Community College of Philadelphia

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چرا انتخاب ما؟

از آنجا که مسیر خود را به امکانات شروع در اینجا

به کالج فیلادلفیا، که در آن بیش از 685،000 نفر در مسیر خود به فرصت از سال 1965 آغاز کرده است خوش آمدید. ما در خدمت یک جمعیت متنوع از دانش آموزان، از فارغ التحصیلان اخیر دبیرستان شروع در اینجا در مسیر خود به مدرک کارشناسی، به بزرگسالان به دنبال تغییر شغل. در پردیس اصلی ما و یا در هر یک از سه مرکز منطقه ای ما در فیلادلفیا، ما ارائه می دهیم به راحتی دانش آموزان ما باید به تناسب کلاس را به برنامه پر مشغله خود.

ما به دنبال برای توانمند سازی جامعه ما از طریق آموزش، یک فرد در یک زمان. بیش از 90 درصد از فارغ التحصیلان ما در منطقه باقی می ماند و تقویت اقتصاد محلی ما. این ماموریت ما برای آماده سازی فیلادلفیا برای یک شغل جدید و یا انتقال به یک کالج چهار ساله به طوری که آنها می توانید به اهداف تحصیلی و شغلی خود دست است.

فرصت های انتقال

کالج فیلادلفیا را آسان می کند برای شما برای انتقال اعتبارات به یک کالج چهار ساله و صرفه جویی در دلار کمک درسی، به لطف پذیرش مشارکت دو ما و موافقت برنامه انتقال.

مشارکت انتقال

صرف دو سال اول اینجا و کسب مدرک لیسانس خود را برای کمتر - بسیار کمتر است. مشارکت انتقال ما، به نام پذیرش دو توافق، با 12 کالج ها و دانشگاه در منطقه آن را آسان برای انتقال به دانشگاه دیگر پس از گرفتن دیپلم خود را در اینجا. به علاوه، این همکاری شامل فرصت های بورس تحصیلی بزرگ!

قراردادهای انتقال اضافی

کشف بسیاری از قراردادهای انتقال دیگر ما در محل با کالج های متعدد و دانشگاه از سراسر منطقه و فراتر از آن است. هر چه اهداف انتقال شما ممکن است، ما می تواند کمک به شما وجود دارد.

مزایای استفاده از پذیرش دو

صرفه جویی در شهریه های کسب دیپلم خود را در اینجا قبل از اینکه شما انتقال پرداخت هیچ هزینه نرم افزار و یا مجازات اگر شما تصمیم به شرکت نمی واجد شرایط برای کمک هزینه تحصیلی و پس انداز شاید دیگر دریافت خدمات پشتیبانی در اینجا و در انتخاب کالج انتقال خود را نیازهای برنامه به رزرو محل خود را در کالج انتقال کالج انتخاب خود را با وضعیت تازه وارد را وارد کنید

امکانات حرفه ای

کالج فیلادلفیا شما می دهد ابزار شما نیاز به موفقیت در نیروی کار امروز. برنامه های ما شما آماده شدن برای بالا تقاضا، صنایع پایدار است که از ویژگی های دستمزد خوب، ثبات اشتغال و فرصت هایی برای پیشرفت. شما از دست در تجربه، ارتباطات توسعه مهارت های کلامی و نوشته شده است، و تمرینات تفکر انتقادی بهره مند شوند. تمام برنامه های ما در کلاس های کوچک توسط اعضای هیئت علمی آموزش داده، به شما توجه شخصی شما سزاوار. و بسیاری از برنامه ها به شکل و پیشرفته توسط شرکت حرفه ای از کسب و کار محلی که اطمینان حاصل شود که همه چیز به شما در یادگیری مربوطه و با ارزش است.

کالج داستان موفقیت

از آنجا که باز کردن درهای خود را در سال 1965، کالج فیلادلفیا تبدیل شده است بخشی جدایی ناپذیر از شهرستان ها، دسترسی به آموزش عالی و آموزش های تخصصی به بدن متنوع از دانش آموزان خواهد شد نیروی کار منطقه وارد و تقویت اقتصاد محلی است. کالج بسیاری از موفقیت ها و نقاط عطف در طول راه لذت می برد. با کمک جامعه ما و دانش آموزان ما، ما همچنان به ارائه آموزش با کیفیت به افرادی که به دنبال اشتغال بهتر و کیفیت بهتر زندگی.

دانشجویان بین المللی

کالج فیلادلفیا ارائه می دهد مزایای مختلفی برای دانش آموزان از در سراسر جهان، که در حال حاضر بیش از 50 کشور. در اینجا شما را مراقبت، محیط شخصی را کشف حالی که تجربه هیجان، فرهنگ و فرصت از شهرستان در سطح جهانی که تاریخ تعادل با امکانات مدرن.

کالج یک موسسه فارغ التحصیل کاردانی ارائه بیش از 70 برنامه های مدرک و گواهی است. ما بزرگترین موسسه فارغ التحصیل در فیلادلفیا، در عین حال محیط کلاس درس صمیمی ما اجازه می دهد تا دانشکده به شما توجه فردی است. مشاوران ما در اینجا به سوالات شما و نگرانی ها، و همچنین کمک به شما برای سازگاری با زندگی در ایالات متحده است.

