Eastern Wyoming College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در سال 1948 در Torrington، وایومینگ، کالج وایومینگ شرقی تاسیس امروز تقریبا 2،000 دانش آموز در دوره های اعتباری و بیش از 6500 دانش آموزان در فعالیت های غیر اعتباری عمل می کند. کالج حمایت مالی برنامه های توسعه در صحبت، کلاه بردار، Niobrara، پلت، و شهرستان وستون.

بیانیه ماموریت

کالج وایومینگ شرقی، کالج جامع دانش آموز محور که به نیازهای آموزشی، فرهنگی، اجتماعی، و اقتصادی جوامع خود با کیفیت، فرصت های آموزشی مقرون به صرفه برای یادگیری مادام العمر پویا پاسخ است.

چشم انداز

کالج وایومینگ شرقی خواهد شد یک مرکز پویا برای آموزش و پرورش، اقدام به عنوان یک کاتالیزور برای رشد فردی، تعامل جامعه و تاثیر جهانی است.

چرا EWC انتخاب می کنید؟

اگر شما می توانید هر چیزی که شما می خواستم به؟ در EWC، شما می توانید در مسیر به سمت اهداف خود را آغاز کنید!

از سال 1948، EWC است دهها هزار نفر از دانش آموزان از سراسر جهان مدرک، گواهی و یا انتقال دوره های در مسیر به آموزش بیشتر کمک کرد به دست آورند. ما انواع مختلفی از برنامه مطالعه با هدف کمک به شما در یادگیری یک کار جدید و یا انتقال به یک کالج چهار ساله یا دانشگاه و دانشکده حمایت و کارکنان که کار می کنند به شما کمک کند در هر مرحله از راه است.

فلسفه ما - کالج وایومینگ شرقی به ارائه یک تجربه دانش آموز است که به ترویج موفقیت تحصیلی در یک محیط به چالش کشیدن و حمایت، تسهیل انتقال به کالج برای دانش آموزان برای اولین بار، و کمک می کند تا همه دانش آموزان شناسایی و رسیدن به اهداف فردی خود متعهد است. تجربه دانشجویی EWC طراحی شده است برای حمایت از رشد شخصی با افزایش استقلال، ترویج رفتارهای اخلاقی و مسئولیت شخصی برای یادگیری، و تأمین فرصت هایی برای مشارکت دانشجو در فعالیت های دانشگاه به منظور افزایش توسعه اجتماعی است.

ما ارائه می دهیم که در آن کلاس مربیان خود را به نام خود را می دانید، نرخ شهریه مقرون به صرفه و یک میزبان از خدمات دانشگاهی و پشتیبانی به انتقال از دبیرستان به دانشگاه یکی از آسان آیا شما یک دانش آموز هستید و یا سنتی و دور از مدرسه مدتی بوده است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

از دوره ها بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

دستیار دفتر اجرایی - دفتر کسب و کار گواهی فن آوری

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Torrington

بیشتر بدانید کسب و کار و کامپیوتر مهارت در ایالات متحده آمریکا در شرق وایومینگ [+]

بیشتر بدانید کسب و کار و کامپیوتر مهارت در ایالات متحده آمریکا در کالج وایومینگ شرقی برای تبدیل شدن به

دفتر اجرایی معاون (دفتر کسب و کار فناوری گواهی) کلاس: پاییز ترم - مطالعات کالج - نگارش فنی - اسناد Keyboarding دفتر - دفتر داری و حسابداری - سیستم های اطلاعات کامپیوتر - بهبود گفتاری انگلیسی - بهبود انگلیسی مکتوب بهار ترم - ریاضیات کسب و کار - سوابق و مدیریت اطلاعات - دفتر مهارت ها و خدمات - شغلی کارآموزی I - دفتر کسب و کار Capstone - ترکیب زبان انگلیسی برای دوره های دانشجویان بین المللی ممکن است بسته به سابقه علمی دانش آموز متفاوت است.بعد از این برنامه شما را کامل و دریافت مدرک خود را، شما این مهارت ها و صلاحیت داشته باشند: - اداری انگلیسی مهارت نوشتن - مهارت گزارش - تامین مدیریت - برنامه ریزی - مایکروسافت دفتر مهارت - سازمان - مدیریت زمان - ارائه مهارت - تعمیر و نگهداری تجهیزات - لجستیک سفر - انگلیسی کلامی ارتباطات شرایط پذیرش: الزامات خاص عبارتند از: - شرح اهداف آموزشی - ترجمه انگلیسی سوابق تحصیلی - کاربرد EWC برای پذیرش - سپرده مسکن - تایید مالی - نمره تافل 500 (مقاله)، 173 (کامپیوتر)، و یا 61 (مبتنی بر اینترنت) - آزمون سل و بیمه خدمات درمانی - SEVIS I-901 هزینه (100 دلار US) - SEVIS I-20 فرم هزینه تقریبی برای دانشجویان بین المللی بر اساس 2014-2015 نرخ: - 6744 $ - کمک درسی / هزینه - 1300 - کتاب / لوازم - 6706 -... [-]