Community Colleges of Spokane

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Community Colleges of Spokane

Community Colleges of Spokane در سال 1963 تأسیس شده است و یک منطقه کالج پویا است که سالانه در ایالت واشنگتن بیش از 30000 دانش آموز در آن شرکت می کند. CCS یک جامعه پر جنب و جوش و جامع یادگیری است - با فرصت های آموزشی برای دانش آموزان سنین مختلف و توانایی ها.

ما یک ناحیه کالج اجتماعی هستیم که متشکل از دو کالج معتبر، کالج جامعه اسپکین (SCC) و کالج اجتماعی Spokane Falls (SFCC) است. این منطقه علاوه بر خدمت به جمعیت شهری و حومه ای در اسپکین بیشتر، خدمات آموزشی را به جوامع روستایی در سراسر منطقه 12،302 مایل مربع در شرق واشنگتن ارائه می دهد. این منطقه شامل همه Spokane، Stevens، Whitman، Ferry و Pend Oreille، و همچنین بخش هایی از شهرستان لینکلن است.

هر دو کالج CCS توسط کمیسیون شمال غربی کالج ها و دانشگاه ها تأیید شده و توسط هیئت دانشکده های اجتماعی و کالج های واشنگتن واشنگتن اداره می شوند.

 • 1144 کودکان و خانواده ها در سال گذشته با سرپرستی و سرپرستی آغاز به کار کردند
 • 19،298 دانش آموزانی که به دنبال جایزه هستند
 • 87.2٪ میزان اشتغال
 • 2،899 مدرک تحصیلی

114384_114312_CCSscc-sfcc-Blue-vert-.png

کالج جامعه اسپکین

کالج جامعه اسپکین (SCC) یکی از دو موسسه معتبر Community Colleges of Spokane و یکی از بزرگترین دانشکده های اجتماعی در ایالت است. SCC برای برنامه های پیشرو در زمینه خودرو، هواپیما، لوازم آرایشی، هنر آشپزی، مراقبت های بهداشتی، ماشینکاری و جوش شناخته شده است، فقط چند نفر را نام گذاری می کند. ما همچنین متخصصان بسیاری را از طریق مرکز آموزش و پرورش و مربیان Journeyman و مدرسه کارآمد Avista / SCC Lineworker آموزش و راهنمایی می کنیم. SCC همکاران درجه و برنامه های آماده انتقال را برای باز کردن مسیر خود را به یک کالج یا دانشگاه چهار ساله فراهم می کند. محوطه اصلی در اسپکین، با مراکز در کلویل، نیوپورت، جمهوری، ایون و اوچلیوم واقع شده است.

به کالج جامعه اسپکین خوش آمدید

کالج جامعه اسپوکان (SCC) برای برنامه های حرفه ای / فنی شناخته شده است که کار حرفه ای و حرفه ای با مهارت فراگیر را به دست می دهد و همچنین گزینه های انتقال استثنایی. ما هر ساله در بیش از 20،000 دانش آموز در محوطه اصلی ما در شرق اسپکین و مراکز در Colville، Inchelium، Ione، نیوپورت و جمهوری کار می کنیم که SCC یکی از بزرگترین دانشکده های جامعه در ایالت است.

ماموریت SCC و تم اصلی

مأموریت

کالج جامعه اسپوکین فرصت های آموزشی را در آمادگی کالج، آموزش نیروی کار و انتقال دانشگاه فراهم می کند که به نیازهای جوامع متنوعی که در خدمت هستند، برآورده می شود. ما به موفقیت دانش آموزان از طریق یادگیری فعال، روابط پویا و محیط های حمایتی متعهد هستیم.

تم اصلی

این کالج چهار مفهوم اصلی را شناسایی کرده است تا مأموریتی را که برای ارزیابی انجام مأموریت استفاده می شود تعریف کند.

 • نیروی کار توسعه
  • گواهینامه فنی حرفه ای SCC و برنامه های تحصیلی استاندارد صنعتی هستند، آماده شدن دانشجویان برای موقعیت های مقدماتی در رشته خود را دارند.
 • انتقال علمی
 • دانش آموزانی که در دوره های انتقال آکادمیک ثبت نام کرده اند به خوبی آماده و موفقیت آمیز هستند، زیرا آنها دوره های کارشناسی و / یا دکتری خود را در پیگیری گام بعدی در برنامه آموزش خود انتقال می دهند.
 • آمادگی کالج
 • برنامه های آمادگی کالج، نیازهای دانش آموزان را برآورده می کند و آنها را برای دوره های کالج آماده می کند، در حالیکه توانایی آنها را برای تحصیل، شخصیت و حرفه ای موفقیت آمیز می کند.
 • موفقیت دانشجو
 • دانش آموزان با این فرصت برای موفقیت در یک محیط پشتیبانی می شوند که رشد انسانی و حرفه ای را از طریق پیشرفت تحصیلی، شخصی و حرفه ای افزایش می دهد.

چشم انداز

کالج جامعه اسپکین جایی است که دانش آموزان زندگی خود را تغییر داده و اهداف خود را به دست می آورند و جوامع ما را غنی می کنند.

ارزشهای اصلی

موفقیت دانش آموز، تعالی، دسترسی، مشارکت، همکاری، احترام متقابل، پاسخگویی، یادگیری طول عمر

تو اینجا هستی

هدف شما هر چه باشد، ما می توانیم به شما کمک کنیم. برای بیش از 50 سال، ما به افراد کمک کردیم تا شغلی را تغییر دهند، درآمد خود را به دست آوریم و زندگی جدیدی را شروع کنیم.

گزینه های خود را کاوش کنید

ما بیش از 120 برنامه را داریم، از جمله دوره های انتقال و راه های آماده شدن برای یک دانشگاه. ما همچنین دارای بسیاری از برنامه های حرفه ای و فنی مانند معماری، فناوری اطلاعات، علم محیط زیست و غیره.

کالج جامعه اسپوکین فالز

کالج اجتماعی اسپوکین فالز (SFCC) یکی از دو موسسه معتبر Community Colleges of Spokane . SFCC یک رهبر آموزشی است که برنامه های مقرون به صرفه با بالاترین کیفیت را با استادان و کارکنان اختصاص داده است تا به آموزش عالی و موفقیت دانش آموزان کمک کند. ما گزینه هایی برای هر کسی که می خواهیم به مدرک کارشناسی / فنی و یا گواهی رسمی، انتقال به یک دانشگاه چهار ساله یا تحصیلات خود ادامه دهیم با گسترش ما برای برنامه های کارشناسی کارشناسی، داریم. محوطه اصلی ما در غرب اسپکین با مکان هایی در پالمن، پایگاه نیروی هوایی Fairchild و آنلاین قرار دارد.

خوش آمدید به کالج کالج اسپکین فالز

کالج اسپکین فالز کالج رهبر آموزشی است که برنامه های مقرون به صرفه با بالاترین کیفیت را با هیات علمی و کارکنان اختصاص داده شده به آموزش عالی و موفقیت دانش آموزان ارائه می دهد. ما گزینه هایی برای گواهینامه های حرفه ای فنی و درجه ها، انتقال درجه ها و تعداد روزافزون کارشناسی برنامه های کاربردی علمی داریم. ما هر ساله در بیش از 8000 دانش آموز در محوطه اصلی ما واقع در غرب اسپکین، پردیس ما در Pullman و Online در خدمت هستیم.

ماموریت ما، تم هسته

مأموریت

کالج اجتماعی اسپوکین فالس، با پیشرفت موفقیت دانش آموزان از طریق کیفیت، فرصت های یادگیری در دسترس که شامل تنوع، ترویج عدالت و آگاهی جهانی می شود، با نیازهای جامعه ما ملاقات می کند.

تم اصلی

ما ماموریت خود را از طریق پنج موضوع هسته ای انجام می دهیم:

 • دستورالعمل عالی / یادگیری
  • هیات علمی SFCC، دانشجویان و ادارات دولتی در زمینه تعلیم و یادگیری متعهد می شوند.
 • دستاورد دانشجویی
 • SFCC دانش آموزان را با ابزارها و فرصت ها برای رسیدن به اهداف خود فراهم می کند.
 • دسترسی گسترده
 • SFCC از طریق انواع روش های آموزشی، روش های آموزش و خدمات و مکان ها، دسترسی همه دانش آموزان را فراهم می کند.
 • تنوع، عدالت، آگاهی جهانی
 • SFCC پیشرفت تنوع، ترویج عدالت، و آماده سازی دانش آموزان برای زندگی مسئولانه در تمدن روزافزون جهانی است.
 • پاسخگویی به نیازهای جامعه
 • SFCC از طریق همکاری و نوآوری، نیازهای در حال تغییر ذینفعان جامعه را برآورده می کند.

چشم انداز

SFCC یک رهبر و شریک آموزشی با جامعه و منطقه است که برنامه های انعطاف پذیر و پاسخگو با بالاترین کیفیت را ارائه می دهد. اعضای هیات علمی و کارکنان ما به موفقیت دانش آموزان، غنی سازی فرهنگی و یادگیری مادام العمر در یک محیط محور محور تمرکز می کنند که باعث رشد شخصی و حرفه ای می شود.

ارزشهای اصلی

 1. تعالی علمی که در آن هر دو آموزگار و معلم مسئول یادگیری هستند که انعطاف پذیری ذهنی، کنجکاوی، خلاقیت و سختی را نشان می دهند.
 2. آزادی آکادمیک که در آن آزادی بیان، بیان و ایده ها و همچنین حقوق دانشجویان، استادان و کارکنان درگیر در تحقیق فکری در زمینه توسعه دانش را به رسمیت می شناسیم.
 3. همکاری در حکومتداری و همکاری در مشارکتی که همکاری را منوط به مشارکت وسیع و ارزش گذاری همه صداها می دانند.
 4. تنوع در دانش آموزان، هیئت علمی، کارکنان و جامعه ما در این باور است که یادگیری و رشد ما را غنی می کند.
 5. تعالی شخصی که منعکس کننده یکپارچگی و مراقبت در کل کار کالج است.
 6. احترام به یکدیگر برای به رسمیت شناختن تجارب زندگی متنوع و ارتقاء همکاری بر اساس باور به حقوق بشر و شرافت هر فرد.
 7. موفقیت دانش آموزان توسط خدمات پشتیبانی جامع ما طراحی شده است که برای کمک به دانش آموزان موفقیت آمیز است.
 8. نظارت بر محیط زیست که از طریق آن ما احترام و مسئولیت خود را برای محیط طبیعی نشان می دهیم.

114385_114316_16.SFCC.ForeignExchange345.JPG

مکان ها

Spokane

Address
Spokane Community College, 1810 N Greene Street
WA 99217 Spokane, واشنگتن, آمریکا

Spokane

Address
Spokane Falls Community College 3410 W. Fort George Wright Drive
WA 99224 Spokane, واشنگتن, آمریکا