Delaware County Community College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

نمای ساختمان DCCC

دلاور شهرستان کالج (DCCC) است معتبر، دو سال کالج عمومی واقع در رسانه, پنسیلوانیا. کالج خدمت 12،500 دانش آموزان، از جمله بیش از 200 دانشجویان بین المللی از بیش از 50 کشور. DCCC دانش آموزان لذت بردن از یک امن، با تکنولوژی بالا دانشگاه احاطه شده توسط طبیعت، با دسترسی آسان به شهرستان پویا و تاریخی فیلادلفیا، 22km دور. کالج ارائه می دهد 40+ برنامه های تحصیلی به دانش آموزان بین المللی است. دانش آموزان می توانند مدرک کاردانی 2 سال تکمیل و انتقال به یک برنامه درجه 4 سال لیسانس، در صورتی که مایل. دفتر انتقال ما با بیش از 40 کالج ها و دانشگاه همکاری به شکل قراردادهای پذیرش دوگانه و تضمین شده و هسته به هسته توافقات بیان. موقعیت ما در حومه فیلادلفیا به دانش آموزان فرصت به بازدید از این و بسیاری از مدارس دیگر در ساحل شرق ایالات متحده

DCCC به دانش آموزان بین المللی دسترسی به عالی برنامه ESL؛ توجه فردی از اساتید از طریق کلاس های کوچک (20 نفر به طور متوسط)؛ و یک در یک مشاوره برای دانشگاهی، مهاجرت، و مسائل شخصی.

سیاست پذیرش آزاد

برای به دانشگاه، TOEFL، IELTS، شنبه پذیرفته، و نمرات ACT لازم نیست. در جهت گیری، دانش آموزان خواهد شد تست شده و در سطوح مناسب کلاس های زبان انگلیسی و ریاضی قرار داده است. ما ارائه می دهیم یک برنامه ESL برای دانش آموزانی که ممکن است مطالعات انگلیسی زبان اضافی نیاز دارند. اگرچه آنها برای پذیرش مورد نیاز نیست، اگر شما مجبور نمرات آزمون، آنها ممکن است برای اهداف قرار دادن استفاده می شود. نمرات باید ظرف مدت 5 سال جاری است.

  • نمره تافل iBT از 80+، نمره تافل PBT از 550+ یا نمره IELTS 6.5+ شما واجد شرایط به گرفتن آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی (و نه در آزمون تعیین سطح ESL.) - یک شنبه نمره خواندن 500 و یا خواندن ACT نمره از 18 واجد شرایط دانش آموزان به ثبت نام برای من انشاء انگلیسی (ENG 100).
  • نمره SAT ریاضی از 500+ یا نمره ACT ریاضی از 20+ واجد شرایط دانش آموزان به ثبت نام برای کلاسهای ریاضی در سطح مناسب.
دانشجویان DCCC

زندگی دانشگاهی

رسانه ها، پنسیلوانیا یک جامعه حومه راحت شناخته شده به عنوان "محل تولد همه." این امن و آرام با خرید راحت، تئاتر، رستوران ها و آپارتمان است. برای استفاده آسان حمل و نقل عمومی از رسانه ها به شما لینک به این شهرستان پر جنب و جوش از فیلادلفیا. فیلادلفیا آثار تاریخی است و یکی از مراکز مهم جهانی در امریکا برای کسب و کار، بهداشت و درمان، آموزش و پرورش و فرهنگ است. شهرستان ارائه می دهد گنجینه های تاریخی و فرهنگی مانند ناقوس آزادی و موزه ها در سطح جهان، از جمله موزه هنر فیلادلفیا، مرکز قانون اساسی و بنیاد بارنز. از DCCC، دانش آموزان می توانند در شهر نیویورک (2 ساعت)، واشنگتن دی سی (2.5 ساعت)، بالتیمور، و بوستون، و همچنین سواحل زیبا و کوه های اکتشاف.

یک آموزش خوب گرد که شامل فعالیت، ورزش و مشارکت اجتماعی را تحت تاثیر قرار مدارس انتقال بالقوه، فرصت های خود را برای کمک هزینه تحصیلی انتقال و تجدید نظر به کارفرمایان آینده افزایش می دهد. به همین دلیل است دلاور شهرستان کالج ارائه می دهد مجموعه ای از فعالیت برای کمک به افزایش تجربه یادگیری خود را، تقویت اعتماد به نفس و شما حس واقعی از جامعه است. فعالیت های فوق برنامه، از دو و میدانی به باشگاههای آکادمیک و دولت دانش آموز، شما را با هم با مردم از تمام جنبه های زندگی-افرادی مانند شما که در حال تبدیل زندگی و فرصت های خود را از طریق دستیابی به دانش و مهارت های جدید.

DCCC پردیس

خانه دانشجویی

DCCC مفتخر است به ارائه تعدادی از گزینه های مسکن به دانش آموزان از جمله کمک های هماهنگ کننده مسکن که در دفتر بین المللی خدمات دانشجویی کار می کند.

دانشجویانی که می خواهند به تجربه واقعی آمریکا زندگی با یک خانواده می تواند برنامه ی اقامتگاه ما را انتخاب نمایید. دانش آموزان در این برنامه با یک خانواده میزبان زندگی می کنند و یک اتاق خواب خصوصی مبله، استفاده از امکانات خانه، و تعامل با خانواده میزبان داشته باشد. ملافه، حوله، تمام آب و برق و 2 وعده غذا در روز را شامل می شوند. علاوه بر دادن منظم خانواده میزبان، تعداد محدودی از دادن اقامتگاه بدون غذا در دسترس وجود دارد. این به غیر از وعده های غذایی ارائه تمام موارد بالا. دانش آموز مسئول خرید مواد غذایی خود و یا خود و پخت و پز خواهد بود.

برخی از دانش آموزان ترجیح می دهند در مستقل، مسکن مشترک با دیگر دانش آموزان و هیچ میزبان زندگی می کنند - که به عنوان دانشجوی خانه سهم شناخته شده است. خانه به طور کامل مبله و مجهز است. هر دانش آموز دارای یک اتاق خواب خصوصی و سهام تمام اتاق دیگر، از جمله حمام، زندگی و ناهارخوری و آشپزخانه. دانش آموزان مسئول وعده های غذایی خود هستند. آرایش خاص و هزینه ماهانه است صاحب خانه تعیین می شود. همچنین گزینه های متعدد برای زندگی آپارتمان در جوامع اطراف آن کالج وجود دارد. شهر نزدیک کالج شامل رسانه ها، میدان نیوزیلند، Broomall، و Havertown.

DCCC پردیسDCCC پردیس

مکان ها

فیلادلفیا

Delaware County Community College - Marple Campus

Address
901 S. Media Line Rd, Media
PA 19063 فیلادلفیا, پنسیلوانیا, آمریکا
وب سایت
تلفن
+1 610-359-5050

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

کاردانی علوم
کاردانی علوم کاربردی
کاردانی هنر
این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: