Columbia West College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در حال حاضر، ما می دانیم که شما یک مقدار زیادی از سوالات در مورد انتخاب مدرسه زبان های راست - و به حق است. بدیهی است که شما می خواهید یک مدرسه است که ترکیبی از برنامه های با کیفیت و آموزش، خدمات دانشجویی مفید و هیئت علمی متخصص با یک محیط گرم و جذاب است. اما مهمتر از همه، شما می خواهید یک مدرسه است که طول می کشد زمان به شما در درک و به شما کمک خواهد به کارشناسی کارشناسی ارشد زبان انگلیسی به طوری که شما می توانید به اهداف خود دست یابد. مدارس زبان های دیگر ممکن است وعده های مشابه است.

بنابراین چه چیزی باعث کالج کلمبیا غرب متفاوت از بقیه؟

اولین و مهمترین، من درک می کنم سختی که شما به عنوان یک دانشجوی زبان انگلیسی مواجه هستیم، چرا که من از طریق آنها رفتم وقتی که من به ایالات متحده بیش از سه دهه پیش آمد. من بسیار آشنا با احساس دست پاچگی شما زمانی که یک آمریکایی می گوید چیزی به شما به زبان انگلیسی است که شما را درک نمی کنم. من می دانم که دقیقا چگونه نا امید کننده می شود زمانی که شما می توانید خود را به وضوح در انگلیسی بیان کنم. و من درک می تردید خود را به زبان انگلیسی صحبت آزادانه از ترس که شما ممکن است چیزی را اشتباه می گویند و شرمسار خودتان. بنابراین، من این مدرسه آغاز شده به طور خاص برای کمک به دانشجویان درست مثل شما. و چون این موانع غلبه و کمک بسیاری از دانش آموزان به انجام همان، ما در کالج کلمبیا غرب را درک چالش های شما رو در حال و می دانم که شما می توانید به موفقیت دست یابد.

نه تنها این، ما متوجه شما به دلایل بسیار شخصی و منحصر به فرد برای مایل به یادگیری زبان انگلیسی. نیازهای شما، اهداف و خواسته های متفاوت از هر کس دیگری هستند، و ما می خواهیم به شما را در یک مسیر آموزشی است که متناسب با آنچه شما می خواهید برای به انجام رساندن. کالج کلمبیا غرب است در اینجا به شما کمک کند رسیدن به اهداف خود شما را با ارائه یک برنامه آموزشی دقیق، معلمان با تجربه و یک "دانش آموزان اول است" محیط زیست به حمایت از شما در سفر خود.

بنابراین هر آنچه که اهداف خود را - به پیشبرد آموزش و پرورش خود را، به خودتان را بیشتر عرضه در بازار را به کارفرمایان و یا به سادگی به احساس زبان راحت و با اعتماد به نفس به یک آمریکایی، آموزش و پرورش در کالج کلمبیا غرب می تواند به عنوان کلید برای باز کردن رویاهای خود را خدمت می کنند. مهمتر از همه، ما هیجان زده به به شما می دانید هستیم. پس پیش بروید و رویای بزرگ. اجازه دهید ما به شما کمک کند رویاهای خود را به واقعیت است. ما نمی توانیم صبر کنید تا به شما کمک کند داستان موفقیت خود را ارسال.

گرم با احترام، دکتر ساموئل N. لی رئیس جمهور، کالج کلمبیا غرب

مکان ها

لس آنجلس

Address
3435 Wilshire Blvd., Suite 1700 Los Angeles, CA 90010
لس آنجلس, کالیفرنیا, آمریکا