Computer Systems Institute

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چرا CSI؟

برنامه تنوع

بیشتر مدارس تنها ارائه ESL. ما بسیاری از مدارس را دوست ندارد. علاوه بر سه سطح ESL، ما ارائه می دهیم ایجاد مهارت ها و برنامه های ESL علمی. این برنامه بسیار عالی برای دانش آموزان که به دنبال به دست آوردن سطح بالاتری از آموزش و پرورش می باشد.

مفید کارکنان پذیرش بین المللی

ما می دانیم چقدر دشوار است به درخواست برای تبدیل شدن به یک دانشجوی بین المللی. کارکنان پذیرش ما این است که بسیار در F-1 فرآیند به شما کمک کند از آغاز تا پایان آموزش دیده، از پر کردن کاغذ بازی، و کلاس های برنامه ریزی.

فرصت تجربه حرفه ای

یک بخش مهم در مهارت های ما برنامه های ساختمان است برای دانش آموزان به کلاس درس یادگیری با مکمل externships. برای این کار، دانشجویان بین المللی اجازه کار را از طریق CPT (آموزش عملی برنامه) صادر شده است.

شهریه مقرون به صرفه

یادگیری چگونه به جا به یک فرهنگ جدید به اندازه کافی استرس وجود دارد. امور مالی باید به آن اضافه کنید. به آسانتر کردن زندگی برای دانش آموزان ما، ما را امتحان کنید و نگه دارید شهریه ما مقرون به صرفه. برنامه های ESL در تنها 3600 $ شهریه 33 هفته شروع می شود.

مکان های مختلف - شیکاگو و بوستون

ما در دو دانشگاه از بزرگترین شهرستانها در ایالات متحده. این دانش آموزان ارائه می دهد توانایی در فرهنگ آمریکایی یاد بگیرند در راه است که می تواند در کلاس درس نمی توان آموخت.

امکانات کیفیت

محیط کلاس درس بخش مهمی از فرایند یادگیری است. ما با ارائه اتاق به اندازه کافی بزرگ به راحتی جای اندازه کلاس ما و تجهیز آنها با تکنولوژی تا به امروز است.

رفت و آمد دوستانه

دانشگاه شیکاگو، Charlestown و اسکوکی از طریق حمل و نقل عمومی در دسترس هستند. لومبارد و ورچستر داشته پارکینگ دانش آموز در دسترس است. همه دانشگاه ها در رانندگی از راه دور از downtowns مربوطه از شیکاگو و بوستون هستند.

مکان ها

شیکاگو

Address
Chicago Campus
29 E Madison St

IL 60602 شیکاگو, ایلینویز, آمریکا

وورسستر

Address
Worcester Campus
10 Mechanic Street

MA 01608 وورسستر, ماساچوست, آمریکا

لومبارد

Address
Lombard Campus
477 E Butterfield Rd

IL 60148 لومبارد, ایلینویز, آمریکا

بوستون

Address
Charlestown Campus
529 Main Street

MA 02129 بوستون, ماساچوست, آمریکا

اسکوکی

Address
Skokie Campus
8930 Gross Point Road

IL 60077 اسکوکی, ایلینویز, آمریکا