توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برای بیش از 23 سال، کپ استون دانشگاه، که قبلا موسسه حرفه Adelante را، ارائه شده است کار برنامه های آموزشی در صنایع در حال رشد سریع از جمله بهداشت و درمان، کسب و کار و پوشاک معاملات / تهویه مطبوع متمرکز شده است. ما اختصاص داده شده و متعهد به کمک به دانش آموزان ما رویاهای حرفه ای خود را متوجه و گرفتن آنها کار آماده و به نیروی کار به عنوان سریع که ممکن است. یکی از علائم تجاری از کالج کاپستون تاریخ ما از توجه شخصی و یک محیط طبع به شدت حمایت است. ما غرور خودمان را در ارائه بالاترین استاندارد آموزش و پرورش و توانمند سازی دانش آموزان ما با دانش، مهارت کار خاص و رفتارهای کار انتظار می رود توسط کارفرمایان در جهت آنها را به سرعت و با موفقیت به کار در حرفه خود را انتخاب شوند.

ماموریت کالج کپ استون است که به ارائه آموزش حرفه متمرکز و آموزش مهارت های فنی، خدمات حمایتی و آموزش دراز مدت لازم برای دانش آموزان ما قادر به تبدیل شدن موفقیت در رشته انتخابی خود به کار و دستیابی به بالاترین پتانسیل خود. با آموزش دانش آموزان مهارت ها و دانش مورد نیاز صنعت و رفتارهای کار انتظار می رود توسط کارفرمایان، قدرت دادن به دانش آموزان به موفقیت دنبال اهداف شغلی فردی خود را. این آنها را قادر خواهد برای تبدیل شدن به بخشی جدایی ناپذیر از جامعه خود و همکاران مثبت به جامعه ای که در آن زندگی می کنند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

گواهی

Capstone College

برنامه تکنسین های تهویه مطبوع طراحی شده است به دانش آموزان با دانش پایه، مهارت ها، عادات کاری، و برنامه های عملی سیستم های HVAC / R مورد نیاز برای اشتغال ورود به سطح در ت ... [+]

شرح برنامه

برنامه تکنسین های تهویه مطبوع طراحی شده است به دانش آموزان با دانش پایه، مهارت ها، عادات کاری، و برنامه های عملی سیستم های HVAC / R مورد نیاز برای اشتغال ورود به سطح در تهویه مطبوع صنعت / R امروز است. این برنامه HVAC تکنسین دانش آموزان آماده به نحو احسن انجام و تخصص در نصب و راه اندازی، تعمیر و نگهداری و تعمیر و نگهداری سیستم های تهویه مطبوع / R در بالا تقاضا صنعت HVAC / R.

ماموریت و اهداف برنامه ... [-]
آمریکا Pasadena
سپتامبر 2019
تمام وقت
36 weeks
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

HVAC Technician - HVAC School