توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چرا انتخاب ما؟

از آنجا که مسیر خود را به امکانات شروع در اینجا

به کالج فیلادلفیا، که در آن بیش از 685،000 نفر در مسیر خود به فرصت از سال 1965 آغاز کرده است خوش آمدید. ما در خدمت یک جمعیت متنوع از دانش آموزان، از فارغ التحصیلان اخیر دبیرستان شروع در اینجا در مسیر خود به مدرک کارشناسی، به بزرگسالان به دنبال تغییر شغل. در پردیس اصلی ما و یا در هر یک از سه مرکز منطقه ای ما در فیلادلفیا، ما ارائه می دهیم به راحتی دانش آموزان ما باید به تناسب کلاس را به برنامه پر مشغله خود.

ما به دنبال برای توانمند سازی جامعه ما از طریق آموزش، یک فرد در یک زمان. بیش از 90 درصد از فارغ التحصیلان ما در منطقه باقی می ماند و تقویت اقتصاد محلی ما. این ماموریت ما برای آماده سازی فیلادلفیا برای یک شغل جدید و یا انتقال به یک کالج چهار ساله به طوری که آنها می توانید به اهداف تحصیلی و شغلی خود دست است.

فرصت های انتقال

کالج فیلادلفیا را آسان می کند برای شما برای انتقال اعتبارات به یک کالج چهار ساله و صرفه جویی در دلار کمک درسی، به لطف پذیرش مشارکت دو ما و موافقت برنامه انتقال.

مشارکت انتقال

صرف دو سال اول اینجا و کسب مدرک لیسانس خود را برای کمتر - بسیار کمتر است. مشارکت انتقال ما، به نام پذیرش دو توافق، با 12 کالج ها و دانشگاه در منطقه آن را آسان برای انتقال به دانشگاه دیگر پس از گرفتن دیپلم خود را در اینجا. به علاوه، این همکاری شامل فرصت های بورس تحصیلی بزرگ!

قراردادهای انتقال اضافی

کشف بسیاری از قراردادهای انتقال دیگر ما در محل با کالج های متعدد و دانشگاه از سراسر منطقه و فراتر از آن است. هر چه اهداف انتقال شما ممکن است، ما می تواند کمک به شما وجود دارد.

مزایای استفاده از پذیرش دو

صرفه جویی در شهریه های کسب دیپلم خود را در اینجا قبل از اینکه شما انتقال پرداخت هیچ هزینه نرم افزار و یا مجازات اگر شما تصمیم به شرکت نمی واجد شرایط برای کمک هزینه تحصیلی و پس انداز شاید دیگر دریافت خدمات پشتیبانی در اینجا و در انتخاب کالج انتقال خود را نیازهای برنامه به رزرو محل خود را در کالج انتقال کالج انتخاب خود را با وضعیت تازه وارد را وارد کنید

امکانات حرفه ای

کالج فیلادلفیا شما می دهد ابزار شما نیاز به موفقیت در نیروی کار امروز. برنامه های ما شما آماده شدن برای بالا تقاضا، صنایع پایدار است که از ویژگی های دستمزد خوب، ثبات اشتغال و فرصت هایی برای پیشرفت. شما از دست در تجربه، ارتباطات توسعه مهارت های کلامی و نوشته شده است، و تمرینات تفکر انتقادی بهره مند شوند. تمام برنامه های ما در کلاس های کوچک توسط اعضای هیئت علمی آموزش داده، به شما توجه شخصی شما سزاوار. و بسیاری از برنامه ها به شکل و پیشرفته توسط شرکت حرفه ای از کسب و کار محلی که اطمینان حاصل شود که همه چیز به شما در یادگیری مربوطه و با ارزش است.

کالج داستان موفقیت

از آنجا که باز کردن درهای خود را در سال 1965، کالج فیلادلفیا تبدیل شده است بخشی جدایی ناپذیر از شهرستان ها، دسترسی به آموزش عالی و آموزش های تخصصی به بدن متنوع از دانش آموزان خواهد شد نیروی کار منطقه وارد و تقویت اقتصاد محلی است. کالج بسیاری از موفقیت ها و نقاط عطف در طول راه لذت می برد. با کمک جامعه ما و دانش آموزان ما، ما همچنان به ارائه آموزش با کیفیت به افرادی که به دنبال اشتغال بهتر و کیفیت بهتر زندگی.

