Hillsboro Aero Academy

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ما بزرگ شده با یک رویا برای پرواز، TOO.

به همین دلیل ژنراتور Aero را ارائه می دهد آکادمی هلیکوپتر و آموزش خلبانی هواپیما دوره های حرفه ای استثنایی برای دانش آموزان از سراسر جهان است. برای 37 سال، دانش آموزان تجربه مدرسه پرواز ما و شهرت جهانی استفاده کرده اند به نوبه خود زندگی حرفه ای خود رویاها را به واقعیت.

ما در حال یکی از بزرگترین هلیکوپتر و پرواز هواپیما مدارس در ایالات متحده و فارغ التحصیلان ما در حال پرواز برای اپراتورهای سراسر جهان است.

ده دلیل برای شروع کار خود را در هیلزبورو

 1. مسائل تجربه
  ما 37 سال تجربه آموزش خلبانان حرفه ای از بیش از 75 کشور جهان است. ما به دور قسمت 141 و قسمت برنامه های آموزشی 61 خلبان FAA تایید برای شما ارسال به زندگی حرفه ای خود را افزایش.

 2. محیط پرواز جهانی REAL
  پرواز در دنیای واقعی معنای مواجهه تغییر محیط و به چالش کشیدن آب و هوا محیط پرواز منحصر به فرد از شمال غربی اقیانوس آرام شما آماده شدن برای زندگی حرفه ای خود را.

 3. ایمنی شما اولویت ما است
  مدرسه ما این است که به ایمنی خود اختصاص داده و ما اولین قسمت 141 مدرسه پرواز اولیه (آکادمی) با مجوز رسمی IS-BAO از شورای حمل و نقل هوایی بین المللی کسب و کار است. ایمنی برای ما بیشتر از یک راه پرواز است، آن را بخشی از برنامه درسی ما و یک قطعه کلیدی از هر یک از آموزش دانش آموز ما است.

 4. رفاقت و COMMUNITY
  هنگامی که شما هیلزبورو را انتخاب کنید، شما یک مدرسه پرواز که در مورد موفقیت های فردی خود را مراقبت را انتخاب کنید و پیوستن به یک شبکه جهانی از خلبانان از بیش از 75 کشور که در حال پرواز ماموریت های مختلف در سراسر جهان.

 5. هواپیمایی و هلیکوپتر اتصالات OPERATOR
  با 37 سال تجربه آموزش خلبانان حرفه ای، ما باید یک اعتبار برای ایجاد خلبانان با کیفیت بالا و اتصالات برای کمک به شما را که به اولین گام در زندگی حرفه ای خود را. شبکه ما برای فارغ التحصیلان دهانه جهان و کمک می کند تا درب باز برای دانش آموزان ما.

 6. ویزای بین المللی برای دانشجویان
  ما آموزش خلبانان تجربه از سراسر جهان و ارائه برنامه ویزای دانشجویی، از جمله ویزای F-1 که به شما این فرصت برای آموزش و یک کار آزمایشی در ایالات متحده قبل گام بعدی در زندگی حرفه ای خود را.

 7. برنامه های کالج درجه
  پیشنهاد ما برنامه های درجه دو و چهار سال برای خلبانان از طریق کالج محلی پورتلند و دانشگاه هوانوردی امبری-ریدل پورتلند به طوری که شما می توانید آموزش حمل و نقل هوایی را پیشبرد.

 8. VA تایید مدرسه پرواز
  جانبازان ارتش ایالات متحده می تواند مزایای GI بیل خود را در پرواز مدرسه انتخاب از برنامه های تحصیلی آموزش پرواز و گزینه های دیگر ما استفاده کنید.

 9. پرداخت تا شما را
  ما اجازه می دهد دانش آموزان ما به عنوان دستمزد به شما برای پرواز آموزشی خود را، که به معنی شما لازم نیست که برای واریز پول به حساب شما قبل از شروع تمرین. دانش آموزان تنها ملزم به پرداخت تعادل در پایان هر درس.

 10. NO مالیات بر فروش
  هیچ مالیات بر فروش شارژ در ایالت اورگان که در آن همه دانشگاه های ما در آن قرار دارد وجود دارد. این می تواند به صرفه جویی قابل توجهی در آموزش پرواز خود را بدون پرداخت این مالیات اضافی به اتهام تقریبا در هر کشور دیگری را اضافه کنید.

ماموریت ما این است به نوبه خود رویای خود را به پرواز را به یک حرفه

هنگامی که شما انتخاب ژنراتور Aero را آکادمی، شما می FAA تایید آموزش هلیکوپتر یا هواپیما خلبان با حمایت از 37 سال تجربه کنید. پس از شما فارغ التحصیل، شما به یک شبکه جهانی از خلبانان علاقه مند به موفقیت شما متصل است.

اعتباربخشی

ما یک مدرسه پرواز معتبر است. این بدان معناست که آموزشگاه مورد تأیید ژنراتور Aero را آکادمی، مرکز مهارت مرد معلق است، به استانداردهای بالا توسط کمیسیون تأیید حرفه مدارس و کالج برگزار می شود، و ما باید به عقب تا هر گونه ادعا در مورد ما آموزش ما را. ما FAA تایید به اداره FAR قسمت 141 آموزش و ما نیز استاندارد بین المللی برای کسب و کار هواپیما اپراتورها مجوز رسمی دارند.

مکان ها

هیلزبورو

Hillsboro

Address
3565 NE Cornell Rd.

OR 97124 هیلزبورو, اورگان, آمریکا

قزل آلا

Address
911 NW Graham Rd.

97060 قزل آلا, اورگان, آمریکا

پرینویل

Address
4400 SW Airport Rd.

97754 پرینویل, اورگان, آمریکا