Concordia University Chicago

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برای کنکوردیا برنامه های آنلاین دانشگاه ، لطفا اینجا کلیک کنید

چرا Concordia University Chicago ؟

Concordia University Chicago یک رهبر در تحصیلات تکمیلی و کارشناسی است. برنامه های تحصیلات عالی، کارشناسی ارشد و دکتری معتبر، بسیار رتبه بندی شده، در رشته های دانشگاهی، گروهی و آنلاین، می تواند به شما در دستیابی به اهداف آموزشی و حرفه ای خود کمک کند.

  • کنکوردیا-شیکاگو، که در سال 1864 تاسیس شد، 150 ساله خود را از تحصیلات عالی در جهان جشن می گیرد.

  • بیش از 3500 دانش آموز در برنامه های کارشناسی ارشد و دکترا در برنامه های آنلاین، گروهی و تحصیلی ما ثبت نام می شود.

  • ما دومین دانشگاه سریعترین در حال رشد در میان موسسات غیر انتفاعی دانشگاهی آمریکا در سالهای 2004-2009 (کرونیکل آموزش عالی، 2011 Almanac Edition) است.

  • کمیسیون یادگیری عالی اعتبار بخشی برای کنکوردیا-شیکاگو برای ارائه یک دکتر از فلسفه (Ph.D.) در رهبری. به عنوان یک نتیجه، کنکوردیا Ph.D. به دکتر پزشکی خود (EdD) در رهبری با هشت تخصص.

  • در سال 2010، شورای ملی اعتباربخشی آموزش و پرورش معلمان معتبر خود را "اعتبار مستمر تمام برنامه های آموزشی بدون شرایط" در برنامه های آموزشی کنکوردیا را تأمین کرد.

برنامه های آمادگی آموزشی در CUC از سال 1962 توسط شورای ملی آموزش معلمان (NCATE) و جانشین NCATE شورای برنامه های آموزش مجاز اعتبار (CAEP) تأیید شده است. هر دو برنامه های تأیید پیشرفته و برنامه های صدور مجوز اول، این به رسمیت شناخته شده به شدت به دنبال برتری ارائه شده برای انتخاب برنامه در سراسر کشور اهدا شده است. CAEP تنها موسسه اعتبار ملی برای آماده سازی مربیان است که برنامه های تمایز را به رسمیت می شناسد که آموزگاران را در برابر سخت ترین استانداردها آماده می کند. در سطح فارغ التحصیل، برنامه های شناخته شده ملی برای برتری شامل استاد هنر در برنامه درسی و آموزش با ESL تایید، آموزش خواندن، کارشناسی ارشد در آموزش در سطح ابتدایی و متوسطه، و رهبری آموزشی (مدیران).

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید Certificates » بازدید کنید Health کارشناسی ارشد(MA) » بازدید کنید دوره های کارشناسی(BAs) » بازدید کنید دوره های کارشناسی(BScs) » بازدید کنید DBA » بازدید کنید MAs » بازدید کنید MScs » بازدید کنید دکترا(PhD) » بازدید کنید کارشناسی ارشد » بازدید کنید MBAs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:


تأیید، ESL و دو زبانه

Online Campus Online & Campus Combined August 2019 آمریکا Chicago River Forest + {تعداد} بیشتر

مدارک ESL و دو زبانه برای معلمان که دارای مجوز برای آموزش در ایالات متحده هستند طراحی شده است. کاندیدان واجد شرایط برای تأیید ESL هستند که به مجوز استاندارد آموزش استاندارد موجود در ایالت ایلینوی متصل می شوند. [+]

بررسی اجمالی

مدارک ESL و دو زبانه برای معلمان که دارای مجوز برای آموزش در ایالات متحده هستند طراحی شده است. پس از اتمام دوره های ESL، نامزدها واجد شرایط برای تایید ESL می باشند که به مجوز استاندارد آموزش استاندارد موجود در ایالت ایلینوی اعطا شده باشند. نامزدهای خارج از ایلینویز باید با مدرک تحصیلی دولتی برای واجد شرایط بودن تماس بگیرند. کاندیدانی که به دنبال تایید دو زبانه در ایالت ایلینوی هستند، باید امتحان مهارت زبان را امتحان کنند. لطفا برای اطلاعات بیشتر به وب سایت ISBE مراجعه کنید.... [-]