دانشجویان بین المللی

کالج فیلادلفیا ارائه می دهد مزایای مختلفی برای دانش آموزان از در سراسر جهان، که در حال حاضر بیش از 50 کشور. در اینجا شما را مراقبت، محیط شخصی را کشف حالی که تجربه هیجان، فرهنگ و فرصت از شهرستان در سطح جهانی که تاریخ تعادل با امکانات مدرن.

کالج یک موسسه فارغ التحصیل کاردانی ارائه بیش از 70 برنامه های مدرک و گواهی است. ما بزرگترین موسسه فارغ التحصیل در فیلادلفیا، در عین حال محیط کلاس درس صمیمی ما اجازه می دهد تا دانشکده به شما توجه فردی است. مشاوران ما در اینجا به سوالات شما و نگرانی ها، و همچنین کمک به شما برای سازگاری با زندگی در ایالات متحده است.

هر دانش آموز یک بخش خاصی از جامعه دانشگاهی ما است. کارکنان با تجربه ما همه آنها می توانند به کمک به ایجاد انتقال خود را به ایالات متحده، فیلادلفیا و کالج یکی از موفق.

چرا دانشجویان بین المللی ما را انتخاب کنید

مقرون به صرفه، کیفیت آموزش

کالج فیلادلفیا فراهم می کند آموزش و پرورش مقرون به صرفه و شما را برای یک شغل و یا برای انتقال به یک کالج چهار ساله یا دانشگاه آماده کند. بسیاری از دانشجویان خارجی را انتخاب کنید برای به دست آوردن مدرک فوق دیپلم که قبل از انتقال به کالج چهار ساله، اجازه می دهد زمان برای رسیدن به زندگی دانشگاهی استفاده می شود، کسب اعتبار دانشگاه و صرفه جویی در پول.

کلاس کوچک

اندازه کلاس متوسط ​​این دانشکده 22 نفر است، که به معنی زمان بیشتری که هیات علمی می تواند با شما صرف. مدرسان ما در مورد مراقبت از شما و یک نقش فعال در کمک به توسعه نقاط قوت و اهداف خود را.

توجه فردی

هر دانش آموز یک بخش خاصی از جامعه دانشگاهی ما است. ما به شما کمک میکند چگونه به ثبت نام برای کلاس ها و پیدا کردن راه خود را در اطراف محوطه دانشگاه. پردیس اصلی این دانشکده مدیریت در اندازه است، و آن است که به راحتی از طریق حمل و نقل عمومی در دسترس است. کارکنان با تجربه ما کمک خواهد کرد که انتقال خود را به ایالات متحده، فیلادلفیا و کالج یکی از موفق.

انگلیسی به عنوان زبان دوم (ESL) برنامه

ممکن است مفید باشد برای شما برای تکمیل برخی از کلاس های زبان انگلیسی به منظور تبدیل شدن راحت تر با زبان است. پس از گرفتن یک آزمون تعیین سطح و بحث در مورد نتایج خود را با یک مشاور، ما به شما کمک خواهد کلاس هایی است که بهترین متناسب با نیاز خود را انتخاب کنید. برنامه ESL ما مهارت های زبان انگلیسی خود را بهبود بخشد و به شما اجازه دریافت بیشتر از تجربه خود را در ایالات متحده است.

جامعه بین المللی ما

کالج فیلادلفیا دارای جمعیت دانشجویی متنوع و فرهنگی غنی، با بیش از 150 دانشجوی بین المللی از بیش از 50 کشور مختلف، و همچنین دانش آموزان منطقه که نشان دهنده بسیاری از زمینه های قومی. شما ممکن است سازمان بین المللی دانشجویی که قصد دارد در روز سفر و فعالیت های دیگر در سراسر کالج بپیوندید. به مناسبت تنوع، یک جشنواره سالانه بین المللی در معرض جامعه کالج به فرهنگ های دیگر. جشنواره ها و رویدادهای خاص شامل ملیت این فیلم همچنین در طول سال است.

چیزی است که همیشه در محوطه دانشگاه اتفاق می افتد. آیا دوست دارید به بازی های ورزشی، و یا باشگاه دانش آموز سبک خود را؟

ده ها تن از راه برای درگیر شدن و ملاقات با افراد جدید در کالج وجود دارد. ما ارائه می دهیم انواع ورزش برای مردان و زنان، علاوه بر بیش از 40 باشگاه ها و سازمان های دانشجویی.

ایده آل محل سکونت

واقع در نزدیکی قلب شهرستان و نزدیک به منطقه موزه فیلادلفیا، پردیس اصلی ما است که به راحتی با قطار، اتوبوس و یا خودرو در دسترس، و شما به راحتی می توانید در میان ساختمان های خود را به راه رفتن. کالج همچنین دارای سه مرکز منطقه ای در شمال شرقی، شمال غربی و غرب فیلادلفیا، علاوه بر سایت های مختلف محله، بهترین دانش آموزان ما خدمت می کنند.

فیلادلفیا، واقع بین نیویورک و واشنگتن دی سی، یکی از شهرستانها تاریخی ترین، و پنجمین، در ایالات متحده است. در اینجا در دومین شهرستان در ساحل شرق، هر دو اعلامیه استقلال و قانون اساسی ایالات متحده نوشته شده بود. علاوه بر آرایه غنی از فعالیت های فرهنگی، فیلادلفیا نیز ارائه می دهد غذاهای در سطح جهانی، تئاتر و هنرهای منطقه استثنایی، و شب زنده داری پر جنب و جوش. آیا شما علاقه مند در کاوش در گذشته، تجربه خارج از منزل و یا حضور در یک رویداد ورزشی حرفه ای، این منطقه هیجان انگیز است برای شما ارائه دهد.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کاردانی علوم

Community College of Philadelphia

این برنامه منجر به درجه AS در ریاضیات. هدف اصلی برنامه این است که آماده سازی دانش آموزان برای انتقال به یک برنامه کارشناسی در ریاضیات. ... [+]

توضیحات:

این برنامه منجر به درجه AS در ریاضیات. هدف اصلی برنامه این است که آماده سازی دانش آموزان برای انتقال به یک برنامه کارشناسی در ریاضیات. این برنامه آموزشی دوره های freshman- و سطح دوم در هر دو ریاضی پیوسته و گسسته فراهم می کند.

دانشجو نتایج یادگیری:

پس از اتمام این برنامه، فارغ التحصیلان قادر خواهید بود به:

اثبات اظهارات ریاضی. حل مسائل ریاضی. اجرای الگوریتم های ریاضی. ورود به برنامه مورد نیاز: ... [-]
آمریکا Philadelphia
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Community College of Philadelphia

برنامه درسی علوم مهندسی پایه و اساس برای مطالعه بیشتر به سمت درجه لیسانس در رشته مهندسی فراهم می کند. به این ترتیب، به موازات دو سال اول برنامه های مهندسی ارائه شده توسط ... [+]

توضیحات:

برنامه درسی علوم مهندسی پایه و اساس برای مطالعه بیشتر به سمت درجه لیسانس در رشته مهندسی فراهم می کند. به این ترتیب، به موازات دو سال اول برنامه های مهندسی ارائه شده توسط دانشگاه های بزرگ و قابل اجرا به هر رشته مهندسی است. دانش آموزان برنامه ریزی به دنبال درجه کارشناسی در هوا فضا، پزشکی، شیمی، عمران، برق، صنایع، مکانیک، مهندسی هسته ای و یا نفت این برنامه را انتخاب کنید. دانش آموزان با دیگر منافع فنی ممکن است دیگر برنامه های درسی فن آوری در نظر بگیرند.... [-]

آمریکا Philadelphia
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Community College of Philadelphia

برنامه درسی علوم کامپیوتر منجر به یک اجتماع و در رشته علوم (ع) در علوم کامپیوتر. هدف اصلی برنامه این است که آماده سازی دانش آموزان برای انتقال به یک برنامه کارشناسی در عل ... [+]

توضیحات:

برنامه درسی علوم کامپیوتر منجر به یک اجتماع و در رشته علوم (ع) در علوم کامپیوتر. هدف اصلی برنامه این است که آماده سازی دانش آموزان برای انتقال به یک برنامه کارشناسی در علوم کامپیوتر. تمرکز برنامه مجموعه ای از دوره های تمرکز بر روی مهارت های لازم برای تجزیه و تحلیل مشکلات ریاضی گرا و توسعه ای از الگوریتم و ساختمان داده برای حل این مشکلات استفاده از کامپیوتر است.

دانشجو نتایج یادگیری: ... [-]
آمریکا Philadelphia
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Community College of Philadelphia

دانشیار علوم (ع) در رشته زیست شناسی است برای دانش آموزان که مایل به ادامه تحصیل کارشناسی در علوم زیستی و یا برنامه ریزی برای تحقق دوره پیش نیاز برای مدرسه قبل از داروخانه ... [+]

توضیحات:

دانشیار علوم (ع) در رشته زیست شناسی است برای دانش آموزان که مایل به ادامه تحصیل کارشناسی در علوم زیستی و یا برنامه ریزی برای تحقق دوره پیش نیاز برای مدرسه قبل از داروخانه یا برای برنامه های مانند قبل از دامپزشکی، قبل از پزشکی، و قبل -دندانی. برای فعال کردن انتقال بدون درز، این برنامه درسی طراحی شده است به موازات دو سال اول مطالعه در برنامه های زیست شناسی در کالج ها و دانشگاه های دیگر ارائه شده است.... [-]

آمریکا Philadelphia
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Community College of Philadelphia

دانشیار علوم (ع) در رشته شیمی برای دانش آموزانی که مایل به ادامه تحصیل کارشناسی در علوم شیمیایی یا فیزیکی یا که قصد ادامه تحصیلات حرفه ای، مانند قبل از داروخانه، برنامه ه ... [+]

توضیحات:

دانشیار علوم (ع) در رشته شیمی برای دانش آموزانی که مایل به ادامه تحصیل کارشناسی در علوم شیمیایی یا فیزیکی یا که قصد ادامه تحصیلات حرفه ای، مانند قبل از داروخانه، برنامه های از پیش پزشکی و یا قبل از دندان. این برنامه آموزشی در دو سال اول مطالعه ارائه شده در برنامه های شیمی سایر کالج ها و دانشگاه موازات.

دانشجو نتایج یادگیری:

پس از اتمام این برنامه فارغ التحصیلان قادر خواهید بود به:... [-]

آمریکا Philadelphia
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کاردانی علوم کاربردی

Community College of Philadelphia

برنامه درسی حسابداری منجر به یک اجتماع و در درجه علمی کاربردی (AAS). آموزش در تئوری حسابداری و تکنیک های پذیرفته شده حسابداری، و همچنین در مدیریت عمومی و رشته های مرتبط د ... [+]

توضیحات:

برنامه درسی حسابداری منجر به یک اجتماع و در درجه علمی کاربردی (AAS). آموزش در تئوری حسابداری و تکنیک های پذیرفته شده حسابداری، و همچنین در مدیریت عمومی و رشته های مرتبط دریافت خواهید کرد. دانش آموزان برای انواع مشاغل در هر دو صنعت و دولت، از جمله موقعیت های مانند حسابدار تاریخ و آماده، کارآموز حسابداری، حسابهای دریافتنی تکنسین قابل پرداخت و یا حساب، و یا امتحان مالیات.

دانشجو نتایج یادگیری: ... [-]
آمریکا Philadelphia
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Community College of Philadelphia

این برنامه درسی برای دانش آموزان علاقه مند به کار با مردم نیاز طراحی شده است. دانش آموزان این فرصت را به مطالعه رفتار انسان و توسعه انسانی در چارچوب محیط روانی، اجتماعی و ... [+]

توضیحات:

این برنامه درسی برای دانش آموزان علاقه مند به کار با مردم نیاز طراحی شده است. دانش آموزان این فرصت را به مطالعه رفتار انسان و توسعه انسانی در چارچوب محیط روانی، اجتماعی و بیوفیزیکی که در آن مردم زندگی می کنند. آنها مهارت های مورد نیاز برای کار با دیگر هر دو یک در یک و در گروه توسعه. آنها ارزش پایه که از آنها عمل خواهد کرد و یادگیری استانداردهای اخلاقی حرفه کمک به توسعه. آنها یاد خواهند به درک و کار در یک محیط چند فرهنگی است. به عنوان یک بخش عمده ای از مطالعه خود، آنها نیز این فرصت را به کار به طور مستقیم با مردم نیازمند بودن دو دادن درست اختصاص داده با سازمان ها و موسسات در جامعه داشته باشد.... [-]

آمریکا Philadelphia
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کاردانی هنر

Community College of Philadelphia

این برنامه درجه روانشناسی است برای دانش آموزان برنامه ریزی برای انتقال به برنامه های کارشناسی در رشته روانشناسی بعد از مطالعه در کالج محلی فیلادلفیا و برای دانش آموزان بل ... [+]

توضیحات:

این برنامه درجه روانشناسی است برای دانش آموزان برنامه ریزی برای انتقال به برنامه های کارشناسی در رشته روانشناسی بعد از مطالعه در کالج محلی فیلادلفیا و برای دانش آموزان بلاتکلیف در مورد اهداف آموزشی بلند مدت خود را، اما علاقه مند به علوم رفتاری. از آنجا که موسسات انتقال نیاز به دوره های خاص به قبل از ورود در نظر گرفته شود، آن است که بسیار توصیه می شود که دانش آموزان کاتالوگ مدارس مشورت که آنها ممکن است انتقال و انتقال برگه های موجود در حرفه و مرکز، و همچنین مشاوران و مربیان خود، انتقال به منظور را انتخاب مناسب برای دوره های انتخابی خود را.... [-]

آمریکا Philadelphia
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Community College of Philadelphia

برنامه مدیریت کسب و کار به طور خاص برای آماده سازی دانش آموزان برای انتقال به این مدارس کسب و کار که توسط انجمن برای پیشبرد دانشگاهی مدارس کسب و کار (AACSB) معتبر است. ... [+]

توضیحات:

برنامه مدیریت کسب و کار به طور خاص برای آماده سازی دانش آموزان برای انتقال به این مدارس کسب و کار که توسط انجمن برای پیشبرد دانشگاهی مدارس کسب و کار (AACSB) معتبر است. در همراهی با فلسفه آموزشی AACSB، این برنامه نیاز به یک پایه قوی در ریاضیات در سطح بالاتر و استدلال کمی است که زمینه مدیریت کسب و کار.

(توجه داشته باشید: این توصیه می شود که دانش آموزان تمایل یک پایه فراگیر در رشته های کسب و کار با تاکید کمتری بر ریاضیات در سطح بالاتر برنامه کسب و کار، که آن هم یک برنامه انتقال را انتخاب کنید.)... [-]

آمریکا Philadelphia
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Community College of Philadelphia

برنامه درسی هنر و طراحی منجر به دانشیار در رشته هنر (AA) برای دانش آموزان برنامه ریزی برای انتقال به کارشناسی برنامه ها یا مدارس هنری حرفه ای پس از مطالعه در کالج محلی فی ... [+]

توضیحات:

برنامه درسی هنر و طراحی منجر به دانشیار در رشته هنر (AA) برای دانش آموزان برنامه ریزی برای انتقال به کارشناسی برنامه ها یا مدارس هنری حرفه ای پس از مطالعه در کالج محلی فیلادلفیا. این برنامه آموزشی دانش آموزان آماده برای هر برنامه یک BFA (کارشناسی هنرهای زیبا) و یا یک BA (لیسانس هنر).

برنامه درسی طراحی شده است که سازگار با برنامه شالوده دانشکده های هنر و برنامه های کالج هنر در چهار سال.... [-]

آمریکا Philadelphia
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی