Hofstra University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به INTO Hofstra University خوش آمدید

در یک محوطه زیبا و دیدنی، در حالی که تنها چند دقیقه از تمام مزایای شهر نیویورک زندگی می کنید، یاد بگیرید. با استاد برجسته صنایع ما که اهداف علمی و حرفه ای خود را اختصاص داده اید مطالعه کنید. در روز یکی از برنامه های Pathway خود را به سمت درجه کار خود Pathway .

Hofstra با یک رابطه 13: 1 دانش آموزان به هیات علمی، بر تحقیق، تجارب یادگیری خارج از کلاس و توجه شخصی به افراد با هیات علمی و کارکنان تاکید دارد. دانشکده با مدیران ارشد در هر صنعت همکاری می کند تا برنامه های قوی ایجاد کنند و اطمینان حاصل کنند که دانش آموزان هفسترا نیازهای بازار کار را برآورده می کنند. حمایت از تحقیقات و فرصت های کارآموزی در محوطه دانشگاه و یا در شهر را حمایت کنید. آنچه را که به جهان یاد می گیرید دانستن اینکه شما کاملا آماده هستید.

زندگی راحت در یک محله امن و زیبا، با یکی از بزرگترین شهرهای نزدیک. از مزایای فرهنگی، تجاری و آموزشی شهر نیویورک استفاده کنید. زندگی در مسکن ارزان قیمت در محوطه دانشگاه، از مزایای Hofstra University و اطراف آن لانگ آیلند لذت ببرید، سپس سفر کوتاه به شهر را برای بیشتر انجام دهید.

از یک شهر بزرگ و جامعه کوچک بهره مند شوید

هنگامی که شما در زبان انگلیسی ما و مطالعه Pathway برنامه، ما به شما کمک کند به زندگی دانشگاهی آمریکا انطباق و آماده سازی شما برای نه تنها مطالعات کارشناسی خود را، اما هدف حرفه ای خود را به عنوان. هنگام شرکت در فعالیت ها و کسب مهارت های قابل انتقال در داخل و خارج از کلاس، دوستان خود را از سراسر ایالات متحده و از سراسر جهان ملاقات خواهید کرد.128663_brooke-cagle--uHVRvDr7pg-unsplash.jpg

امکانات آموزشی

انتخاب یک دانشگاه یک تصمیم بزرگ است، به همین دلیل است که INTO Hofstra برای پشتیبانی از شما اینجا است. به محض این که پیشنهاد خود را تایید می کنید، ما به شما در تنظیم زندگی و تحصیل در خارج از کشور کمک می کنیم. از کمک به شما با نیاز قبل از ورود به تماشای شما در مرحله فارغ التحصیلی رد می شوید، ما به شما کمک می کنیم که برای موفقیت لازم است.

ما به شما در استفاده از فرصت های علمی، حرفه ای و اجتماعی ما کمک می کنیم. بدانید بهترین شیوه های کسب و کار در مدرسه کسب و کار Frank G. Zarb، یک ساختمان با نام تجاری جدید 52،000 متر مربع با استاد برجسته صنعت. مطالعه و تحقیق رفتار فیزیکی و فیزیولوژیکی مصرف کنندگان با آخرین فن آوری در آزمایشگاه علوم رفتاری و تحقیقات بازار. اتاق بازرگانی مارتین ب. گرینبرگ یکی از بزرگترین اتاق های تجاری دانشگاهی کشور است که از مؤسسات مالی برجسته استفاده می کند و مجهز به 34 ترمینال حرفه ای بلومبرگ است.

هرچه علاقه مندید، به تمام امکانات قابل توجه Hofstra University دسترسی خواهید داشت. هر یک از منابع و کلاس شما را آماده می کند تا فرصت های خود را در دانشگاه و نیویورک دنبال کند. از تحقیقات پیشرفته، کارآموزی با سازمان های جهانی و موارد دیگر را انتخاب کنید. 99٪ از دانشجویان فارغ التحصیحی مشغول به تحصیل هستند، حضور دارند یا برنامه ریزی برای حضور در مدرسه فارغ التحصیل (نتایج فارغ التحصیلان، 2016-17).

INTO Hofstra Advantage

شرکای Hofstra با INTO برای ایجاد یک سیستم پشتیبانی برای دانشجویان بین المللی. انگلیسی دانشگاهی، سال اول بین المللی و فارغ التحصیل ما Pathway برنامه به شما کمک به یک برنامه دانشگاهی ایالات متحده آمریکا انتقال. شما به یک برنامه کاملا یکپارچه وارد می شوید که در آن شما در کنار همسالان آمریکایی خود برای کسب اعتبارات تحصیلی به سمت درجه هوفستا خود در حال توسعه مهارت های انگلیسی و تحصیلی خود خواهید آموخت. پس از اتمام موفقیت آمیز برنامه Pathway شما، کار خود را برای تکمیل درجه Hofstra خود ادامه خواهید داد.

یک انتقال بدون درز ایالات متحده

از لحظه ای که در برنامه دانشگاهی ثبت نام می کنید، شما می توانید از تمام امکانات و منابع در سراسر محوطه دانشگاه استفاده کنید. با استفاده از تکنولوژی پیشرفته و راحتی در مکان های دانشگاهی که به نیازهای شما بستگی دارد، از تکنولوژی پیشرفته استفاده کنید. ما می خواهیم شما در طول زمان خود در Hofstra بهترین تجربه علمی را داشته باشید.

منابع دانشگاهی

Hofstra با منابع مورد نیاز برای موفقیت پر می شود. پشتیبانی از مرکز INTO Hofstra را پیدا کنید، به تحقیق در کتابخانه بروید و در سازمان های دانشجویی که یادگیری خود را گسترش می دهند، شرکت کنید. INTO Hofstra دانشکده می تواند به شما کمک کند با همه چیز از تکالیف تکالیف به مهارت های قابل انتقال برای حرفه شما.

خدمات پشتیبانی پیش از ورود

پشتیبانی از INTO Hofstra آغاز می شود روزی که پیشنهاد خود را تایید می کنید. ما خدمات چندگانه قبل از ورود را ارائه می دهیم مانند کمک به درک روند ویزا، برداشتن از فرودگاه و دادن پیشینه دقیق قبل از شروع مدرسه.

اندازه کلاس های کوچک

کلاس های خود را با دانشجویان بین المللی و آمریکایی بگذرانید و مهارت های زبان انگلیسی خود را ایجاد کنید. اندازه های کوچک کلاس به شما این امکان را می دهد که با یک معلم ارتباط برقرار کنید و با دانش آموزان دیگر همکاری کنید.

مکان ها

نیویورک

Address
1000 Hempstead Turnpike, Hempstead, NY 11549
نیویورک, نیویورک, آمریکا

برنامه ها

Graduate Pathway