توضیحات رسمی را مطالعه کنید

یک رهبر در آموزش و پرورش

از سال 2011، General Assembly ده ها هزار شغل را از طریق آموزش پیشگام، تجربی در مهارت های تقاضای بیشتر امروزه تبدیل کرده است. هنگامی که با توسعه وب، اطلاعات، طراحی، کسب و کار و موارد دیگر با GA آشنا می شوید، می توانید:

 • برنامه درسی برنده جایزه و مربیان متخصص، در پردیس و آنلاین.
 • انجمن جهانی، حرفه ای 40،000 فارغ التحصیلان کامل و نیمه وقت.
 • شغلی از دوره های پیشرفته، با مراجعه به مراکز در هر مرحله از راه.

ما که هستیم

General Assembly پیشگام در آموزش و پرورش و تغییر شغل است، متخصص در مهارت های بیشتر در حال حاضر تقاضا است. منبع اصلی آموزش، کارکنان و انتقال شغلی، ما یک جامعه شکوفایی حرفه ای را دنبال می کنیم که حرفه ای را دوست دارند.

آنچه که در سال 2011 به عنوان یک فضای همکاری ایجاد شد، از سال 1960 به یک تجربه یادگیری جهانی در دانشگاه ها در 20 شهر و بیش از 35،000 فارغ التحصیل در سراسر جهان تبدیل شده است.

همانطور که افراد و شرکت ها برای رقابت در یک اقتصاد فزاینده تکنولوژیک تلاش می کنند، General Assembly ، آموزش های پویا و برنده جایزه را برای بستن شکاف مهارت های جهانی فراهم می کند.

سلب مسئولیت: در حالی که General Assembly تعدادی از دانشجویان بین المللی در دانشگاه های ما در سراسر جهان دارد، ما نمی توانیم به دانش آموزان بین المللی برای کسب ویزا برای شرکت در دوره های ما کمک کنیم. اگر برای دریافت یک ویزا به یک General Assembly نیاز دارید، لطفا با سفارت محلی خود تماس بگیرید تا نیازها و محدودیت ها را بدست آورید. با تشکر فراوان از نظر General Assembly به عنوان شریک یادگیری شما.

ما چه کار میکنیم

General Assembly از طریق ارتباطات حرفه ای استراتژیک و حرفه ای، یک حرفه حرفه ای نخبه را از افراد و شرکت ها تقویت می کند.

آموزش افراد

 • ساخت مهارت های حیاتی در تمام سطوح حرفه ای
 • همکاری و ارتباط با یک شبکه نخبه
 • تغییر و تقویت حرفه و نمونه کارها خود را

فرصت های شغلی

ما در حال شکاف بین شغلی و شرکت هایی هستیم که نیاز به استعداد با مهارت های مرتبط دارند.

شرکت های آموزشی

 • مشارکت با 1000 شرکت فورچون
 • آموزش کارکنان سفارشی برای پیشبرد کارکنان
 • خط لوله استخدام اختصاصی برای فارغ التحصیلان GA

چیزی که ما آموزش می دهیم

ما آموزش نوآورانه برای یادگیری مادام العمر و موفقیت در زمینه های مورد تقاضا از اقتصاد تکنولوژیکی به سرعت در حال تغییر امروز ارائه می دهیم.

 • رمزگذاری
 • UX
 • داده ها
 • بازار یابی
 • کسب و کار
 • توسعه شغلی

چرا General Assembly

برنده جایزه آموزش و پرورش

برنامه درسی ما توسط یک تیم از طراحان آموزشی تخصصی طراحی شده است تا اطمینان حاصل کند که کارهای فعلی فعلی که بلافاصله قابل اجرا در این زمینه می باشد.

یادگیری پویا، نوآورانه

ما از جدیدترین ابزارهای تکنولوژیکی استفاده می کنیم تا دانش آموزانمان را با تجربه ی یادگیری آنلاین و آفلاین درگیر، درهم آمیخته کنیم.

رشد حرفه ای با کارفرمایان برتر

ما به جامعه ما کمک می کنیم با یک تیم تخصصی و تمام وقت که دانش آموزان شغل، مشارکت و همکاری با بیش از 2500 کارفرمای نوآورانه را به دست آورند، کمک می کند.

