توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Elyon College معتقد است که هر انسان توانایی بالابردن سطح بالاتری را دارد. هنگامی که تعهد شخصی با حمایت اختصاصی از خانواده، دوستان و مربیان همراه است، می توان رویاها و آرزوها را تحقق بخشید.

Elyon College متعهد است تا امكانات شخصی و اهداف مربوط به شغلی را در فضای اعتماد و پشتیبانی به وجود آورد. موفقیت اصلی تجربه کالج دانش آموزان توسط دانشکده آن تعیین می شود؛ به همین ترتیب، اعضای هیئت علمی ما را تشویق می کنند تا به اهداف و اهداف دانش آموزان دست یابند.


Elyon College قاطعانه معتقد است که هر فردی از سوی Gd به منظور کمک به این جهان به طور معنی دار از طریق حداکثر استفاده از توانایی ها و استعدادهای خاص خود، ایجاد شده است. بنابراین، کالج ما طراحی شده است که در هر دانش آموز یک حس اعتماد به نفس و میل به تغییر مثبت در جامعه به طور گسترده ای ایجاد کند. ما دانش آموزان خود را برای رسیدن به حداکثر تلاش خود به چالش می کشد و آنها را با دانش و مهارت هایی که به طور کامل توانایی های خود را ارتقا می دهند، توسعه می دهیم و احترامشان را برای بهره وری و عشق به یادگیری مادام العمر به ارمغان می آورند.

در کالج ما، ما معتقدیم که برای رسیدن به حداکثر خودکفایی و خودکفایی، فرد باید آموزش دهد که به اشتغال معنی دار و سازنده منجر شود. ما به دانش آموزان مهارت های لازم برای استفاده از استعدادهای خود را آموزش می دهیم و در تلاش های آموزشی مداوم، تحصیلات عالی و یا تحصیلات دانشگاهی موفق به کسب درآمد می شوند. دانش آموزان تشویق می شوند که یک حس مسئولیت اجتماعی ایجاد کنند و مشارکت فعال در جامعه جهانی خود را ایجاد کنند، در نتیجه، تفاوت های مثبت در جامعه ایجاد می شود.

آنی اسپارتت / Unsplash


مأموریت

مأموریت Elyon College دو برابر است: آماده سازی افراد برای اشتغال به عنوان کارگران جوایز، مربیان و رهبران، و همچنین برای آماده سازی افراد برای شغل در زمینه کسب و کار. این در فضای ایده ای است که خود توسعه را ترویج می کند و تعهد به کمک به خودخواهی به دیگران است. هماهنگ با مأموریت اعلام شده، Elyon College از اهداف و اهداف زیر پشتیبانی می کند:

 • برای ارائه فرصت های آموزشی از طریق یک برنامه آموزشی متمرکز و ساختار یافته که دانشجویان را برای حرفه های مرتبط با آموزش و رهبری جامعه آماده می کند.
 • برای ارائه فرصت های آموزشی که دانشجویان را قادر می سازد مهارت های لازم را بدست آورند که به آنها امکان می دهد تا در زمینه های حسابداری و فناوری های کسب و کار استخدام شوند.
 • برای حفظ برنامه هایی که به طور مستقیم به مأموریت کالج وابسته هستند، از آنجایی که دانش آموزان برای اشتغال به کار مشغول می شوند، تحصیلات خود را افزایش داده و به اهداف شغلی خود برسند. در محیط آموزشی حمایتی و مراقبتی، دانش آموزان Elyon College یاد خواهند گرفت که از توانایی هایشان، شهروندان مسئول و آماده، مایل و قادر به تبدیل شدن به حامیان معنی دار در جوامع خود باشند.
 • برای تشویق مراقبت، تعهد، خدمات، حرفه ای بودن و شیوه های اخلاقی.
 • برای توسعه و ارائه برنامه های درسی که مجموعه ای جامع از دوره هایی را فراهم می کنند که منجر به کسب دانش منسجم، قابل اطمینان و فعلی می شود.
 • برای ترکیب تجارب یادگیری که توانایی تفکر انتقادی را تقویت می کنند، به کار همکاری و بهره گیری از مهارت های ارتباطی موثر.
 • برای حفظ ارتباط مستقیم با جامعه از طریق سازمان ها و سازمان ها.
 • برای نظارت بر برنامه ها به طور مداوم برای ارزیابی نتایج آنها.
 • برای تأمین بنیادهایی که فارغ التحصیلان Elyon College را قادر می سازند تا در یک موسسه چهار ساله تحصیل کنند و تعهد قوی به یادگیری مادام العمر ایجاد کنند.
 • برای ارائه دانش آموزان به توجه شخصی و راهنمایی جهت اطمینان از موفقیت فردی، نزدیک است.
 • برای ارائه کمک به فارغ التحصیلان در زمینه مشاغل و فرصت های آموزش مداوم.
 • برای ارائه خدمات مناسب دانشجویی، از جمله کمک مالی، مشاوره تحصیلی، قرار دادن شغلی و سایر حمایت های مربوطه.
 • برای ترویج پیشرفت یک دانشکده بسیار متخصص که دارای زمینه آموزش قوی و تجربه عملی قابل توجه است.
 • برای حمایت از دستاوردهای علمی همه دانش آموزان.
 • برای تسهیل برنامه های آکادمیک با امکانات مناسب، تجهیزات مدرن و دسترسی به منابع آموزشی به موقع.
Naasom Azevedo / Unsplash
برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دانشنامه تحصیلات تکمیلی

Elyon College

برنامه گواهی در حسابداری و فناوری کسب و کار طراحی شده است تا فارغ التحصیلان بتوانند در زمینه های مختلف کسب و کار موفق باشند و مهارت های حسابداری و فناوری ضروری باشند. دان ... [+]

برنامه گواهی در حسابداری و فناوری کسب و کار طراحی شده است تا فارغ التحصیلان بتوانند در زمینه های مختلف کسب و کار موفق باشند و مهارت های حسابداری و فناوری ضروری باشند.

دانش آموزان به رایانه ها معرفی می شوند و شیوه ها و روش های کسب و کار اداری را می آموزند. دانش آموزان همچنین دانش و مهارت های ارتباطی را به دست می آورند. دریافت کنندگان گواهینامه مهارت های کامپیوتری را توسعه می دهند و دانش عمومی را از اصول حسابداری و شیوه های کسب و کار به دست می آورند تا آنها را در کارهای انتخابی خود موثر داشته باشند.... [-]

آمریکا Brooklyn

مقطع کاردانی

Elyon College

برنامه مدرک در فنآوری حسابداری و کسب و کار، مهارتهای حسابداری عمومی و اداری را به کار می گیرد، با استفاده از پردازش های متن عمده، صفحات گسترده و بسته های پایگاه داده. دان ... [+]

برنامه مدرک در فنآوری حسابداری و کسب و کار، مهارتهای حسابداری عمومی و اداری را به کار می گیرد، با استفاده از پردازش های متن عمده، صفحات گسترده و بسته های پایگاه داده. دانش آموزان به فناوری رایانه معرفی خواهند شد و هر دو روش و روش کسب و کار را یاد خواهند گرفت.

دانش آموزان همچنین در ارتباطات کسب و کار دانش و مهارت را به دست خواهند آورد. فارغ التحصیلان همچنین از درک نقش کامپیوترها و عملکرد آنها در دنیای حسابداری، تجارت و تجارت بهره خواهند برد.... [-]

آمریکا Brooklyn