Culinary and Pastry School in Miami

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

موسسه آشپزی Gastronomicom شده است، آموزش نسل بعدی از سرآشپزها وابسته به غذا و پخت و پز برای دهه گذشته در یک شهر آفتابی کوچک در جنوب فرانسه. دانش آموزان از سراسر جهان پخت و پز وابسته به غذا و پخت و پز از سرآشپزها ماهر آموخته اند، کشف روش های جدید و ساخت و ساز در کسانی که آنها را در حال حاضر ممکن نگه دارید.

غذاهای فرانسوی معروف در سراسر جهان برای آن شور و شوق به تلاش برای کمال احترام تکنیک های سنتی، با استقبال فن آوری های جدید و حصول اطمینان از تنها بهترین محصول استفاده شده است. این به این دلیل که خوری فرانسه توسط یونسکو در سال 2010 به عنوان بخشی از جهان «میراث فرهنگی» به رسمیت شناخته شده است.

ماموریت ما این است که به دانش آموزان خود را با بالاترین سطح آموزش آشپزی و ایجاد مهارت های خود را برای رسیدن به تعالی با ارائه دست در دوره در غذاهای فرانسوی و شیرینی پزی.

فرصت های بی پایان در سراسر جهان را در آغوش حرفه ای موفق در مواد غذایی وجود دارد و ما آماده برای تولید نسل بعدی از سرآشپزها بالا می باشد.

ما معلمان بسیار با تجربه و پرشور دوره تراز وسط قرار دارد با استانداردهای سختگیرانه از ستاره میچلین رستوران ها اهدا فراهم می کند.

راهنمای میچلین رستوران ها قدیمی ترین و در نظر گرفته اروپایی که جوایز میچلین ستاره برای تعالی به چند موسسات انتخاب شده است. درآمد یک ستاره میچلین چیزی است که همه سرآشپزان ناهار خوری خوب آرزوی نگه داشتن یک روز است.

رتبه بندی ستاره میچلین:

یک ستاره: «یک رستوران بسیار خوب در رده خود»

دو ستاره: «پخت و پز عالی، ارزش یک مسیر انحرافی را طی»

سه ستاره: «غذاهای استثنایی، به ارزش یک سفر ویژه» اگر شما آماده برای رسیدن به تعالی و تحقق اشتهای خود را برای مهارت های آشپزی هستند، در برنامه های مناسب ما را بررسی کنید و با ما تماس بگیرید امروز.

موسسه Gastronomicom یک آکادمی بین المللی آشپزی در سال 2004 توسط حرفه ای در سلیقه در غذا و شیرینی فرانسوی ایجاد شده است. همه معلمان ما به رخ کشیدن سالها تجربه در معتبر، بالا پایان پز هتل رستوران ها.

ما با هم دانش و مهارت های ما هدایت به توسعه برنامه های تخصصی تثبیت شده توسط بهترین روش های تدریس در این چهار نفر است.

برنامه در اینجا، در آکادمی بین المللی آشپزی ما، شما را قادر به یادگیری هنر آشپزی فرانسوی و تازه ها مدرسه هنرهای در سطح ستاره میچلین یک (بهترین مرجع در جهان برای کیفیت بالا هتل رستوران ها و یا رستوران ها).

همه دوره های به زبان انگلیسی انجام شده است.

چرا انتخاب این سطح از آموزش؟

انتخاب را به کلاس در آکادمی آشپزی ما درها را به بسیاری از مشاغل در کشور خود در خارج از کشور را باز کنید و همچنین به عنوان. ما همچنین می دانیم که در بسیاری از کشورها با کمبود جدی از افراد واجد شرایط در مواد غذایی و آشامیدنی صنعت وجود دارد، به خصوص در سلیقه در غذا!

مدرسه دارای دو دولت از هنر، آشپزخانه، هر شخصی را با توجه هم کلاس پخت و پز یا شیرینی وابسته به غذا و پخت و پز، با ابزار موجود در اکثر رستوران و هتل آشپزخانه.

دستور العمل های شما به دست در فصول بر اساس و در هر هفته شما را در یک منطقه جدید از آشپزی و یا شیرینی از غذاهای به فیله و ماهی پخت و پز و نان به دسر اندود های دیدنی و جذاب تمرکز،.

در کلاس پخت و پز، آشپز ساموئل شما همه چیز را از اصول اولیه، مانند ایجاد یک تخم مرغ کامل و سس سوس مرکب از کره وزرده تخم مرغ واب لیمو وسرکه، به دوباره کاری کلاسیک فرانسوی مانند cassoulet برای مخاطبان مدرن آموزش می دهند. همچنین شما می خواهد اسرار dishing تا وعده های غذایی با استفاده از نشان می دهد متوقف کف، ژل و یک علم کمی یاد بگیرند.

در شیرینی، آشپز سیریل گویا دانش خود را از جهان از خمیر شکلات و دسر. شما خواهید کلاسیک BOULANGERIE فرانسوی مانند باگت و شیرینی های رولتی، و همچنین تسلط بر هنر معتدل شکلات و کیک لایه لایه ایجاد که تحت تاثیر قرار دادن و حتی ماری آنتوانت یاد بگیرند.

طبقه بالا یک فضای جمعی به اویختن قبل یا بین کلاس و کلاس های درس که در آن شما باید یاد بگیرند به کارشناسی کارشناسی ارشد زبان فرانسه، با تمرکز بر واژگان آشپزخانه فنی وجود دارد. برای کسانی که به دانش آموزان که در حال حاضر فرانسه صحبت می کنند، یک کلاس پیش تر در دسترس است به شما فشار بیشتر است.

مدرسه واقع شده است یک پیاده روی کوتاه از مرکز کسب و کار Agde در یک شهر در دریای مدیترانه، نه چندان دور از مرز اسپانیایی. اگد یک شهر قرون وسطایی است، پر از راه خط باریک و یک بازار فوق العاده که در آن شما می توانید یکشنبه انتخاب کنید تا محصولات تازه، طعم خوراک های محلی و تمرین زبان فرانسه خود را.

د و 'Agde نام درست در جنوب داده شده به شهرک دریا هم مرز با مرکز شهر و جایی که شما اقامت حالی که تحصیل در Gastronomicom است. محبوب گردشگران در طول تابستان، محل اقامت خود را می توان بین یکی از بزرگترین سواحل شنی در دریای مدیترانه و شهر بندر اصلی است، که با رستوران ها، مغازه ها و پارک پر یافت.

مکان ها

میامی

Address
2151 Lejeune Rd, Coral Gables, Fl,
33134 میامی, فلوریدا, آمریکا