High Point University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

انتخاب فوق العاده ای است!

انتخاب فوق العاده ای است. این در مورد ارتباط دانش علمی با مهارت های عملی زندگی است. این در مورد هدایت، خدمت و زندگی در تعادل است.
این همان چیزی است که ما در HPU معتقدیم.

مهارتهای زندگی

درجه شما چیزی نیست که کاری را انجام دهد. شما یک کار را می کنید HPU شتاب دهنده زندگی - زمان فشرده سازی است و به شما اجازه می دهد یک تجربه طول عمر را فقط چهار سال بگذرانید. شما به محض رسیدن به محوطه دانشگاه، کار حرفه ای خود را آغاز می کنید. شما برای دنیای واقعی آماده می شوید. و دنیای واقعی تو را می خواهد

روح HPU

High Point University های High Point University ها 16 Division I تیم و در کنفرانس بزرگ جنوبی رقابت می کنند. صدها نفر از دانش آموزان نیز در تیم پویا، باشگاه های ورزشی باشگاه های ورزشی قهرمانان و تیم های ورزشی داخلی شرکت می کنند. یک بازیکن نیست؟ در همه حوادث، با بخش شادمانی دانشجویی شناخته شده به عنوان "حاکمیت بنفش"، به بخش شنیده شوید.

اهداف تیم

با بیش از 100 سازمان دانشجویی زندگی دانشجویی و بیش از 600 دانشجو در ورزش باشگاه و ورزش های داخلی، در High Point University ، از شما خواسته نمی شود که جهان را در اطراف خود بپرسید - شما انتظار می رود که یک شهروند فعال شوید.

خوابگاه شگفت انگیز

Niche.com رتبه High Point University با # 1 بهترین Dorms در امریکا برای 2018، و به دلایل خوب است. در HPU، زندگی در محوطه دانشگاه باعث تقویت دانش آموزان از طریق کمک به آنها برای ایجاد احساس قوی خود، در کلاس و در محیط مسکونی خود است.

یادگیری مبتنی بر ارزش

High Point University در لیست بنیاد جان تمپلتون از 100 کالج در آمریکا است که تشویق توسعه کاراکتر است. این در DNA ما است که ما فارغ التحصیل شدیم، جوانان را در تصمیم گیری صحیح اخلاقی که با شخصیت خوب طراحی شده اند، یاد گرفتیم.

ذهنیت رشد

یک ذهنیت رشد، توانمندسازی است. استعدادها و توانایی های شما را می توان از طریق کار سخت، از طریق یادگیری استراتژی های جدید و از طریق کمک و ورودی های دیگران توسعه داد. High Point University of-Sale این ذهنیت را در بر میگیرد تا به شما کمک کند تا پیشرفت را بدانید، نه کمال.

آموزش جهانی

امروزه کارفرمایان به دنبال یک مدرک هستند؛ آنها خواستار افرادی هستند که با فرهنگ های گوناگون، مهارت های ویژه و دانش بازار جهانی آشنا هستند. دانشجویان High Point University طی چند دوره تحصیل در خارج از کشور برای چندین هفته یا برای یک ترم تحصیلی به بیش از 29 کشور سفر می کنند.

فکر کن بیرون خطوط

یادگیری تجربی برای 25 درصد از ساعات تحصیلی در هر مقطع فوق High Point University باشد. دانش آموزان در کلاس درس تحصیل می کنند، بلکه در خارج از کلاس در آزمایشگاه ها، استودیو ها، شغل های شغلی، کارآموزی، تحصیل در خارج از کشور، تحقیق و کسب و کار در کسب تجربه در دنیای واقعی در رشته های خود هستند.

تو اینجا هستی

سفر جدید شما فراخوانی است با هم، شما و HPU می توانید اهداف زندگی خود را به واقعیت تبدیل کنید. چه چیزی ما را از هم جدا می کند؟ در HPU، شما با آموزش های فوق العاده ای در یک محیط الهام بخش با افراد دلسوز مواجه می شوید.

مکان ها

نقطه عالی

High Point University

تلفن
(800) 345-6993