College of Marin

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به کالج مارین خوش آمدید

تاسیس در سال 1926، کالج مارین یکی از 113 کالج های محلی عمومی در کالیفرنیا است. دو دانشگاه خدمت به شما در زیبا مارین کانتی وجود دارد. پردیس Kentfield است حدود 11 دقیقه در شمال پل گلدن گیت در 835 کالج در خیابان Kentfield واقع شده است. پردیس دره هند دقیقه دور بر روی یک سایت 333 هکتاری دیدنی و جذاب در ایگناسیو بلوار در Novato، CA واقع

اعتباربخشی

کالج مارین است که توسط کمیسیون تأیید اجتماعی و تاریخ و کالج ها، و انجمن غربی از مدارس و کالج ها، یک نهاد معتبر نهادی رسمیت شناخته شده توسط شورای تأیید تحصیلات عالی و وزارت آموزش و پرورش معتبر.

زندگی دانشجویی

حدود 13،000 دانش آموزان ثبت نام سالانه در بسیاری از کلاس های اعتباری، noncredit، و آموزش و پرورش جامعه برجسته کالج است. کالج شهرت به عنوان یک موسسه آموزشی با کیفیت ارائه یک مسیر برای پیشرفت و موفقیت برای دانش آموزان در همه سنین و از تمام جنبه های زندگی به دست آورده است.

به منظور ارائه دانش آموزان با فرصت های آنها نیاز دارند، و به اطمینان حاصل شود که دانش آموزان در دستیابی به اهداف و مقاصد خاص خود را دارند، کالج ارائه می دهد کاردانی و کاردانی از برنامه های رشته علوم. کالج مارین در پذیرش تضمین شده به دانشگاه خاص از دانشگاه کالیفرنیا شرکت می کند. هر سال بسیاری از دانشجویان بین المللی که مطالعات در کالج مارین را تکمیل کرده اند با موفقیت به دانشگاه برکلی، UCLA، و دانشگاه دیویس منتقل می شود، در میان دیگران. علاوه بر این، این کالج دارای یک مرکز انتقال است که به منظور کمک به انتقال تحقیقات دانش آموزان و شرایط پذیرش کارکنان.

کالج فراهم می کند سی و سه کار فنی برنامه های آموزش (CTE)، و همچنین فراهم مهارت های اولیه، انگلیسی به عنوان زبان دوم (ESL) آموزش و پرورش، و آموزش و پرورش جامعه کلاس. برنامه CTE این دانشکده ارائه مهارت های لازم برای موفقیت در یک محیط نیروی کار در سطح جهانی رقابت. این که آیا هدف پیشرفت شغلی، تغییر شغل و یا ورود به نیروی کار برای اولین بار است، کالج مارین ارائه می دهد طیف وسیعی از برنامه برای کمک به دانشجویان موفق می شوند.

گروه های دانشگاهی

کالج تعهد مارین به تعالی آموزشی در فراهم کردن فرصت عادلانه و پرورش موفقیت برای همه اعضای جامعه متنوع ما با ارائه آماده انتقال به کالج های چهار ساله و دانشگاه ها، مدرک فوق دیپلم و گواهی ریشه، انگلیسی به عنوان زبان دوم و یادگیری مادام العمر.

ما در حال حاضر ارائه برنامه های آموزشی در بخش های زیر است:

پیراپزشکی بهداشت علوم رفتاری سیستم اطلاعات کسب و کار آموزش فنی حرفهای ارتباطات مشاوره آموزش خردسالان و رشد کودک انگلیسی / علوم انسانی / فلسفه خوب / هنرهای تجسمی زندگی و علوم زمین ریاضیات هنر های نمایشی تربیت بدنی، حرکت شناسی، و دو و میدانی علوم فیزیکی علوم اجتماعی زبان های جهانی و فرهنگ

مکان ها

کنتفیلد

College of Marin - Kentfield Campus

Address
835 College Avenue, Kentfield, CA 94904
94904 کنتفیلد, کالیفرنیا, آمریکا
تلفن
+1 415-457-8811

نواتو

College of Marin - Indian Valley Campus

Address
1800 Ignacio Boulevard, Novato, CA 94949
نواتو, کالیفرنیا, آمریکا
تلفن
+1 415-457-8811

برنامه ها