دسترسی به شبکه فارغ التحصیلان GA

با استعداد برتر جهان به عنوان بخشی از شبکه ما از بیش از 35،000 فارغ التحصیل تماس بگیرید و با یک گروه منحصر به فرد از متخصصان خلاق پیروی کنید.

چه چیزی باعث می شود General Assembly منحصر به فرد باشد؟


ما آموزش در تکنولوژی، داده، طراحی، کسب و کار و موارد دیگر را ارائه می دهیم/>

پیچیده، اقتصاد جهانی امروز، نیاز به یک نیروی کار ماهر دارد که می تواند تکنولوژی را برای پیشبرد موفقیت به کار بندد. مجموعه کامل دوره های General Assembly شامل تمام ستون های اساسی نوآوری است تا به افراد و تیم ها گزینه های گوناگونی برای رشد و توسعه بدهد. ما برنامه هایی را در زمینه توسعه وب، علم داده ها و تجزیه و تحلیل، طراحی تجربه کاربر، بازاریابی دیجیتال، مدیریت محصول و موارد دیگر ارائه می دهیم. دانش آموزان می توانند از طیف وسیعی از فرمت ها و روش ها برای کمک به آنها برای رسیدن به اهداف خود، از جمله تمام وقت، پاره وقت و گزینه های کوتاه فرم - در محوطه دانشگاه و آنلاین.

ما یک شبکه گسترده شبکه جهانی داریم

20 دانشگاه 10،000 شرکای استخدام 40،000 دوره کامل و نیمه دوره ای. و سپس صدها هزار نفر از شرکت کنندگان در رویدادها و کارگاه های ما وجود دارد. حضور جهانی General Assembly ، شبکه فارغ التحصیلان و همکاران استخدام سهم بزرگترین دارایی های ما است. علاوه بر دوره هایی که به طور انحصاری برای پاسخگویی به نیازهای کارفرمایان طراحی شده است، ما یک خط لوله از متخصصان صنعت را که به عنوان مربیان، مربیان و مربیان خدمت می کنند، پرورش می دهیم. این شبکه حرفه ای پرطرفدار به فارغ التحصیلان اخیر ما کمک می کند شغل ها و ارتباطات را پیدا کند، آنها را برای موفقیت در شغل و زندگی به کار می گیرد.

ما به بازار می رویم

زمینه های پویا مانند علم داده و توسعه وب در زمان واقعی تکامل یافته است و ما به طور مداوم برنامه های خلبان، راه اندازی و برنامه های غروب آفتاب را برای پاسخگویی به تقاضای بازار و تکامل ابزار و تکنیک ها دنبال می کنیم. تیم ما در سطح جهانی از طراحان آموزشی، متخصصان موضوع و مدرسان محصولات آموزشی به طور مداوم مطالب ما را برای تضمین رعایت این مطلب تازه می کند. با استفاده از داده ها، بازخورد ها و بینش ها از ارزیابی های اختصاصی ما، ما تولید دوره های آموزشی که نتیجه حداکثر تاثیر در کار است.

ما بر نیازها و روابط کارفرمایان تمرکز می کنیم

روابط کارفرمای عمیق همیشه بخش مهمی از DNA General Assembly . تقریبا نیمی از دانش آموزان نیمه وقت ما توسط کارفرمایانی که می خواهند کارکنان خود را توسط کارشناسان خود آموزش ببینند، تامین می شود و برنامه های آموزشی GA بر اساس نیازهای صنعت هدایت می شوند. ما به ده ها شرکت Fortune 100 و صدها شرکت دیگر در سراسر جهان کمک کردیم تا استعداد خود را در سایت، آنلاین و یا در دانشگاه های ما ارزیابی و آموزش دهیم. ما همچنین راهکارهای استخدام برای شرکت هایی را پیشنهاد می کنیم که به دنبال یک خط لوله متنوع از نامزدها که آماده شغل هستند و مسلط به مهارت های تقاضای تقاضا هستند.

ما در دسترسی و فرصت سرمایه گذاری می کنیم

به عنوان بخشی از تعهد ما به آموزش و پرورش در دسترس و مقرون به صرفه، ما بر روی برنامه های توسعه و گزینه های تامین مالی تأکید می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که دانش آموزان دارای امکانات و سیستم های پشتیبانی هستند که آنها باید در GA یاد بگیرند. علاوه بر برنامه های نوآور مانند Adobe Digital Academy، Opportunity Fund، CodeBridge و TechIMPACT - که کمک هزینه تحصیلی و برنامه های آموزشی رایگان را برای استعدادهای کم و نادیده گرفته ارائه می دهند، ما با کارفرمایان و تأمین کنندگان تامین مالی برای کمک به پرداخت هزینه های آموزشی کار می کنیم. برنامه های ترکیبی و آنلاین همه جانبه ما به افرادی که در خارج از مناطق بزرگ مترو زندگی می کنند دسترسی پیدا می کنند و دسترسی به آموزش های مشابهی را برای دانشجویان ما به وجود می آورند.

ایجاد دوره های نوآورانه با نتایج ثابت شده

تیم آموزش عالی جهانی

تیم آموزش General Assembly نماینده نخبگان بزرگترین و درخشان ترین شرکت های امروز است. مربیان و طراحان دوره ای از شرکت های برتر از جمله گوگل، آمازون، Airbnb و IBM دعوت می شوند، هر روز تجربه و بینش واقعی در کلاس درس را تجربه می کنند. اعضای تیم برنامه آموزشی گسترده ای را تدوین می کنند که اثربخشی آنها را در پرورش استعدادهای جدید تضمین می کند.

توسعه مداوم

برای اطمینان از برتری در کلاس و ربط دادن به شغل، طراحی آموزشی ما و تیم های محصول به طور خستگی ناپذیری به تکرار، انطباق و توسعه برنامه های درسی ما کار می کنند. فرآیند طراحی مدرن ما به این معنی است که هر یک از دوره های ما در هر سال حداقل دو بار به روز رسانی می شود. هر نسخه جدید شامل بهبود ویژگی، محتوای پیشرفته و موارد دیگر است.

طیف وسیعی از مسیرهای یادگیری برای برآورده ساختن اهداف شما.

تغییر شغلی، تمام وقت

پیشرفت حرفه خود را با برنامه های دقیق و تمام وقت گام های GA و مربیان حرفه ای ماهر.

مهارت تقویت، پاره وقت

در ارتباط با آموزش متمرکز، انعطاف پذیر و مربیان متعهد باقی بمانید.

کلاس ها، کارگاه ها، رویدادها

شرکت در برنامه های روز، شب، و آخر هفته که مهارت ها، نوآوری ها و رهبران را نشان می دهد.

در پردیس و آنلاین یاد بگیرید

استفاده از ابزارهای یادگیری قوی، مربیان متخصص و جامعه حمایتی در هر مرحله.

انجمن سازندگان، نوآوران و کارفرمایان

ارتباط با فارغ التحصیلان

بیش از 40،000 حرفه ای با استعداد از دوره های کامل و نیمه وقت ما فارغ التحصیل شده اند.

بزرگترین دستاورد جهانی

ما کجا هستیم روابط خود را آنلاین و یا در 20 مکان جهانی از NYC به هنگ کنگ.

بینش کارفرمای منحصر به فرد

GA دارای بیش از 10،000 شرکای استخدام است و هزاران نفر از کارکنان Fortune 500 را آموزش داده است.

دسترسی به رهبران لیست

350،000 نفر به رویدادهای منحصر به فردی از جمله بینندگان مانند ریچارد برانسون و تیم فریسس مراجعه کرده اند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
 • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دانشنامه

General Assembly

آموزش در مهارت های برنامه نویسی، طراحی و تکرار ضروری برای حرفه ای در زمینه های مورد نظر. ساخت یکپارچه برنامه های آندروید با همکاری با گوگل ... [+]

تبدیل به یک توسعهدهنده Android

پیوستن به برنامه Immerersive جدید Android Development ما، و تمرین در برنامه نویسی، طراحی و تکرار مهارت های لازم برای شروع کار در زمینه های مورد نیاز است.

از کارشناسان یاد بگیرید

دریافت آموزش و مشاوره از توسعه دهندگان حرفه ای آندروید، در حالی که بهره گیری از یادگیری همکار از طریق رویکرد جامعه ما است.

ساخت نرم افزار واقعی

همانطور که برنامه ها را به زندگی می آورید، دانش و مهارت های یکپارچه را به ابزار خود اضافه کنید: مبانی UI، طراحی مواد، جاوا، XML، API و غیره.... [-]

آمریکا New York Atlanta Austin Boston Chicago Dallas Denver Los Angeles Santa Monica Irvine Providence San Francisco San Jose Seattle Washington Arlington بریتانیا London هنگ کنگ Hong Kong سنگاپور Singapore استرالیا Brisbane Melbourne Sydney USA Online  + 24 بیشتر
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
12 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

دوره های آموزشی

General Assembly

از ابزارها و تکنیک های مورد نیاز برای تصمیم گیری بهتر از طریق داده ها مطلع شوید و در یکی از زمینه های پیشرفته در زمینه فناوری، کار کنید. ... [+]

تبدیل به یک دانشمند داده

از ابزارها و تکنیک های مورد نیاز برای تصمیم گیری بهتر از طریق داده ها مطلع شوید و در یکی از زمینه های پیشرفته در زمینه فناوری، کار کنید.

از کارشناسان یاد بگیرید

ایجاد مدل های پیش بینی شده با یادگیری برای اختلال، تجزیه و تحلیل و تجسم داده ها از تیم ما از مدرسان حرفه ای Data Scientist.

به دست آوردن دست ها در تجربه

مهارت های سخت مانند Unix، Git، SQL، Python، یادگیری ماشین و تکنیک های مدل سازی را در هنگام ایجاد پروژه های داده ها و برنامه های کاربردی خود ایجاد کنید.... [-]

آمریکا New York Atlanta Austin Boston Chicago Dallas Denver Los Angeles Santa Monica Irvine Providence San Francisco San Jose Seattle Washington Arlington بریتانیا London هنگ کنگ Hong Kong سنگاپور Singapore استرالیا Brisbane Melbourne Sydney USA Online  + 24 بیشتر
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
12 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
General Assembly

مهارت های خود را یاد بگیرید تا تبدیل به یک توسعه دهنده وب کامل در سطح ورودی شوید و دسترسی به خدمات حرفه ای حرفه ای را در این نوآوری به دست آورید ... [+]

شروع کار خود را در توسعه وب

یادگیری و اعمال مهارت های لازم برای شروع یک کار در کد.

چیزهای بد را بدانید

بیشترین مهارت های مورد نیاز در فن آوری، از جاوا اسکریپت به Rails، با راهنمایی تیم ما از مربیان با تجربه را بیاموزید.

ایجاد مهارت های جدید

ایجاد وبسایتهای واقعی، API ها و برنامههای داده شده در حین همکاری با همکلاسیها در طیف وسیعی از پروژهها.

استخدام کنید

از طریق هر مرحله از جستجوی شغلی، حرفه ی جدید خود را در توسعه ی وب با حمایت مشاوران حرفه ای خود آغاز کنید.... [-]

آمریکا New York Atlanta Austin Boston Chicago Dallas Denver Los Angeles Santa Monica Irvine Providence San Francisco San Jose Seattle Washington Arlington بریتانیا London هنگ کنگ Hong Kong سنگاپور Singapore استرالیا Brisbane Melbourne Sydney USA Online  + 24 بیشتر
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
12 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
General Assembly

برای تکمیل حرفه ای جدید، ساختن محصولات عالی برای فروشگاه App، به عمق Swift، Xcode، داده، طراحی تلفن همراه و غیره نفوذ کنید. ... [+]

تبدیل شدن به یک توسعه دهنده iOS

بله، یک برنامه برای آن وجود دارد. و آن. و آن. برنامه های موبایل دارای تعداد زیاد معاملات روزانه در محل کار و بازی هستند - و تقاضای سازندگان ماهر هرگز بزرگ تر نبوده است. برنامه جدید مهاجرت در iOS ما، شما را در مهارتهای کد، طراحی و تکرار تمرین می کند تا شما در این زمینه رقابتی شکست بخورید.

از کارشناسان یاد بگیرید

دریافت آموزش و راهنمایی از توسعه دهندگان بالا در iOS و ارتباط با جامعه پر رونق GA از جوانب مثبت و همسالان.... [-]

آمریکا New York Atlanta Austin Boston Chicago Dallas Denver Los Angeles Santa Monica Irvine Providence San Francisco San Jose Seattle Washington Arlington بریتانیا London هنگ کنگ Hong Kong سنگاپور Singapore استرالیا Brisbane Melbourne Sydney USA Online  + 24 بیشتر
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
12 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
General Assembly

با استفاده از تکنیک های پیشرفته و سیستم عامل مانند رسانه های اجتماعی، تبلیغات پرداخت می شود، بازاریابی ایمیل و Google Analytics برای به دست آوردن کاربران در مبارزات بازار ... [+]

مهارت ها

کسب مهارت در تبلیغات اجتماعی و استفاده از فیس بوک، گوگل AdWords و گوگل آنالیز برای پیدا کردن معنا در رفتار کاربر.

استاندارد تولید

توسعه و برنامه ریزی یک مبارزات تحت هدایت داده ها و استراتژی های پرداخت پول - و اندازه گیری با شاخص های عملکرد کلیدی.

تصویر بزرگ

با استفاده از تکنیک های پیشرفته و سیستم عامل برای به دست آوردن محصولات و به دست آوردن کاربران، یک راننده از خط پایین شرکت خود شوید.... [-]

آمریکا New York Atlanta Austin Boston Chicago Dallas Denver Los Angeles Santa Monica Irvine Providence San Francisco San Jose Seattle Washington Arlington بریتانیا London هنگ کنگ Hong Kong سنگاپور Singapore استرالیا Brisbane Melbourne Sydney USA Online  + 24 بیشتر
درخواست اطلاعات
انگلیسی
پاره وقت
10 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
General Assembly

یک کار حرفه ای را در UX آغاز کنید، با مبانی مهارت های تحقیق و طراحی، از شخصیت ها به نمونه های اولیه. ساخت نمونه کارها با بینش نوآورانه. ... [+]

تبدیل شدن به یک طراح UX در 10 هفته

برنامه تمرین طراحی تجربه کاربر با تمرینکنندگان بالا در این زمینه طراحی شده است و تمرکز خاصی روی کمک شما به انتقال حرفه ای طراحی UX ایجاد شده است.

از کارشناسان UX یاد بگیرید

شرکت در کلاس های طراحی شده و آموزش داده شده توسط برخی از بهترین طراحان UX صنعت.

ساخت نمونه کارها خود را

اعمال مهارت های UX خود را در پروژه های پنج کلاس و ایجاد نمونه کار کار.

یک شغل UX بگیرید... [-]
آمریکا New York Atlanta Austin Boston Chicago Dallas Denver Los Angeles Santa Monica Irvine Providence San Francisco San Jose Seattle Washington Arlington بریتانیا London هنگ کنگ Hong Kong سنگاپور Singapore استرالیا Brisbane Melbourne Sydney USA Online  + 24 بیشتر
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
10 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
General Assembly

یاد بگیرید که بینش های داده شده را از طریق SQL، Excel و Tableau ارائه دهید و ارتباط برقرار کنید. ایجاد تجسم داده ها و داشبورد ها. ... [+]

تصویر بزرگ

با استفاده از نتایج تجزیه و تحلیل داده های خود، با اطمینان تصمیم گیری های مهم و دفاع می کنید.

مهارتها، ابزارها

از Excel، SQL و Tableau استفاده کنید تا روندها را ردیابی کنید و تصمیمات کسب و کار را با داده های دنیای واقعی بردارید.

تجزیه و تحلیل در عمل

به اشتراک گذاری بینش خود و داستان های قانع کننده با استفاده از تجسم داده ها و داشبورد ها بگویید.

دیدار با تیم پشتیبانی شما

تعالی آموزشی ما یک تلاش جامعه است. هنگامی که در GA تحصیل می کنید، همیشه می توانید به یک تیم داخلی از کارشناسان متکی باشید تا راهنمایی و پشتیبانی کنید، هر زمان که به آن نیاز دارید.... [-]

آمریکا New York Atlanta Austin Boston Chicago Dallas Denver Los Angeles Santa Monica Irvine Providence San Francisco San Jose Seattle Washington Arlington بریتانیا London هنگ کنگ Hong Kong سنگاپور Singapore استرالیا Brisbane Melbourne Sydney USA Online  + 24 بیشتر
درخواست اطلاعات
انگلیسی
پاره وقت
10 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
General Assembly

پایه های یادگیری ماشین را به منظور پیش بینی آنچه که بعدی است، پیش بینی کنید: الگوهای پیش بینی شده از مجموعه داده های بزرگ با استفاده از پایتون. ... [+]

مهارت ها

از پایتون برای جمع آوری داده ها و پیش بینی الگوهای استفاده کنید.

استاندارد تولید

ساخت مدل های آماری - رگرسیون و طبقه بندی - که اطلاعات قابل استفاده را از داده های خام تولید می کند.

تصویر بزرگ

پایه های یادگیری ماشین را به کار گیرید و قدرت داده ها را برای پیش بینی آنچه که در آینده است، مهار کنید.

دیدار با تیم پشتیبانی شما

تعالی آموزشی ما یک تلاش جامعه است. هنگامی که در GA تحصیل می کنید، همیشه می توانید به یک تیم داخلی از کارشناسان متکی باشید تا راهنمایی و پشتیبانی کنید، هر زمان که به آن نیاز دارید.... [-]

آمریکا New York Atlanta Austin Boston Chicago Dallas Denver Los Angeles Santa Monica Irvine Providence San Francisco San Jose Seattle Washington Arlington بریتانیا London هنگ کنگ Hong Kong سنگاپور Singapore استرالیا Brisbane Melbourne Sydney USA Online  + 24 بیشتر
درخواست اطلاعات
انگلیسی
پاره وقت
10 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
General Assembly

ابزارهای کاربردی مثل Adobe Illustrator، Sketch و InVision را برای ایجاد یک اسناد UX برای یک محصول دیجیتال اعمال کنید. انجام تحقیق برای بدست آوردن بینش در رفتار مشتری. ... [+]

مهارت ها

از ابزارهای استاندارد صنعت مانند Sketch و Invision برای نمونه های اولیه و راه حل های طراحی قالب استفاده کنید.

استاندارد تولید

مجموعه کاملی از مستندات UX را برای یک محصول دیجیتال، از شخصی و فریم های کاربر به نمونه های اولیه تعاملی کنار بگذارید.

تصویر بزرگ

اتصال و انتقال چگونگی درک رفتار مشتری - از مشکلات به راه حل ها - می تواند هر محصول یا خدمات را بهینه سازی کند.

دیدار با تیم پشتیبانی شما... [-]
آمریکا New York Atlanta Austin Boston Chicago Dallas Denver Los Angeles Santa Monica Irvine Providence San Francisco San Jose Seattle Washington Arlington بریتانیا London هنگ کنگ Hong Kong سنگاپور Singapore استرالیا Brisbane Melbourne Sydney USA Online  + 24 بیشتر
درخواست اطلاعات
انگلیسی
پاره وقت
10 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
General Assembly

ابزارهای پایه ای از ارتباطات بصری ー تایپوگرافی، رنگ و طرح ー به طراحی محصولات زیبا دیجیتال در فتوشاپ. ... [+]

مهارت ها

اعمال قدرتمند فتوشاپ به طراحی محصول دیجیتال.

استاندارد تولید

با ایده و هیئت مدیره روحیه شروع کنید: با تکمیل یک قالب تولید آماده یک صفحه وب پاسخگو، پایان دهید.

تصویر بزرگ

درک چگونگی ارتباط تصویری موثر - از جفت سازی فونت به سبک کاشی - کمک می کند تا ایده های قانع کننده ای را در هر تیم در هر زمینه ای ترجمه کند.

دیدار با تیم پشتیبانی شما

تعالی آموزشی ما یک تلاش جامعه است. هنگامی که در GA تحصیل می کنید، همیشه می توانید به یک تیم داخلی از کارشناسان متکی باشید تا راهنمایی و پشتیبانی کنید، هر زمان که به آن نیاز دارید.... [-]

آمریکا New York Atlanta Austin Boston Chicago Dallas Denver Los Angeles Santa Monica Irvine Providence San Francisco San Jose Seattle Washington Arlington بریتانیا London هنگ کنگ Hong Kong سنگاپور Singapore استرالیا Brisbane Melbourne Sydney USA Online  + 24 بیشتر
درخواست اطلاعات
انگلیسی
پاره وقت
8 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
General Assembly

از طريق چرخه عمر خود محصول را با استفاده از متدولوژي هاي ناب، هدايت مي کنيد تا محصولات قابل اعتماد و آماده به بازار را پيش بيني کنيد که نيازمند کاربر است. ... [+]

مهارت ها

بهترین شیوه های مدیریت محصول را برای فروش محصولات و ویژگی هایی که مشکلات واقعی را برای مشتریان خود حل می کنند، اعمال کنید.

یک نقشه راه محصول ایجاد کنید

ایجاد یک نقشه راه، مدل بوم کسب و کار، MVP، معیارهای کلیدی، افراد، فریم قاب و برنامه مدیریت ذینفعان.

برای اندازه گیری موفقیت، اندازه گیری کنید

رشد را قادر به راه اندازی محصولات قابل قبول، آماده بازار آماده است که پیش بینی نیازهای کاربر با تصمیم گیری سخت و کار با سهامداران.... [-]

آمریکا New York Atlanta Austin Boston Chicago Dallas Denver Los Angeles Santa Monica Irvine Providence San Francisco San Jose Seattle Washington Arlington بریتانیا London هنگ کنگ Hong Kong سنگاپور Singapore استرالیا Brisbane Melbourne Sydney USA Online  + 24 بیشتر
درخواست اطلاعات
انگلیسی
پاره وقت
10 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
General Assembly

استاد زبان جهانی وب. یاد بگیرید چگونه برای ایجاد تجربه وب پیشرفته تعاملی با جاوا اسکریپت. ... [+]

مهارت ها

یادگیری برای جاوا اسکریپت، زبان مادری وب استفاده شده توسط توسعه دهندگان در سراسر جهان.

استاندارد تولید

یک برنامه وب یک صفحه ای را ایجاد کنید که اطلاعات کاربر را حفظ می کند و از طریق API ها به سرویس هایی مانند توییتر و فیس بوک متصل می شود.

تصویر بزرگ

یادگیری اصول برنامه نویسی شی گرا در حین دریافت پشتیبانی از کارشناسان صنعت و یک جامعه از همسالان.

دیدار با تیم پشتیبانی شما

تعالی آموزشی ما یک تلاش جامعه است. هنگامی که در GA تحصیل می کنید، همیشه می توانید به یک تیم داخلی از کارشناسان متکی باشید تا راهنمایی و پشتیبانی کنید، هر زمان که به آن نیاز دارید.... [-]

آمریکا New York Atlanta Austin Boston Chicago Dallas Denver Los Angeles Santa Monica Irvine Providence San Francisco San Jose Seattle Washington Arlington بریتانیا London هنگ کنگ Hong Kong سنگاپور Singapore استرالیا Brisbane Melbourne Sydney USA Online  + 24 بیشتر
درخواست اطلاعات
انگلیسی
پاره وقت
10 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
General Assembly

استفاده از HTML5، CSS3، جاوا اسکریپت، jQuery، GitHub و Sublime Text برای برنامه ریزی و ایجاد یک وب سایت تعاملی کاملا پاسخگو و قابل تنظیم است. ... [+]

مهارت ها

با استفاده از HTML5، CSS3، جاوا اسکریپت، جی کوئری، GitHub و Sublime در کنسرت.

استاندارد تولید

یک وبسایت کاملا پاسخگو و تعاملی را که از قالب های معمول جدا شده است، بسازید.

تصویر بزرگ

درک اینکه چگونه یک ترکیب ماهرانه از برنامه نویسی و طرح بندی وب را که ما می بینیم، قدرت می دهد - و نحوه همکاری تیم برای ایجاد آن.

دیدار با تیم پشتیبانی شما

تعالی آموزشی ما یک تلاش جامعه است. هنگامی که در GA تحصیل می کنید، همیشه می توانید به یک تیم داخلی از کارشناسان متکی باشید تا راهنمایی و پشتیبانی کنید، هر زمان که به آن نیاز دارید.... [-]

آمریکا New York Atlanta Austin Boston Chicago Dallas Denver Los Angeles Santa Monica Irvine Providence San Francisco San Jose Seattle Washington Arlington بریتانیا London هنگ کنگ Hong Kong سنگاپور Singapore استرالیا Brisbane Melbourne Sydney USA Online  + 24 بیشتر
درخواست اطلاعات
انگلیسی
پاره وقت
10 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی