Excel English Institute

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دربارهی ما

موسسه اکسل انگلیسی، دانش آموزان را قادر می سازد که پیچیدگی زبان انگلیسی را در حین یادگیری در فرهنگ آمریکایی، از لحاظ تحصیلی و حرفه ای، پرورش دهند. رویکرد تعاملی ما، که از سالها تجربه در کلاس درس ایجاد شده، برای پاسخگویی به نیازهای زبان مادری زبان انگلیسی، طراحی شده است.

استادان ESL سرپرست سیندی گوردون و مالسی روحانی در کنار هم به عنوان برنامه درسی و هماهنگ کننده برنامه در یک مدرسه زبان انگلیسی قدیمی در دالاس تگزاس شرکت کردند که در آن آنها یک برنامه ESL را طراحی کردند که صدها دانشجوی انگلیسی را با موفقیت آموزش داد. در حال حاضر آنها همکاری کرده اند تا یک برنامه حتی بهتر، تحریک کننده و موثر برای کمک به سخنرانان غیر بومی تمام اجزای زبان انگلیسی را ایجاد کنند.

اکسل جدا از این است که مدرسان زبان چاشنی ما می دانند که چگونه دانش آموزان در کلاس درس مشغول به کار شوند و نتایج ستارهای داشته باشند. خانم گوردون و خانم روحانی دارای معلمان پویا و باتجربه هستند که مانند آنها به شدت به موفقیت هر دانش آموز اختصاص داده شده است.

بیانیه ماموریت و اهداف

مأموریت ما در موسسه Excel اکسل ارائه سخنرانان غیر زبان مادری با یادگیری زبان انگلیسی در برنامه های به خوبی طراحی شده با پرورش یک محیط یادگیری کامل غوطه وری است. برنامه های اکسل، مزایای دستیابی به زبان را با مهارت های حیاتی فرهنگی و بین فردی ترکیب می کنند تا بتوانند دانش آموزان را برای موفقیت در محیط های اجتماعی، علمی و حرفه ای آماده و توانمند سازند.

برای رسیدن به این ماموریت، اهداف زیر توسط موسسه Excel اکسل ایجاد شده است: بهبود مهارت های زبان انگلیسی دانش آموزان ما برای آماده شدن آنها برای تحصیل در کالج یا دانشگاه آمریکایی، ارائه مزایای حرفه ای در محل کار و یا کمک به آنها در تحقق بخشیدن به آنها اهداف شخصی و خصوصی خود.

دانش آموزان را با دانش فرهنگی و آگاهی لازم برای گذار از زندگی و تحصیل در کشورهای خود به ایالات متحده فراهم کنید. ارائه خدمات دانشجویی و خدمات اداری با بالاترین کیفیت. با جذب و توسعه اساتید با استعداد و با تجربه، به بالاترین استانداردهای آموزش زبان انگلیسی پایبند باشید.

ایجاد یک فضای فکری که در آن پیشرفت حرفه ای و برتری تحصیلی در همه زمان ها ارزش، حمایت و پیگیری می شود.

معتبر توسط CEA

موسسه اکسل انگلیسی توسط کمیسیون اعتباربخشی برنامه زبان انگلیسی برای دوره آوریل 2017 تا آوریل 2018 تأیید شده است و موافقت کرده است تا استانداردهای CEA برای برنامه های زبان انگلیسی و موسسات را مورد حمایت قرار دهد. CEA توسط وزیر آموزش و پرورش ایالات متحده به عنوان یک موسسه اعتباربخشی ملی برای برنامه های زبان انگلیسی و موسسات در ایالات متحده به رسمیت شناخته شده است

برنامه های انگلیسی فشرده

دوره های جامع زبان ما تسلط دانش آموزان بر اجزای مختلف زبان انگلیسی - دستور زبان، نوشتن، خواندن و صحبت کردن / گوش دادن را توسعه می دهند.

اعضای هیات علمی

رویکرد تعاملی استادانه فشرده ما که از طریق سالها تجربه در کلاس درس کامل شده است، به نیازهای زبانهای غیر زبان مادری زبان انگلیسی طراحی شده است.

محل مناسب

ما در دالاس تگزاس با دسترسی راحت از خط قرمز DART واقع شده ایم.

مکان ها

دالاس

Address
10260 North Central Expressway, Suite 250 Dallas, Texas 75231
دالاس, تگزاس, آمریکا