College of New Jersey

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره TCNJ

College of New Jersey (TCNJ) یک موسسه بسیار منتخب است که به طور مداوم به عنوان یکی از کالج های برتر جامع در کشور شناخته می شود. TCNJ در سال 1855 به عنوان مدرسه عادی ایالت نیوجرسی تأسیس شد ، هفتمین بالاترین میزان فارغ التحصیلی چهار ساله در بین کلیه کالج ها و دانشگاه های دولتی را حفظ می کند. این رتبه بندی توسط Money به عنوان یکی از 15 کالج برتر دولتی "به احتمال زیاد مالی پرداخت می شود" ، و اخبار ایالات متحده است

این کالج که به دلیل زیبایی طبیعی شناخته شده است ، در 289 هکتار بتونی درختی در حومه شهر اویینگ ، نیوجرسی ، در مجاورت نزدیکی هر دو شهر نیویورک و فیلادلفیا واقع شده است. یک هسته قوی لیبرال هنری پایه و اساس بسیاری از برنامه های مدرک ارائه شده از طریق هفت مدرسه کالج را تشکیل می دهد: هنر و ارتباطات؛ کسب و کار؛ تحصیلات؛ مهندسی؛ علوم انسانی و اجتماعی؛ علوم پرستاری ، بهداشت و ورزش و علم پنج تجربه امضا مشخصه یک آموزش TCNJ است. آنها شامل یک آموزش شخصی ، مشارکتی و جدی هستند. تحقیقات کارشناسی ، کارآموزی کارآزموده و تجربیات میدانی. یادگیری درگیر جامعه؛ تعامل جهانی؛ و توسعه رهبری.

تعهد دیرینه TCNJ به همکاری اساتید و دانشجویان در سال 2015 توسط شورای تحقیقات دانشگاهی به رسمیت شناخته شد ، که این کالج را دریافت کننده مراسم افتتاحیه "جایزه پردیس برای دستیابی به تحقیق در مقطع کارشناسی" عنوان کرد. در سال 2006 ، TCNJ یک بخش Phi Beta Kappa اهدا کرد. به افتخار كمتر از 10 درصد دانشكده ها و دانشگاه ها در سطح كشور.

TCNJ که به مأموریت خود ضروری است ، به قدرت تحول بخش آموزش و پرورش برای توسعه متفکران انتقادی ، شهروندان مسئول ، و فراگیران و رهبران مادام العمر اعتقاد دارد. برنامه نویسی رهبری در طول دوره کارشناسی ، و همچنین سایر برنامه ها و خدمات با هدف رشد اجتماعی ، عاطفی ، شغلی ، دانشگاهی ، معنوی و جسمی دانشجویان ارائه می شود. TCNJ دانشجویان را ترغیب می کند تا استعدادها و مهارت های خود را از طریق بیش از 200 سازمان دانشگاه گسترش دهند. این گروه ها شامل اجرای مجامع ، انجمن های حرفه ای و افتخاری ، نشریات دانشجویی ، برادران ، و گروه های ورزشی ، و ورزش های درون شهری و باشگاهی هستند.

موفقیت تحصیلی و بورس تحصیلی در کلاس ، با موفقیت College of New Jersey دانشجویان نابسامان College of New Jersey مشهود است. از آنجایی که تیم کشتی آزاد شیرها در سال 1978- 1978 اولین مسابقات قهرمانی تیم های کالج ملی ورزشکاران دانشگاهی (NCAA) کالج را به تصرف خود درآورد ، TCNJ خود را به عنوان یکی از موفق ترین برنامه های بخش III این کشور ، با کسب 40 تیم و 49 قهرمانی انفرادی NCAA مستقر کرده است.

TCNJ تقریباً 7،400 دانشجو را شامل می شود که شامل 6،790 دانشجوی کارشناسی ارشد و 610 دانشجوی تحصیلات تکمیلی هستند.

شخصیت

یک کالج مسکونی بسیار انتخابی که روی تجربه کارشناسی ارشد تمرکز دارد. هفت مدرسه — هنر

آمار

ثبت نام در مقطع کارشناسی تقریباً 6،580 دانشجوی تمام وقت.
اندازه متوسط کلاس 21 دانش آموز
نسبت دانشجو و دانشکده 13: 1
دانشجویان تازه وارد دانشگاه 95 درصد
احتمالی تازه کاری به سوفومور 93 درصد
نرخ فارغ التحصیلی 87 درصد
امتیاز متوسط SAT 1228 برای پذیرش عمومی (خواندن انتقادی و فقط ریاضی)
ورزشکاری به طور مداوم در بین بهترین برنامه های NCAA Division III در کشور قرار دارد.
استخدام کارفرمایان در دانشگاه 400

محوطه دانشگاه

پردیس استعماری گرجستان TCNJ 289 هکتار محوطه سازی در حومه Ewing ، نیوجرسی را اشغال می کند. این کالج تقریباً 5 مایل با ترنتون ، پایتخت ایالت ، 10 مایل با پرینستون و یک ساعت با فیلادلفیا و نیویورک فاصله دارد.

مسکن

نود و پنج درصد از دانشجویان سال اول در محوطه دانشگاه مستقر هستند و دو سال مسکن برای کلیه دانشجویان جدید سال تمام وقت تضمین شده است. چهارده سالن اقامت انواع اقامتگاههای زندگی را برای همه دانش آموزان از جمله طبقه بالا فراهم می کند.

مأموریت

College of New Jersey ، یک مؤسسه عمومی شناخته شده ملی که در سال 1855 با عنوان مدرسه عادی ایالت نیوجرسی تأسیس شد ، یک کالج در مقطع کارشناسی و مسکونی است و دارای برنامه های تحصیلات تکمیلی هدفمند است. تحصیلات شخصی TCNJ که در هنرهای لیبرال مستقر است ، دانش آموزان را در بالاترین سطح در داخل و خارج از کلاس درگیر می کند. TCNJ به قدرت تحول آمیز آموزش معتقد است تا بتواند متفکران انتقادی ، شهروندان مسئول ، و فراگیران و رهبران مادام العمر را توسعه دهد. کالج دانشجویی ، کارمندان و دانشکده های متنوع خود را برای حفظ و تقویت جوامع خود به صورت محلی و جهانی توانمند می کند. StockSnap / Pixabay

چشم انداز

TCNJ یک آموزش بی نظیر را در یک جامعه پر جنب و جوش ، مشارکتی و فراگیر از زبان آموزان ارائه خواهد داد که علامت مشخصی در جهان ایجاد می کنند. با پیروی از ارزش های خود ، ما به عنوان نمونه ملی آموزش عالی دولتی خدمت خواهیم کرد و ضمن متعهد بودن به دسترسی و قیمت مناسب ، این کار را خواهیم کرد.

ارزش های

تعالی

 • ما دانش آموزان با استعدادی را پذیرفته ایم ، که آنها در کشف و تحقق پتانسیل های آنها با چالش روبرو هستیم.
 • ما با بالاترین کیفیت اساتید ، کارمندان و مدیرانی که دارای تخصص و تجربه هستند برای مربیگری و به چالش کشیدن دانشجویان خود استخدام می کنیم.
 • ما از نوآوری و آزمایش پشتیبانی می کنیم و به پیشرفت های خود ادامه می دهیم. ما بالاترین انتظارات را برای خود داریم و در رسیدن به آنها از یکدیگر پشتیبانی می کنیم.

نامزدی

 • ما دانشجویان ، اساتید و کارمندان را تشویق می کنیم تا کنجکاوی و احساسات خود را در داخل و خارج از کلاس دنبال کنند.
 • ما در مرزهای انضباطی و عملیاتی همکاری می کنیم تا همه نقاط قوت خود را جلب کنیم.
 • ما با هم همکاری می کنیم تا جوامع محلی ، ملی و جهانی خود را غنی سازی کنیم.

تمامیت

 • ما با همدلی و احترام رفتار می کنیم.
 • ما اخلاقی عمل می کنیم و مسئولیت انتخاب های خود را بر عهده می گیریم.
 • ما با روحیه انصاف ، همکاری و شفافیت با هم کار می کنیم.

فراگیر بودن

 • ما ارزش منحصر به فرد هر یک از اعضای جامعه خود را می شناسیم.
 • ما معتقدیم جامعه ای متشکل از افرادی که پیشینه ها ، دیدگاه ها و توانایی های متنوعی دارند ، یادگیری و تعامل را ارتقا می بخشد.
 • ما متعهد به ایجاد جامعه متنوع و فراگیر هستیم.

بازتاب خود

 • ما شیوه های خود را در کلاس ، دانشگاه و جامعه ارزیابی می کنیم.
 • ما گفتگوی دانشگاه را ادامه می دهیم تا اطمینان حاصل شود که ما به رسالت ، چشم انداز و ارزشهای خود پایبند هستیم.
 • ما به طور منظم بر تخصیص و هزینه منابع خود نظارت می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که از اولویت ها حمایت می کنیم و از نظر مالی مسئولیت پذیر هستیم.

مکان ها

شهر Ewing

Address
2000 Pennington Road
شهر Ewing, نیوجرسی, آمریکا

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: