توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برای دانش آموزانی که در خارج از ایالات متحده آمریکا (US) زندگی می کنند و مایل به کسب مدرک از یک کالج است که در یکی از شهرستانها پویا ترین و فرهنگی، گوناگون در جهان واقع، کالج CBT کامل مناسب برای شما است.

کالج درمان شناختی رفتاری یک ملی معتبر و مشهور بین المللی کالج در ایالات متحده با پنج دانشگاه در سراسر منطقه میامی بزرگ، پرجمعیت ترین شهرستان در فلوریدا است. هر یک از دانشگاه کالج تنها دقیقه به دور از معروف سواحل شنی سفید درخشان میامی.

علاوه بر این، کالج ارائه می دهد CBT دانشجویان بین المللی با آموزش های درجه یک و همچنین به عنوان یک فرصت به دست آوردن تجربه در حرفه که در تقاضای بالا در سراسر جهان هستند.

کالج CBT است انواع گسترده ای از درجه که به علاقه و یا برنامه هر فرد تهیه شده است. را انتخاب کنید تا مدرک خود را از مدرسه ما از کسب و کار، دانشکده فنی، دانشکده بهداشت متفقین، دانشکده هنر مدرن یا دانشکده زبانها. روش تدریس ما اعمال می شود و دست به دست در آموزش، آماده سازی دانش آموزان برای تبدیل شدن به چهره غالب در بازار جهانی است.

کالج CBT ارائه می دهد دانش آموزان ما:

15: 1 دانش آموز نسبت معلم به. 5 مکان در قلب میامی. کمک مالی (برای کسانی که واجد شرایط). خدمات حرفه ای در طول و پس از فارغ التحصیلی را پشتیبانی کند.

تاریخچه کالج CBT

دانشکده کسب و کار و فناوری (کالج CBT) در سال 1988 توسط فرناندو Llerena و گلادیس Llerena تاسیس شد. کالج CBT در سال 2000، توسط بزرگ میامی اتاق بازرگانی به عنوان یکی از بالا 100 کسب و کار اسپانیایی زبان در فلوریدا به رسمیت شناخته شد. در سال 2002 کالج CBT شروع به ارائه برنامه های مقطع کاردانی و مجوز رسمی به ACICS (شورای اعتبارگذاری برای دانشکده های مستقل و مدارس) به منظور به دنبال تحصیلات عالی را تغییر داد. CBT است برای سود، خصوصی، دو سال حرفه کالج ارائه می دهد که برنامه های مدرک کاردانی در کسب و کار، مراقبت های بهداشتی، فن آوری و متورم ساخت و ساز به عنوان غیر درجه برنامه های قبلی است. در سال 2005، کالج CBT دو پردیس واحد در میامی و هیالیا را باز کرد و در سال 2008، CBT یک شعبه در کاتلر بی باز کرد. در سال 2010، CBT یک شعبه غرب کندال را باز کنید. کالج CBT توسط شورای اعتبارگذاری برای دانشکده های مستقل و مدارس (ACICS) دیپلم جایزه و مدرک فوق دیپلم دانشگاهی معتبر. CBT نیز توسط کمیسیون آموزش مستقل (CIE) دارای مجوز و تایید شده توسط وزارت ایالات متحده آموزش و پرورش. علاوه بر این، CBT است تحت مقررات ایالت سیستم شماره فلوریدا که تسهیل انتقال از دوره های بین موسسات شرکت کننده است. گواهی نامه به عنوان یک مادر 21 ساله، مجرد، آن را بسیار سخت است برای من به حقه بازی مدرسه، محل کار، و 2 سال پسرم. خوشبختانه، CBT است کمک بزرگی کار با من در گرفتن من همکاران در رشته مدیریت بازرگانی بوده است. مزیت داشتن معلمان کمک به من هر موضوع و یک برنامه انعطاف پذیر درک، به من کمک که من همیشه به منظور نگه داشتن همه چیز جریان مورد نیاز است. من در شب به کلاس رفتم و در طول روز کار می کرد و در حال حاضر من در نهایت فارغ التحصیلی این ماه! همه از کار سخت و فداکاری به طور کامل ارزش تمام وقت من! با تشکر از شما کالج CBT!

-Eliexa لئون، فارغ التحصیل در AD در مدیریت کسب و کار (کلاس 2010) ____ DESDE مایل llegada این پایس decidí estudiar برای مالکیت ملل متحد mejor CALIDAD د ویدا برای Mí Y مایل فامیلیا. Ingresé سرین برای کالج CBT TECNICO د مطبوع Aire Acondicionado لا cual گراسیاس profesores لس او aprendido انجام کار در حقیقت relacionado ESTA صنعتی Y من از Siento preparado برای empezar trabajar کومو TECNICO. También decidí incorporarme EN لاس طبقاتی د به زبان فارسی (ESL) برای continuar مایل desarrollo académico. من از Siento satisfecho باهم لا preparación Y dedicación د لس profesores Y دل colectivo د لس trabajadores د CBT لس cual هان SIDO د گران ayuda EN مایل preparación académica. AHORA، مایل hijo Y مایل sobrino ingresaron también CBT después د نسخه اشتباه نمایش نتایج: از.

-رینالدو Izquierdo در، فارغ التحصیل دیپلم A / C فناوری (برنامه به زبان اسپانیایی) و در حال حاضر در برنامه ESL ثبت نام کرد. ____ با تشکر از شما CBT به من این مهارت ها و دانش مورد نیاز برای تبدیل شدن به من یک رمز گذار گواهی پزشکی و Biller. CBT یک کالج قابل توجه است. از لحظه ای که وارد، من کارکنان حرفه ای است که به من راهنمایی و مشاوره ارائه روبرو شد. کلاس های کوچک هستند، بنابراین ما توجه بیشتر شخصی دریافت از شما در بسیاری از دانشکده ها انجام دهید. استادان من مواجه می شوند آگاه و بسیار قابل دسترس در هر دو و خارج از محوطه دانشگاه بود. در طول این سفر، من بسیاری از افراد فوق العاده است که تا حد زیادی زندگی من غنی ملاقات کرده است. من اشتغال به دست آوردن قادر در یک دفتر بسیار برجسته پزشکان با توجه به تخصص و دست به دست در آموزش من دریافت کرده بود. من، بدون شک به عنوان کالج خود را از انتخاب توصیه CBT.

-ماریا گومز، فارغ التحصیل دیپلم پزشکی برنامه نویسی و حسابداری ____ سلام اسم من گلوریا است. تجربه من در کالج CBT است پاداش بوده است. حتی با مانع زبان من هر چند طبقات در مدرسان انگلیسی دستور داده شده است به من در اسپانیایی، ساخته شده است که مطالعات من موفق کمک کرده است. در دستیار پزشکی البته من بیشتر با آناتومی و حجامت به دلیل کیفیت از دست کلاس درس در رویکرد تحت تاثیر قرار گرفت.

-گلوریا ولاسکوئز، AD در پزشکی کمک ____ من شروع به مصرف کمک به برنامه پزشکی و سپس تصمیم به ادامه تحصیل و کسب مدرک کاردانی می باشد. به عنوان یک دانش آموز کالج CBT باز کرده است تا بسیاری از فرصت ها برای من به گسترش مطالعات من بیشتر من برای آینده فن آوری آماده کند. علاوه بر گرفتن یک آموزش بزرگ، من لازم نیست که به دور چون کالج CBT است در محله من و یک برنامه آموزشی به صورت بهتر از هر کالج عمده برابر فراهم می کند. تصمیم گیری برای رفتن به کالج بود بخشی از سخت، گرفتن در و با نگه داشتن تمام فعالیت های یک تجربه با ارزش است. من نمی توانم باور من نمی کنند این زودتر. با تشکر از همه استادان و کارکنان برای همه کار سخت و به کمک آنها ارائه شده است.

-Roselynd وینفیلد، AD در پزشکی کمک ____ گراسیاس CBT llevo 2 años trabajando Y progresando EN مایل presente empleo. Primero، من gradué د مطبوع Aire Acondicionado Y ها Refrigeracion (Asociado) teniendo EN Cuenta های لا لا CALIDAD تیم Escuela د، profesores لس، Y انجام کار EL colectivo شخصی، volví nuevamente لا تیم Escuela برای estudiar مایل Asociado EN ها Electricidad. د ESTA FORMA او conseguido expandir اشتباه conocimientos EN این راما. Mientras TENGA لا oportunidad د estudiar Y superarme، Siempre در pensaré EN CBT کومو لا FORMA د salir ADELANTE Y EN progresar این پایس.

-مانوئل سیلوا، تحصیلات تکمیلی AD در یک فن آوری / C & AD در فناوری برق

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دانشنامه

CBT College - Miami

این برنامه پشتیبانی متخصص شبکه های کامپیوتری موجود در دانشگاه فلوریدا ما به طور کلی 12 ماه طول می کشد تا کامل شود. هنگامی که شما با موفقیت کامل این برنامه، شما دیپلم فنی ... [+]

این برنامه پشتیبانی متخصص شبکه های کامپیوتری موجود در دانشگاه فلوریدا ما به طور کلی 12 ماه طول می کشد تا کامل شود. هنگامی که شما با موفقیت کامل این برنامه، شما دیپلم فنی خود را از کالج CBT دریافت خواهید کرد.

هنگامی که شما یک دیپلم پشتیبانی متخصص شبکه های کامپیوتری دریافت می کنید، می تواند کار خود را در صنعت فناوری اطلاعات راه اندازی. شما می توانید به ایمیل ها و تماس های تلفنی از افراد که در حال تجربه مشکلات با سخت افزار کامپیوتر یا نرم افزار خود را رفع میکند. برخی از شرکت ها و سازمان استخدام پشتیبانی متخصص شبکه های کامپیوتری برای دریافت پشتیبانی در بخش پردازش اطلاعات خود را. این موقعیت همه شما نیاز به حل مشکل قوی و مهارت های تفکر تحلیلی.... [-]

آمریکا Miami
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

دوره های آموزشی

CBT College - Miami

هنگامی که شما در برنامه A / C تبرید تکنسین در کالج CBT ثبت نام، شما می توانید از آموزش های لازم برای شروع کار در موقعیت ورود به سطح دریافت خواهید کرد. شما لازم نیست که به ... [+]

هنگامی که شما در برنامه A / C تبرید تکنسین در کالج CBT ثبت نام، شما می توانید از آموزش های لازم برای شروع کار در موقعیت ورود به سطح دریافت خواهید کرد. شما لازم نیست که به صرف سال ها و سال آموزش به دریافت تجربه در صنعت لازم است که برای شروع پیدا کردن شغل است. در عوض، شما هشت ماه در این برنامه، که در دسترس در هر دو زبان اسپانیایی و انگلیسی است صرف. دست در آموزش و دوره های که شما را در حالی که در یک برنامه / C و تبرید تکنسین در زمانی Flagler یا هیالیا دانشگاه های ما ثبت نام شما کمک خواهد کرد یاد بگیرند که چگونه به درک، توسعه، تعمیر و نگهداری انواع تجهیزات. دوره هایی که شما را خواهد زمینه های مختلف پوشش، از جمله:... [-]

آمریکا Miami
سپتامبر 2019
انگلیسی,اسپانیایی
تمام وقت
8 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
CBT College - Miami

دانشجویانی که می خواهند برای بهبود زبان انگلیسی خود را باید در نظر گرفتن زبان انگلیسی به عنوان یک برنامه غیر مدرک زبان دوم. این برنامه 12 ماه را برای شما به تکمیل کنند. ا ... [+]

دانشجویانی که می خواهند برای بهبود زبان انگلیسی خود را باید در نظر گرفتن زبان انگلیسی به عنوان یک برنامه غیر مدرک زبان دوم. این برنامه 12 ماه را برای شما به تکمیل کنند. از آنجا که این یک برنامه مستقل است، دوره های ارائه نمی خواهد به برنامه یا یکی دیگر از دانشگاه انتقال.

برخی از دوره های شما می توانید انتظار به در حالی که در زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم برنامه در کالج CBT ثبت نام عبارتند از:... [-]

آمریکا Miami
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
12 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

مقطع کاردانی

CBT College - Miami

همانطور که در شبکه برنامه دولت در کالج CBT فراهم می کند دانش آموزان با آموزش در کلاس درس و آموزش عملی لازم است که برای موقعیت های مختلف در صنعت علوم کامپیوتر، مانند درخوا ... [+]

همانطور که در شبکه برنامه دولت در کالج CBT دانش آموزان با آموزش در کلاس درس و آموزش عملی لازم است که برای موقعیت های مختلف در صنعت علوم کامپیوتر، مانند اعمال فراهم می کند:

مدیران پایگاه داده مدیران اینترنت مدیران شبکه متخصصان پشتیبانی کامپیوتر کمک میز تحلیلگران و بیشتر…

جامعه ای که ما در آن زندگی وابسته به کامپیوترهای تبدیل شده است. بنابراین، وجود دارد ادامه خواهد نیاز به مدیران شبکه. تقریبا در هر صنعت در جهان با استفاده از کامپیوتر، از جمله:... [-]

آمریکا Miami
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
CBT College - Miami

فوق دیپلم کالج CBT در فن آوری برق طراحی شده است برای آماده سازی دانش آموزان خود را با دست در آموزش تبدیل شدن به یک دانش و تکنسین صالح با توسعه توانایی های لازم برای موفقی ... [+]

فوق دیپلم کالج CBT در فن آوری برق طراحی شده است برای آماده سازی دانش آموزان خود را با دست در آموزش تبدیل شدن به یک دانش و تکنسین صالح با توسعه توانایی های لازم برای موفقیت در این زمینه مهم فن آوری.

بررسی اجمالی

به عنوان در فناوری الکترونیک برنامه های موجود در دانشگاه و زمانی Flagler Hialeah در فلوریدا است. این برنامه به طور معمول درجه 24 ماه (20 ماه) انجام می گیرد دانش آموزان، و آن را به دو زبان انگلیسی و اسپانیایی در دسترس است. برنامه درسی دانشگاهی که شما را در به عنوان مطالعه در رشته فناوری برق در کالج CBT را پوشش می دهد استفاده از کد ملی برق. ... [-]

آمریکا Miami
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کاردانی علوم

CBT College - Miami

فارغ التحصیلان مدیریت بازرگانی دانش و تخصص به کار در انواع کسب و کار و صنایع. به همین دلیل، مدیریت کسب و کار یکی از محبوب ترین گزینه برای یک درجه باقی مانده است. درجه AS ... [+]

فارغ التحصیلان مدیریت بازرگانی دانش و تخصص به کار در انواع کسب و کار و صنایع. به همین دلیل، مدیریت کسب و کار یکی از محبوب ترین گزینه برای یک درجه باقی مانده است. درجه AS در مدیریت کسب و کار بر اصول کلیدی کسب و کار همراه با برنامه های جهان واقعی و یک محل عالی برای شروع کار خود را در کسب و کار پویا است.

این برنامه شما را با درجه یک پایه محکم در کسب و کار و همچنین درک روشنی از چگونه به موفقیت اعمال مهارت های خود را در محل کار فراهم می کند. درجه مدیریت کسب و کار یک انتخاب هوشمندانه است، زیرا آن ارائه می دهد طیف گسترده ای از فرصت های شغلی و پیشرفت.... [-]

آمریکا Miami
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

CBT College - Advance Your Career Today!