توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دربارهی ما

موسسه اکسل انگلیسی، دانش آموزان را قادر می سازد که پیچیدگی زبان انگلیسی را در حین یادگیری در فرهنگ آمریکایی، از لحاظ تحصیلی و حرفه ای، پرورش دهند. رویکرد تعاملی ما، که از سالها تجربه در کلاس درس ایجاد شده، برای پاسخگویی به نیازهای زبان مادری زبان انگلیسی، طراحی شده است.

استادان ESL سرپرست سیندی گوردون و مالسی روحانی در کنار هم به عنوان برنامه درسی و هماهنگ کننده برنامه در یک مدرسه زبان انگلیسی قدیمی در دالاس تگزاس شرکت کردند که در آن آنها یک برنامه ESL را طراحی کردند که صدها دانشجوی انگلیسی را با موفقیت آموزش داد. در حال حاضر آنها همکاری کرده اند تا یک برنامه حتی بهتر، تحریک کننده و موثر برای کمک به سخنرانان غیر بومی تمام اجزای زبان انگلیسی را ایجاد کنند.

اکسل جدا از این است که مدرسان زبان چاشنی ما می دانند که چگونه دانش آموزان در کلاس درس مشغول به کار شوند و نتایج ستارهای داشته باشند. خانم گوردون و خانم روحانی دارای معلمان پویا و باتجربه هستند که مانند آنها به شدت به موفقیت هر دانش آموز اختصاص داده شده است.

بیانیه ماموریت و اهداف

مأموریت ما در موسسه Excel اکسل ارائه سخنرانان غیر زبان مادری با یادگیری زبان انگلیسی در برنامه های به خوبی طراحی شده با پرورش یک محیط یادگیری کامل غوطه وری است. برنامه های اکسل، مزایای دستیابی به زبان را با مهارت های حیاتی فرهنگی و بین فردی ترکیب می کنند تا بتوانند دانش آموزان را برای موفقیت در محیط های اجتماعی، علمی و حرفه ای آماده و توانمند سازند.

برای رسیدن به این ماموریت، اهداف زیر توسط موسسه Excel اکسل ایجاد شده است: بهبود مهارت های زبان انگلیسی دانش آموزان ما برای آماده شدن آنها برای تحصیل در کالج یا دانشگاه آمریکایی، ارائه مزایای حرفه ای در محل کار و یا کمک به آنها در تحقق بخشیدن به آنها اهداف شخصی و خصوصی خود.

دانش آموزان را با دانش فرهنگی و آگاهی لازم برای گذار از زندگی و تحصیل در کشورهای خود به ایالات متحده فراهم کنید. ارائه خدمات دانشجویی و خدمات اداری با بالاترین کیفیت. با جذب و توسعه اساتید با استعداد و با تجربه، به بالاترین استانداردهای آموزش زبان انگلیسی پایبند باشید.

ایجاد یک فضای فکری که در آن پیشرفت حرفه ای و برتری تحصیلی در همه زمان ها ارزش، حمایت و پیگیری می شود.

معتبر توسط CEA

موسسه اکسل انگلیسی توسط کمیسیون اعتباربخشی برنامه زبان انگلیسی برای دوره آوریل 2017 تا آوریل 2018 تأیید شده است و موافقت کرده است تا استانداردهای CEA برای برنامه های زبان انگلیسی و موسسات را مورد حمایت قرار دهد. CEA توسط وزیر آموزش و پرورش ایالات متحده به عنوان یک موسسه اعتباربخشی ملی برای برنامه های زبان انگلیسی و موسسات در ایالات متحده به رسمیت شناخته شده است

برنامه های انگلیسی فشرده

دوره های جامع زبان ما تسلط دانش آموزان بر اجزای مختلف زبان انگلیسی - دستور زبان، نوشتن، خواندن و صحبت کردن / گوش دادن را توسعه می دهند.

اعضای هیات علمی

رویکرد تعاملی استادانه فشرده ما که از طریق سالها تجربه در کلاس درس کامل شده است، به نیازهای زبانهای غیر زبان مادری زبان انگلیسی طراحی شده است.

محل مناسب

ما در دالاس تگزاس با دسترسی راحت از خط قرمز DART واقع شده ایم.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

Excel English Institute

این دوره نشان دهنده آخرین روند کسب و کار و کمک به دانش آموزان در برخورد با فرهنگ تجاری کسب و کار، توسعه مهارت های دستور زبان برای موفقیت در محیط کسب و کار آمریکایی و توسع ... [+]

این دوره نشان دهنده آخرین روند کسب و کار و کمک به دانش آموزان در برخورد با فرهنگ تجاری کسب و کار، توسعه مهارت های دستور زبان برای موفقیت در محیط کسب و کار آمریکایی و توسعه مهارت های ارتباطی مورد نیاز برای رشد در یک حرفه حرفه ای در آمریکا است.

[-]
آمریکا دالاس
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 - 6 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Excel English Institute

برای دانش آموزانی که خواهان ورود به دانشگاه می باشند، اکسل دوره آمادگی آزمون TOEFL را ارائه می دهد. این دوره سه ماهه برای ارائه استراتژی ها و مربیگری برای رسیدن به نمرات ... [+]

برای دانش آموزانی که خواهان ورود به دانشگاه می باشند، اکسل دوره آمادگی آزمون TOEFL را ارائه می دهد. این دوره سه ماهه برای ارائه استراتژی ها و مربیگری برای رسیدن به نمرات بهینه در آزمون TOEFL طراحی شده است. دانش آموزان TOEFL ما به طور مرتب آزمایش می شوند تا تعیین کنند که کدام بخش های مطالعه نیاز بیشتری به منظور به حداکثر رساندن نتایج آزمون. این برنامه به سه بخش 4 هفته ای تقسیم می شود که ممکن است به طور مستقل انجام شود.... [-]

آمریکا دالاس
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 3 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Excel English Institute

برنامه اصلی ما برنامه انگلیسی فشرده است. این برنامه به سه سطح آموزش - ابتدایی، متوسطه و پیشرفته تقسیم شده است. ... [+]

برنامه اصلی ما برنامه انگلیسی فشرده است. این برنامه به سه سطح آموزش - ابتدایی، متوسطه و پیشرفته تقسیم شده است. هر سطح به شش بخش 4 هفته تقسیم می شود. در هر بخش، دانش آموزان در گرامر، نوشتن، خواندن و گوش دادن و سخن گفتن، که برای کمک به دانش آموزان مهارت در برقراری ارتباط با سخنرانان آمریکایی را به صورت خوراکی و به صورت کتبی، طراحی می کنند. هدف از این برنامه کمک به دانش آموزان از نظر علمی و حرفه ای است. هر جلسه شامل 72 ساعت آموزش در کلاس می شود. آزمون تعیین وقت برای تعیین سطح مهارت دانش آموز ورودی داده شده است. این برنامه طراحی شده است تا در 6-18 ماه تکمیل شود. ... [-]

آمریکا دالاس
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 18 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی