GEOS Languages Plus

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

با GEOS Languages Plus شما یک آموزش عالی و یک تجربه شگفت انگیز در خارج از کشور خواهید داشت. کلاس ها و برنامه های ما با استفاده از آخرین مواد و روش های آموزش ESL بهینه شده اند، بنابراین شما مطمئن هستید که سریع یاد می گیرید. کلاس های شما توسط آموزگاران باتجربه که می توانند به شما در دستیابی به اهداف خود کمک کنند و با برنامه ی Pathways ما به کالج یا دانشگاه ادامه دهند، آموزش خواهند داد ! دانش آموزان از سراسر جهان به GEOS برای دوره های آموزشی و برنامه های در دسترس می آیند. ما همچنین فعالیت های پس از کلاس و گشت و گذار را ارائه می کنیم که به شما کمک می کند تا شهر جدید خود را کشف و توانایی های انگلیسی خود را تجربه کنید.

ما مدارس انگلیسی استثنایی در نیویورک و لس آنجلس داریم.

دانشگاه نیویورک

نیویورک اغلب به عنوان هنر احترام می شود

مهمانان ما در نیویورک با انتخاب اقامت در یک اتاق یک نفره یا دو نفره در محل اقامت ما به راحتی در نزدیکی محل تحصیل ما و یا در یکی از خانه های چند فرهنگی ما قرار می گیرند. از گزینه های غذای کامل (3 وعده غذا در روز) یا نیمه تابستان (2 وعده غذا در روز) را انتخاب کنید.

پردیس لس آنجلس

لس آنجلس دارای درخشش آب و هوایی با جاذبه های زرق و برق دار است. این شهر دسترسی آسان به بسیاری از جاذبه های مهم کالیفرنیا، مانند سواحل، کوه ها، دیزنی لند، شش فلگ سحر و جادو کوه و پالم اسپرینگز را فراهم می کند. علاوه بر مراکز خرید قابل توجه آن، لس آنجلس نیز به خاطر گالری های گوناگون هنری و رویدادهای هنری گرا که در «هرمز» و «مالیبو بیچ» شناخته می شوند، شناخته شده است.

مدرسه در محلهی جذاب حومه واقع شده است، حدود 30 دقیقه از مرکز شهر لس آنجلس. در حالی که با ما مطالعه می کنید، در یکی از خانه های ما در یک اتاق تک و یا دو نفره مجهز یا همراه با دانش آموزان دیگر در کالج ما قرار می گیرد. خانه ها معمولا در فاصله 45 تا 60 دقیقه از مدرسه با استفاده از حمل و نقل عمومی قرار می گیرند.

در GEOS Language Plus، دانش آموزان از کلاس های مختلف در کلاس های روزانه خود بهره مند می شوند. آنها قادر به تمرین تمام مهارت های زبان انگلیسی هستند زیرا هر روز سه کلاس مختلف را دریافت می کنند. هر کلاس توسط یک معلم متفاوت آموزش داده می شود. علاوه بر این، GEOS Language Plus تضمین می کند که شما علاوه بر کلاس های معمولی در هر مدرسه دیگر، زمان اضافی زبان انگلیسی را دریافت خواهید کرد، زیرا هر روز دانش آموزان بلوک سخنرانی و گوش دادن 90 دقیقه ای را می گذرانند.

مکان ها

نیویورک

New York Campus

کاستا مسا

Los Angeles Campus