توضیحات رسمی را مطالعه کنید

موسسه آشپزی Gastronomicom شده است، آموزش نسل بعدی از سرآشپزها وابسته به غذا و پخت و پز برای دهه گذشته در یک شهر آفتابی کوچک در جنوب فرانسه. دانش آموزان از سراسر جهان پخت و پز وابسته به غذا و پخت و پز از سرآشپزها ماهر آموخته اند، کشف روش های جدید و ساخت و ساز در کسانی که آنها را در حال حاضر ممکن نگه دارید.

غذاهای فرانسوی معروف در سراسر جهان برای آن شور و شوق به تلاش برای کمال احترام تکنیک های سنتی، با استقبال فن آوری های جدید و حصول اطمینان از تنها بهترین محصول استفاده شده است. این به این دلیل که خوری فرانسه توسط یونسکو در سال 2010 به عنوان بخشی از جهان «میراث فرهنگی» به رسمیت شناخته شده است.

ماموریت ما این است که به دانش آموزان خود را با بالاترین سطح آموزش آشپزی و ایجاد مهارت های خود را برای رسیدن به تعالی با ارائه دست در دوره در غذاهای فرانسوی و شیرینی پزی.

فرصت های بی پایان در سراسر جهان را در آغوش حرفه ای موفق در مواد غذایی وجود دارد و ما آماده برای تولید نسل بعدی از سرآشپزها بالا می باشد.

ما معلمان بسیار با تجربه و پرشور دوره تراز وسط قرار دارد با استانداردهای سختگیرانه از ستاره میچلین رستوران ها اهدا فراهم می کند.

راهنمای میچلین رستوران ها قدیمی ترین و در نظر گرفته اروپایی که جوایز میچلین ستاره برای تعالی به چند موسسات انتخاب شده است. درآمد یک ستاره میچلین چیزی است که همه سرآشپزان ناهار خوری خوب آرزوی نگه داشتن یک روز است.

رتبه بندی ستاره میچلین:

یک ستاره: «یک رستوران بسیار خوب در رده خود»

دو ستاره: «پخت و پز عالی، ارزش یک مسیر انحرافی را طی»

سه ستاره: «غذاهای استثنایی، به ارزش یک سفر ویژه» اگر شما آماده برای رسیدن به تعالی و تحقق اشتهای خود را برای مهارت های آشپزی هستند، در برنامه های مناسب ما را بررسی کنید و با ما تماس بگیرید امروز.

موسسه Gastronomicom یک آکادمی بین المللی آشپزی در سال 2004 توسط حرفه ای در سلیقه در غذا و شیرینی فرانسوی ایجاد شده است. همه معلمان ما به رخ کشیدن سالها تجربه در معتبر، بالا پایان پز هتل رستوران ها.

ما با هم دانش و مهارت های ما هدایت به توسعه برنامه های تخصصی تثبیت شده توسط بهترین روش های تدریس در این چهار نفر است.

برنامه در اینجا، در آکادمی بین المللی آشپزی ما، شما را قادر به یادگیری هنر آشپزی فرانسوی و تازه ها مدرسه هنرهای در سطح ستاره میچلین یک (بهترین مرجع در جهان برای کیفیت بالا هتل رستوران ها و یا رستوران ها).

همه دوره های به زبان انگلیسی انجام شده است.

چرا انتخاب این سطح از آموزش؟

انتخاب را به کلاس در آکادمی آشپزی ما درها را به بسیاری از مشاغل در کشور خود در خارج از کشور را باز کنید و همچنین به عنوان. ما همچنین می دانیم که در بسیاری از کشورها با کمبود جدی از افراد واجد شرایط در مواد غذایی و آشامیدنی صنعت وجود دارد، به خصوص در سلیقه در غذا!

مدرسه دارای دو دولت از هنر، آشپزخانه، هر شخصی را با توجه هم کلاس پخت و پز یا شیرینی وابسته به غذا و پخت و پز، با ابزار موجود در اکثر رستوران و هتل آشپزخانه.

دستور العمل های شما به دست در فصول بر اساس و در هر هفته شما را در یک منطقه جدید از آشپزی و یا شیرینی از غذاهای به فیله و ماهی پخت و پز و نان به دسر اندود های دیدنی و جذاب تمرکز،.

در کلاس پخت و پز، آشپز ساموئل شما همه چیز را از اصول اولیه، مانند ایجاد یک تخم مرغ کامل و سس سوس مرکب از کره وزرده تخم مرغ واب لیمو وسرکه، به دوباره کاری کلاسیک فرانسوی مانند cassoulet برای مخاطبان مدرن آموزش می دهند. همچنین شما می خواهد اسرار dishing تا وعده های غذایی با استفاده از نشان می دهد متوقف کف، ژل و یک علم کمی یاد بگیرند.

در شیرینی، آشپز سیریل گویا دانش خود را از جهان از خمیر شکلات و دسر. شما خواهید کلاسیک BOULANGERIE فرانسوی مانند باگت و شیرینی های رولتی، و همچنین تسلط بر هنر معتدل شکلات و کیک لایه لایه ایجاد که تحت تاثیر قرار دادن و حتی ماری آنتوانت یاد بگیرند.

طبقه بالا یک فضای جمعی به اویختن قبل یا بین کلاس و کلاس های درس که در آن شما باید یاد بگیرند به کارشناسی کارشناسی ارشد زبان فرانسه، با تمرکز بر واژگان آشپزخانه فنی وجود دارد. برای کسانی که به دانش آموزان که در حال حاضر فرانسه صحبت می کنند، یک کلاس پیش تر در دسترس است به شما فشار بیشتر است.

مدرسه واقع شده است یک پیاده روی کوتاه از مرکز کسب و کار Agde در یک شهر در دریای مدیترانه، نه چندان دور از مرز اسپانیایی. اگد یک شهر قرون وسطایی است، پر از راه خط باریک و یک بازار فوق العاده که در آن شما می توانید یکشنبه انتخاب کنید تا محصولات تازه، طعم خوراک های محلی و تمرین زبان فرانسه خود را.

د و 'Agde نام درست در جنوب داده شده به شهرک دریا هم مرز با مرکز شهر و جایی که شما اقامت حالی که تحصیل در Gastronomicom است. محبوب گردشگران در طول تابستان، محل اقامت خود را می توان بین یکی از بزرگترین سواحل شنی در دریای مدیترانه و شهر بندر اصلی است، که با رستوران ها، مغازه ها و پارک پر یافت.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

Culinary and Pastry School in Miami

این دوره به شما می دهد فرصت برای یادگیری روش وابسته به غذا و پخت و پز از سرآشپزها در دو بخش بسیار متفاوت از جهان، به شما این امکان را نه تنها جذب دو برابر دانش، بلکه کشف ... [+]

هزینه ثبت نام: 330 $

این دوره به شما می دهد فرصت برای یادگیری روش وابسته به غذا و پخت و پز از سرآشپزها در دو بخش بسیار متفاوت از جهان، به شما این امکان را نه تنها جذب دو برابر دانش، بلکه کشف فرهنگ های دو به عنوان شما شروع به سفر آشپزی خود را.

آن را برای مبتدیان، متخصصان و افرادی که به دنبال به تغییر زندگی حرفه ای، و می خواهید به یادگیری و یا بهبود دانش خود را در پخت و پز فرانسه یا شیرینی (یک سطح به سطح ستاره میچلین) آماده شده است. این ویژه برنامه را به دانش آموزان فرصت برای کشف این شهرستان زیبا از میامی و همچنین کشف لانگدوک روسیون منطقه در جنوب فرانسه است.... [-]

آمریکا Miami فرانسه Agde
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
11 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Culinary and Pastry School in Miami

ما این برنامه را برای حرفه ای ها و آشپز مبتدیان که می خواهند به منظور بهبود و ریز لحن مهارت های خود را در شیرینی فرانسوی در سطح ستاره میچلین یک پرداخته شده است. ... [+]

ما این برنامه را برای حرفه ای ها و مبتدیان 'آشپز که می خواهید برای بهبود و ریز لحن مهارت های خود را در شرح و بسط شیرینی فرانسوی در سطح ستاره میچلین است.

هزینه ثبت نام: 150 $ هزینه تامین: 180 $

نتایج دانش آموز شامل یک نمونه کارها دستور العمل های جدید، خلاقیت بیشتر، بسیاری از راهنمایی و ترفندها تدریس شده توسط معلمان بسیار ماهر ما، توانایی به کار در تیم و یک تجربه به یاد ماندنی در میامی.

... [-]
آمریکا Miami فرانسه Agde
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Culinary and Pastry School in Miami

این برنامه ایجاد شده است به مطابقت با هر دو حرفه ای و مبتدیان تمایل به یادگیری و یا بهبود مهارت های خود را در پخت و پز فرانسوی، با ارائه دست در کلاس های منحصر به فرد در س ... [+]

هزینه ثبت نام: 150 $ هزینه تامین: 180 $

این برنامه ایجاد شده است به مطابقت با هر دو حرفه ای و مبتدیان تمایل به یادگیری و یا بهبود مهارت های خود در پخت و پز فرانسه، با ارائه دست در کلاس های منحصر به فرد در سطح یک ستاره میچلین با معلمان بسیار با تجربه.

