HIWASSEE COLLEGE

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ما هیجان زده شما به فکر تبدیل شدن به بخشی از جامعه Hiwassee! ما در اینجا به شما کمک کند با چیز و همه چیز شما نیاز دارید. ما خیلی دوست دارم برای پاسخ به هر سوال شما ممکن است در مورد کالج از دانشگاهیان را به قیمت و فراتر از آن.

تاثیرات Hiwassee را به منطقه فوری محدود نمی شود. 10،000 فارغ التحصیلان علاوه در حال کمک به جوامع در 44 ایالت و 28 کشور جهان است. برخی از فارغ التحصیلان موفق Hiwassee عبارتند از: نخست وزیر اردن، رئيس جمهور بازنشسته عملیات BMW آمریکا، جراح قلب اموری، و یک عملکرد برادوی. تنها در چند سال کوتاه، ما امیدواریم که قادر به شامل نام و نام خود را در میان اعضای فارغ التحصیلان ما رونق.

دانشگاه ما از تنها هفت جریب به یک کمپ بزرگتر، متشکل از هجده ساختمان واقع در 400 جریب افزایش یافته است. ما در ارائه طیف های موازی دانشگاه ها و / برنامه های حرفه ای حرفه ای که منجر به کاردانی، دانشیار علوم، کاردانی علوم کاربردی، کارشناسی هنر، و کارشناسی علوم.

در سال های اخیر، Hiwassee ستایش برای کمک مالی خود، دانشگاهی و برنامه های ورزشی دریافت کرده است و به عنوان یکی از پنج کالج های خصوصی مقرون به صرفه ترین در تنسی امتیاز. استادان Hiwassee، دانشجویان و تیم های ورزشی نیز اغلب در سطح ایالت، ملی، و حتی رسمیت شناختن بین المللی دریافت می کنند. شما می توانید یکی از این دانشجویان برجسته و نیز به رسمیت شناخته شده در حالی که در اینجا در کالج Hiwassee!

احاطه شده توسط عظمت کوه های آپالاچی، شما به خودتان پیدا کنید در کالج Hiwassee الهام گرفته است. الهام برای تبدیل شدن بیشتر، برای رسیدن به عظمت و به تحقق رویاهای. در کالج Hiwassee، شما زندگی واقعی، جامعه معتبر، و ماجراجویی در اطراف هر گوشه را تجربه کنند. در اینجا، شما یک کالج که ارزش آموزش و پرورش، تعالی، فردیت، صحت، ایمان، و روابط را کشف کنید.

زندگی واقعی.

کالج Hiwassee یک محل است که در آن یادگیری می آید در کلاس درس، اما مهمتر از آن از تجربه در دنیای واقعی می آید. شما ممکن است تعجب کمی میز شما را در مقابل از شما. آموزش بیش از دست است. این زندگی واقعی است.

جامعه.

ما در جامعه در اینجا بر این باورند. این محل که در آن شما طول عمر نه تنها روابط با همسالان خود را پیدا کنید، اما حتی مربیان خود را. بسیاری از دانشجویان و اساتید ما دارای اهداف مشابه، باورها، و سرگرمی، ایجاد دوستی که فراتر از کلاس درس است.

ماجراجویی.

با هر گوشه ای شما به نوبه خود، به شما خواهد ماجراجویی پیدا کنید. دو و میدانی چیزی که خود را؟ ما باید تقریبا در هر ورزش در دسترس است و همیشه به دنبال برای ورزشکاران جدید با استعداد. بیشتر نوع outdoorsy؟ در اینجا، شما ممکن است خودتان را قایق سواری در پایین رودخانه از رپیدز، پیاده روی یک دنباله به چالش کشیدن، و یا به سادگی در عظمت از حومه شهر زیبا در نظر گرفتن.

کالج Hiwassee یک کالج با میراث غنی در آموزش و پرورش، یک جامعه قوی، پایه و اساس ایمان، و روح لجام گسیخته از ماجراجویی است. آموزش در اینجا متفاوت است. آن را در ایمان تاسیس شد و جعلی در تعالی.

مزایای استفاده از حضور در دانشگاه Hiwassee - یک کالج هنرهای لیبرال کوچک

کالج Hiwassee به عنوان کوچک، لیبرال کالج های هنرهای دانش آموزان فراهم می کند با فرصت هایی برای توسعه مهارت های رهبری به عنوان اوایل سال دانشجوی سال اول است. دانش آموزان فرصت برای بیان خود را از طریق موسیقی، تئاتر، ورزش، نوشتن خلاق، باشگاه ها، و سازمان ها، همه در حالی که گسترش سطح خود را از اعتماد به نفس در آنچه که می تواند تبدیل شده اند.

دانش آموزان فرصت بیشتری برای یک در یک تماس با استادان و با مشاوران تحصیلی که می تواند کمک به دانش آموزان دوره خود را از طریق شغل دانشگاهی خود را رسم کرده اند. دانش آموزان غالبا در کلاس های آموزش داده شده توسط مشاوران تحصیلی خود را به آنها فرصت کافی به پرسش در مورد مسائل علمی هستند.

استادان دانشگاه Hiwassee کاملا برای ارزیابی پیشرفت دانش آموزان در ترم مسئول است. از آنجا که Hiwassee کند برنامه های تحصیلات تکمیلی ارائه نمی دهد، به عنوان در کالج بزرگتر، دستیاران آموزش برای آموزش و یا به ثمر رساند تکالیف استفاده نمی شود. در عوض، استادان را هم به دقت آماده سازی مواد یادگیری جذاب، به عنوان خوانده کار دانش آموز، ارائه نظرات دقیق، و به بازخورد سازنده برای دانش آموزان است.

اندازه کلاس محدود این امکان را برای استادان به تعیین و ارزیابی کار و پروژه های بیشتری نوشته شده است، در نتیجه دادن دانش آموزان فرصت کافی برای توسعه مهارت های تفکر و ارتباطات مهم لازم را برای در جهان در حال تغییر امروز موفق است.

در Hiwassee، آموزش تمرکز اصلی دانشکده است. یادگیری دانش آموز و موفقیت دانش آموز چیزی است که ما ارزش ترین.

دانش آموزان به ندرت در یک کلاس با بیش از 25 دانش آموزان خواهد بود - ترین در کلاس های کمتر از 20 دانش آموز باشد. این محیط می توان فرصت بیشتری برای فعال در بحث شرکت کنند و تعامل مستقیم با استادان.

هشت 5-90 درصد از همه کلاس توسط اعضای هیات علمی تمام وقت تدریس می شود.

دو و میدانی

غرور و افتخار ما در برنامه های ورزشی در کالج Hiwassee و اکثریت از دانش آموزان ما در تیم های ورزشی و یا داخل درگیر است. ما دانش آموزان استخدام از سراسر به بخشی از انواع ورزشی زنان از جمله: بیس بال، بسکتبال، گلف، فوتبال، سافت بال، تنیس، والیبال، اسب سواری، ماهیگیری باس، تیراندازی ورزشی، و سوار کاری. برای بسیاری از ورزشکاران تمایل به ادامه بازی ورزشی بعد از دبیرستان، کالج Hiwassee بهترین فرصت برای پیوستن به برنامه ورزشی ما فراهم می کند. ما ارائه می دهیم کمک هزینه تحصیلی بسیاری از ورزشکاران با استعداد به سراسر کشور. آمده است بخشی از تیم ما در کالج Hiwassee و "برو ببر!"

مکان ها

مدیسونویل

Hiwassee College

Address
225 Hiwassee College Dr.
37354 مدیسونویل, تنسی, آمریکا
تلفن
+1 800-356-2187