Cal Poly English Language Institute

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

پلی موسسه زبان انگلیسی کال (CPELI) متخصص در انگلیسی به عنوان زبان دوم (ESL) آموزش و آمادگی علمی برای دانشجویان بین المللی که برنامه ای برای ادامه تحصیلات عالی خود را در ایالات متحده. ما ESL برنامه شامل پنج سطح از آموزش، از مبتدی تا پیشرفته. دوره های طراحی شده برای توسعه زبان و مطالعه مهارت های لازم برای موفقیت در یک دانشگاه یا کالج آمریکایی است. علاوه بر این به ما تمام وقت فشرده برنامه انگلیسی، موسسه ما، در همکاری با کال پلی کالج پومونا از دانشگاه تمدید، نیز ارائه می دهد برنامه های آموزشی حرفه ای کوتاه مدت و همچنین انگلیسی و آمریکایی فرهنگ اردوگاه. ما در تلاش برای افزایش آموزش ما با انواع فرصت ها برای دانش آموزان به تمرین آنچه که در حال یادگیری، هر دو در باشگاه مکالماتو مربوط به فرهنگ رسمی تر مانند سفر به موزه ها، کنسرت ها، جشنواره ها و رویدادهای ورزشی است. باور ما این است که یک دانش آموز توسط "انجام" و روزانه با مواد جدید و ایده های جدید به چالش کشیده می آموزد.

از نظر ما کاملا ضروری به فراتر از این مهارت های زبان رفتن با آموزش دانش آموزان ما در فرهنگ از کلاس درس. این فرهنگ شامل چگونه به مطالعه، چگونه به یک آزمون، چگونه به استفاده از یک کامپیوتر، چگونه به تحقیق و سازماندهی ایده ها و چگونگی رفتار در محیط دانشگاهی. تاکتیک های که ما یاد می دهد که بر روی چیزی است که ما خودمان به عنوان دانش آموزان تجربه و در چه استادان در بر کال پلی پومونا نیاز دانش آموزان خود را. این است که چرا ما دانش آموزان ما با آموزش های اولیه کامپیوتر فراهم می کند، آمادگی تافلو کلاس های اعتباری یاطاقان رانش برای دانش آموزان در سطح بالایی است. ما معتقدیم که هیچ دانشجوی بین المللی به طور کامل برای تحصیل در دانشگاه بدون این مهارت های آکادمیک آماده شده است. تنها از طریق ترکیبی از مهارت های زبان جامد و از مهارت های آکادمیک مسئول که یک دانش آموز می تواند به موفقیت دست یابد است.

در CPELI تمرکز ما بر روی دانش آموز، به طوری که کارکنان برای دانش آموزان در مسکن، بیمه درمانی، قوانین مهاجرت، مورد نیاز ثبت نام، و قرار دادن کالج توصیه همیشه. بنابراین، لطفا آیند و به ما بپیوندید. ما شده اند آماده سازی دانش آموزان برای تحصیل در دانشگاه از سال 1991، و ما دوست داریم شما را به بخشی از پلی موسسه زبان انگلیسی کال. هدف ما این است برای کمک به شما به هدف خود برسد.

مکان ها

پومونا

Cal Poly English Language Institute

Address
3801 W. Temple Ave., Bldg. 86
CA 91768 پومونا, کالیفرنیا, آمریکا
تلفن
+1 909.869.4814