Hesston College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

شروع با کیفیت

موفقیت با یک پایه محکم شروع می شود. برای بیش از 100 سال، کالج هستون، کانزاس شده است آماده کردن دانشجویان برای زندگی موفق و مشاغل.

کالج هستون، کانزاس دو سال خصوصی، مسکونی، دانشکده علوم انسانی و در هستون، کانزاس، کانزاس است. در اینجا، شما حمایت و تشویق پیدا کردن به عنوان زندگی شما تجربه و فرصت که به نفع آینده خود را. هستون، کانزاس تعداد 2 دو ساله در کالج در ایالات متحده برای موفقیت دانش آموز توسط مجله ماهانه واشنگتن در سال 2010 نامگذاری شد. چنین به رسمیت شناختن بالا نشان می دهد که دانش آموزان ما با چالش های علمی دقیق ارائه و کمک داده می شود برای مقابله با این چالش.

کالج Hesson با منونایت کلیسای USA هستند که مقادیر آنها در اصول مسیحی دارد وابسته است.

فکری، اجتماعی و مذهبی - شما می توانید در فرصت هایی را برای تمام زمینه های زندگی خود را توسعه داده می شود. ما ضمن استقبال از همه پس زمینه زیرا زمانی که شما در هستون، کانزاس شروع، شما یک جامعه است که هر فرد ارزش بپیوندید.

شروع با موفقیت

در هستون، کانزاس، موفقیت با پشتیبانی شروع می شود. دانش آموزان هستون، کانزاس کشف ایده ها و فرصت با حمایت و تشویق از مدرسان و چیزهای در دسترس هستند برای پاسخ به سوالات، بحث در مورد دوره و یا فقط در مورد زندگی صحبت کنید. تحصیل در یک بافت فرهنگی جدید طول می کشد کار. ما ارائه می دهیم زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم کلاس و سایر خدمات دانشجویان بین المللی برای کمک به شما برای سازگاری با زندگی در جامعه کالج هستون، کانزاس. با کلاس های کوچک و نسبت دانشجو به استاد از 11 به یک، دانشکده شما می دانید و شما تجهیز با دانش و مهارت های شما باید برای رسیدن به اهداف خود.

برنامه های آموزشی طراحی شده برای دیدار از گزینه های مختلف. هستون، کانزاس اعطا مدرک کاردانی، بنابراین اگر شما دارای منافع شغلی خاص، درجه دو ساله خود را می توانید به طور مستقیم به اشتغال منجر شود و یا می تواند پایه و اساس برای مطالعه بیشتر. اکثر فارغ التحصیلان هستون، کانزاس تکمیل تحصیلات خود در یک کالج یا دانشگاه چهار ساله است. برنامه درسی هنرهای آزاد ما به شما ارائه می دهد طیف گسترده ای از آماده سازی آموزشی، و ما با شما کار خواهد کرد تا انتقال اعتبار خود را ساده است.

شروع با انجمن

کالج هستون، کانزاس به سرعت تبدیل به یک خانه دور از خانه به 450 دانش آموز که در اینجا سرمایه گذاری از حدود 27 ایالت آمریکا و 14 کشور است. از آنجا که دانش آموزان ما از سراسر جهان می آیند، شما تجربه ها و دیدگاه های منحصر به فرد روبرو می شوند. شما فرصت به خارج از کلاس درس چند فعالیت های دانشگاه ها و سازمان ها، کار داوطلبانه و مشارکت در کر ما، گروه های موسیقی و تیم های ورزشی یاد بگیرند.

در اینجا، جامعه در خوابگاه شروع می شود. بیش از 75 درصد از جمعیت دانشجویی در محوطه دانشگاه زندگی می کند. ما به ترویج، زندگی و کار با هم از طریق فعالیت های دانشگاه، زندگی وزارت دفاع و توسعه معنوی. خوابگاه سازمان یافته به طوری که دو دانش آموز به اشتراک گذاشتن یک اتاق است که همچنین بخشی از یک MOD. انجمن واحد از پنج یا هشت اتاق که توسط یک دانشجوی سال دوم منجر به نام یک دستیار و یا RA مقیم. RA خود را در دسترس برای پاسخ به سوالات خود را به عنوان شما را به یک فرهنگ جدید گذار است.

مکان ها

شهر کانزاس

Address
Hesston College
Box 3000 Hesston

67062 شهر کانزاس, میسوری, آمریکا