توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Community Colleges of Spokane

Community Colleges of Spokane در سال 1963 تأسیس شده است و یک منطقه کالج پویا است که سالانه در ایالت واشنگتن بیش از 30000 دانش آموز در آن شرکت می کند. CCS یک جامعه پر جنب و جوش و جامع یادگیری است - با فرصت های آموزشی برای دانش آموزان سنین مختلف و توانایی ها.

ما یک ناحیه کالج اجتماعی هستیم که متشکل از دو کالج معتبر، کالج جامعه اسپکین (SCC) و کالج اجتماعی Spokane Falls (SFCC) است. این منطقه علاوه بر خدمت به جمعیت شهری و حومه ای در اسپکین بیشتر، خدمات آموزشی را به جوامع روستایی در سراسر منطقه 12،302 مایل مربع در شرق واشنگتن ارائه می دهد. این منطقه شامل همه Spokane، Stevens، Whitman، Ferry و Pend Oreille، و همچنین بخش هایی از شهرستان لینکلن است.

هر دو کالج CCS توسط کمیسیون شمال غربی کالج ها و دانشگاه ها تأیید شده و توسط هیئت دانشکده های اجتماعی و کالج های واشنگتن واشنگتن اداره می شوند.

 • 1144 کودکان و خانواده ها در سال گذشته با سرپرستی و سرپرستی آغاز به کار کردند
 • 19،298 دانش آموزانی که به دنبال جایزه هستند
 • 87.2٪ میزان اشتغال
 • 2،899 مدرک تحصیلی

114384_114312_CCSscc-sfcc-Blue-vert-.png

کالج جامعه اسپکین

کالج جامعه اسپکین (SCC) یکی از دو موسسه معتبر Community Colleges of Spokane و یکی از بزرگترین دانشکده های اجتماعی در ایالت است. SCC برای برنامه های پیشرو در زمینه خودرو، هواپیما، لوازم آرایشی، هنر آشپزی، مراقبت های بهداشتی، ماشینکاری و جوش شناخته شده است، فقط چند نفر را نام گذاری می کند. ما همچنین متخصصان بسیاری را از طریق مرکز آموزش و پرورش و مربیان Journeyman و مدرسه کارآمد Avista / SCC Lineworker آموزش و راهنمایی می کنیم. SCC همکاران درجه و برنامه های آماده انتقال را برای باز کردن مسیر خود را به یک کالج یا دانشگاه چهار ساله فراهم می کند. محوطه اصلی در اسپکین، با مراکز در کلویل، نیوپورت، جمهوری، ایون و اوچلیوم واقع شده است.

به کالج جامعه اسپکین خوش آمدید

کالج جامعه اسپوکان (SCC) برای برنامه های حرفه ای / فنی شناخته شده است که کار حرفه ای و حرفه ای با مهارت فراگیر را به دست می دهد و همچنین گزینه های انتقال استثنایی. ما هر ساله در بیش از 20،000 دانش آموز در محوطه اصلی ما در شرق اسپکین و مراکز در Colville، Inchelium، Ione، نیوپورت و جمهوری کار می کنیم که SCC یکی از بزرگترین دانشکده های جامعه در ایالت است.

ماموریت SCC و تم اصلی

مأموریت

کالج جامعه اسپوکین فرصت های آموزشی را در آمادگی کالج، آموزش نیروی کار و انتقال دانشگاه فراهم می کند که به نیازهای جوامع متنوعی که در خدمت هستند، برآورده می شود. ما به موفقیت دانش آموزان از طریق یادگیری فعال، روابط پویا و محیط های حمایتی متعهد هستیم.

تم اصلی

این کالج چهار مفهوم اصلی را شناسایی کرده است تا مأموریتی را که برای ارزیابی انجام مأموریت استفاده می شود تعریف کند.

 • نیروی کار توسعه
  • گواهینامه فنی حرفه ای SCC و برنامه های تحصیلی استاندارد صنعتی هستند، آماده شدن دانشجویان برای موقعیت های مقدماتی در رشته خود را دارند.
 • انتقال علمی
 • دانش آموزانی که در دوره های انتقال آکادمیک ثبت نام کرده اند به خوبی آماده و موفقیت آمیز هستند، زیرا آنها دوره های کارشناسی و / یا دکتری خود را در پیگیری گام بعدی در برنامه آموزش خود انتقال می دهند.
 • آمادگی کالج
 • برنامه های آمادگی کالج، نیازهای دانش آموزان را برآورده می کند و آنها را برای دوره های کالج آماده می کند، در حالیکه توانایی آنها را برای تحصیل، شخصیت و حرفه ای موفقیت آمیز می کند.
 • موفقیت دانشجو
 • دانش آموزان با این فرصت برای موفقیت در یک محیط پشتیبانی می شوند که رشد انسانی و حرفه ای را از طریق پیشرفت تحصیلی، شخصی و حرفه ای افزایش می دهد.

چشم انداز

کالج جامعه اسپکین جایی است که دانش آموزان زندگی خود را تغییر داده و اهداف خود را به دست می آورند و جوامع ما را غنی می کنند.

ارزشهای اصلی

موفقیت دانش آموز، تعالی، دسترسی، مشارکت، همکاری، احترام متقابل، پاسخگویی، یادگیری طول عمر

تو اینجا هستی

هدف شما هر چه باشد، ما می توانیم به شما کمک کنیم. برای بیش از 50 سال، ما به افراد کمک کردیم تا شغلی را تغییر دهند، درآمد خود را به دست آوریم و زندگی جدیدی را شروع کنیم.

گزینه های خود را کاوش کنید

ما بیش از 120 برنامه را داریم، از جمله دوره های انتقال و راه های آماده شدن برای یک دانشگاه. ما همچنین دارای بسیاری از برنامه های حرفه ای و فنی مانند معماری، فناوری اطلاعات، علم محیط زیست و غیره.

کالج جامعه اسپوکین فالز

کالج اجتماعی اسپوکین فالز (SFCC) یکی از دو موسسه معتبر Community Colleges of Spokane . SFCC یک رهبر آموزشی است که برنامه های مقرون به صرفه با بالاترین کیفیت را با استادان و کارکنان اختصاص داده است تا به آموزش عالی و موفقیت دانش آموزان کمک کند. ما گزینه هایی برای هر کسی که می خواهیم به مدرک کارشناسی / فنی و یا گواهی رسمی، انتقال به یک دانشگاه چهار ساله یا تحصیلات خود ادامه دهیم با گسترش ما برای برنامه های کارشناسی کارشناسی، داریم. محوطه اصلی ما در غرب اسپکین با مکان هایی در پالمن، پایگاه نیروی هوایی Fairchild و آنلاین قرار دارد.

خوش آمدید به کالج کالج اسپکین فالز

کالج اسپکین فالز کالج رهبر آموزشی است که برنامه های مقرون به صرفه با بالاترین کیفیت را با هیات علمی و کارکنان اختصاص داده شده به آموزش عالی و موفقیت دانش آموزان ارائه می دهد. ما گزینه هایی برای گواهینامه های حرفه ای فنی و درجه ها، انتقال درجه ها و تعداد روزافزون کارشناسی برنامه های کاربردی علمی داریم. ما هر ساله در بیش از 8000 دانش آموز در محوطه اصلی ما واقع در غرب اسپکین، پردیس ما در Pullman و Online در خدمت هستیم.

ماموریت ما، تم هسته

مأموریت

کالج اجتماعی اسپوکین فالس، با پیشرفت موفقیت دانش آموزان از طریق کیفیت، فرصت های یادگیری در دسترس که شامل تنوع، ترویج عدالت و آگاهی جهانی می شود، با نیازهای جامعه ما ملاقات می کند.

تم اصلی

ما ماموریت خود را از طریق پنج موضوع هسته ای انجام می دهیم:

 • دستورالعمل عالی / یادگیری
  • هیات علمی SFCC، دانشجویان و ادارات دولتی در زمینه تعلیم و یادگیری متعهد می شوند.
 • دستاورد دانشجویی
 • SFCC دانش آموزان را با ابزارها و فرصت ها برای رسیدن به اهداف خود فراهم می کند.
 • دسترسی گسترده
 • SFCC از طریق انواع روش های آموزشی، روش های آموزش و خدمات و مکان ها، دسترسی همه دانش آموزان را فراهم می کند.
 • تنوع، عدالت، آگاهی جهانی
 • SFCC پیشرفت تنوع، ترویج عدالت، و آماده سازی دانش آموزان برای زندگی مسئولانه در تمدن روزافزون جهانی است.
 • پاسخگویی به نیازهای جامعه
 • SFCC از طریق همکاری و نوآوری، نیازهای در حال تغییر ذینفعان جامعه را برآورده می کند.

