توضیحات رسمی را مطالعه کنید

FSD اهداف جامعه محور را از طریق توسعۀ مبتنی بر دارایی و تبادل بین المللی در آفریقا، آسیا و آمریکای لاتین به دست می آورد.

ارزشهای اصلی

شروع با دارایی ها، مشکلی نیست

ما یک رویکرد مبتنی بر دارایی را برای کار توسعه می گیریم. ما با گوش دادن به اولویت های تعیین شده توسط شرکای مبتنی بر جامعه در سایت های برنامه های بین المللی ما شروع می کنیم. پس از آن ما شناسایی و استفاده از دارایی های موجود و ظرفیت برای رسیدگی به این اولویت ها.

مالکیت جامعه مدنی

ما با رهبران، سازمان ها و ذینفعان متعهد به تغییر، عمل و عدالت اجتماعی همکاری می کنیم. ما قبل از راه اندازی ابتکارات، به خصوص در برنامه های داوطلبانه و دانشجویان، بر مالکیت و مشارکت اجتماعی تأکید می کنیم.

ایجاد نتایج و تاثیر گذاری

ما اطمینان می دهیم که نتایج حمایت ما مزایای طولانی مدت برای شرکای ما است. ما در مورد چگونگی مشارکت مناسب و موثر در توسعه، و چگونگی تبدیل شدن بیش از حد به این که ابتکارات ما از مشارکت ما فراتر رفته است، دشوار است.

ظرفیت ساخت

ما مهارت ها، شایستگی ها و توانایی های رهبران در شرکای مبتنی بر جامعه و دانش آموزان و داوطلبان حرفه ای ما را تقویت می کنیم. ما آموزش و آموزش، تسهیل به اشتراک گذاشتن بهترین شیوه ها در میان همه ذینفعان ما را برای حمایت از اولویت های شرکای ما.

یک پل است

ما بی وقفه شبکه ای از دانش آموزان، متخصصان و طرفداران پرشور را برای شرکای مبتنی بر جامعه برای دسترسی به آن ایجاد می کنیم. ما این شبکه دارایی ها و داوطلبان را با همکاری شرکای ما از طريق برنامه های تبادل بین المللی و اعطای کمک های مالی، به هم متصل می کنیم.

چشم انداز تغییر

ما با دوستان، خانواده و همکاران از تجربیات و یادگیری ما در مورد پیچیدگی های توسعه به اشتراک می گذاریم. ما تبادل فرهنگی و حساسیت را ارتقا می دهیم، یک رویکرد بازتاب دهنده را برای هدایت مسائل بین فرهنگی، سردرگمی و تنش ها تشویق می کنیم.

احتیاط را افزایش دهید

ما بر پایه ی اصل بنیادین ما عمل می کنیم که تولید نتایج قوی جامعه باید اولویت باشد. ما تمام مشارکت ها، استراتژی ها و تصمیمات مربوط به مفهوم آموزش تجارت عادلانه را پایه ریزی می کنیم که باید در برنامه ریزی، پیاده سازی و نتایج ما اخلاقی و متقابل باشد.

برقراری ارتباط برای اثرات بی نظیر و بی نظیر

قدرت برای پایان دادن به فقر و رونق پایدار در مردم است. هر فرد می تواند تفاوت ایجاد کند. هر شخص قدرتمند است و چیزی برای کمک دارد. وقتی مردم با هم کار می کنند، حتی قدرت بیشتری دارند. ما متعهد هستیم که مردم را برای به اشتراک گذاشتن خواسته ها متحد کنیم.

رویکرد ما تمرکز بر بسیج منابع اولیه - ابتکارات در حال تغییر است که در آن زندگی می کنند، اقتصادی و طبیعی است. ما از یک رویکرد توسعه اجتماعی مبتنی بر دارایی استفاده می کنیم که اعتماد به نفس را تشویق می کند و از منابع موجود در جامعه و اعتماد به نفس برای ایجاد آنها الهام بخش است. ما دائما خود و دیگران را با آنچه که داریم بیشتر می کنیم. ما معتقدیم که با یک نگرش غرور، تغییرات مثبت حتی در تنظیمات کم منابع ممکن است.

ما تسهیل تغییر را با آوردن صداهای جامعه، تلاش های مداوم گروه ها و سازمان های محلی و منابع محلی مشخص شده در جامعه، ارتباط آنها با دانشجویان بین المللی، حرفه ای ها و اهدا کنندگان که می خواهند تغییر ایجاد کنند، تسهیل می کنند. از آنجا که نتایج بهتر از همکاری با یکدیگر است، ما تلاش می کنیم تا تجربیات، استعدادها و دیدگاه های متنوع را برای نتیجه های قوی تر ترکیب کنیم. از آنجا که ما اعتقاد داریم که احترام به دیدگاه های متنوع برای گفتگوی سازنده و پیشرفت معنی دار مهم است، ما عمدا به دنبال آن دیدگاه ها هستیم و جامعه را در گفت و گو در مورد مسائل مهم درگیر می کنیم. به این ترتیب کل بیشتر از مجموع قطعات آن است. ما سرمان را با جامعه همراهی می کنیم تا مسائل را حل کنیم و راه حل ها را به صورت واقعی در یک راه پایدار و محلی قرار دهیم.

چگونه کار می کنیم - مدل ما

ما با گوش دادن به جامعه ما شروع می کنیم. جامعه ما از نهادهای محلی و اعضای جامعه در 6 کشور، دانشگاه ها، دانشجویان، فارغ التحصیلان، کارکنان، اهدا کنندگان و شرکت های مسئول اجتماعی تشکیل شده است. ما برای آنچه که هر کدام تلاش می کنند انجام می دهند و آنچه آنها باید بدهند گوش می دهند. ما اولویت های جامعه را شناسایی می کنیم و از آنجا برنامه ها را ایجاد می کنیم.

در هر سایت برنامه، ما با طیف گسترده ای از سازمان های توسعه جامعه محلی کار می کنیم که مسائلی را که برای جامعه اهمیت دارند، از قبیل دسترسی به آب پاک، کشاورزی پایدار، تولید درآمد، آموزش و پرورش، عدالت جنسیتی و مراقبت های بهداشتی می پردازند. ما کارکنان محلی را بر روی زمین داریم که اعضای آن جامعه هستند و با آنچه اتفاق می افتد ارتباط برقرار می کنند.

دستور کار این سازمان های محلی سازمان های محلی است. آنها ایده ها و ابتکارات خود را برای بهبود کیفیت زندگی در جامعه خود ارائه می دهند. سپس FSD برای بسیج منابع انسانی، وجوه، مهارت و دانش برای حمایت از آن ابتکارات محلی هدایت می کند.

FSD با دانشگاه ها، شرکت ها، گروه های مدنی و افرادی که علاقه مند به مشارکت در فعالیت های مشترک و محلی در کنار رهبران محلی هستند، کار می کند. FSD آموزش و هدایت به آن دانش آموزان و داوطلبان را فراهم می کند و همچنین تسهیل در حال یادگیری و بازتاب را فراهم می آورد. در هر محل، FSD منافع و استعدادهای این افراد را با دانش و تخصص محلی برای توسعه و اجرای پروژه های توسعه پایدار در جامعه ترکیب می کند.

برای تکمیل این جریان منابع انسانی و تبادل دانش همراه، FSD دو نوع برنامه های کمک های مالی ارائه می دهد. اول، یک صندوق کمک هزینه های رقابتی تحت مدیریت FSD خود. دوم، ما تسهیل شکل دادن حلقه ها را به عنوان مینی پایه هایی که کمک های سازمان های توسعه جامعه در سایت های برنامه های ما را انجام می دهند، تسهیل می کنیم.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

FSD - Foundation for Sustainable Development

FSD کارآموزی توسعه بین المللی فرصتی برای دانش آموزان و حرفه ای جوان برای به دست آوردن تجربه عملی در توسعه پایدار و بینش کلی نسبت به فرهنگ های دیگر که تنها می تواند از طری ... [+]

FSD کارآموزی توسعه بین المللی فرصتی برای دانش آموزان و حرفه ای جوان برای به دست آوردن تجربه عملی در توسعه پایدار و بینش کلی نسبت به فرهنگ های دیگر که تنها می تواند از طریق شرکت در کار بر روی زمین به دست آمده است. کارآموزی ملاحظه طراحی شده برای کمک به شما حرفه ای خود را بسازند در حالی که داشتن یک تاثیر ماندگار بر مردم در جامعه که در آن شما خدمت می کنند. کارآموزی توسعه ما تاکید قوی بر روی مالکیت جامعه و اصول توسعه اجتماعی دارایی بر اساس دنبال کنید. کارورزان آموزش های گسترده ای در اصول توسعه پایدار دریافت و به دست آوردن مهارت های حرفه ای در برنامه ریزی پروژه و بودجه بندی، ارزیابی برنامه، ارزیابی جامعه، و نوشتن طرح های پیشنهادی. کارورزان اعمال مجموعه مهارت های جدید و موجود به عنوان آنها با همکاران محلی خود را در شناسایی، طراحی و اجرای یک پروژه را به نفع جامعه همکاری کنند.... [-]

بولیوی كوكابامبا اوگاندا کامپالا کنیا نایروبی آرژانتین بوینس آیرس هندوستان اودایپور نیکاراگوئه ماناگوا  + 8 بیشتر
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
FSD - Foundation for Sustainable Development

برنامه FSD شکاف سال شدید، برنامه همهجانبه برای دانش آموزان پیش دانشگاهی (17+) دنبال به دست آوردن آموزش توسعه بین المللی و تجربه است. این یک راه هیجان انگیز به کاوش و قبل ... [+]

برنامه FSD شکاف سال شدید، برنامه همهجانبه برای دانش آموزان پیش دانشگاهی (17+) دنبال به دست آوردن آموزش توسعه بین المللی و تجربه است. این یک راه هیجان انگیز به کاوش و قبل از شروع کالج یادگیری است.

برنامه گپ سال ما به طور خاص برای فارغ التحصیلان دبیرستان طراحی شده است و اجازه می دهد تا شما برای به دست آوردن تجربه عملی قبل از شروع مطالعات خود را در سطح دانشگاه. این برنامه شکاف سال است تاکید قوی بر روی مالکیت جامعه و پیروی از اصول توسعه اجتماعی دارایی بر اساس. شرکت کنندگان آموزش های گسترده ای در اصول توسعه پایدار دریافت و به دست آوردن مهارت های حرفه ای در برنامه ریزی پروژه و بودجه بندی، ارزیابی برنامه، ارزیابی جامعه، و نوشتن طرح های پیشنهادی. شرکت کنندگان اعمال می شود مجموعه مهارت های جدید و موجود به عنوان آنها با همکاران محلی خود را در شناسایی، طراحی و اجرای یک پروژه را به نفع جامعه همکاری کنند.... [-]

بولیوی كوكابامبا اوگاندا کامپالا کنیا نایروبی آرژانتین بوینس آیرس هندوستان اودایپور نیکاراگوئه ماناگوا  + 8 بیشتر
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
9 - 56 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
FSD - Foundation for Sustainable Development

FSD کارآموزی تحقیقات اجازه می دهد شرکت کنندگان به تعامل با شرکای اجتماعی FSD در تحقیق مسائل محلی و توسعه راه حل های بالقوه است. با پژوهش مشارکتی مبتنی بر جامعه، سوال پژوه ... [+]

FSD کارآموزی تحقیقات اجازه می دهد شرکت کنندگان به تعامل با شرکای اجتماعی FSD در تحقیق مسائل محلی و توسعه راه حل های بالقوه است. با پژوهش مشارکتی مبتنی بر جامعه، سوال پژوهش تعریف شده است و یافته ها همراه با جامعه قرار گرفت. هدف خلق دانش که در خدمت به اطلاع اقدام جامعه است. کارآموزی تحقیقات یک تاکید قوی بر پژوهش مشارکتی مبتنی بر جامعه به منظور حصول اطمینان محققان کار در کنار اعضای جامعه.

جامعه مبتنی بر پژوهش مشارکتی چیست؟ ... [-]
بولیوی كوكابامبا اوگاندا کامپالا کنیا نایروبی آرژانتین بوینس آیرس هندوستان اودایپور نیکاراگوئه ماناگوا  + 8 بیشتر
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
9 - 52 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
FSD - Foundation for Sustainable Development

با این برنامه زبان غوطه وری، کارورزان می توانید مهارت های زبانی خود را قبل و در زمینه کار توسعه بین المللی خود را افزایش دهد. ... [+]

در رابطه با برنامه کارآموزی FSD توسعه بین المللی، FSD نیز ارائه می دهد برنامه غوطه وری زبان در سایت ما در Cochabamba، بولیوی. FSD کارآموزی توسعه بین المللی فرصتی برای دانش آموزان و بزرگسالان جوان به دست آوردن تجربه در توسعه پایدار و بینش کلی نسبت به فرهنگ های دیگر که تنها می تواند از طریق تجربه مستقیم به دست آمده است، و زبان یک جزء کلیدی برای اجرای پروژه موفق است. با برنامه غوطه وری زبان، کارورزان می توانید مهارت های زبانی خود را قبل و در زمینه کار توسعه بین المللی خود را افزایش دهد.... [-]

بولیوی كوكابامبا
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
9 - 52 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی