El Camino College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

اعتباربخشی

کالج El Camino توسط کمیته اعتباردهی برای کالج های جامعه و مدرسه انجمن های مدارس و کالج های غربی، موسسه اعتباری نهادی که توسط کمیته تشخیص اعتبار نامه های پست مدرک و وزارت آموزش و پرورش ایالات متحده به رسمیت شناخته شده، معتبر است. دانشگاه کالیفرنیا، دانشگاه ایالتی کالیفرنیا و سایر کالج ها و دانشگاه ها اعتبار کامل برای دوره های مناسب را که در کالج El Camino انجام می شود، کامل می کند. کالام El Camino برای اداره آموزش و پرورش وزارت امور خارجه کالیفرنیا برای سربازان تایید شده است.

عضویت

کالج El Camino عضو کالج لیگ کالج کالیفرنیا است.

صدور گواهینامه

ناحیه کالج جامعه El Camino به این ترتیب گواهی می کند که این کاتالوگ درست است و در محتوا به درستی مطابق با DVB Circular 20-76 84، ضمیمه P، پاراگراف 6 (a)، وزارت آموزش و پرورش، ایالتی کالیفرنیا مورد نیاز است.

فراغت از تحصیل

تاریخچه

در سال 1946، پس از توصیه های قوی تیم مشاوره ای برای ایجاد یک کالج دو ساله در ناحیه Bayle Inglewood-Bay، هیئت های حاکمه ای از ولسوالی های Centinela Valley، Redondo، Inglewood و El Segundo 10-1 تایید رای دهندگان برای ایجاد یک دانشکده یونانی. Torrance به زودی به گروه تازه تأسیس شد و گروه کالج Community El Camino در تاریخ 1 ژوئیه 1947 تاسیس شد.

مرکز منطقه ای کالین کالینو در خلیج جنوبی واقع شده است و شامل هفت منطقه ی متحد و دبیرستان و نه شهر - جمعیتی نزدیک به 533،000 ساکن است. کلاس های ابتدایی سربازان جنگ جهانی دوم بود که در پایگاه هوایی ارتش پایگاه سانتا آنا در شمال واقع شده بودند.

اولین ساختمان دائمی برای آموزش در کلاس، ساختمان مغازه بود که در سال 1949 افتتاح شد. ورزشگاه زنان، خانه های زمین، ساختمان دیگری و ساختمان علوم اجتماعی به دنبال آن بودند. ساخت و ساز بزرگ، تقریبا هر سال در سال های رشد کالج بود. ساختمان های کالج El Camino پوشش 1،129،112 فوت مربع و با هزینه 28 میلیون دلار ساخته شده است. این بدان معنی است که 27 ساختار بدون پرداخت بدهی به منطقه به اتمام رسید.

در نوامبر سال 2002، رای دهندگان کالج کالچو ایل کامینو، مبلغ 394 ملیون دالر را برای تسهیلات تسهیلات تأسیس کرد. گذار موفقیت آمیز این اولین باند اندازه گیری می تواند این منطقه را به ساخت چندین ساختمان جدید، مشارکت در بازسازی و بازسازی دیگران و اقداماتی برای بهبود سلامت و ایمنی دانشجویان و کارکنان اقدام نماید.

تاریخچه در نوامبر 2012 دوباره برگزار شد، زمانی که رای دهندگان ناحیه اقدام به تسویه حساب E، 350 میلیارد دلار کردند. اندازه گیری E منابع مالی را برای بهبود ایمنی، فن آوری و صرفه جویی در انرژی برای کلاس های آموزشی، آزمایشگاه ها و سایر امکانات آموزشی فراهم می کند.

پول باند را می توان فقط بر روی امکانات و تجهیزات استفاده کرد. هیچ کدام از آن ها برای حقوق و یا برنامه ها استفاده نمی شود. کمیته نظارت بر اوراق قرضه شهروندان در مورد استفاده از وجوه گزارش سالانه به عموم مردم ارائه می دهد.

رسالت و چشم انداز

بیانیه ماموریت

کالج El Camino تفاوت های زیادی در زندگی مردم ایجاد می کند. ما برنامه های آموزشی جامع جامع و خدماتی را ارائه می دهیم که آموزش و موفقیت دانش آموزان را در همکاری با جوامع متنوع ما ارتقاء می دهد.

بیانیه چشم انداز

کالج El Camino کالج انتخابی برای یادگیری موفق دانش آموزان است که زندگی را تغییر می دهد، جامعه را تقویت می کند و افراد را به پیشرفت می کشد.

بیانیه ارزش ها

بالاترین ارزش ما بر دانش آموزان ما و اهداف آموزشی آنها قرار دارد؛ در این ارزش پیوسته است شناخت ما این است که هیات علمی و کارکنان کالج ال سی کمبریج ثبات کالج، منبع قدرت و نیروی محرکه آن است. با توجه به این، پنج ارزش اصلی ما عبارتند از:

 • مردم: ما تلاش می کنیم تا نیازهای دانشجویان، کارکنان و جامعهمان را متعادل کنیم.
 • احترام: ما در روح همکاری و همکاری کار می کنیم.
 • سلامت: ما اخلاق و صادقانه به دانشجویان، همکاران و جامعهمان عمل می کنیم.
 • تنوع: ما شباهت ها و تفاوت های ما را می شناسیم و قدردانی می کنیم.
 • عزت نفس: ما در تلاشیم که کیفیت و برتری را در تمامی زمینه هایمان به ارمغان بیاوریم.
مطالعه

نتایج اثربخشی نهادی:

اثربخشی نهادی شامل تلاش های کالج برای بهبود مستمر در کیفیت نهادی، موفقیت دانش آموزان و اجرای مأموریت است. ارزیابی، ارزیابی و برنامه ریزی یکپارچه کالج، با نتیجه نهایی اثربخشی سازمانی بیشتر به اجرا درآمده است. دانش آموزان بیشتری از جوامع متنوع ما موفق به موفقیت آموزشی و دستیابی به اهداف دانشگاهی خواهند شد.

نتایج زیر برای سنجش پیشرفت در پیشرفت دانش آموزان و بهبود اثربخشی سازمانی در کالج ال سی کمین استفاده می شود.

 1. نرخ آمادگی دانشجویی
 2. نرخ تکمیل دوره موفقیت آمیز
 3. میزان آمادگی زبان انگلیسی
 4. ریاضیات سرعت تکمیل ریاضی
 5. نرخ پایداری سه گانه
 6. نرخ دستاورد
 7. تکمیل نرخ
 8. نرخ انتقال
 9. مدارک تحصیلی و گواهینامه ها
 10. تعداد نقل و انتقالات

اهداف بهبودی که باید در پایان برنامه استراتیژیک (سال تحصیلی 2019-2020) به دست می آید، از طریق مشاوره در سطح کلان، با پیشرفت سالانه در مقایسه با یک سال پایه، توسعه می یابد. نتایج حاصل از اثربخشی نهادی هر ساله برای پیشرفت در هر هدف نظارت خواهد شد. علاوه بر این، اولویت اصلی، کاهش تفاوت های موجود در دستیابی به ویژگی های جمعیت شناختی در تمام اقدامات است.

ابتکارات استراتژیک

کالین El Camino برای انجام مأموریت و پیشرفت در جهت دید، بر ابتکارات استراتژیک زیر تمرکز خواهد کرد. ابتکارات استراتژیک مناطق بهبودی متمرکز را نشان می دهد. اهداف برنامه های کالج برای پیشرفت در هر ابتکار است. اقدامات این پیشرفت ها را در دوره برنامه استراتژیک (2015-2015 تا 2015-2019) ارزیابی می کند.

یادگیری دانش آموز

پشتیبانی از یادگیری دانش آموزان با استفاده از انواع روش های آموزشی موثر، فن آوری های آموزشی و منابع کالج.

هدف:

 1. برنامه جامع توسعه حرفه ای را که با برنامه های دانشگاه و ابتکارات برای پیشرفت موفقیت دانش آموزان ارتباط دارد، ایجاد کنید.
 2. شامل روش های آموزشی است که به طور مثبت با موفقیت دانش آموزان و
 3. ماندگاری.
 4. آموزش تکنولوژی خاص و مناسب برای حمایت از ادغام تکنولوژی با
 5. دستورالعمل
 6. ارائه تجهیزات مورد نیاز برای حمایت از استفاده از تکنولوژی استاد.
 7. مؤسسهی مؤسسه با حضور در کنفرانس مبتنی بر نتایج با یک جزء اشتراک مورد نیاز برای مزایای کالج گسترده، در صورت امکان.
فراغت از تحصیل

اثربخشی سازمانی

از طریق استفاده موثر و کارآمد از ارزیابی، بررسی برنامه، برنامه ریزی و تخصیص منابع، روند، برنامه و خدمات را تقویت کنید.

هدف:

 1. یک برنامه بررسی و برنامه ریزی یکپارچه را ایجاد کنید.
 2. ایجاد معیارهای و اهداف آرمانی برای موفقیت دانش آموزان.
 3. به طور منظم، اطلاعات موجود در جامعه ما را جمع آوری کنید تا اطمینان حاصل کنید که ما به نیازهای جامعه پاسخ می دهیم.
 4. تقویت همکاری بین برنامه های خدمت به دانش آموزان.
 5. موقعیت مالی قوی را تقویت کنید تا بتوانید پاسخ های منطقی به تهدیدات مالی را پاسخ دهید.
 6. این ابتکار را به صورت هدف هر کمیته در رابطه با فرآیندهای اثربخش نهادی اضافه کنید.

نوسازی

نوسازی زیرساخت ها و منابع تکنولوژیکی برای تسهیل یادگیری مثبت و محیط کار.

هدف:

 1. پیاده سازی طرح فناوری برای برآورده ساختن نیازهای فناوری اطلاعات در محوطه دانشگاه.
 2. پیاده سازی طرح جامع تسهیلات برای ترویج تسهیلات و زیرساخت های دانشگاهی، بازنگری در صورت نیاز.
 3. نصب دوربین های ایمنی و دیگر جنبه های تکنولوژیکی برنامه ایمنی پردیس.

نتایج یادگیری دانش آموزان

نهادی نتایج یادگیری

نتایج آموزش غیرانتفاعی (ILO) مهارت و دانش را که دانش آموز پس از اتمام دوره تحصیلی در کالج El Camino باید داشته باشد تعریف می کند.

نتایج کالس های غیرمتمرکز کالج El Camino (ILO): دانش آموزانی که دوره ی تحصیل در کالج El Camino را به پایان می رسانند، به نتایج یادگیری زیر دست خواهند یافت:

ILO 1 - تفکر انتقادی

دانش آموزان مهارت های انتقادی، خلاقانه و تحلیلی را برای شناسایی و حل مشکلات، تجزیه و تحلیل اطلاعات، سنتز و ارزیابی ایده ها، و تبدیل ایده های موجود به اشکال جدید، اعمال می کنند.

ILO 2 - ارتباطات

دانش آموزان به طور موثر با مخاطبان مختلف در فرم های نوشته شده، گفتاری، امضا و هنری ارتباط برقرار می کنند و به آنها پاسخ می دهند.

ILO 3 - توسعه اجتماعی و شخصی

دانش آموزان از لحاظ مشارکت در برنامه ها و خدمات دانشگاهی، از لحاظ تولیدی و مشارکتی در جامعه هستند و مسئولیت شخصی و آگاهی اجتماعی و اجتماعی را نشان می دهند.

ILO 4 - سواد اطلاعاتی

دانش آموزان نیاز اطلاعاتی را تعیین می کنند و از رسانه ها و فرمت های مختلف برای ایجاد یک استراتژی تحقیق و تعیین، ارزیابی، مستند سازی و استفاده از اطلاعات برای انجام یک هدف خاص استفاده می کنند. دانش آموزان درک درستی از جنبه های قانونی، اجتماعی و اخلاقی مربوط به استفاده از اطلاعات را نشان می دهند.

نتایج تحصیالت دانشجویی و نتایج حوزه خدمات

نتایج یادگیری دانش آموزان (SLO) مهارت ها و دانش هایی را که دانش آموزان باید پس از اتمام دوره خاصی داشته باشند تعریف می کنند.

نتایج آموزش برنامه (PLOs) مهارت ها و دانش هایی را که دانش آموزان باید پس از تکمیل یک برنامه خاص داشته باشند تعریف می کنند.

نتایج حوزه خدمات (SAOs) سطح درک، مهارت ها و / یا دانش دانش آموز را تحت تعامل با یک سرویس پشتیبانی دانشجویی یا خدمات اداری اندازه گیری می کند.

استانداردهای اعتباربخشی نیاز به دانشکده برای ارزیابی دانش آموزان به صورت منظم و مداوم برای اطمینان از اینکه دانش آموزان در حال یادگیری اهداف و محتوای برنامه و دوره، و همچنین درک، مهارت و / یا دانش مورد نظر توسط خدمات پشتیبانی دانشجویی و خدمات اداری . از طریق یک فرایند ارزیابی نتایج یادگیری دانش آموزان، اعضای هیات علمی قادر به مرور دوره های خود هستند و تنظیمات را برای بهبود پیشرفت دانش آموزان می کنند، در حالی که کارکنان خدمات پشتیبانی و خدمات اداری قادر به بررسی تأثیر خدمات ارائه شده می باشند. این کالج توسط کمیته اعتباری برای استانداردهای اعتباربخشی کالج ها و کالج های بین المللی (ACCJC) مورد نیاز است تا کمیسیون اعتباردهی و دانش آموزان را با شواهدی مبنی بر اینکه برنامه در حال انجام و دقیق برای ارزیابی نتایج یادگیری دانش آموزان در اختیار دارد، مورد نیاز است. کالج برنامه های آموزشی و پشتیبانی را براساس برنامه منظم برای بهبود یادگیری دانش آموزان از طریق بررسی برنامه های برنامه ریزی شده، ارزیابی سازمان های SLO، سازمان های غیر دولتی، سازمان های بین المللی کار و سازمان های دولتی و همچنین برنامه ریزی و ارزیابی برنامه ارزیابی می کند.

پذیرش

هر شخصی که بیش از 18 سال داشته باشد یا دارای دیپلم دبیرستان یا معادل آن از ایالات متحده آمریکا یا سایر ملل باشد، مگر اینکه قانونی ممنوع باشد. اگر زیر 18 سال، دانش آموزان واجد شرایط باشند اگر 1) از دبیرستان فارغ التحصیل شده باشند یا 2) امتحان مهارت دبیرستان کالیفرنیا را دریافت کرده باشند.

مکان ها

Torrance

Address
EL CAMINO COLLEGE
16007 Crenshaw Blvd.
Torrance, CA 90506

Torrance, کالیفرنیا, آمریکا