چشم انداز

SFCC یک رهبر و شریک آموزشی با جامعه و منطقه است که برنامه های انعطاف پذیر و پاسخگو با بالاترین کیفیت را ارائه می دهد. اعضای هیات علمی و کارکنان ما به موفقیت دانش آموزان، غنی سازی فرهنگی و یادگیری مادام العمر در یک محیط محور محور تمرکز می کنند که باعث رشد شخصی و حرفه ای می شود.

ارزشهای اصلی

 1. تعالی علمی که در آن هر دو آموزگار و معلم مسئول یادگیری هستند که انعطاف پذیری ذهنی، کنجکاوی، خلاقیت و سختی را نشان می دهند.
 2. آزادی آکادمیک که در آن آزادی بیان، بیان و ایده ها و همچنین حقوق دانشجویان، استادان و کارکنان درگیر در تحقیق فکری در زمینه توسعه دانش را به رسمیت می شناسیم.
 3. همکاری در حکومتداری و همکاری در مشارکتی که همکاری را منوط به مشارکت وسیع و ارزش گذاری همه صداها می دانند.
 4. تنوع در دانش آموزان، هیئت علمی، کارکنان و جامعه ما در این باور است که یادگیری و رشد ما را غنی می کند.
 5. تعالی شخصی که منعکس کننده یکپارچگی و مراقبت در کل کار کالج است.
 6. احترام به یکدیگر برای به رسمیت شناختن تجارب زندگی متنوع و ارتقاء همکاری بر اساس باور به حقوق بشر و شرافت هر فرد.
 7. موفقیت دانش آموزان توسط خدمات پشتیبانی جامع ما طراحی شده است که برای کمک به دانش آموزان موفقیت آمیز است.
 8. نظارت بر محیط زیست که از طریق آن ما احترام و مسئولیت خود را برای محیط طبیعی نشان می دهیم.

114385_114316_16.SFCC.ForeignExchange345.JPG

برنامه‌های آموزش داده شده در:
 • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

Undergraduate Pathway

Community Colleges of Spokane

STEM Pathway SFCC در خدمت دانشآموزان به دنبال کارهایی است که در علوم، فنآوری، مهندسی و ریاضی وجود دارد، و آنها را با فرصت برای انتقال به دانشگاه انتخابی خود به عنوان جوان ... [+]

STEM چیست؟

STEM Pathway SFCC در خدمت دانشآموزان به دنبال کارهایی است که در علوم، فنآوری، مهندسی و ریاضی وجود دارد، و آنها را با فرصت برای انتقال به دانشگاه انتخابی خود به عنوان جوانان بزرگ آماده می کند. با استفاده از مجموعه ای از دوره های که شامل فیزیک مبتنی بر حسابداری، شیمی در سال کامل از شیمی آلی، ریاضیات از طریق معادلات دیفرانسیل، استاتیک، دینامیک و دوره های مشابه در زمینه های زندگی، فیزیک و کامپیوتر، دانش آموزان می توانند مزایا را در نظر بگیرند از تاکید ما در دسترسی و کیفیت در آموزش در حالی که ساخت یک پایه جامد برای کالج STEM درجه مدرک لیسانس. برای آن دسته از دانش آموزانی که به دنبال استخدام بلافاصله پس از تکمیل برنامه SFCC، ما یک مدرک 2 ساله در فن آوری اطلاعات ارائه می دهیم که می تواند مستقیما به اشتغال و 4 سال مدرک کارشناسی کاربردی از SFCC در سیستم های اطلاعات و فناوری یا امنیت سایبری منجر شود. دانش آموزان واجد شرایط می توانند در برنامه رشته علوم مهندسی مهندسی (MESA) شرکت کنند.... [-]

آمریکا Spokane
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

دانشنامه

Community Colleges of Spokane

ما یک برنامه تکمیل دبیرستان (HSC) برای دانش آموزان واجد شرایط بین المللی دبیرستان می خواهیم که در تحصیلات کالج خود شروع به کار کنند. شما می توانید با تکمیل دو برنامه در ی ... [+]

برنامه اجرایی دبیرستان بین المللی

ما یک برنامه تکمیل دبیرستان (HSC) برای دانش آموزان واجد شرایط بین المللی دبیرستان می خواهیم که در تحصیلات کالج خود شروع به کار کنند. شما می توانید با تکمیل دو برنامه در یک زمان صرفه جویی در وقت و پول. دانش آموزان در این برنامه می توانند دیپلم دبیرستان و مدرک دیپلم واشنگتن را در همان زمان کسب کنند.

ما یک دیپلم دبیرستان مستقل ارائه نمی دهیم. همه دانش آموزان این برنامه باید در تکمیل دبیرستان و مدرک کارشناسی ما در همان زمان ثبت نام کنند. کلاس ها برای هر دو درجه تحصیلی دریافت خواهند کرد.... [-]

آمریکا Spokane
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

دوره های آموزشی

Community Colleges of Spokane

برنامه زبان انگليسی (IELP) يک برنامه برجسته و کاملا معتبر زبان است که به دانش آموزان بين المللی کمک می کند تا مهارت های زبان انگليسی را در سراسر جهان گسترش دهند. این در ک ... [+]

زبان انگلیسی شدیدآیا دوست دارید انگلیسی خود را بهبود ببخشید؟

برنامه زبان انگليسی (IELP) يک برنامه برجسته و کاملا معتبر زبان است که به دانش آموزان بين المللی کمک می کند تا مهارت های زبان انگليسی را در سراسر جهان گسترش دهند. این در کالج اجتماعی Spokane Falls ارائه شده است.

شما مهارت های زبان انگلیسی خود را به سرعت در حال توسعه و به دست آوردن صلاحیت های علمی و فرهنگی شما نیاز به موفقیت.

وقتی این برنامه را کامل می کنید، می توانید دوره های کالج را در SFCC یا SCC وارد کنید.... [-]

آمریکا Spokane
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
7 - 11 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

مقطع کاردانی

Community Colleges of Spokane

اگر شما یک فرد خلاق هستید که دوست دارد هنری خود را بیان کند، یک مدرک در هنر می تواند به شما برای حرفه ای کامل منجر شود. در این برنامه، علاقه و قدردانی خود را برای هنر افز ... [+]

هنرهای زیبا

درباره برنامه

اگر شما یک فرد خلاق هستید که دوست دارد هنری خود را بیان کند، یک مدرک در هنر می تواند به شما برای حرفه ای کامل منجر شود.

در این برنامه، علاقه و قدردانی خود را برای هنر افزایش دهید، در حالی که دوره های پایه ای لازم برای انتقال به یک مدرسه دانشگاه، کالج یا هنر چهار ساله را می خواهید. شما مهارت ها و تکنیک های هنری خود را از طریق آموزش اساتید و کار دستی در استودیو در سرامیک، نقاشی، نقاشی، چاپ و یا مجسمه سازی توسعه می دهد.... [-]

آمریکا Spokane
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Community Colleges of Spokane

آیا میخواهید مدرک کارشناسی خود را در مدرک تجاری کسب کنید؟ SCC یک مکان عالی برای شروع است. با درجه AA یا درجه انتقال مستقیم (DTA) شما می توانید یک دوره تحصیلی را به عنوان ... [+]

درباره برنامه

آیا میخواهید مدرک کارشناسی خود را در مدرک تجاری کسب کنید؟ SCC یک مکان عالی برای شروع است. با درجه AA یا درجه انتقال مستقیم (DTA) شما می توانید یک دوره تحصیلی را به عنوان مدرک تحصیلی وارد کنید و مدرک لیسانس را در مدرک کارشناسی، اقتصاد یا پیش از مدرک تحصیلی کامل کنید.

در این برنامه، شما با یک مشاور یا هیئت علمی مشاور مشورت کنید تا بتوانید اطمینان حاصل کنید که کلاسهای شما به همان شیوه ای که می خواهید منتقل کنید. اکثر دانش آموزان آمار کسب و کار، اقتصاد، تجارت بین الملل و دوره های حسابداری را در بر می گیرند.... [-]

آمریکا Spokane
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کاردانی علوم کاربردی

Community Colleges of Spokane

در این برنامه شما یاد خواهید گرفت که هواپیماها و هلیکوپترهای هر اندازه را بازرسی، تعمیر و تعمیر کنید. دوره های تایید شده از سوی اداره هواشناسی فدرال (FFA)، آموزش مکانیک ه ... [+]

فناوری نگهداری هوایی

درباره برنامه

اگر دوست دارید هواپیما و لذت بردن از چیزهایی که با ابزار کار می کنید، یک حرفه ای به عنوان یک تکنسین هواپیما می تواند مناسب باشد.

در این برنامه شما یاد خواهید گرفت که هواپیماها و هلیکوپترهای هر اندازه را بازرسی، تعمیر و تعمیر کنید. دوره های تایید شده از سوی اداره هواشناسی فدرال (FFA)، آموزش مکانیک هواپیما را به خوبی آموزش می دهد. شما تجربه کار با ساختارهای هواپیما، موتورها، هیدرولیک، سیم کشی برق، ابزار پرواز و سایر اجزا و سیستم های حمل و نقل هوایی را به دست آورید.... [-]

آمریکا Spokane
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Community Colleges of Spokane

اگر شما تخیلی هستید و لذت بردن از ایجاد فضاهای طبیعی زیبا، حرفه ای به عنوان طراح داخلی می تواند یک مناسب کامل باشد. در این برنامه، شما می خواهید خلاقیت را با عناصر فنی بر ... [+]

طراحی داخلیدرباره برنامه

اگر شما تخیلی هستید و لذت بردن از ایجاد فضاهای طبیعی زیبا، حرفه ای به عنوان طراح داخلی می تواند یک مناسب کامل باشد.

در این برنامه، شما می خواهید خلاقیت را با عناصر فنی برای طراحی محیط داخلی و تجاری طراحی کنید. دوره های در هر دو علم و هنر - همراه با عمل در دست ساخت در استودیو - مهارت های حرفه ای خود را در حل مسئله، طراحی، پارچه و مواد، شیوه های طراحی پایدار، طراحی کامپیوتر و دیگر زمینه های لازم برای موفقیت در این زمینه .... [-]

آمریکا Spokane
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Community Colleges of Spokane

برنامه مدرک AAS فناوری اطلاعات طراحی شده است تا دانش آموزان را در زمینه های مختلف فناوری اطلاعات در اختیار دانش آموزان قرار دهد. این سطح تضمین می کند که دانش آموز در طیف ... [+]

فناوری اطلاعات

برنامه مدرک AAS فناوری اطلاعات طراحی شده است تا دانش آموزان را در زمینه های مختلف فناوری اطلاعات در اختیار دانش آموزان قرار دهد:

مهارت های نصب و تعمیر و نگهداری کامپیوتر و شبکه.مهارت های کامپیوتری کسب و کار شامل عملیات سیستم های روزانه و برنامه های کاربردی.مهارتهای امنیتی و قانونیمهارت های اینترنت و شبکه ای مختلف از جمله طراحی صفحات وب، برنامه نویسی سمت سرور / مشتری، نصب و نگهداری وب سرور.گزینه انتقال را به موسسه چهار ساله انتقال دهید.... [-]
آمریکا Spokane
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Community Colleges of Spokane

اگر شما حتی زمانی که تحت فشار قرار می دهید و کارهای مختلفی انجام می دهید، سازمان یافته و کارآمد هستید، لذت بردن از یادگیری چیزهای جدید، از لحاظ جسمی، مانند کار کردن به عن ... [+]

مدیریت هتل و رستوران

آیا شما رویای زندگی در یک مکان دور افتاده، عجیب و غریب و یا یک نقطه ی گشت و گذار مورد علاقه ی نزدیک را دارید؟ کوهستان ها، ساحلی و اسکی - و شهر شما - همه نیاز به افرادی که در مدیریت هتل و رستوران ماهر هستند. فارغ التحصیلان ما به عنوان مدیران عملیاتی، متخصصان فروش و بازاریابی، کارکنان اداری و حسابرسان شبانه از موقعیت خود برخوردار هستند. آنها همچنین متل ها، رستوران ها، مهمانی ها و خدمات پذیرایی، اسکله ها، کافه ها، اتاق های ناهار خوری و اتاق های هتل را مدیریت می کنند.... [-]

آمریکا Spokane
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Community Colleges of Spokane

این که آیا شما می خواهید در یک مزرعه خانوادگی، برای یک شرکت تامین کشاورزی، و یا برای یک سازمان محلی، ایالتی یا فدرال کار کنید، این برنامه می تواند شما را برای طیف وسیعی ا ... [+]

درباره برنامه

اگر شما علاقه مند به کسب و کار کشاورزی و کشاورزی هستید، برنامه تجاری کشاورزی می تواند برای شما باشد. این که آیا شما به دنبال گسترش حرفه خود در کشاورزی به سطح بعدی هستید یا مایل به تحصیل برای کسب اشتغال در سطح بالا در بخش کشاورزی و صنایع بزرگ منطقه خود هستید، آموزش جامع برنامه به منظور آماده سازی شما برای موفقیت طراحی شده است.

این که آیا شما می خواهید در یک مزرعه خانوادگی، برای یک شرکت تامین کشاورزی، و یا برای یک سازمان محلی، ایالتی یا فدرال کار کنید، این برنامه می تواند شما را برای طیف وسیعی از فرصت های شغلی در زمینه های مختلف کشاورزی آماده سازد.... [-]

آمریکا Spokane
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی