توضیحات رسمی را مطالعه کنید

آیا شما آماده تغییر دنیای خود هستید؟

در برنامه انگلیسی فشرده در موسسه زبان انگلیسی JSU شما می توانید ...

... به سرعت زبان انگلیسی را فرا می گیرید: 25 ساعت در هفته، مدرسان متخصص، همکلاسی های سراسر جهان - شما به زودی خواهید فهمید، صحبت کنید و با اطمینان انگلیسی بنویسید .

... از زندگی دانشگاهی لذت ببرید: کارت دانشجوی JSU شما دانشگاهی خواهد بود: مسکن راحت، رستوران های گوناگون، حمل و نقل رایگان، باشگاه سلامت جدید و بسیاری از فعالیت ها و رویدادهای دانشگاه و محلی.

... ارزش فوق العاده ای دارد: هر جلسه 7 هفته ای هزینه 4977 دلار و شامل هزینه های تحصیل، هزینه، مسکن، غذا، حوادث و سفرهای ویژه فرهنگی - همه چیز به غیر از هزینه های شخصی است.

Levels diagram

این برنامه دارای شش سطح است. هر دانش آموز متفاوت است، اما اکثر دانش آموزان در سطح 3 یا 4 شروع می کنند و با سطح 5 به هدف خود می رسند.

نکته: با "پذیرش مشروط" ، پس از تکمیل سطح 4، می توانید به یک دوره کارشناسی JSU بدون TOEFL یا نمره IELTS پذیرفته شوید!

ما مشتاقانه منتظر کمک شما به "تغییر دنیای شما" هستیم!

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

English Language Institute at Jacksonville State University

برنامه انگلیسی فراگیر ارائه آموزش زبان انگلیسی برای موفقیت در دانشگاه و حرفه شما است. در دوره های گوناگون، شما هر هفته 7 هفته برای 25 ساعت آموزش و یادگیری انگلیسی را به م ... [+]

آیا شما آماده تغییر دنیای خود هستید؟

در برنامه انگلیسی فشرده در موسسه زبان انگلیسی JSU شما می توانید ...

... یادگیری زبان انگلیسی به سرعت: 25 ساعت در هفته، مدرسان متخصص، همکلاسی ها از سراسر جهان - شما به زودی خواهید فهمید، صحبت کنید و با اطمینان انگلیسی بنویسید!

... از زندگی دانشگاهی لذت ببرید: کارت دانشجوی JSU شما کلید دانشگاه خواهد بود: مسکن راحت، انواع رستوران ها، حمل و نقل رایگان، کتابخانه ها، باشگاه سلامت و ورزش - تماشا و بازی!... [-]

آمریکا Jacksonville
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
7 - 42 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

ELI students improve their English at JSU