Forum English Center

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تاریخ

این همه با دکتر DR سوزی

این انجمن با متخصص و زبانشناس متخصص Dr. Susanna McPhilomy (دانش آموزانش به عنوان دکتر سوزی) آغاز شد که روش تدریس زبان را توسعه داده بود که با موفقیت در سراسر دنیا تمرین کرده بود.

با تقریبا 40 سال تجربه تدریس، سوزانا روش تدریس غیر سنتی آموزش انگلیسی به عنوان زبان دوم و یک زبان خارجی را با ترویج یک رویکرد مکالمه ای به گرامر و مهارت های دیگر تنظیم کرد. پس از آموزش در تعدادی از مدارس و دانشگاه های زبان انگلیسی و همچنین ایجاد مدرسه زبان خود، موسسه ایالات متحده لینگ در یوتا، Susanna تصمیم به باز کردن انجمن در منطقه واشنگتن DC با دخترش ماریا McPhilomy.

او شناخته شده است برای پرورش یک محیط استقامتی، به طوری که دانش آموزان او می توانند به طور مؤثر یاد بگیرند که چگونه به یک محیط انگلیسی زبان عمل می کنند. با تعدادی از مقطع تحصیلی از موسسات آمریکایی و بین المللی، مدارک تحصیلی قوی سوزانا و تجربه گسترده برای جذب دانش آموزان از سراسر جهان همچنان ادامه دارد!

مأموریت

مأموریت انجمن، ارائه آموزش کارآمد و موثر زبان انگلیسی برای کمک به دانشجویان متنوع فرهنگی است که اهداف زبان انگلیسی، حرفه ای و شخصی خود را به دست می آورند.

این انجمن متعهد به کمک به دانش آموزان در دستیابی به پتانسیل یادگیری کامل خود از طریق رویکرد تدریس محور دانش آموزان، استراتژی های آموزشی تعاملی و آشنایی دانش آموزان با فرهنگ آمریکایی است.

به رسمیت شناختن

این انجمن عضو مهمی از انجمن واشنگتن TESOL، انجمن بین المللی TESOL و NAFSA است.

انجمن همچنین در تعدادی از نشریات آنلاین و چاپی از جمله روزنامه Alexandria Gazette، مجله Zebra، AlexandriaNews.org و

OldTownAlexandriaPatch.com و El Pregonero.

رویکرد

این همه در تکنیک است

رویکرد ما را می توان در یک کلمه توضیح داد - گفتگو!

از طریق نقش بازی، شبیه سازی و بحث های کلاس فعال دانشجویان ما شروع به صحبت در روز اول کلاس!

اغلب مردم یک زبان را یاد می گیرند و به سرعت فراموش می کنند، اما در انجمن ما متخصص در برطرف کردن شکاف بین دانستن و استفاده از مهارت های زبان در زمینه های مناسب با استفاده از تکنیک های تعاملی که با ساختارهای حافظه کار می کنند، کمک می کند تا دانش آموزان سریع تر و با احتساب بیشتر زبان انگلیسی را یاد بگیرند.

رویکرد ارتباطی ما، خواندن، نوشتن و گوش دادن را خسته کننده می کند و آنها را به موضوع های هیجان انگیز بحث و گفتگو می رساند، به دانش آموزان ما اجازه می دهد تا در کلاس فعالانه شرکت کنند و زبان انگلیسی خود را به صورت روزانه اجرا کنند.

نتیجه؟ شما و مغز شما باعث تحریک یادگیری بسیار بیشتری می شوند!

مکان ها

اسکندریه

Address
801 N. Pitt Street, Suite #102
VA 22314 اسکندریه, ویرجینیا, آمریکا

برنامه ها

دوره های آموزشی