن همه چیز جریان مورد نیاز است. من در شب به کلاس رفتم و در طول روز کار می کرد و در حال حاضر من در نهایت فارغ التحصیلی این ماه! همه از کار سخت و فداکاری به طور کامل ارزش تمام وقت من! با تشکر از شما کالج CBT!

-Eliexa لئون، فارغ التحصیل در AD در مدیریت کسب و کار (کلاس 2010) ____ DESDE مایل llegada این پایس decidí estudiar برای مالکیت ملل متحد mejor CALIDAD د ویدا برای Mí Y مایل فامیلیا. Ingresé سرین برای کالج CBT TECNICO د مطبوع Aire Acondicionado لا cual گراسیاس profesores لس او aprendido انجام کار در حقیقت relacionado ESTA صنعتی Y من از Siento preparado برای empezar trabajar کومو TECNICO. También decidí incorporarme EN لاس طبقاتی د به زبان فارسی (ESL) برای continuar مایل desarrollo académico. من از Siento satisfecho باهم لا preparación Y dedicación د لس profesores Y دل colectivo د لس trabajadores د CBT لس cual هان SIDO د گران ayuda EN مایل preparación académica. AHORA، مایل hijo Y مایل sobrino ingresaron también CBT después د نسخه اشتباه نمایش نتایج: از.

-رینالدو Izquierdo در، فارغ التحصیل دیپلم A / C فناوری (برنامه به زبان اسپانیایی) و در حال حاضر در برنامه ESL ثبت نام کرد. ____ با تشکر از شما CBT به من این مهارت ها و دانش مورد نیاز برای تبدیل شدن به من یک رمز گذار گواهی پزشکی و Biller. CBT یک کالج قابل توجه است. از لحظه ای که وارد، من کارکنان حرفه ای است که به من راهنمایی و مشاوره ارائه روبرو شد. کلاس های کوچک هستند، بنابراین ما توجه بیشتر شخصی دریافت از شما در بسیاری از دانشکده ها انجام دهید. استادان من مواجه می شوند آگاه و بسیار قابل دسترس در هر دو و خارج از محوطه دانشگاه بود. در طول این سفر، من بسیاری از افراد فوق العاده است که تا حد زیادی زندگی من غنی ملاقات کرده است. من اشتغال به دست آوردن قادر در یک دفتر بسیار برجسته پزشکان با توجه به تخصص و دست به دست در آموزش من دریافت کرده بود. من، بدون شک به عنوان کالج خود را از انتخاب توصیه CBT.

-ماریا گومز، فارغ التحصیل دیپلم پزشکی برنامه نویسی و حسابداری ____ سلام اسم من گلوریا است. تجربه من در کالج CBT است پاداش بوده است. حتی با مانع زبان من هر چند طبقات در مدرسان انگلیسی دستور داده شده است به من در اسپانیایی، ساخته شده است که مطالعات من موفق کمک کرده است. در دستیار پزشکی البته من بیشتر با آناتومی و حجامت به دلیل کیفیت از دست کلاس درس در رویکرد تحت تاثیر قرار گرفت.

-گلوریا ولاسکوئز، AD در پزشکی کمک ____ من شروع به مصرف کمک به برنامه پزشکی و سپس تصمیم به ادامه تحصیل و کسب مدرک کاردانی می باشد. به عنوان یک دانش آموز کالج CBT باز کرده است تا بسیاری از فرصت ها برای من به گسترش مطالعات من بیشتر من برای آینده فن آوری آماده کند. علاوه بر گرفتن یک آموزش بزرگ، من لازم نیست که به دور چون کالج CBT است در محله من و یک برنامه آموزشی به صورت بهتر از هر کالج عمده برابر فراهم می کند. تصمیم گیری برای رفتن به کالج بود بخشی از سخت، گرفتن در و با نگه داشتن تمام فعالیت های یک تجربه با ارزش است. من نمی توانم باور من نمی کنند این زودتر. با تشکر از همه استادان و کارکنان برای همه کار سخت و به کمک آنها ارائه شده است.

-Roselynd وینفیلد، AD در پزشکی کمک ____ گراسیاس CBT llevo 2 años trabajando Y progresando EN مایل presente empleo. Primero، من gradué د مطبوع Aire Acondicionado Y ها Refrigeracion (Asociado) teniendo EN Cuenta های لا لا CALIDAD تیم Escuela د، profesores لس، Y انجام کار EL colectivo شخصی، volví nuevamente لا تیم Escuela برای estudiar مایل Asociado EN ها Electricidad. د ESTA FORMA او conseguido expandir اشتباه conocimientos EN این راما. Mientras TENGA لا oportunidad د estudiar Y superarme، Siempre در pensaré EN CBT کومو لا FORMA د salir ADELANTE Y EN progresar این پایس.

-مانوئل سیلوا، تحصیلات تکمیلی AD در یک فن آوری / C & AD در فناوری برق

مکان ها

میامی

CBT College of Business & Technology

Address
Main Campus,
8700 W. Flagler St,
Suite 420

33174 میامی, فلوریدا, آمریکا