Glendale Community College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

نمای کلی

این کالج کالج گلندل، در سال 1927 تأسیس شد و معتبر توسط انجمن از غرب کالج مدارس (WASC، مخفف در انگلیسی)، آن یک کالج در دانشگاه های دولتی از سیستم کالیفرنیا که دوره دو ساله ارائه می دهد است. گلندیل CC ارائه می دهد درجه "دانشیار در هنر و دانشیار در علم" و دوره های کوتاه مدت حرفه ای برای دانش آموزان واجد شرایط است.

گلندیل یکی از بالاترین نرخ انتقال کالج سیستم در کالیفرنیا است. بسیاری از دانش آموزان کالج برای شرکت در دو سال اول مقطع کارشناسی قبل از انتقال به دانشگاه چهار سال رقابتی. در حال حاضر دارای 15000 دانشجو و 600 که از کشورهای دیگر با ویزای دانشجویی. پشتیبانی کامل و راهنمایی، و سیاست پذیرش انعطاف پذیر در دسترس به عنوان بخشی از برنامه های این اداره برای دانشجویان بین المللی می باشد. کالج نامزدها از سراسر جهان را می پذیرد.

"اطلاعات سریع"

 • مدرسه دو سال عمومی مخلوط
 • 15000 نفر، شامل 600 دانشجوی بین المللی از 50 کشور
 • اعتباربخشی: غرب کالج انجمن مدارس (WASC)
 • واقع در یک شهر کوچک (مطمئن و مهمان نواز)؛ 16 کیلومتری شمال مرکز شهر لس آنجلس
 • مدارک تحصیلی ارائه شده: دانشیار در هنر، دیپلم علوم (60 واحد) و دوره های حرفه ای است. دوره های زبان انگلیسی (ESL) تشکیل اعتبار موجود برای دانشجویان جدید
 • شرایط پذیرش: اتمام دبیرستان و یا وسط "C" (به طور متوسط ​​2.0 GPA) اگر انتقال از یک کالج ایالات متحده و یا دانشگاه و اظهارات شخصی
 • TOEFL: 450 در نسخه چاپ شده و یا 45 در آزمون تافل. یا IELTS (سؤال از شورای بریتانیا) با امتیاز 4.5
 • شهریه و هزینه ها (سال تحصیلی: 2016-2017): US $ 6385. هزینه دوره برای "غیر مقیم" آمریکا = 205 $ در هر واحد
 • برآورد هزینه ها هزینه های زندگی (خارج از دانشگاه، به مدت 10 ماه): $ 12،000
 • تقویم دانشگاهی: سیستم های شش ماهه (دوره 16 هفته) و "جلسه" کوتاه مدت است. ترم پاییز در اوایل ماه سپتامبر آغاز می شود؛ ترم بهار در اواسط فوریه آغاز می شود؛ جلسه زمستان در اوایل ژانویه آغاز می شود؛ جلسه تابستان در اواخر ماه ژوئن آغاز می شود
 • میانگین اندازه کلاس ها: 25 تا 30 دانش آموزان
 • معلمان و مدرسان اند کارشناسی ارشد و دکترا
 • زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم به عنوان اعتبار است که می تواند در این دوره از فارغ التحصیلی استفاده شمارش شده است. این دوره شامل آموزش های پیشرفته از مهارت های دستور زبان، نوشتن، صحبت کردن و گوش دادن
 • محبوب ترین دوره عبارتند از: هنر و انیمیشن ها طراحی، حمل و نقل هوایی (با تمرکز بر مواظب پرواز)، مدیریت کسب و کار، ارتباطات، آشپزی، علوم کامپیوتر / سیستم های اطلاعات، مدیریت هتل و رستوران ها، موسیقی، پرستاری، تئاتر ، تولید تلویزیون و هنرهای تجسمی. 75 دوره در مجموع وجود دارد.
 • دانشگاه مدرن و با تکنولوژی بالا واقع در دامنه کوه از 40 هکتار با 18 ساختمان های دائمی
شورای همکاری خلیج فارس

دوره های علمی

کالج گلندل از سال 1927 که در آن او به دست آورد از شهرت بسیار خوبی برای برتری آکادمیک که پاسخگوی نیازهای جهان در حال تغییر Glendale و مناطق اطراف آن خدمت کرده است. به عنوان یک نهاد بموقع به رسمیت شناخته شده، گلندیل CC ارائه می دهد طیف گسترده ای از رشته های دانشگاهی و فنی و حرفه ای، و دوره های کوتاه مدت. و بیش از 75 آموزش عالی ارائه مدرک کاردانی، همراه با یک انتخاب گسترده ای از دوره های آموزش عمومی -allowing دانش آموزان فرصت برای تکمیل الزامات دو سال اول کالج قادر به انتقال به سال سوم دانشگاه . این اجازه می دهد تا دانشجویان بین المللی را به صرفه جویی در وقت و پول در آموزش و پرورش خود را در ایالات متحده است.

دانشجویان بین المللی از گلندیل جلسات فردی با مربیان دانش آموز است که به آنها کمک کند با برنامه های علمی خود را و مهارت های جهت گیری کلی مورد نیاز برای موفقیت، و کمک به آنها در انتخاب مواد به عنوان دانش آموزان تمام وقت (12 واحد در هر ترم) .

آموزش تحصیلی در کالج در کوچک، کلاس های شخصی ارائه شده؛ زمان مناسب با روز و شب کلاس هایی است که از آخرین تکنولوژی، تجهیزات، آزمایشگاه ها و روش های تدریس نوین تکیه کنیم.

پذیرش مورد نیاز

دانشجویان بین المللی باید مدارک زیر را به منظور برای F-1 درخواست ویزا را ارسال کنید: (1) فرم ثبت بین المللی شورای همکاری خلیج فارس و پردازش هزینه $ 60 (2) متن رسمی به زبان انگلیسی ترجمه (3) بیانیه ای در حمایت مالی و بیانیه بانک نشان دادن تعادل آمریکا 20800 $ - کل هزینه برای یک سال تحصیلی و یا 10 ماه (4) حداقل نمره تافل 450 (نسخه چاپی) و یا 45 در آزمون تافل جدید (5) بیانیه / مقاله شخصی

دوره پذیرش درخواست پاسخ به (دانشجویان بین المللی)

 • پاییز ترم (سپتامبر) = ژوئیه 1
 • بهار ترم (فوریه) = دسامبر 1

لطفا توجه داشته باشید: مهلت می تواند انعطاف پذیر لطفا با دفتر بین المللی دانشجویی برای جزئیات بیشتر.

شورای همکاری خلیج فارس

محل سکونت و آب و هوا

کالج گلندل است در Glendale، یک جامعه مسکونی امن حدود ده مایل (20 کیلومتر) در شمال شرق لس آنجلس واقع شده است.

با ترکیبی از سنتی و مدرن، کالج گلندل در یک پردیس زیبا در تپه های کوه های سن رافائل که در آن شما را ببینید دره های Glendale و قطعات از خط افق لس آنجلس است. محوطه دانشگاه خود را متشکل از 40 هکتار و 18 ساختمان در میان است که مجموعه "مرکز علوم" جدید و افلاک نما و تازه بازسازی مرکز کتابخانه / دانش آموز، یک ساندویچ فروشی ها و امکانات برای پخت و پز.

سایر خدمات و امکانات رفاهی شامل یک کتابخانه بازسازی شده، چندین آزمایشگاه کامپیوتر، مرکز سلامت دانش آموزان، مرکز انتقال، مرکز ریاضی / علم، مرکز فن آوری های پیشرفته، سالن برای هنرهای نمایشی، دانشجویان هنر نمایش، سالن بدنسازی و دو و میدانی پیگیری.

شهر گلندل جمعیت دارد 200،000 نفر جمعیت. آب و هوا در جنوب کالیفرنیا به طور کلی معتدل و گرم است دور در تمام طول سال، با درجه حرارت متوسط ​​اعم از 15 درجه سانتی گراد در ماه های زمستان در دمای 35 درجه در تابستان.

زندگی دانشجویی بین المللی

همه مبتدیان دانشجویان بین المللی ملزم به شرکت در یک جهت گیری های خاص قبل از پاییز و بهار ترم. توصیه می شود که دانش آموزان حداقل دو هفته قبل از شروع کلاس به دریافت مشاوره های ویژه، انجام آزمایش و توسعه برنامه درسی می رسند. دانش آموزان توسط رییس دانشگاه از دانشگاه، چند معلمان، کارکنان و نمایندگان شرکت های بیمه استقبال می شود. آنها دستورالعمل های دقیق و کمک در روند ثبت نام دریافت می کنند. همه مقررات مربوطه و روش های مهاجرت به طور مفصل توضیح. آزمون تعیین سطح برای کسانی که دانش آموزانی که می تواند آزمون قبل گرایش را در دسترس است. اطلاعات مربوط به مسکن خارج از دانشگاه به دانش آموزان علاقه مند در آپارتمان و یا که می خواهند به با یک شریک یا شاید با یک خانواده آمریکایی میزبان زندگی می کنند ارائه شده است.

جمعیت بین المللی دانشجویی از گلندیل نقشی فعال و جدایی ناپذیر از جامعه دانشگاهی است. فعالیت های فرهنگی و اجتماعی عبارتند از: انجمن دانشجویان بین المللی مربوط به دولت دانش آموز، و "هفته بین المللی" بهار سالانه - کامل با یک نمایش مد، موسیقی جهان، نمایشگاه فرهنگی، عادلانه و معمولی رقص شام مواد غذایی است. دفتر بین المللی را نیز ترویج "سفرهای میدانی" مختلف به جاذبه های محلی جنوب کالیفرنیا.

مکان ها

گلندیل

Address
1500 North Verdugo Road

91208-2894 گلندیل, کالیفرنیا, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: