Hillsborough Community College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

آموزش عالی ما نزدیک تر از شما فکر می کنم ... رسیدن به رویای خود را. تحصیل در کالج هیلزبورو در خلیج تمپا، فلوریدا!

هیلزبورو کالج (HCC) معتبر، کالج با پنج دانشگاه واقع در شهرستان اسکله پر جنب و جوش از تمپا، فلوریدا، و اطراف آن هیلزبورو شهرستان است. منطقه خلیج تمپا خانه را به زندگی با شکوه دریایی، ورزشی جاذبه های گردشگری، در سطح جهانی مکانهای فرهنگی، و خرید بزرگ و ناهار خوری. شما یک طیف گسترده ای از فعالیت در فضای باز، از جمله کمپینگ، پیاده روی، اسب سواری، دوچرخه سواری، ماهیگیری، غواصی، قایقرانی، قایقرانی، قایقرانی و پیدا تمپا دارای جاذبه های مانند باغ Busch، فلوریدا آکواریوم، لوری پارک باغ وحش، و موزه علم و صنعت. پارک ها محبوب تم فلوریدا مانند والت دیزنی جهانی، استودیو یونیورسال، و سی ورلد فقط یک درایو کوتاه دور. ما لذت بردن از آفتاب در طول سال، یک صحنه فرهنگی پر جنب و جوش، برخی از بهترین سواحل در جهان، ورزش از همه نوع، و فرصت های آموزش عالی بسیار عالی است.

ما از شما دعوت به پیوستن به ما ... لذت بردن از زندگی خوب در خلیج تمپا، فلوریدا!

برنامه انتقال دانشگاه: شروع در HCC! برو هر جا!

HCC یک محل عالی برای شروع برای دانشجویان بین المللی که از کسب مدرک کارشناسی از 4 سال در ایالات متحده رویا است. ما به شما کمک برای کشف تمام گزینه دانشگاه خود را در حالی که شما دو سال اول خود را از تحصیل در دانشگاه تکمیل با ما. اگر شما می خواهید برای شرکت در یک کالج 4 سال انتخابی، یک موسسه در هنرهای آزاد، یک دانشگاه های این کشور، رتبه بندی شده، و یا یک مدرسه آیوی لیگ، HCC کمک می کند تا شما وجود دارد!

چرا انتخاب HCC؟

انتقال بدون درز به یک دانشگاه چهار ساله شهریه های مقرون به صرفه و برنامه های پرداخت قسط انعطاف پذیر پارک محبوب مجاور مانند والت دیزنی، استودیو یونیورسال و سی ورلد شخصی، آموزش با کیفیت، با کلاس های کوچک و استادان برجسته برنامه های فشرده زبان انگلیسی برای کمک به شما برای موفقیت در دوره های در سطح کالج آماده جامعه فرهنگی، گوناگون، از جمله دانش آموزان بین المللی از بیش از 60 کشور مرکز آموزش بین المللی اختصاص داده شده به حمایت شما، رفاه، و موفقیت

در پردیس مسکن در شاهین فرود

انتخاب یک محل برای زندگی یکی از مهم ترین تصمیمات شما قبل از شروع مطالعات خود را در HCC را، اما آن را ندارد به یکی از سخت ترین!

شاهین فرود آپارتمان ارائه یک ارزش بزرگ، یک مکان مناسب، و از همه مهمتر، زندگی سرگرم کننده و فضای یادگیری! مجتمع مسکونی تنها چند بلوک دورتر از خرید و رستوران ها و در فاصله پیاده روی از ریموند جیمز ورزشگاه، خانه را به خلیج تمپا Buccaneers و Steinbrenner درست، آموزش بهار خانه از 2009 بیس بال جهان سری قهرمانان، نیویورک یانکیز است. واقع در مجاورت پردیس دیل Mabry، شاهین فرود آپارتمان دانشجویی ارائه به طور کامل مبله واحد 1، 2 و 4 خوابه / حمام با امکانات بسیار عالی است.

خصوصی، اتاق خواب بزرگ با اینترنت تعریف شده و تلویزیون کابلی حمام خصوصی به اشتراک گذاشته شده لوکس آشپزخانه، اتاق نشیمن مبله واشر در اندازه کامل / خشک کن استخر شنا رفت و آمد مکرر به سبک و ساحل والیبال دولت از هنر، مرکز تناسب اندام آزمایشگاه کامپیوتر با استفاده از پرینتر و ایستگاه های مطالعه اتاق بازی ویدیویی و فعالیت های اجتماعی

زندگی دانشجویی

دخالت پردیس یک راه عالی برای بهترین استفاده را از تجربه کالج خود است! دانش آموزان می توانند زندگی حرفه ای خود و فرصت های آموزشی را با شرکت در فعالیت های دانشگاه ها و سازمان ها را افزایش دهد. HCC ارائه می دهد انواع فرصت برای دانش آموزان به گسترش افق خود را از طریق رویدادهای فرهنگی و خاص در هر دانشگاه، درگیر شدن در زندگی دانشگاهی، و دوستان جدید!

برنامه دو و میدانی HCC را فراهم می کند دانش آموزان بین المللی با یک فرصت اضافی برای غنی سازی تجربه کالج خود از طریق ورزش بین دانشکده، از جمله مردان بسکتبال زنان بیسبال مردانه سافت بال زنان و، و، والیبال، و تنیس. تیم HCC در سراسر کشور رتبه بندی شده و رقابت های قهرمانی به دست آورد.

مرکز آموزش بین المللی: صفحه اصلی خود را به دور از خانه!

در HCC، ما بسیار افتخار از تنوع فرهنگی و بین المللی ما، و ما به شدت به اهمیت آموزش های بین المللی بر این باورند. ما با ارائه برنامه ها و خدمات بین المللی ویژه برای دانشجویان بین المللی ما، و دانشجویان داخلی ما، از طریق مرکز ما برای آموزش بین المللی. مرکز ایجاد یک محیط یادگیری است که دانشجویان را جهان به طور فزاینده به هم پیوسته و در حال تغییر.

برای دانشجویان بین المللی ما، به نمایندگی از بیش از 60 کشور، پیدا خواهید کرد که مرکز فراهم می کند انواع خدمات برای حمایت از نیازهای فردی خود را در حالی که حضور HCC، از آغاز تا پایان! این شامل راهنمایی در پذیرش، ویزا، جهت گیری، دانشگاهیان، مسکن، و انتقال به کالج چهار ساله یا دانشگاه.

درخواست امروز!

دانشجویان بین المللی می تواند برای پاییز (اوت)، بهار (ژانویه)، یا تابستان (مه) ترم اعمال می شود. ما مشتاقانه منتظر شما خوش آمد به کالج هیلزبورو! برای درخواست اطلاعات بیشتر، تکمیل فرم درخواست، و ما به طور مستقیم به شما پاسخ خواهد داد.

مکان ها

تمپا

Hillsborough Community College - Center for International Education (Dale Mabry Campus)

Address
P.O. Box 31127
Tampa, Florida

31127 تمپا, فلوریدا, آمریکا
تلفن
+1-813-253-7009

برنامه ها

دوره های آموزشی
کاردانی علوم