توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تاریخ کالج بین المللی هنکاک برای ارائه آموزش با کیفیت با قیمت های مقرون به صرفه برای دانشجویان علاقمند به ورود به آموزش در حال رشد سریع زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم تاسیس شد. در حالی که برخی از مدارس تنها مفاهیم نظری تدریس هم دانشجویان و دانشگاه خواستار آگاهی از عناصر عملی از زبان انگلیسی امروز. کالج بین المللی هنکاک درهای خود را در Irvine کالیفرنیا در سال 2011 افتتاح شد. HIC پرورش داده است توسعه دوره های ESL فشرده آن برای تمام سطوح از زبان آموزان زبان انگلیسی، ارائه دوره های فشرده زبان انگلیسی برای مبتدیان به سخنرانان پیشرفته ESL. ماموریت ماموریت کالج بین المللی هنکاک است که به ارائه برنامه آموزشی جامع در زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم برای دانشجویان بین المللی که به نمایندگی از بسیاری از زمینه های مختلف فرهنگی و زبانی. پایه های برنامه ما آموزش در دستور زبان، خواندن، نوشتن، گوش کردن و صحبت. ما همچنین قرار گرفتن در معرض دانشجویان بین المللی به فرهنگ و تاریخ آمریکا ارائه می کنند. چرا HIC؟ آیا هدف شما این است برای حضور در یک دانشگاه آمریکایی در ایالات متحده و یا رسیدن به موفقیت حرفه ای در زندگی حرفه ای خود، برنامه IESL HIC طراحی شده است برای افزایش مهارت خود را با زبان انگلیسی در حالی که به دست آوردن یک درک بیشتری از فرهنگ آمریکایی است.

برای دانشجویان بین المللی که در یک کشور خارجی می تواند بسیار تهدید آمیز است. HIC در جهت دانش آموزان برای دریافت بهترین آموزش ممکن فراهم می کند کلاس های کوچک و صمیمی.

HIC دارای بسیاری از فعالیت های در طول سال برای دانش آموزان است. احزاب تعطیلات (یعنی هالووین، شکرگزاری، کریسمس، و غیره). HIC نیز خود را در پایان سه ماهه زمینه سفر فرهنگی که در آن همه دانش آموزان در هر سطح می توانید لذت بردن از خود و استفاده از دانش و آموزش آنها در کلاس خود را دریافت می بالد. سفرهای فرهنگی ممکن است بسته به فصل متفاوت است.

HIC است در جنوب کالیفرنیا، واقع شده است با بهترین آب و هوا در ایالات متحده. برای دانشجویان بین المللی، این یک فرصت بزرگ است. هنگامی که شما آماده برای انتقال هستند شما می توانید از صدها نفر از دانشگاه های خصوصی و دولتی در داخل و خارج از ایالت کالیفرنیا را انتخاب نمایید. هنگامی که دانش آموزان برنامه HIC IESL تکمیل کرده اند، کالج بین المللی هنکاک روابط با بسیاری از دانشگاه ساخت انتقال را حتی ساده تر پرورانده است.

هنکاک بین المللی کالج بازرگانی از JL43 سرگرمی در Vimeo و.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

Undergraduate Pathway

Hancock International College

برنامه کالج مسیر هنکاک بین المللی ارائه می دهد دانش آموزان فرصت برای ورود به یک کالج یا دانشگاه آمریکا پس از اتمام برنامه IESL HIC است. ... [+]

دانشگاه بین المللی هنکاک برنامه مسیر ارائه می دهد دانش آموزان فرصت برای ورود به یک کالج یا دانشگاه آمریکا پس از اتمام برنامه IESL HIC است.

پس از دانش آموزان به یکی از مدارس شریک ما اعمال می شود، کالج یا دانشگاه را تعیین خواهد کرد که آیا آنها برای پذیرش واجد شرایط. اگر دانش آموز مورد نیاز برای پذیرش در دیدار کند، اما سطح مورد نیاز از زبان انگلیسی ندارد، دانش آموز را پذیرش مشروط به کالج یا دانشگاه را دریافت کنید. این به این معنی که دانش آموز قادر به شروع کلاس خواهد شد پس از آنها با موفقیت انجام برنامه IESL HIC است.... [-]

آمریکا Irvine
سپتامبر 2019
انگلیسی
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

دوره های آموزشی

Hancock International College

این یک سری از دوره های فشرده زبان انگلیسی برای دانش آموزان است که می خواهید برای بهبود زبان انگلیسی خود آکادمیک و یا حرفه ای است. این دوره به دانشجویان جهت توسعه دقت دستو ... [+]

کالج بین المللی هنکاک ارائه می دهد 6 سطح از برنامه ESL فشرده (IESL). سطوح عبارتند از:

IESL 100 (مبتدی): هدف از این دوره این است برای کمک به دانشجویان به دست آوردن گوش دادن پایه و مهارت های صحبت کردن برای زندگی روزمره. توسعه واژگان انگلیسی و سواد مهارت های اولیه، و توسعه گرامر و نوشتن مهارت های اولیه. علاوه بر این، این دوره دانش آموزان به فرهنگ و تاریخ آمریکا معرفی می کند.

IESL 101 (مبتدی بالا): هدف از این دوره این است برای کمک به دانشجویان ادامه برای به دست آوردن گوش دادن پایه و مهارت های صحبت کردن برای زندگی روزمره. ادامه توسعه واژگان انگلیسی و سواد مهارت های اولیه، و ادامه توسعه دستور اساسی و مهارت های لازم برای تولید پاراگراف نوشتن. علاوه بر این، این دوره دانش آموزان به فرهنگ و تاریخ آمریکا معرفی می کند.... [-]

آمریکا Irvine
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Hancock International College