هر دانش آموز یک بخش خاصی از جامعه دانشگاهی ما است. کارکنان با تجربه ما همه آنها می توانند به کمک به ایجاد انتقال خود را به ایالات متحده، فیلادلفیا و کالج یکی از موفق.

چرا دانشجویان بین المللی ما را انتخاب کنید

مقرون به صرفه، کیفیت آموزش

کالج فیلادلفیا فراهم می کند آموزش و پرورش مقرون به صرفه و شما را برای یک شغل و یا برای انتقال به یک کالج چهار ساله یا دانشگاه آماده کند. بسیاری از دانشجویان خارجی را انتخاب کنید برای به دست آوردن مدرک فوق دیپلم که قبل از انتقال به کالج چهار ساله، اجازه می دهد زمان برای رسیدن به زندگی دانشگاهی استفاده می شود، کسب اعتبار دانشگاه و صرفه جویی در پول.

کلاس کوچک

اندازه کلاس متوسط ​​این دانشکده 22 نفر است، که به معنی زمان بیشتری که هیات علمی می تواند با شما صرف. مدرسان ما در مورد مراقبت از شما و یک نقش فعال در کمک به توسعه نقاط قوت و اهداف خود را.

توجه فردی

هر دانش آموز یک بخش خاصی از جامعه دانشگاهی ما است. ما به شما کمک میکند چگونه به ثبت نام برای کلاس ها و پیدا کردن راه خود را در اطراف محوطه دانشگاه. پردیس اصلی این دانشکده مدیریت در اندازه است، و آن است که به راحتی از طریق حمل و نقل عمومی در دسترس است. کارکنان با تجربه ما کمک خواهد کرد که انتقال خود را به ایالات متحده، فیلادلفیا و کالج یکی از موفق.

انگلیسی به عنوان زبان دوم (ESL) برنامه

ممکن است مفید باشد برای شما برای تکمیل برخی از کلاس های زبان انگلیسی به منظور تبدیل شدن راحت تر با زبان است. پس از گرفتن یک آزمون تعیین سطح و بحث در مورد نتایج خود را با یک مشاور، ما به شما کمک خواهد کلاس هایی است که بهترین متناسب با نیاز خود را انتخاب کنید. برنامه ESL ما مهارت های زبان انگلیسی خود را بهبود بخشد و به شما اجازه دریافت بیشتر از تجربه خود را در ایالات متحده است.

جامعه بین المللی ما

کالج فیلادلفیا دارای جمعیت دانشجویی متنوع و فرهنگی غنی، با بیش از 150 دانشجوی بین المللی از بیش از 50 کشور مختلف، و همچنین دانش آموزان منطقه که نشان دهنده بسیاری از زمینه های قومی. شما ممکن است سازمان بین المللی دانشجویی که قصد دارد در روز سفر و فعالیت های دیگر در سراسر کالج بپیوندید. به مناسبت تنوع، یک جشنواره سالانه بین المللی در معرض جامعه کالج به فرهنگ های دیگر. جشنواره ها و رویدادهای خاص شامل ملیت این فیلم همچنین در طول سال است.

چیزی است که همیشه در محوطه دانشگاه اتفاق می افتد. آیا دوست دارید به بازی های ورزشی، و یا باشگاه دانش آموز سبک خود را؟

ده ها تن از راه برای درگیر شدن و ملاقات با افراد جدید در کالج وجود دارد. ما ارائه می دهیم انواع ورزش برای مردان و زنان، علاوه بر بیش از 40 باشگاه ها و سازمان های دانشجویی.

ایده آل محل سکونت

واقع در نزدیکی قلب شهرستان و نزدیک به منطقه موزه فیلادلفیا، پردیس اصلی ما است که به راحتی با قطار، اتوبوس و یا خودرو در دسترس، و شما به راحتی می توانید در میان ساختمان های خود را به راه رفتن. کالج همچنین دارای سه مرکز منطقه ای در شمال شرقی، شمال غربی و غرب فیلادلفیا، علاوه بر سایت های مختلف محله، بهترین دانش آموزان ما خدمت می کنند.

فیلادلفیا، واقع بین نیویورک و واشنگتن دی سی، یکی از شهرستانها تاریخی ترین، و پنجمین، در ایالات متحده است. در اینجا در دومین شهرستان در ساحل شرق، هر دو اعلامیه استقلال و قانون اساسی ایالات متحده نوشته شده بود. علاوه بر آرایه غنی از فعالیت های فرهنگی، فیلادلفیا نیز ارائه می دهد غذاهای در سطح جهانی، تئاتر و هنرهای منطقه استثنایی، و شب زنده داری پر جنب و جوش. آیا شما علاقه مند در کاوش در گذشته، تجربه خارج از منزل و یا حضور در یک رویداد ورزشی حرفه ای، این منطقه هیجان انگیز است برای شما ارائه دهد.

مکان ها

فیلادلفیا

Address
1700 Spring Garden Street
19130 فیلادلفیا, پنسیلوانیا, آمریکا