Hancock International College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تاریخ کالج بین المللی هنکاک برای ارائه آموزش با کیفیت با قیمت های مقرون به صرفه برای دانشجویان علاقمند به ورود به آموزش در حال رشد سریع زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم تاسیس شد. در حالی که برخی از مدارس تنها مفاهیم نظری تدریس هم دانشجویان و دانشگاه خواستار آگاهی از عناصر عملی از زبان انگلیسی امروز. کالج بین المللی هنکاک درهای خود را در Irvine کالیفرنیا در سال 2011 افتتاح شد. HIC پرورش داده است توسعه دوره های ESL فشرده آن برای تمام سطوح از زبان آموزان زبان انگلیسی، ارائه دوره های فشرده زبان انگلیسی برای مبتدیان به سخنرانان پیشرفته ESL. ماموریت ماموریت کالج بین المللی هنکاک است که به ارائه برنامه آموزشی جامع در زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم برای دانشجویان بین المللی که به نمایندگی از بسیاری از زمینه های مختلف فرهنگی و زبانی. پایه های برنامه ما آموزش در دستور زبان، خواندن، نوشتن، گوش کردن و صحبت. ما همچنین قرار گرفتن در معرض دانشجویان بین المللی به فرهنگ و تاریخ آمریکا ارائه می کنند. چرا HIC؟ آیا هدف شما این است برای حضور در یک دانشگاه آمریکایی در ایالات متحده و یا رسیدن به موفقیت حرفه ای در زندگی حرفه ای خود، برنامه IESL HIC طراحی شده است برای افزایش مهارت خود را با زبان انگلیسی در حالی که به دست آوردن یک درک بیشتری از فرهنگ آمریکایی است.

برای دانشجویان بین المللی که در یک کشور خارجی می تواند بسیار تهدید آمیز است. HIC در جهت دانش آموزان برای دریافت بهترین آموزش ممکن فراهم می کند کلاس های کوچک و صمیمی.

HIC دارای بسیاری از فعالیت های در طول سال برای دانش آموزان است. احزاب تعطیلات (یعنی هالووین، شکرگزاری، کریسمس، و غیره). HIC نیز خود را در پایان سه ماهه زمینه سفر فرهنگی که در آن همه دانش آموزان در هر سطح می توانید لذت بردن از خود و استفاده از دانش و آموزش آنها در کلاس خود را دریافت می بالد. سفرهای فرهنگی ممکن است بسته به فصل متفاوت است.

HIC است در جنوب کالیفرنیا، واقع شده است با بهترین آب و هوا در ایالات متحده. برای دانشجویان بین المللی، این یک فرصت بزرگ است. هنگامی که شما آماده برای انتقال هستند شما می توانید از صدها نفر از دانشگاه های خصوصی و دولتی در داخل و خارج از ایالت کالیفرنیا را انتخاب نمایید. هنگامی که دانش آموزان برنامه HIC IESL تکمیل کرده اند، کالج بین المللی هنکاک روابط با بسیاری از دانشگاه ساخت انتقال را حتی ساده تر پرورانده است.

هنکاک بین المللی کالج بازرگانی از JL43 سرگرمی در Vimeo و.

مکان ها

ایروین

Hancock International College

Address
Hancock International College
4199 Campus Dr.
#600

92612 ایروین, کالیفرنیا, آمریکا
تلفن
+1 949-679-2000