به عنوان یک نتیجه دانش آموزان ما می تواند بر روی یک نمونه کارها دستور العمل های مورد پسند تعداد دفعات مشاهده، بسیاری از تکنیک های پخت و پز جدید از جمله نکات مخفی معلم ما، توسعه خلاقیت خود و یک بار در طول عمر تجربه در میامی.... [-]

آمریکا Miami فرانسه Agde
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Culinary and Pastry School in Miami

این برنامه کوتاه شده است به طور خاص برای افرادی که می خواهند به یادگیری و یا بهبود دانش خود را در شیرینی فرانسوی در یک سطح بالاتر آماده شده است. این است که برای مبتدیان و ... [+]

این برنامه کوتاه شده است به طور خاص برای افرادی که می خواهند به یادگیری و یا بهبود دانش خود را در آماده شیرینی فرانسوی در یک سطح بالاتر. این است که برای مبتدیان و همچنین برای حرفه ای ها طراحی شده است. بسته به سطح قبلی دانش آموز از تجربه تاریخ از مصرف، متفاوت است.

هزینه ثبت نام: 150 $ هزینه تامین: 180 $

ما در دادن دانش آموزان ما یک تجربه خاص و منحصر به فرد در سطح حرفه ای، و ساخت بسیاری از معلمان تازه ها بسیار با تجربه ما مشاوره، راهنمایی و ترفندها تاکید. ما انجام گارانتی منحصرا دست ها را در کلاس بر اساس استانداردهای ستاره میچلین از برتری و یک کار گروهی به صورت جفت به یکدیگر کمک کنند.... [-]

آمریکا Miami فرانسه Agde
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 ماه
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Culinary and Pastry School in Miami

این برنامه کوتاه شده است برای حرفه ای ها یا مبتدیان که در آرزوی به یادگیری و یا بهبود مهارت ها و دانش خود را در پخت و پز فرانسه وابسته به غذا و پخت و پز با معلمان بسیار ب ... [+]

هزینه ثبت نام: 150 $ هزینه تامین: 180 $

این برنامه کوتاه شده است برای حرفه ای ها یا مبتدیان که در آرزوی به یادگیری و یا بهبود مهارت ها و دانش خود را در پخت و پز فرانسه وابسته به غذا و پخت و پز با معلمان بسیار با تجربه ما طراحی شده است.

از مصرف تاریخ های مختلف اگر شما مبتدی، پیشرفته و حرفه ای باقی می ماند، لطفا در اینجا مصرف مختلف را بررسی کنید.

اولویت ما این است که دانش آموزان ما می توانید بسیاری از آموزش های ما یکی از میچلین سطح ستاره در زمینه های مختلف مانند خلاقیت، کار تیم، بهداشت و روش پخت و پز حرفه ای را.... [-]

آمریکا Miami فرانسه Agde
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Culinary and Pastry School in Miami

این برنامه کوتاه برای "آماتور" و یا غیر حرفه ای که پرشور در مورد شیرینی هستند و می خواهند به حرکت در را به سطح بعدی ایجاد شده است. ... [+]

این برنامه کوتاه برای "آماتور" و یا غیر حرفه ای که پرشور در مورد شیرینی هستند و می خواهند به حرکت در را به سطح بعدی ایجاد شده است.

اهداف ما این است که دانش آموزان ما یادگیری بسیاری از دستور العمل های جدید، یک تجربه خاص و منحصر به فرد، و بهترین استفاده را از مشاوره ما مربیان بسیار ماهر. ما انجام گارانتی منحصرا دست ها را در کلاس و یک کار گروهی به صورت جفت به یکدیگر کمک کنند.

دوشنبه - جمعه، 04:00-8:00 برنامه های موضوعی خواهد شد برای هر هفته سازماندهی شده و در اختیار شما بنا به درخواست.... [-]

آمریکا Miami فرانسه Agde
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 - 2 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Culinary and Pastry School in Miami

این برنامه کوتاه شده است به طور خاص برای "آماتور" و یا غیر حرفه ای که می خواهند به کشف استانداردهای بالای پخت و پز فرانسه آماده شده است. ... [+]

این برنامه کوتاه شده است به طور خاص برای "آماتور" و یا غیر حرفه ای که می خواهند به کشف استانداردهای بالای پخت و پز فرانسه آماده شده است.

اهداف اصلی ما است که دانش آموزان ما بسیاری از دستور العمل جدید خوشمزه یادگیری، بهبود مهارت های خود، لذت به طبخ با نام تجاری تجهیزات جدید حرفه ای و لذت بردن از تجربه خود را با ما.

1 یا 2 هفته با 4 ساعت در روز، 04:00-8:00، 5 روز در هفته از کلاس های عملی است. همه تعطیلات آخر هفته رایگان می باشد. برنامه های ویژه بر اساس تم های مختلف برای هر هفته سازماندهی شده و در اختیار شما ساخت می باشد. ... [-]
آمریکا Miami فرانسه Agde
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 - 2 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی