توضیحات رسمی را مطالعه کنید

آکادمی پرواز حماسی استراتژیک در KEVB - فرودگاه شهری جدید Smyrna Beach در فلوریدا، ایالات متحده واقع شده است. تمرینات پرواز در سال 1999 از تمرکز ما در آکادمی پرواز اکتیو بوده است و ما به رشد و توانایی ما ادامه می دهیم و توانایی ارائه دانش آموزان به مسیر دستیابی به آرزوهای حرفه ای خلبان است. در طی سالها، دوره های فردی ما را به یک تجربه کامل بسته توسعه داده ایم، که دانش آموزان ما را با شرایط لازم برای رسیدن به اهداف شغلی خود خاتمه می دهند.

با در نظر گرفتن دانشجویانی که از بیش از 70 کشور در سراسر جهان از تحصیل در پرواز در آکادمی پرواز حقیقی پیگیری می کنند، متوجه هستیم که انتظارات زیادی در مورد توانایی ما برای ایجاد موفقیت آمیز و شناخت نیازهای سازمان هواپیمایی کشوری وجود دارد. در حماسه پرواز آکادمی، دانش آموزان دوره های آموزشی کامل پرواز ایجاد شده به طور خاص برای برجسته ترین مقامات هواپیمایی کشوری در جهان پیدا می شود: FAA، EASA، UAEAC، DGCA، CAAV، ANAC، AAC، GCAA، GACA .... و خیلی بیشتر.

ما درک می کنیم که به عنوان یک خلبان دانشجویی به طور کامل درک تمام آموزش های پرواز ضروری است، خیلی کمتر می دانیم که آنها بر اساس اهداف خود در مسیر درست هستند. همانطور که بسیاری از خلبانان تحصیلات تکمیلی به شما می گویند، بدون گزینه های آموزشی پرواز دوره ای Epic، آنها در سفر حرفه ای خلبان خود گم می شوند. استراحت کنید و اجازه دهید که تیم پذیرش آموزش دیده ما هدایت شما را در جهت درست به حرفه ی رویایی خود را به عنوان یک خلبان حرفه ای.

گزینه های آموزش پرواز پرواز آکادمی پرواز

این که آیا شما به دنبال یک خلبان تجاری هستید یا خیر، نیاز به گواهینامه خلبان خصوصی دارید یا آموزش پرواز قبلی دارید، مدرسه پرواز ما برای شما است! محوطه دانشگاه ما آموزش مدرسه خلبان، شامل آموزش FAA و EASA با ATPL Theory را ارائه می دهد.

دوره های حرفه ای خلبانان بین المللی و آمریکایی: Epic یک دوره آموزشی کامل پرواز را از تجربه صفر به یک خلبان چند موتوره تجاری ارائه می دهد. مدت زمان تمرین پرواز 8-10 ماه است و وابسته به کل ساعت است. دوره آموزشی پرواز "صفر به قهرمان" برای دانش آموزان فراهم شده است تا آموزش پرواز آزمایشی خود را تکمیل کنند و کمتر از یک سال به طول انجامند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

Epic Flight Academy

برنامه خلبان حرفه ای حماسه بخش منجر 141 تایید شتاب FAA البته آموزش خلبانی تجاری است. ... [+]

برنامه خلبان حرفه ای حماسه بخش منجر 141 تایید شتاب FAA البته آموزش خلبانی تجاری است.

این دوره طراحی شده است را به یک دانش آموز با تجربه آموزش پرواز صفر به سطح چند موتور خلبان تجاری در کمتر از 6 - 8 ماه می باشد. تمرکز این دوره آموزشی خلبان تجاری است که دانش آموز به اولین یک بنیان قوی در دانش هوانوردی عمومی دریافت خواهید کرد. هنگامی که مهارت در اصول اولیه یک برنامه غوطه وری کامل استراتژیک برای سبک یادگیری دانشجو هست راه اندازی شد. ... [-]

آمریکا ساحل جدید اسمیرا
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
6 - 8 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Epic Flight Academy | Professional Pilot Training | Florida

Commercial Pilot Maneuvers | Epic Flight Academy | Female Pilot

360 Coastal Discovery Flight - Epic Flight Academy

Epic Flight Academy: Epic Aviation Inc.
Address
600 Skyline Drive New Smyrna Beach FL 32168
32168 ساحل جدید اسمیرا, فلوریدا, آمریکا
وب سایت
تلفن
+1 386-409-5583